Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » Autoflower 2013 Out
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
MatesKGB
Stálý Člen

Karma uživatele MatesKGB - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 38  

Autoflower 2013 Out Příspěvek č. 1

Ahoj,

sekci na Outdoor pěstování Autoflower kytek jsme nenašel a tak ji zakládám, snad nebude vadit. V pěstování Autoflover kytek nemám zkušenosti a chtěl jsem posbírat nějaké informace, hlavně o tom jak to nepodělat a nemít nějaký zákrsky...

Objednal jsem si semena Auto Skunk Mass
Advanced Seeds

Typ: Indica x Sativa

Předci: Critical Mass x Skunk #1

THC: 14%

Doba růstu: 60 - 70 dní

Výnos: 300-350 gr/m2

Výška: 80-90 cm

Výška Oudoor: 1-1,2m

Prostředí: Indoor / Outdoor


Máte někdo zkušenosti s druhem automatiky?

Naposledy upravil MatesKGB 24-05-2013 v 15:36 PM

Old Post 22-05-2013 v 10:54 AM
MatesKGB je offline   Profil uživatele MatesKGB   Find more posts by MatesKGB   Foto galerie člena MatesKGB   Click here to Send MatesKGB a Private Message   Add MatesKGB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Simpi23
požitkář

Karma uživatele Simpi23 - 59% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 2

Kup kvalitní substrát, hnojky a jde se na to. Není to věda, jen to dělej kvalitně. Hodně slunce a vláhy a máš vystaráno. Jinak tady je celá sekce o AF pěstění, tak doporučuji přečíst a kouknout na lidi co tady mají svoje vlákna a dobrý vysledky. Ať to roste

Naposledy upravil Simpi23 22-05-2013 v 13:29 PM

Old Post 22-05-2013 v 11:42 AM
Simpi23 je offline   Profil uživatele Simpi23   Find more posts by Simpi23   Foto galerie člena Simpi23   Click here to Send Simpi23 a Private Message   Add Simpi23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesKGB
Stálý Člen

Karma uživatele MatesKGB - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 3



23.5.2013 v 18:00 jsem dal klíčit do vody z akva :-):

1x CBD Diesel
1x CBD Widow
1x CBD Lavender
1x Advanced Seeds Skunk Mass

Všechny uváděné rostliny plánuji dát do skleníku. Ven na záhon dám 6ks Skunk Mass, jen čekám až začne být teplejší počasí.

Záhon jsem zryl nedávno s přidáním půl kýble hubinců a 30L rašeliny pro Muškáty, dále to ještě proliju organickým odpadem při čištění akva, mělo by to být dost výživné a je toho dost:-D

Četl jsem toho poslední dobou dost, ale nejsem si jist ohledně kupovaného hnojení a ochraně proti škůdcům a plísni, hlavně se bojím plísně v tom skleníku. Skleník je každej den rozvalnej, tatík se o svoje papriky stará pečlivě, snad by to mohlo být v pohodě.


Máte někdo typ na nějaké biologické přípravky jako prevenci proti škůdcům a nějaké to hnojení? Ps. Pokud možno něco levnějšího....

Naposledy upravil MatesKGB 24-05-2013 v 17:43 PM

Old Post 24-05-2013 v 15:24 PM
MatesKGB je offline   Profil uživatele MatesKGB   Find more posts by MatesKGB   Foto galerie člena MatesKGB   Click here to Send MatesKGB a Private Message   Add MatesKGB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gorzan
Stálý Člen

Karma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 4

Bio hnojení na květ je jasně OBM, za pár kaček a účinné. Na růst jsi pohnojil dost tou akvarijní vodou a kuřincema, tak to neřeš, to do květu bohatě stačí. Občas můžeš dolít vodou z akvárka, ale to už jen na rozmazlování kytiček. Škůdce zatím taky neřeš, až přijdou, pak můžeš začít přemýšlet co s nimi Je jich spousta a třeba zrovna tobě se vyhnou. Nejčastější jsou svilušky a bio na ně je tabákový výluh. Co se mně ale nejvíc osvědčilo je totalní chemka "Talstar". Jeden postřik a je od nich klid.

Komu se nelení, tomu se zelení


Gorzanův fóliák 2013 1.kolo sklizeno * 2.kolo jede

Medical corn 2013



Historie marihuany- video na youtube v češtině https://www.youtube.com/watch?v=vIlUADFvGfA

Naposledy upravil Gorzan 24-05-2013 v 19:23 PM

Old Post 24-05-2013 v 17:14 PM
Gorzan je offline   Profil uživatele Gorzan   Find more posts by Gorzan   Foto galerie člena Gorzan   Click here to Send Gorzan a Private Message   Add Gorzan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesKGB
Stálý Člen

Karma uživatele MatesKGB - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 5

Diesel a Widow vyklíčily za 25h, Lavender a Skunk za 35h.

26.5.2013 je přesadím do skleníku, který je prohnojen slepičáky (přechodně tam žilo mimo pěstební sezonu 9 slipek), kvalita půdy maximální :-)

Old Post 25-05-2013 v 09:52 AM
MatesKGB je offline   Profil uživatele MatesKGB   Find more posts by MatesKGB   Foto galerie člena MatesKGB   Click here to Send MatesKGB a Private Message   Add MatesKGB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ms. Herb
Stálý Člen

Karma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 6


taky takhle využíváme skleník v zimě koukam že tam máš okurku, tak bacha na plíseň okurkovou, ta pak napadne všechno.. otec si tam jednu letos taky hodil,tak jí nespouštím z očí jinak good luck

JAH LIVE

Old Post 25-05-2013 v 10:03 AM
Ms. Herb je offline   Profil uživatele Ms. Herb   Find more posts by Ms. Herb   Foto galerie člena Ms. Herb   Click here to Send Ms. Herb a Private Message   Add Ms. Herb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gorzan
Stálý Člen

Karma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% PěstitelskáKarma uživatele Gorzan - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 186  

Příspěvek č. 7

To jsou všechno AF, nebo tam máš i něco s klasika fotoperiodou?

Komu se nelení, tomu se zelení


Gorzanův fóliák 2013 1.kolo sklizeno * 2.kolo jede

Medical corn 2013



Historie marihuany- video na youtube v češtině https://www.youtube.com/watch?v=vIlUADFvGfA

Naposledy upravil Gorzan 25-05-2013 v 13:00 PM

Old Post 25-05-2013 v 12:25 PM
Gorzan je offline   Profil uživatele Gorzan   Find more posts by Gorzan   Foto galerie člena Gorzan   Click here to Send Gorzan a Private Message   Add Gorzan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesKGB
Stálý Člen

Karma uživatele MatesKGB - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 8

Všechno to jsou AF, vzhledem k letošnímu debilnímu počasí jsem nějak zaspal objednávku venek semen tak jsem se uchýlil propvé k AF.

Jinak skleník asi padá, minulý rok jej údajně těžce napadly svilušky (+mám stach z plísně), možná tam jen zkusím dát 2x Skunk, toho mám víc.

Jinak budu objednávat Caana Cure, Svilu Stop a Neudosan, na kytky určitě Canna Cure a na ostatní rostliny jako papriky a pod...ostatní přípravky, aby se komplet vyhubily.

Minulý rok sjem mi objedvila na venku plíseň tohoto typu http://grower.cz/home/potw.php?a...&photoid=397146 nevíte čím tomu předcházet, aby nevznikla? Bojím se, že u AF bude palice více na husto a více náchylné na tuhle mrchu :-( Díky

Old Post 25-05-2013 v 12:43 PM
MatesKGB je offline   Profil uživatele MatesKGB   Find more posts by MatesKGB   Foto galerie člena MatesKGB   Click here to Send MatesKGB a Private Message   Add MatesKGB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesKGB
Stálý Člen

Karma uživatele MatesKGB - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 9



Vzhledem k tomu, že semínka dnes frčí ven a venku je špatný počasí tak jsem se ráno rozhodl něco zkonstruovat a nenechat nic náhodě :-)

Vefóliáku bude 5-6 rostlin, bohužel nevím s jakou velikostí kytek mám počítat tak snad to bude ideální počet. Jedna ještě bude vedle fóliáku pro srovnání růstu.

Old Post 26-05-2013 v 12:21 PM
MatesKGB je offline   Profil uživatele MatesKGB   Find more posts by MatesKGB   Foto galerie člena MatesKGB   Click here to Send MatesKGB a Private Message   Add MatesKGB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ms. Herb
Stálý Člen

Karma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% PěstitelskáKarma uživatele Ms. Herb - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 10

parádní

JAH LIVE

Old Post 26-05-2013 v 15:35 PM
Ms. Herb je offline   Profil uživatele Ms. Herb   Find more posts by Ms. Herb   Foto galerie člena Ms. Herb   Click here to Send Ms. Herb a Private Message   Add Ms. Herb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 11

Ahoj.. pěknej foliák.. podle mě 6 bude tak akorád..

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 26-05-2013 v 20:17 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesKGB
Stálý Člen

Karma uživatele MatesKGB - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 12

Tak dnes by snad měly vylézt ze země první rostlinky....Škoda, že to počasí je strašně na hov** !

Tak mě napadá, vadí něčemu rezaví mravenci?

Old Post 29-05-2013 v 06:40 AM
MatesKGB je offline   Profil uživatele MatesKGB   Find more posts by MatesKGB   Foto galerie člena MatesKGB   Click here to Send MatesKGB a Private Message   Add MatesKGB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od MatesKGB
Tak dnes by snad měly vylézt ze země první rostlinky....Škoda, že to počasí je strašně na hov** !

Tak mě napadá, vadí něčemu rezaví mravenci?


Zbav se jich!! Tady jsem ti něco našel a scucnul to.. stačí hledat na googlu..

Provzdušňují půdu, odstraňují tlející zbytky rostlin a mrtvolky savců a nepřenášejí nákazy. Ničí trávník, napadají zrající ovoce a hlavně chovají mšice. Některé druhy nosí mšice přímo do mraveniště, ale především je ochraňují. Stavějí jim dokonce příbytky anebo je přenášejí na jiné rostliny.

Zdroj: http://magazin.e15.cz/regiony/mrave...-i-utoci-855996

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 29-05-2013 v 11:12 AM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesKGB
Stálý Člen

Karma uživatele MatesKGB - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 14


Počasí totálně na prd, sluníčko nesvítí a teplo taky moc není. Včera vylezly skoro všechny kytky....Snad vzhledem k tomu, že moc nesvítí tak se potáhnou více do výšky než za plného slunečního svitu, uvidíme.

Naposledy upravil MatesKGB 02-06-2013 v 11:26 AM

Old Post 02-06-2013 v 10:58 AM
MatesKGB je offline   Profil uživatele MatesKGB   Find more posts by MatesKGB   Foto galerie člena MatesKGB   Click here to Send MatesKGB a Private Message   Add MatesKGB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MatesKGB
Stálý Člen

Karma uživatele MatesKGB - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 15

Včera po dlouhé době svítilo slunce tak jsem mrknul na kytky. 4ks Skunk a Diesel mají tak 12cm. Lavender byl čerstvě ukousnutej ve stonku, asi nějaký slimák nebo něco, ale nic jsem ve foliaku neviděl. Widow bohužel nevylezla ze země i když byla předklíčená.
Dnes dám klíčit jako náhradu na mvolné místa 2x Skunk a uvidíme jestli pojedou lépe než ty co teď jedou pod mrakem.

Old Post 07-06-2013 v 10:32 AM
MatesKGB je offline   Profil uživatele MatesKGB   Find more posts by MatesKGB   Foto galerie člena MatesKGB   Click here to Send MatesKGB a Private Message   Add MatesKGB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
XXXdavidXXX
Stálý Člen

Karma uživatele XXXdavidXXX - 84% PěstitelskáKarma uživatele XXXdavidXXX - 84% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 16

jo to slunce dela problem ne jen tobe .. pred 17 dny sem dal uz vyklicene seminka AF skunk1 do predhnojeneho sub. batmix plagron.. mam to na balkone mam udelanej mikrofoliak teplota v noci cca17C pres den cca25 slunko nesviti skoro vubec obcas vyleze kyti maji tak 5 cm .. to proto ze sem to mel 12 dnu doma za oknem skrz zimu a vytahlo se to hodne do vysky asi 8cm tak jak sem to dal do vetsiho tak sem to zahrabal az po prvni listky

Old Post 07-06-2013 v 12:47 PM
XXXdavidXXX je offline   Profil uživatele XXXdavidXXX   Find more posts by XXXdavidXXX   Foto galerie člena XXXdavidXXX   Click here to Send XXXdavidXXX a Private Message   Add XXXdavidXXX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:06 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-11-2019 - Autoflower - 0 odpovědí
16-05-2018 - Autoflowers jaro 2018 - 63 odpovědí
14-12-2017 - Autoflower hermafrodit? - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4978970 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív