Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Nová posila:)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Iwannagethigh
Stálý Člen

Karma uživatele Iwannagethigh - 93% PěstitelskáKarma uživatele Iwannagethigh - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 65  

Nová posila:) Příspěvek č. 1



Nazdar bazar,

jsem začínající zahradník, rád bych se tu dozvěděl něco o pěstování a jak zvýšit výnosnost(plodnost) rostlinek

Mám za sebou 1. sklizeň a do další se chci pustit, ale nejsou řízci

Skříň: 60x100x170cm

6 x kytka no name od kámoše

1x halogen 150W

Nějaký hnojení + větráky

Old Post 02-11-2011 v 14:34 PM
Iwannagethigh je offline   Profil uživatele Iwannagethigh   Find more posts by Iwannagethigh   Foto galerie člena Iwannagethigh   Click here to Send Iwannagethigh a Private Message   Add Iwannagethigh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Iwannagethigh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kola666
Stálý Člen

Karma uživatele kola666 - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 122  

Příspěvek č. 2

poradim ti , precitaj a pozri si tu na G par prispevkou a urcite nieco pochytis a a zdokonalis sa ... a myslim ze ta lampa je sodik , pod halogenom by to asi moc nerostlo hlavne kvalitne rezy alebo semena , a hnojky ...

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=985706#post985706

Old Post 02-11-2011 v 15:27 PM
kola666 je offline   Profil uživatele kola666   Find more posts by kola666   Foto galerie člena kola666   Click here to Send kola666 a Private Message   Add kola666 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele kola666! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Muminex
Stálý Člen

Karma uživatele Muminex - 17% PěstitelskáKarma uživatele Muminex - 17% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 3

Zdravím =), tak podle toho co vidím, tak to bylo fakt mikro svetlo =), dokonce pokud se nemylim E27 objimka a takovy prcek v tom =). Podle me moc pekne na to ze to byl halogen, takovy prcek k tomu a jeste noname . Vsak to pujde lepe. Hodne stesti

Old Post 02-11-2011 v 18:18 PM
Muminex je offline   Profil uživatele Muminex   Find more posts by Muminex   Foto galerie člena Muminex   Click here to Send Muminex a Private Message   Add Muminex to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 4

Čau,
je tu toho mrtě informací co a jak ohledně pěstování jak out tak ind.
Stačí jen hledat a číst.
Přímo tady na G zahradnický bazzar si sežeň od řízkařů nějakou kvalitní genetiku.
Ať se daří!



Fanánkův out 2010

Old Post 02-11-2011 v 23:57 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Iwannagethigh
Stálý Člen

Karma uživatele Iwannagethigh - 93% PěstitelskáKarma uživatele Iwannagethigh - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 5


Už jsem se trochu zorientoval, je tu mraky infa)

Světlo bylo 150W sodík - E40

fananek7 - díky za tip a díky Cool Hand Luckeovi už pár kousků mám a pomalu začínají kvést

Trochu jsem předělal skříň:


1x 250W sodík
bílá fólie
v plánu je dodělat větrání + filtr

Kytí:fruity-juice,Sensi Skunk

Old Post 04-12-2011 v 19:41 PM
Iwannagethigh je offline   Profil uživatele Iwannagethigh   Find more posts by Iwannagethigh   Foto galerie člena Iwannagethigh   Click here to Send Iwannagethigh a Private Message   Add Iwannagethigh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Iwannagethigh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 6

Nemáš zač.
Chtěl jsem ti poslat do startu karmu,to je hodnocení,nebo spíš taková odměna,ale nejde poslat,protože je to v sekci úvod do Groweru.
Napiš členovi Hlava ,to je admin ať ti to přehodí do sekce-pěstování indor.



Fanánkův out 2010

Old Post 04-12-2011 v 23:06 PM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Iwannagethigh
Stálý Člen

Karma uživatele Iwannagethigh - 93% PěstitelskáKarma uživatele Iwannagethigh - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 65  

Level up Příspěvek č. 7


Tak jsem se zase o něco málo dostal dál.

Díky R-manovi za řezy Power Skunku...

Foceno pár dní před sklizní...

600W HPS

amazon 116

plagron for hydro

PH jsem se snažil držet na 6 a EC držel na 1,9

Naposledy upravil Iwannagethigh 28-02-2013 v 23:04 PM

Old Post 16-05-2012 v 19:00 PM
Iwannagethigh je offline   Profil uživatele Iwannagethigh   Find more posts by Iwannagethigh   Foto galerie člena Iwannagethigh   Click here to Send Iwannagethigh a Private Message   Add Iwannagethigh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Iwannagethigh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

chtěl bych se jen zeptat,jestli máš furt stejnou skřín'?,bo se mi zdá to 6kilo moc...

Old Post 21-05-2012 v 15:58 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Iwannagethigh
Stálý Člen

Karma uživatele Iwannagethigh - 93% PěstitelskáKarma uživatele Iwannagethigh - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 9

To jsem zapomněl dopsat, už jsem pořídil stan, je to 120 x 120 x 200 (v rohu je vidět svislá vzpěra Na tu skříň by to bylo až až, to bych tam musel mít mrázák, abych to uchladil

Naposledy upravil Iwannagethigh 03-02-2013 v 19:46 PM

Old Post 31-05-2012 v 16:11 PM
Iwannagethigh je offline   Profil uživatele Iwannagethigh   Find more posts by Iwannagethigh   Foto galerie člena Iwannagethigh   Click here to Send Iwannagethigh a Private Message   Add Iwannagethigh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Iwannagethigh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Iwannagethigh
Stálý Člen

Karma uživatele Iwannagethigh - 93% PěstitelskáKarma uživatele Iwannagethigh - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 10


Poněvadž jsem v bytě a kvůli rodičům a odečtům jsem si chtěl doma pěstit aniž bych musel sklízet stan a mohl jet sklizně co to půjde, tak jsem si koupil za 1,8k skříň (motiv buk, aby se hodil do místnosti) 2000 x 960 x 580 mm, pěstební prostor ale je jen 1200 x 960 x 580 mm a vystlal diamantovou folií...1k.

Mám rád Pseudo Aero, tak jsem si něco na ten způsob vyrobil, což zabralo značnou část spodní části skříně a v horní části jsem zřídil elektroinstalaci s větráním.

PA - 3 x rotační rozprašovací zavlažovač 360° Gardena, čerpadlo Čerpadlo ATMAN AT-306, 65L a 90L vana, plexi, 8 x 80 mm košík...cca 2k

Světlo - 2x 150 W GIB Flower Spectre HPS, na růst dám jen jednu, stínítko 97% odraz...cca 5k

Větrání - Odtah TT potrubní radiální ventilátor 100 - 187 m3/h, 35dB , přítah
Arctic-Cooling Fan 12025 cca 95m3/h, 10,5 dB, filtr 200 m3/h, 2x klipsňák na ofuk...3,5k

Hnojky AH - 1,2,3 - Enzymy - Root Stimulator + Phy + crop

Teplota - den 25°C - 34°C, noc 20°C - 25°C

Vlhkost 50 - 80%

Ph 5,8-6,2

Osazenstvo 8 x Jackberry velký DÍK místnímu členovi G ;-)

1. foto - ucpat škvírky po světle a nic není vidět

Naposledy upravil Iwannagethigh 28-02-2013 v 08:02 AM

Old Post 28-02-2013 v 07:51 AM
Iwannagethigh je offline   Profil uživatele Iwannagethigh   Find more posts by Iwannagethigh   Foto galerie člena Iwannagethigh   Click here to Send Iwannagethigh a Private Message   Add Iwannagethigh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Iwannagethigh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Iwannagethigh
Stálý Člen

Karma uživatele Iwannagethigh - 93% PěstitelskáKarma uživatele Iwannagethigh - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 11


2. foto - kořenová nádoba s rozstřikovačema

Old Post 28-02-2013 v 07:53 AM
Iwannagethigh je offline   Profil uživatele Iwannagethigh   Find more posts by Iwannagethigh   Foto galerie člena Iwannagethigh   Click here to Send Iwannagethigh a Private Message   Add Iwannagethigh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Iwannagethigh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Iwannagethigh
Stálý Člen

Karma uživatele Iwannagethigh - 93% PěstitelskáKarma uživatele Iwannagethigh - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 12


3. foto - vystlaní diamantovkou

Old Post 28-02-2013 v 07:55 AM
Iwannagethigh je offline   Profil uživatele Iwannagethigh   Find more posts by Iwannagethigh   Foto galerie člena Iwannagethigh   Click here to Send Iwannagethigh a Private Message   Add Iwannagethigh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Iwannagethigh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Iwannagethigh
Stálý Člen

Karma uživatele Iwannagethigh - 93% PěstitelskáKarma uživatele Iwannagethigh - 93% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 13


4. foto - uložení prcků do boxu

Old Post 28-02-2013 v 07:56 AM
Iwannagethigh je offline   Profil uživatele Iwannagethigh   Find more posts by Iwannagethigh   Foto galerie člena Iwannagethigh   Click here to Send Iwannagethigh a Private Message   Add Iwannagethigh to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Iwannagethigh! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
siknfb
Nový Člen

Karma uživatele siknfb - 95% PěstitelskáKarma uživatele siknfb - 95% PěstitelskáKarma uživatele siknfb - 95% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 65535  

Příspěvek č. 14

Zdravim,
moc pekny "Pseudo Aero", budu urcite sledovat, ptz bych si chtel taky neco takoveho vyrobit.
Hodne zdaru a at rostou ;-)

9 x California Indica 400/600 W

**Pedro de la Ganja**

Old Post 28-02-2013 v 21:58 PM
siknfb je offline   Profil uživatele siknfb   Find more posts by siknfb   Foto galerie člena siknfb   Click here to Send siknfb a Private Message   Add siknfb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anuvin
Stálý Člen

Karma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% PěstitelskáKarma uživatele Anuvin - 87% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 358  

Příspěvek č. 15

Koukám, pěknej pokrok od prvního 150w pěstu. Přeju hodně štěstí budu se koukat.

Outdoor 2011 TNR/Ice cool

10x PowerPlant 400w MH/HPS

Old Post 01-03-2013 v 08:16 AM
Anuvin je offline   Profil uživatele Anuvin   Find more posts by Anuvin   Foto galerie člena Anuvin   Click here to Send Anuvin a Private Message   Add Anuvin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
funec
Stálý Člen

Karma uživatele funec - 95% PěstitelskáKarma uživatele funec - 95% PěstitelskáKarma uživatele funec - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 227  

Příspěvek č. 16

nice, budem sledovat, vypada to ako zaujimavy project, coskoro rozbieham secret box tiez, takze budem cerpat inspiraciu
Inak mozes pripojit 5 fotiek k jednemu prispevku, tak sa neboj nam toho ukazat viac

600W

Zipper, zipper, zazipuj ten sakl ať to necejtí krypl!

"nesklízím karmu ale trávu"

1st Round - 7x Jack Herrer, 4 White Widow (GShop Seeds)

2nd Round - 12x SHARK SHOCK - sklizeno

3rd Round - White Siberian, AK47xNL + SPECIAL GUESTS - pseudo drip - sklizeno

4TH ROUND -EBB Flood, 400-660W, Sweet Tooth#3 - active

Old Post 01-03-2013 v 08:55 AM
funec je offline   Profil uživatele funec   Find more posts by funec   Foto galerie člena funec   Click here to Send funec a Private Message   Add funec to your buddy list     Navštiv homepage uživatele funec! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:41 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4010250 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív