Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Koľko rastlín pod 400w sodík, 90x90 box?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
kubok
Stálý Člen

Karma uživatele kubok - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 293  

Hlína Koľko rastlín pod 400w sodík, 90x90 box? Příspěvek č. 1

Zdravím, skúšal som to tu hľadať ale nenašiel som žiadnu informáciu ktorá by mi pomohla.

Koľko rastlín umiestniť pod 400w sodík, 90x90box?

Old Post 27-04-2013 v 16:30 PM
kubok je offline   Profil uživatele kubok   Find more posts by kubok   Foto galerie člena kubok   Click here to Send kubok a Private Message   Add kubok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 2

kolik chceš :-)

Záleží jakou pěstitelskou metodu preferuješ... Můžeš tam dát 4 kytky a mít do dlouho na růstu přičemž to budeš celé roztahovat , nebo můžeš jet see of green a těch kytek tam mít třeba 25 a po krátké době rustu přepnout na květ ( kamarad zrovna nedavno dojel kolo v boxu 60x60 s 150w HPS a 16 kytkama...)

Třeba já bych si jich tam dal 16 protože mám rád když jich je tam víc a nemusí to být tak dlouho na růstu....

Jinak mě přijde dobré ty kytky dávat tak aby ti to dělalo čtverec (jelikož box má pudoris čtverce) Tedy vždy stejný počet řad jako je množství rostlin v řadě : 4 , 9 , 16 , 25 ks .....

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 27-04-2013 v 16:41 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 3

ahoj, v jakym médiu?

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 27-04-2013 v 16:47 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubok
Stálý Člen

Karma uživatele kubok - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 4

zaujímajú ma skúsenosti tunajších growerov- ktorú metódu preferujete? aké veľké kvetináče používate?

otázka mimo témy: koľko g sa vám podarilo dať pod 400w hps?

Old Post 27-04-2013 v 16:49 PM
kubok je offline   Profil uživatele kubok   Find more posts by kubok   Foto galerie člena kubok   Click here to Send kubok a Private Message   Add kubok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubok
Stálý Člen

Karma uživatele kubok - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od asfalt
ahoj, v jakym médiu?


zatial som šiel len Biobizz light mix, ale láka ma hydro+ CO2 fľaša, len sa bojím ze to nezvládnem obhospodáriť

Old Post 27-04-2013 v 16:51 PM
kubok je offline   Profil uživatele kubok   Find more posts by kubok   Foto galerie člena kubok   Click here to Send kubok a Private Message   Add kubok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 6

Pokus máš na mysli hydro jakože klasický bubler , tak mě to přijde co se obhospodařoání týče jednodušší než hlína Ale to je asi o tom co komu víc sedne. Často totiž odjíždím pryč no a hlínu sem musel vždy co 2-3 dny zalívat , ale jak je to v hydru tak jen pěkně naplním celí kyblík vodou a kyti to vydrží :-) Oproti hlíně je ale mnohem dlležitější sledovat hodnoty Ph a Ec. Já mám třeba Ph ideální už z kohoutku tak to řešit nemusim a tudíž nemá ani problémi s tím, že co 3 dny je ph jinde než kde má být tak asi i proto je to pro mě jednoduší než třeba pro jiné growery kteří mají ph vody z kohoutku špatné (o Ec ani nemluvě ) a často to musí kontrolovat....

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 27-04-2013 v 16:57 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:07 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-05-2011 - Koľko rastlín do boxu? - 11 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0511400 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív