Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Schválení vybavení boxu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Murph
Stálý Člen

Karma uživatele Murph - 25% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 106  

Schválení vybavení boxu Příspěvek č. 1

Zdravím,snad nikoho neotravuji,že jsem založil nový thread,popřípadně ať ho moderátoři smaží.Po hodinách a dnech čtení threadů zde na G,jsem si vybral výbavu na indoor.

Box: délka:50cm,šířka,110cm,výška:150cm
Světlo: http://www.growmarket.cz/produkt/po...00w-komplet-hps

Vítr:http://www.growmarket.cz/produkt/ve...mplet-350m3-hod

Hnojiva: Alga Grow a Alga Bloom od Plagron

Spínací hodiny: http://www.growmarket.cz/produkt/di...-tydenni-cyklus

Země: pokusím se něco namíchat z kaktusového substrátu,perlitu a keramzitu

Květináče 5,7l

Semena: Mandalay (seedbanka Ministry of Cannabis) Dutch Dragon a BellaDonna (všechny jsou feminizované)

Jde mi o to,aby jste to shlédli a popřípadně mi řekli,jestli jsem v něčem udělal chybu a čím bych to měl nahradit.Moc díky!

edit: na ofuk mám doma stolní větrák,nemusím kupovat

Naposledy upravil Murph 16-04-2013 v 16:45 PM

Old Post 15-04-2013 v 18:27 PM
Murph je offline   Profil uživatele Murph   Find more posts by Murph   Foto galerie člena Murph   Click here to Send Murph a Private Message   Add Murph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 2

Vše zní dobře, ale máš dost obdélníkovej box, nad tu lampu by to chtelo spíš otevřné stínítko, snad by slo ohnout doma, ale mozná se mi to jen zdá, že je hodně hluboký.
Jeden klipsnák na mixování vzduchu v boxu plus ofuk výbojky by taky neuskodil (na oboje by stacil jeden dohromady)
Jo a substrát bych videl spís na mix hlína plus kokos, kdyz nemás merák pH a EC tak radejí víc hlíny.

GL

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Old Post 15-04-2013 v 21:19 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madmax
Stálý Člen

Karma uživatele Madmax - 62% PěstitelskáKarma uživatele Madmax - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 3

jo to je vklidu, měl jsem něco podobnýho, jen byl vždy problém se semeny (každá kytka jiná), klony jsou lepší kvůli +- stejný výšce .akorát bych se trocha bál té výšky boxu, přeci jen je to na hraně.

Old Post 16-04-2013 v 12:51 PM
Madmax je offline   Profil uživatele Madmax   Find more posts by Madmax   Foto galerie člena Madmax   Click here to Send Madmax a Private Message   Add Madmax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 4

ahoj, světlo, větrák a spínací hodiny seženeš podstaně laciněji, google poradí, growshopy jsou dost přestřelený...

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 16-04-2013 v 13:27 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Murph
Stálý Člen

Karma uživatele Murph - 25% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 5

Madmax: zkusím to nějak zaštípovat,nebo mám skusit "moře zeleně"? :-)
xpapousek: promin,prepsal jsem se,mel jsem namysli KAKTUSOVÝ substrát ,perlit a keramzit. Mohu tam přidat ještě hlínu z kompostu nebo radši ne,aby tam nebyli nějací škůdci?

Old Post 16-04-2013 v 15:36 PM
Murph je offline   Profil uživatele Murph   Find more posts by Murph   Foto galerie člena Murph   Click here to Send Murph a Private Message   Add Murph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 6

Tak kompost není špatný, když ho přepečeš v troubě, tak škůdce zabiješ. Kolik tam budeš mít kytek?

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Old Post 16-04-2013 v 15:42 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Murph
Stálý Člen

Karma uživatele Murph - 25% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 7

xpapousek: slyšel jsem i o nějakém zahradnickém prostředku asi za 50Kč,který také zabíjí škůdce,vypékání v troubě prý zapáchá :-) jinak chystám se 5x Mandalay fem. 10x Orange Bud regular 5x BellaDonna fem.

Old Post 16-04-2013 v 16:44 PM
Murph je offline   Profil uživatele Murph   Find more posts by Murph   Foto galerie člena Murph   Click here to Send Murph a Private Message   Add Murph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Murph
Stálý Člen

Karma uživatele Murph - 25% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 106  

Příspěvek č. 8

Je problém,když mám feminizované i regular semínka (květiny) pospolu?Díky!

Old Post 16-04-2013 v 20:57 PM
Murph je offline   Profil uživatele Murph   Find more posts by Murph   Foto galerie člena Murph   Click here to Send Murph a Private Message   Add Murph to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:20 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3919960 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív