Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 150W_Amnesia & White Russian
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
naxos
Stálý Člen

Karma uživatele naxos - 92% PěstitelskáKarma uživatele naxos - 92% PěstitelskáKarma uživatele naxos - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 73  

Hlína 150W_Amnesia & White Russian Příspěvek č. 1


Zdravíčko přátelé,

rozhodl jsem se začít s dalším growem. Tentokrát mikro. Ze začátku jsem chtěl jet hydro, ale v systémku ještě chybí pár věciček a nechtělo se mi to spouštět dokud to nebude 100% vychytaný. Jedu tedy v hlíně od plagronu.

Pěstební prostor je 50*50 cm - stará šatní skřín vylepená diamantovou folií
o odtah se zatím stará PC větráček - kupodivu docela stíhá teploty se drží okolo 30°C přes den a 19°C přes noc
až se dokopu k tomu pořídit pořádnou pilu a vyříznout do skříně díru, nahradí ho axiální větráček.
Světlo dodává 150W HPS výbojka od Philips. Ofuk je řešený pomocí huricane klipsňáku.
Vlhkost dodává taková pofidérní zvlhčovačka je to sice docela harakari ale páru to fouká tím pádem svůj účel splňuje... co víc bych si za 100kč mohl přát

Hnojky mám z předchozího kola kompletní sadu Dutch Pro. + na květ přidávám Green Sensesion od plagronu. Koupil sem litrové láhve a po jednom kole pod čtyrkilem zmizela tak čtvrtka. Tady na to mikro mi to snad nikdy nedojde Jsem s nima velice spokojený a vyměním je až přejdu na hydro. PH a EC měřím věcičkama od Adwa.

Osazenstvo je následující 2* amnezia & 2*White Russian měl sem ještě jednoho rusáčka, ale ten po přesazení do hlíny zvadl. Zřejmě špatný klon.

Přemýšlím, co bycj ještě víc napsal ale nic mě už nenapdá. Pokud by jste měli nějaké radynebo připomínky budu jen rád!

Nezbývá mi než popřát holkám skvělý život a hodně zdraví

Dead girl can't say NO!

400w (Critical, Nepalese dragon, Great white shark, Zen) = 205,5 géé

400w (Chocolate rain) = 310 géé


Old Post 25-05-2013 v 18:10 PM
naxos je offline   Profil uživatele naxos   Find more posts by naxos   Foto galerie člena naxos   Click here to Send naxos a Private Message   Add naxos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naxos
Stálý Člen

Karma uživatele naxos - 92% PěstitelskáKarma uživatele naxos - 92% PěstitelskáKarma uživatele naxos - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 2


Po 12 dnech růstu jsem přepnul na květ, nechci to přehnat s výškou rostlinek. pěkně jsem je pomocí kolínek zohybal aby řádně vyplnily pěstební prostor. Budu muset pořídit novou zvlhčovačku páč tohle monstrum je akorát tak pro zlost.
Kytičky jsou krásně zelené a zdá se že jim nic nechybí, budiž jim přáno aby to tak zůstalo až do konce.

Ph 6,9
EC: 1
teplota 20-30°C (budu s tím muset něco udělat)
vlhkost 80%+

Dead girl can't say NO!

400w (Critical, Nepalese dragon, Great white shark, Zen) = 205,5 géé

400w (Chocolate rain) = 310 géé


Old Post 25-05-2013 v 18:14 PM
naxos je offline   Profil uživatele naxos   Find more posts by naxos   Foto galerie člena naxos   Click here to Send naxos a Private Message   Add naxos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 3

ahoj, držim palec ať to roste, jen snad, zkus si někde pújčit foťák...

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 25-05-2013 v 18:15 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

Kdyz to budes fotit pres slunecni bryle, zbavis se tech pruhu na fotkach.

Nebo to muzes fotit tesne po zhasnuti, s bleskem. At ty fotky k necemu jsou :-)

Jinak at to roste, gl!

Old Post 25-05-2013 v 20:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
"Piece of s**t"
Stálý Člen

Karma uživatele "Piece of s**t" - 10% PěstitelskáKarma uživatele "Piece of s**t" - 10% PěstitelskáKarma uživatele "Piece of s**t" - 10% PěstitelskáKarma uživatele "Piece of s**t" - 10% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 5

Souhlas! Tam za tou šedivou oponou to vypadá moc dobře. Když si to nevyfotis něčím lepším, bude Ti to pozdějc líto. Puč si někde na večer foťák, nebo aspoň „chytrej„ telefon a udělej lepší fotky. Já bych fakt chtěl vidět, jak to vypadá. Držím pěsti v pěstu

Hovno smrdí od konce.
Když nejde o život,, tak jde o hovno.
Kritizovat, urážet, zesměšňovat a všelijak slovně, či fyzicky napadat kus hovna je plýtvání energii, protože, je už ze své podstaty splachovací.
No a vovovovovovovovotom to je.
Vo hovně

Old Post 27-05-2013 v 00:03 AM
"Piece of s**t" je offline   Profil uživatele "Piece of s**t"   Find more posts by "Piece of s**t"   Foto galerie člena "Piece of s**t"   Click here to Send "Piece of s**t" a Private Message   Add "Piece of s**t" to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naxos
Stálý Člen

Karma uživatele naxos - 92% PěstitelskáKarma uživatele naxos - 92% PěstitelskáKarma uživatele naxos - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 73  

DEn 24 Květ Příspěvek č. 6





Dobrý večer vespolek,

mám tu další report. Vše jde krásně hladce. Kytičky rostou. Začínám cítit lehkou vůni v pokoji, asi budu muset nainstalovat pacháč na který mi dnes přišli komponenty.

Za foťák se omlouvám, fotím mobilem. Sem rád aspoň za to. Ke konci si samozřejmě půjčím zrcadovku-

Vlhkost 40%
teplota 18-28°C
ph: 6,5
EC: 1,8

foto1: všechny dohromady













foto2: amneiza











foto3: white russian














foto4: v domečku

Dead girl can't say NO!

400w (Critical, Nepalese dragon, Great white shark, Zen) = 205,5 géé

400w (Chocolate rain) = 310 géé


Old Post 06-06-2013 v 22:28 PM
naxos je offline   Profil uživatele naxos   Find more posts by naxos   Foto galerie člena naxos   Click here to Send naxos a Private Message   Add naxos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:26 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2763780 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív