Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Konvenční Zahrádky » 1. Chilli balkón 2013
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 33

citace:
Původní příspěvek od payah
No v růstu to by podle mě byla jiná, protože jak říkáš by se začaly o hodně dřív větvit. Taky jsem nad tím po loňsku, kdy většina rostlin měla 150cm+ , ale lenost a nedostatek času zvítězily .

To s tou větví se mě taky stalo u pár rajčat, ale u papriky jsem tohle ještě neviděl.

Přezimovával jsem zatím jenom jednou a nejlíp se jim dařilo při pokojové teplotě na jižním okně.
Na letošek jsem zkusil zazimovat pár kytek (kdybych měl zimní zahradu tak zazimuju půlku skleníka, ale s 2 oknama zázraky nenadělám) - 4x chinense a asi 4x rocota obě dvě chinense to přežily a rocoto to dalo jenom 1, ale ty jsem neměl v dobrejch podmínkách. Ty přezimovaný jsem nechal v květináčích a všechno do volné půdy je ze semena. Jinak jestli přemýšlíš nad předpěstem na další sezónu tak napiš PM a můžem se domluvit na nějaký semena


Ahoj. Určitě by sme se nějak mohli domluvit.. Ale prozatim je na to dost času.. Ale určitě se ozvu..

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 15-07-2013 v 19:06 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 34


15.7.

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 15-07-2013 v 19:08 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 35






1.8.

Chilli nedostává hnojiva.. a připadá mě že ho potřebujou ale nechci aby mě to lezlo do plodů.. Chtěl bych se zeptat na váš názor??

U některých květů se stane že odkvetou a vzápětí usychají a sami upadají.. Je to zdůvodu neopylení nebo z nedostatku živin??

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 01-08-2013 v 17:47 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
golgotha
Stálý Člen

Karma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% PěstitelskáKarma uživatele golgotha - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 455 

Příspěvek č. 36

Zdar, to hnojení je základ, rostlina musí mít výživu aby mohla správně fungovat ... stačí jednou za 14 dní trochu hnojiva, já kdybych nehnojil nemám taková vnosy! Ale s rozumem, nechci taky žrát chemickou zeleninu.

Pořiď si třeba tekutý slepičince Hoštické hnojivo, je to pro papriky, rajčata, muškáty a další rostliny, nebo čistě hnojivo na papriky a rajčata zase od Hoštický firmy. Je to "přírodní" a docela v pohodě. Vejdeš se do 60,-Kč za balení a to ti vydrží i 2 sezóny. (podle intenzity hnojení, to je jasný)

To opadávání květů je někdy záhada, ale převážně to bude nedostatkem živin. U Nagy Pc 1 mi ve skleníku padaly asi týden listy, roste v obrovském kýblu, má dá se říct ideální podmínky a stejně! Pohnojil jsem, květy drží i plody drží a rostlina je pro změnu celá obalená plody.

Nehnojim před plánovanou sklizní, ale po sklizni abych rostlinu nakopnul nakvetla a rozjela další várku, rostlinám dávám v tomhle počasí až 2 litry vody, takže se určitě rostlina i plody vyčistí.

zdar G ,ll..

Kafe bylo málo sladký!

Old Post 02-08-2013 v 10:11 AM
golgotha je offline   Profil uživatele golgotha   Find more posts by golgotha   Foto galerie člena golgotha   Click here to Send golgotha a Private Message   Add golgotha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 37

citace:
Původní příspěvek od golgotha
Zdar, to hnojení je základ, rostlina musí mít výživu aby mohla správně fungovat ... stačí jednou za 14 dní trochu hnojiva, já kdybych nehnojil nemám taková vnosy! Ale s rozumem, nechci taky žrát chemickou zeleninu.

Pořiď si třeba tekutý slepičince Hoštické hnojivo, je to pro papriky, rajčata, muškáty a další rostliny, nebo čistě hnojivo na papriky a rajčata zase od Hoštický firmy. Je to "přírodní" a docela v pohodě. Vejdeš se do 60,-Kč za balení a to ti vydrží i 2 sezóny. (podle intenzity hnojení, to je jasný)

To opadávání květů je někdy záhada, ale převážně to bude nedostatkem živin. U Nagy Pc 1 mi ve skleníku padaly asi týden listy, roste v obrovském kýblu, má dá se říct ideální podmínky a stejně! Pohnojil jsem, květy drží i plody drží a rostlina je pro změnu celá obalená plody.

Nehnojim před plánovanou sklizní, ale po sklizni abych rostlinu nakopnul nakvetla a rozjela další várku, rostlinám dávám v tomhle počasí až 2 litry vody, takže se určitě rostlina i plody vyčistí.

zdar G ,ll..



Ahoj díky za odpověď Nemam s tim žádné zkušenosti. tak aspoň pro příští rok budu vědět hned od začátku co a jak. Hnojil jsem od začátku do doby kdy se začly tvořit květy. Pak jsem to vysadil. Dal jsem na tvoji radu a pohnojil jsem to před pár dny hnojkama od BioBizz.

Já jsem rád za 4 papričky na rostlině.. Je to smutný ale aspoň něco..

Ještě jednou díky za rady.. K+

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 06-08-2013 v 11:15 AM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 38






Tak i po pohnojení občas nějakej ten květ odpadl.. Teď už to přestalo úplně kvést.. Jedna chilli dozrála a rajčátka z větší části taky.. Jelikož se s tím seznamuji tak nějakej extra toho nebude..

Takže 1 chilli dozrálá dalších 31 jich ještě dozrává
Rajčátek dozrálo cca 11 a další dozrávájí

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 21-08-2013 v 17:23 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 39





4.9.

Rajčátka - tak rajčátek moc nebylo.. v pozdní době květu začly ve větší míře padat a žloutnout listy.. Přístí rok budu dávat míň rostlin do truhlíku aby měly větší prostor pro kořeny.. Tento rok jsem jich tam dal více než jsem měl.. bohužel..

Bazalka - začla kvést po odkvetení mam plno semínek na další rok zatim jsem nezkoušel konzumovat.. nebyla příležitost..

Chilli - zatim pořád dokvétáme, sem tam se objeví nějaký další květ.. prozatím jsem sklízel 4 papričky.. můžu říct že pálí velice slušně..



Mam tu ještě pár fotek 1. 3 fotky jsou chilli a na poslední jsou semínka horní jsou od bazalky spodní jsou od chilli.. )

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 04-09-2013 v 17:40 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 40


15.9.

Dneska teprve začli nakvétat 4 rostliny.. Pravděpodobně to nestihnou venku možná je šoupnu na konec za okno..

Jinak další malej nášup papriček..

200W CFL - RED Homemade Box
Chilli balkón 2013
AF mix Balkón 2013
Forest grow 013

Old Post 15-09-2013 v 12:25 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:53 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-02-2022 - Chilli balkon :) - 3 odpovědí
27-08-2014 - Chilli balkon 2014 - 19 odpovědí
26-06-2014 - Chilli papričky 2014 - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3121080 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív