Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Každá kytka zemře..po růstu 5-6cm
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Salatos
Stálý Člen

Karma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 241  

Příspěvek č. 17

je to padání klíčních rostlin na noví semena dej novou hlínu nebo použij previcur na první zalití je to houbová choroba která zeslabuje stonek v místě styku s hlínou tak až ho přeruší a nepomůže přisypání hlíny pak to stejně uhnije

Old Post 14-05-2013 v 17:47 PM
Salatos je offline   Profil uživatele Salatos   Find more posts by Salatos   Foto galerie člena Salatos   Click here to Send Salatos a Private Message   Add Salatos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Salatos
Stálý Člen

Karma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 241  

Příspěvek č. 18

http://www.my-garden.cz/hnojiva-che...n/previcur-50ml

Old Post 14-05-2013 v 17:52 PM
Salatos je offline   Profil uživatele Salatos   Find more posts by Salatos   Foto galerie člena Salatos   Click here to Send Salatos a Private Message   Add Salatos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yara
Stálý Člen

Karma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% PěstitelskáKarma uživatele yara - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 202  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od Zahradkar
Zkusím ten spostup přihrnování, kolik mám dát cm substrátu dolů pod kytku pro kořeny?


S tím sázením.
Normálně dávám vyklíčené semínka do cca 2 - 3 cm hlíny na dně květníku 10x10, jak vyrazí nahoru tak je asi 2x přisypu dokud není květináč plný a potom jdou z okna pod lampu (nebo do skleníku).

Hlínu používám s EC kolem 1,2 předhnojenou na 14dní z G-shopu, protože silnější by to mohla spálit. Tu používám až na přesazení do finálního květníku. (EC kolem 2 předhnojená ná 6 týdnů)

Old Post 14-05-2013 v 22:17 PM
yara je offline   Profil uživatele yara   Find more posts by yara   Foto galerie člena yara   Click here to Send yara a Private Message   Add yara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradkar
Stálý Člen

Karma uživatele Zahradkar - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 20

Díky moc chlapi, všechno vyzkouším a kdyžtak dám vědět jestli už se mi konečně letos zadaří. :-)

Old Post 15-05-2013 v 18:47 PM
Zahradkar je offline   Profil uživatele Zahradkar   Find more posts by Zahradkar   Foto galerie člena Zahradkar   Click here to Send Zahradkar a Private Message   Add Zahradkar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fbegbie
Stálý Člen

Karma uživatele fbegbie - 54% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 21

a v neposledni rade bych zkusil i zmenu substratu,neco pekne vzdusneho,pro kaktusy + perlit a pak klicky frci.

Old Post 18-05-2013 v 15:37 PM
fbegbie je offline   Profil uživatele fbegbie   Find more posts by fbegbie   Foto galerie člena fbegbie   Click here to Send fbegbie a Private Message   Add fbegbie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zahradkar
Stálý Člen

Karma uživatele Zahradkar - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 22

Do prd** kytka žila týden, normálně jsem to přihrnoval opatrně všecko mám jistotu že jsem to nezlomil a 4mm pod mateřskými lístky udělala to samé co výše a zdechla!!! To fakt není normální!!!! :-(((((((

Old Post 20-05-2013 v 12:12 PM
Zahradkar je offline   Profil uživatele Zahradkar   Find more posts by Zahradkar   Foto galerie člena Zahradkar   Click here to Send Zahradkar a Private Message   Add Zahradkar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Crabakles
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 23


Mam stejny problem Jak si to vyresil?

edit:

Jen doplnim, ze kytky jsou ruzny modely.
- hlina light mix + perlit (vysterilizovano na 200°C na 20min)
- voda pH 6,1
- mel jsem je par dni venku, ted jsou pod CFL v boxu, kde je 24°C

"Nepěstuju abych přežil... Žiju abych pěstoval!"
"Každý vyhulený gram, hřebíček do rakve imperialistických štváčů!"
"Teoreticky jsem toho dokázal už tolik, ale prakticky jsem pořád jen alkoholik" -Deph
Pekelná ordinace Dr.Crabaklese kalibru 70w - aneb jak na MINIBox pro začátečníky

Naposledy upravil Dr.Crabakles 28-05-2013 v 19:55 PM

Old Post 28-05-2013 v 19:19 PM
Dr.Crabakles je offline   Profil uživatele Dr.Crabakles   Find more posts by Dr.Crabakles   Foto galerie člena Dr.Crabakles   Click here to Send Dr.Crabakles a Private Message   Add Dr.Crabakles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 24

citace:
Původní příspěvek od Dr.Crabakles
Mam stejny problem Jak si to vyresil?

edit:

Jen doplnim, ze kytky jsou ruzny modely.
- hlina light mix + perlit (vysterilizovano na 200°C na 20min)
- voda pH 6,1
- mel jsem je par dni venku, ted jsou pod CFL v boxu, kde je 24°C


Jediný co ti můžu poradit je že je přesadíš a dosypeš hlínou.. lampu dej co možná nejníž to jde!!! poříd tam nějakej ofuk ať ještě k tomu pak zesílí.. koukam že máš ty rašlinový rohože.. v tich to jde na prd.. zkus to nějak vykoumat.. ale určitě bych je přesadil jestli o ně nechceš přijít..

Peace

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 28-05-2013 v 20:07 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr.Crabakles
Stálý Člen

Karma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% PěstitelskáKarma uživatele Dr.Crabakles - 76% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 268  

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od Tomsio


Jediný co ti můžu poradit je že je přesadíš a dosypeš hlínou.. lampu dej co možná nejníž to jde!!! poříd tam nějakej ofuk ať ještě k tomu pak zesílí.. koukam že máš ty rašlinový rohože.. v tich to jde na prd.. zkus to nějak vykoumat.. ale určitě bych je přesadil jestli o ně nechceš přijít..

Peace


Ofuk tam samo mam

Hele ty kytky jsou tak bidny, ze je vyrvu a pojedu znova od 0! :/
Me se ty raselinovy kvetniky taky moc nelibi, rek bych, ze to dost okyselujou... ne? Zlaty kelimky od jogurtu

Kdyz to zasadim ted, stihne to dozrat? Jedu na balkone, nepotrebuju 2m vysoky monstra

"Nepěstuju abych přežil... Žiju abych pěstoval!"
"Každý vyhulený gram, hřebíček do rakve imperialistických štváčů!"
"Teoreticky jsem toho dokázal už tolik, ale prakticky jsem pořád jen alkoholik" -Deph
Pekelná ordinace Dr.Crabaklese kalibru 70w - aneb jak na MINIBox pro začátečníky

Old Post 28-05-2013 v 20:11 PM
Dr.Crabakles je offline   Profil uživatele Dr.Crabakles   Find more posts by Dr.Crabakles   Foto galerie člena Dr.Crabakles   Click here to Send Dr.Crabakles a Private Message   Add Dr.Crabakles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od Dr.Crabakles


Ofuk tam samo mam

Hele ty kytky jsou tak bidny, ze je vyrvu a pojedu znova od 0! :/
Me se ty raselinovy kvetniky taky moc nelibi, rek bych, ze to dost okyselujou... ne? Zlaty kelimky od jogurtu

Kdyz to zasadim ted, stihne to dozrat? Jedu na balkone, nepotrebuju 2m vysoky monstra



Pokud máš model kde je datum sklizně danej tak by neměl bejt problém s dozráním.. když je dáš klíčit teď tak akorád budou mít kratší růst.. jinak rašelinovky jsem teď zkoušel taky.. a nejsem vůbec spokojenej.. nevim jestli okyselujou ale když jsem je dal do miniskleníčku tak v tý vlhkosti změkly až tak že kořeny prorostly hned 4 den od vylezení na povrh.. takže jsem ihned přesazoval.. zkus je fakt přesadit.. nic za to nedáš.. když uvidíš že se nechytnou můžeš dát vyklíčit další.. a pokud nepotřebuješ 2m vysoký kytky tak nevidim problém dát klíčit ještě teď..

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 28-05-2013 v 21:59 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:05 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4425690 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív