Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 5x Orange Bud DP 400W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Aktualizace Grow Room Příspěvek č. 33





Aktualizuju fotky mého grow roomu který připravuji na druhé kolo :-)
dnes mi přišel VK150 ( 495m3/h ) od místního člena G za to mu nesmírně děkuji
Pasivní přítah: 100 mm koleno na odpady..
+trochu té elektroinstalace :-) a Ct namontovaný :-)

Old Post 20-06-2013 v 17:14 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greenlight
Stálý Člen

Karma uživatele greenlight - 96% PěstitelskáKarma uživatele greenlight - 96% PěstitelskáKarma uživatele greenlight - 96% PěstitelskáKarma uživatele greenlight - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 34

proč to nehodíš do toho boxu hned? zaplnil bych prostor a pak bych se začal bavil o přepínání .

Old Post 20-06-2013 v 17:56 PM
greenlight je offline   Profil uživatele greenlight   Find more posts by greenlight   Foto galerie člena greenlight   Click here to Send greenlight a Private Message   Add greenlight to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 35

citace:
Původní příspěvek od greenlight
proč to nehodíš do toho boxu hned? zaplnil bych prostor a pak bych se začal bavil o přepínání .


Protože jsem měl na Vent až včera.. a kytky jsou už 32 dní přepnutý ?
Navíc jsou tak přerostlí že už se tam nevejdou :-) jako vejškově to si to radší dojedu vedle vmístnosti koupím diamantovku a řezy a můžu začít :-)

Old Post 21-06-2013 v 07:45 AM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

42.Den Květ 12/12 Příspěvek č. 36






Tak ahoj po delší době menší info:
holky jsou ve 42 dnu kvetení 12/12 teplota den 28 noc 23 vlhkost 53% den 60% noc ideál.. hnojím AH 2,3 + enzymes+ jednou týdně a power zyme na půdu :-)

problém pokračuje vylučuji přesolení a deficit dusíku :/
btw: nevíte u poslední fotky co to má být ? ve 42 dnu další patro ? je to jen na té nemocné kytí a vypadá to strašně oproti tomu co je o trošku níž 2 ze 3 kytí už maji 2/5 oranžovou a tahle nemá skoro vůbec nic + tohle se mi tam vyplodilo.. :/

Old Post 28-06-2013 v 17:39 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

48 den květ ( 12/12 ) Příspěvek č. 37





Menší update po delší době.. kytičky jsou ve 48 dnu kvetení 12/12, PH: 6,1 EC: neměřím nemám metr ( stále !? )
teplota den: 28 noc: 23, vlhkost den: 55 noc: 65
moje kočky měří vážně něco přes 2 metry
mám zase problém vršky nepřestali růst i když jsem dal 2 nové vrstvy na okno a je tam uplná tma..., zvýšil jsem hnojky o 20% a objevili se mi zase ty vrchní lístky a to jejich záhadné zbarvení... prosí o jakou koli radu co stím .. prodlužuje se to dlouho a nevím jestli jsem je zase nepřehnojil nebo to nechápu.. a co udělat s vrškama když už je to tak daleko ufiknout ? nebo dokvete to stím ? nebo co mám dělat už to chci mít co nejdříve ukonce a kdy začít flushing ? .. díky :-)

Old Post 04-07-2013 v 18:26 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
str3p
Stálý Člen

Karma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 258  

Příspěvek č. 38

Tak to jsem jestě neviděl ... pravděpodobně se ti přepnuly z5 na růst.

Old Post 04-07-2013 v 21:33 PM
str3p je offline   Profil uživatele str3p   Find more posts by str3p   Foto galerie člena str3p   Click here to Send str3p a Private Message   Add str3p to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikael
MORAVIAN GROWER

Karma uživatele mikael - 69% Pěstitelská

Registrován: Oct 2009
Příspěvků: 1414 

Příspěvek č. 39

[účet odstraněn]

Naposledy upravil mikael 05-07-2013 v 12:14 PM

Old Post 05-07-2013 v 09:56 AM
mikael je offline   Profil uživatele mikael   Find more posts by mikael   Foto galerie člena mikael   Click here to Send mikael a Private Message   Add mikael to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 40

já bych to tipoval na to okno, ale to už jsi vyřešil.
a ještě detajl, pasivní přítah musí mít alespoň stejnou (lepší větší) plochu, jako odtah, takle ti tam vzniká výraznej podtlak

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 05-07-2013 v 10:49 AM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greenlight
Stálý Člen

Karma uživatele greenlight - 96% PěstitelskáKarma uživatele greenlight - 96% PěstitelskáKarma uživatele greenlight - 96% PěstitelskáKarma uživatele greenlight - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 41

jojo tohle udělalo kamošovi když zapoměl zapnout spínačky a světlo valilo 24 hodinu v kuse .Na okno bych to netipoval pač s těch fotek jde vidět že výrostky jsou jen nahoře u lampy aspoň s toho pohledu ,ostříhej to a mrkni na spínačky

Old Post 05-07-2013 v 16:50 PM
greenlight je offline   Profil uživatele greenlight   Find more posts by greenlight   Foto galerie člena greenlight   Click here to Send greenlight a Private Message   Add greenlight to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 42

Všem díky za rady spínačky nemám zapínám ručně, už mají pravidedlnou 12/12 noc den, svetlo tma... ale vzrostly už se zase dotýkají lampy fiknu je :-)... jinak přítah mám ventilačku a odtah nemám mám jen 2x ofuk a jeden nasmerovany na lampu, co to žene ven z místnosti mám to upřostřed místnosti prostě jen tak jak to vidíte.. a celkem se povedly na to že to je 1.Pěst ( jsou vážne ty palice masivní.. ).. 2. pěst bude v tom připravovaném boxu za týden mi dovali 20m2 diamantovky ( 3vrstve ) .. a jeste koupit rizky .. :-) tak mi jeste poradte.. mam to tedy fiknout jo ?

Old Post 05-07-2013 v 17:05 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 43

A co je to žlutý nahoře opět se to stalo je to zase přesolený ? nebo já už nevím.. jedna se o ty lístky nahoře detailní phled je lepší fotky v lepší velikost.. :-/ je to uase žluto zelena mozaika od středu.. jen na vrškách.. ale teď jsem se kouknul na ty vršky který jsou blíž jak vyrazili teď a tam jsou uplně brutálně moc.. to bude asi přesvícení.. nebo nevím. :/přemýšlím kdy to sklidím nebo aspoň kdy budu flushovat..

Old Post 05-07-2013 v 17:07 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greenlight
Stálý Člen

Karma uživatele greenlight - 96% PěstitelskáKarma uživatele greenlight - 96% PěstitelskáKarma uživatele greenlight - 96% PěstitelskáKarma uživatele greenlight - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 44

jak daleko máš lampu od vršku a jakou teplotu ?

Old Post 05-07-2013 v 17:30 PM
greenlight je offline   Profil uživatele greenlight   Find more posts by greenlight   Foto galerie člena greenlight   Click here to Send greenlight a Private Message   Add greenlight to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 45

citace:
Původní příspěvek od greenlight
jak daleko máš lampu od vršku a jakou teplotu ?


měl jsem jí 30 cm a teplota 28-29 uplne navrchu 30 MAX vic urcite ne.. ale ted se ty vyhonky skoro dotykaji lampy.. takze jsou uplne presviceny.. spis mi rekni co ty lístky jak jsou na ty fotce co snimi stema zluto zelenyma odstredu.. jestli to je taky tim ale jak rikam byly dost daleko .. :/ stalo se mi to jednou pak se to zpravilo proplachm dal jsem vic hnojek a zase to je.. ale nevim.. ( kazdy to vydel na deficit tak jsem dolil vic a zase to stejny :/

Old Post 05-07-2013 v 17:41 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greenlight
Stálý Člen

Karma uživatele greenlight - 96% PěstitelskáKarma uživatele greenlight - 96% PěstitelskáKarma uživatele greenlight - 96% PěstitelskáKarma uživatele greenlight - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 46

ty žlutý lístky jsou jen na těch výhonkách je tak ? pokud je listí v pohodě na celé kytce kromě těch vršků ostřáhal bych výhonky a dál bych to neřešil ,nechal bych lampu 30cm nad vrškama

Old Post 05-07-2013 v 18:09 PM
greenlight je offline   Profil uživatele greenlight   Find more posts by greenlight   Foto galerie člena greenlight   Click here to Send greenlight a Private Message   Add greenlight to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 47

citace:
Původní příspěvek od greenlight
ty žlutý lístky jsou jen na těch výhonkách je tak ? pokud je listí v pohodě na celé kytce kromě těch vršků ostřáhal bych výhonky a dál bych to neřešil ,nechal bych lampu 30cm nad vrškama


ale kdyz se podivas na moje foto tak je tam videt ze puvodni palice ta nejvetsi na hore to ma taky.. a pak az to chytli ty vrsky. co mi tam vyrosly.. koukni na foto.. :-)

Old Post 05-07-2013 v 19:49 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 48

zapinam rucne to me pobavilo..chlape 130 kc za analogovy spinacky neni zas tak moc abys na tom mel setrit. pestu zdar vysmech to neni jenom me to pobavilo

Old Post 05-07-2013 v 20:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-04-2016 - Orange Bud v hlíně pod 250W - 85 odpovědí
10-03-2013 - 3Xorange Bud,3xPower Kush pod 400W - 63 odpovědí
31-01-2012 - Orange Bud Diesel 400W WhiteBox - 30 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2244290 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív