Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » Dědek kořenář
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Bakla_Jean
Stálý Člen

Karma uživatele Bakla_Jean - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bakla_Jean - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 98  

Palec nahoru Dědek kořenář Příspěvek č. 1



Sice už mám fotky svých legálních rostlinek ve stejném threadu jako ty nelegální, ale nedá mi to a musím to pichnout i sem . Jelikož nejsem jen hulič, ale taky gurmet a milovník chillies a všelijakých produktů z nich, rozhodl jsem se k pěstování bazalky, saturejky, cherry rajčátek, pažitky, petrželky a ještě plánuju doukoupit sazeničky dalších pár bylinek. Všechno (kromě petrželky, jedu od semínka a v případě chilli papriček, hodně punk způsobem- semínka na chilli jsem jednoduše vykutal z uschlé chilli papričky a dal naklíčit )

Foto č.1 : Chilli papričky (rostou jako z vody a navíc jsou to nádherné rostlinky, takže mi dělají radost snad i víc než to nelegální kytí )


Foto č.2 : Nalevo Saturejka, navrchu rajčata (ještě mám jeden truhlík a květináč, ale ten se nevlezl do záběru) a dole bazalka

Pokud se etikety od semínek rajčat nemílí a každá rostlinka vyplodí 500 cherry rajčátek, tak ze vzniklé záplavy rajčat plánuju společně s chilli udělat nějakou super omáčku.

Zatím Growu zdar !

I cesta může být cíl.
First grow

Old Post 28-05-2013 v 22:17 PM
Bakla_Jean je offline   Profil uživatele Bakla_Jean   Find more posts by Bakla_Jean   Foto galerie člena Bakla_Jean   Click here to Send Bakla_Jean a Private Message   Add Bakla_Jean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ms. Herb
Stálý Člen

Karma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 2

hoj! tu si ti dovolím hodit link, omáčka je ozkoušená a vážně výborná

http://www.seminka-chilli.cz/recept...28salsa-dip%29/

JAH LIVE

Old Post 29-05-2013 v 07:14 AM
Ms. Herb je offline   Profil uživatele Ms. Herb   Find more posts by Ms. Herb   Foto galerie člena Ms. Herb   Click here to Send Ms. Herb a Private Message   Add Ms. Herb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bakla_Jean
Stálý Člen

Karma uživatele Bakla_Jean - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bakla_Jean - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 3

Díky ti, seminka-chilli znám, je to super stránka (hlavně ty jejich videa na YT ). Určitě vyzkouším a pak sem postnu výsledku (i když na to je ještě času dost).

I cesta může být cíl.
First grow

Old Post 29-05-2013 v 07:22 AM
Bakla_Jean je offline   Profil uživatele Bakla_Jean   Find more posts by Bakla_Jean   Foto galerie člena Bakla_Jean   Click here to Send Bakla_Jean a Private Message   Add Bakla_Jean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ms. Herb
Stálý Člen

Karma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 4

joo sou super, hlavně mají obrovský výběr odrůd, co sem si od nich kupovala semínka tak už je držim druhým rokem, a stále extrémně plodí, ted na grill je to paráda utrhnout si svoje čerstvý chilly, nebo černý čaj s chilly,v létě super!

JAH LIVE

Old Post 29-05-2013 v 09:22 AM
Ms. Herb je offline   Profil uživatele Ms. Herb   Find more posts by Ms. Herb   Foto galerie člena Ms. Herb   Click here to Send Ms. Herb a Private Message   Add Ms. Herb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bakla_Jean
Stálý Člen

Karma uživatele Bakla_Jean - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bakla_Jean - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 5



Up to date UPDATE

Už je to nějakou tu dobu, co jsem postoval své legální výpěsty a tak su tu zas.

FOTO č.1 - Chillies jsou furt poměrně menšího vzrůstu, tak jsem je začal přesazovat do větších květníků/truhlíků, zbývá přesadit ještě tři a pak je pohnojím výluhem a uvidím, co se bude dít.

FOTO č.2 - Rajčata, Bazalka, Saturejka- rajčata jsou takové všelijaké, sice už kvetou, ale dost jim žloutnou listy a některé jsou seschlé (že by to bylo slunkem?). Bazalka se Saturejkou mi dělají asi největší radost, protože voní tak intenzivně a úžasně, až to snad není možné, navíc s tím jak se umoudřilo počasí a častěj teď svítí, tak obě rostlinky vystřelily do výšin a rostou a rostou.

I cesta může být cíl.
First grow

Old Post 17-06-2013 v 09:40 AM
Bakla_Jean je offline   Profil uživatele Bakla_Jean   Find more posts by Bakla_Jean   Foto galerie člena Bakla_Jean   Click here to Send Bakla_Jean a Private Message   Add Bakla_Jean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bakla_Jean
Stálý Člen

Karma uživatele Bakla_Jean - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bakla_Jean - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 6






Dva týdny za náma a je tu další aktualizace:

V uplynulých dvou týdnech jsem stihl přesadit všechny chillies do větších květináčů, ve kterých už zůstanou. Od té doby se nestíhám divit, jak mi to všechno roste. Posuďte sami:

1) Saturejka nám začala kvést (v nejbližší době budu sklízet první část úrody)

2) Rajčata

3) Chillies

4)Zelenavá římsa (rajčata, rajčata, bazalka, saturejka) - rajčata, která jsou na fotce v pořadí druhá, vypadají tak nějak všelijak, asi jsem je dal do malého truhlíku a nemají moc místa.

5)Bazalková sklizeň

I cesta může být cíl.
First grow

Old Post 02-07-2013 v 11:22 AM
Bakla_Jean je offline   Profil uživatele Bakla_Jean   Find more posts by Bakla_Jean   Foto galerie člena Bakla_Jean   Click here to Send Bakla_Jean a Private Message   Add Bakla_Jean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2776300 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív