Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » Návod na ventilaci z PC ventilátorů
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
dannyo
Stálý Člen

Karma uživatele dannyo - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 17

Pokud by měl někdo nějaký dotaz,stačí napsat.....

Old Post 12-04-2013 v 18:21 PM
dannyo je offline   Profil uživatele dannyo   Find more posts by dannyo   Foto galerie člena dannyo   Click here to Send dannyo a Private Message   Add dannyo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od dannyo
Pokud by měl někdo nějaký dotaz,stačí napsat.....

Čau, nevšiml jsem si průměru potrubí, ale na pruměr 100mm seženeš i za 400,- a nepotřebuješ trafo http://www.bestgrow.cz/www-bestgrow...6-2-Ventilatory
Ty PC ventilátory jsou tichunké, ale to 100VKO - 105m3/h je taky hodně tiché a asi na podobné úrovni.

Grow Max 150W

Old Post 12-04-2013 v 19:14 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dannyo
Stálý Člen

Karma uživatele dannyo - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 19

Zdarec, dole mám 125 a nahoře mám 160...já je tam měl ale vzhledem k tomu,že to mám blízko postele,tak mě to štvalo,proto sem přešel na tohle řešení.....

Old Post 12-04-2013 v 20:15 PM
dannyo je offline   Profil uživatele dannyo   Find more posts by dannyo   Foto galerie člena dannyo   Click here to Send dannyo a Private Message   Add dannyo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dannyo
Stálý Člen

Karma uživatele dannyo - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 20

A navíc ventilátory co jsi mi poslal,to je třeba cenově přijatelný,ale nemaj kuličkový ložiska,čož znamená, že po čase začnou vrzat a ruzně jinak pordelařit.....to je výhoda PC ventilátorků....Ale jinak děkuju za postřeh...

Old Post 12-04-2013 v 21:04 PM
dannyo je offline   Profil uživatele dannyo   Find more posts by dannyo   Foto galerie člena dannyo   Click here to Send dannyo a Private Message   Add dannyo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vemach
Stálý Člen

Karma uživatele Vemach - 86% PěstitelskáKarma uživatele Vemach - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 21

i vko s kuličkovymi lozisky sezenes od 4 stovek. www.elektro-paloucek.cz/ventilatory...ventilatory-vko
krom toho že se ventilátor strká do potrubí snad každý ví-> návod imho k ničemu.

Old Post 12-04-2013 v 21:15 PM
Vemach je offline   Profil uživatele Vemach   Find more posts by Vemach   Foto galerie člena Vemach   Click here to Send Vemach a Private Message   Add Vemach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dannyo
Stálý Člen

Karma uživatele dannyo - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 22

Každýho názor hele....:-) tvuj názor je takovej, muj takovej,mojí matky je jinej,tvýho terapeuta je jinej.....je to prahsprostej návod,nenutim nikoho to dělat....rozhodující je cena....u toho tvýho to bude stát 800 bez trubek,u mýho je to max 500 i s trubkama......takže pokud vezmu trubky tak mám o 50% levnější udělátko,než ty nesmysle z growshopů atd....Ale řikám,každýho názor, pokud mají lidi na rozhazování,jen do toho,nutit je nebudu,Jen sem sem dal návod,protože sem na netu viděl spoustu lidí co se na to ptaj, takže si nech scoje ZAKLÍNADLO ALA IMHO K NIČEMU pane zlatej, děkuji...

Old Post 12-04-2013 v 21:40 PM
dannyo je offline   Profil uživatele dannyo   Find more posts by dannyo   Foto galerie člena dannyo   Click here to Send dannyo a Private Message   Add dannyo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dannyo
Stálý Člen

Karma uživatele dannyo - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 23

A navíc nechápu, co myslíš tim,strká do potrubí...a já to mám asi kde....levituje mi to ve vzduchu či co???...:-D

Old Post 12-04-2013 v 21:51 PM
dannyo je offline   Profil uživatele dannyo   Find more posts by dannyo   Foto galerie člena dannyo   Click here to Send dannyo a Private Message   Add dannyo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 24

Díky za objevení Ameriky.

Blows my mind.

Opravdu, tohle za skoro dekádu existence grouwru nikoho nenapadlo

Je rozhodně super, že v roce 2013, 21.století, kdy vybavení na grow stojí zlomek toho, co stálo před 10 rokama, kdy se standartem pro growera pomalu stalo šestikilo, někdo nadále uvažuje o tzv. PC větráku (srát na někaký výkonový označení, PC větrák my nigga) jako o řešení odtahu...

Dobrá práce, K+.

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 12-04-2013 v 22:09 PM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dannyo
Stálý Člen

Karma uživatele dannyo - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 25

Tak sorry, že chci dát radu jinejm......KURVA FAKT pro dobrotu na žebrotu....:-(

Old Post 12-04-2013 v 22:13 PM
dannyo je offline   Profil uživatele dannyo   Find more posts by dannyo   Foto galerie člena dannyo   Click here to Send dannyo a Private Message   Add dannyo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LosTaZ
Nový Člen

Karma uživatele LosTaZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 26

Za mne Děkuji, sám mám podobné řešení a jsem spokojen. Díval jsem se jen pro inspiraci,ale máme to stejné :-) Ať slouží

Old Post 12-04-2013 v 22:44 PM
LosTaZ je offline   Profil uživatele LosTaZ   Find more posts by LosTaZ   Foto galerie člena LosTaZ   Click here to Send LosTaZ a Private Message   Add LosTaZ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dannyo
Stálý Člen

Karma uživatele dannyo - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 27

Děkuju, jsem rád, že aspon někdo dokáže ocenit SÁM svoji práci, koupit to umí každej přizdisráč..... :-)

Old Post 12-04-2013 v 22:47 PM
dannyo je offline   Profil uživatele dannyo   Find more posts by dannyo   Foto galerie člena dannyo   Click here to Send dannyo a Private Message   Add dannyo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od dannyo
A navíc ventilátory co jsi mi poslal,to je třeba cenově přijatelný,ale nemaj kuličkový ložiska,čož znamená, že po čase začnou vrzat a ruzně jinak pordelařit.....to je výhoda PC ventilátorků....Ale jinak děkuju za postřeh...

Ony kuličkové ložiska mají, ty tvoje jsou taky dobrý a někdo to udělá klidně zdarma ze starých PC a tak, to je potom i zdarma. Třeba i zdrojů je všude dost, já dřív napájel ty větráčky z nabíječek ze starých mobilů.
Ale myslím si, že pro mikro pěsty klidně a na malý ofuk jsou ty PC větráčky pro menší pěsty dobrý, proč ne. Zrovna ofukové ventilátory mají kluzná ložiska a za moc nestojí.

Grow Max 150W

Old Post 13-04-2013 v 11:37 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 29

Mně se ten nápad taky líbí a nechápu ten flejm okolo. Pro malé pěstírny (bez pacháče) ideální řešení:
- levné
- tiché

Sám mám v plánu zkusit se dvěma PC větráky uchladit box 1x1x2 s 250 W.


Hlavně Stoned_r41d3r se měl zdržet zbytečnejch keců a radši promazat příspěvky typu "vyser se na to, kup si to hotový v gshopu", což?

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 13-04-2013 v 11:44 AM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NoStress
Stálý Člen

Karma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% PěstitelskáKarma uživatele NoStress - 58% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 389  

Příspěvek č. 30

ahoj, mas to udelany zajimave ale celkove je navod uplne na nic pouzivat pc vetraky na odtah je pekna blbost..

1. pěst - LED box nostress SOIL - průměr 0,8g/W
2. pěst - LED box + pseudoaero - NEÚSPĚCH
3. pěst - LED box + soil s trochou coco
4. pěst - Homebox 120x120 600w + 15x CM soil

Old Post 13-04-2013 v 11:49 AM
NoStress je offline   Profil uživatele NoStress   Find more posts by NoStress   Foto galerie člena NoStress   Click here to Send NoStress a Private Message   Add NoStress to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Příspěvek č. 31

citace:
Původní příspěvek od koles
Mně se ten nápad taky líbí a nechápu ten flejm okolo. Pro malé pěstírny (bez pacháče) ideální řešení:
- levné
- tiché

Sám mám v plánu zkusit se dvěma PC větráky uchladit box 1x1x2 s 250 W.


Hlavně Stoned_r41d3r se měl zdržet zbytečnejch keců a radši promazat příspěvky typu "vyser se na to, kup si to hotový v gshopu", což?



Jakej flejm máš na mysli, šerife? Já jen obdivuju genialitu nápadu slepit k sobě 2 pc větráky a narvat je do flexa a prodat to jako dechberoucí ideu mající uchvátit desítky kupujících a obohatit jejich životy.

Jsem rád, že mi říkáš co mám dělat a nebo co nemám. Nechtěl bys bejt MOD?

They are hiring, right now.

Nicméně si dovolím se tvým názorem neřídit a tvrdohlavě prosazovat dogma, že ve vážně myšlený bedně v 21. století nemá PC větrák, nadto coby odtah co dělat, protože nacismus, eugenika fyzika a biologie

A měl bys do tý svý namyšlený bedny dát 4 kilo a jen jeden PC větrák. Ať se ty kytky pomějou a pálky sou jak šutry, vzhledem k těm desítkám tisíců hektolitrů vzduchu co PC větrák narozdíl od tendenční jebky jako je TD,Ruck, UFO - který používá každej bohatej xindl jako nádstavbu svýho péra, jen proto, že Apple nedělá I-Fan - svou brutální silou uragánu prožene bednou. Jo a udělej ten pokus v létě a v bytě .

Abys měl pocit, že Ti někdo nekecá do života a sklidil co nejvíc co nejlepšího modelu s nejmenšíma obtížema. Což by měla bejt alfa a omega každý rundy, pokud to u tebe je cílem nenakoupit v g-shopu, užidit 500 že si to celý udělám samodomo, nebo experimentovat, tak nemá cenu pokračovat v debatě a pro experimenty je tu specifická kategorie na fóru.

Anyway, kterej produkt prodávanej v těch nenáviděnejch, vydřidušskejch, ba fašistickejch G shopech by měl tomuhle konkurovat? Takový to trimovadlo na listy?

Exaktněji se vyjádřit nedokážu.


EDIT: Koles, U trolling, my liege, or just Tl;dr?

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 13-04-2013 v 20:39 PM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od Stoned_r41d3r
Exaktněji se vyjádřit nedokážu.


Moc pěkný Anyway, your point, sir?

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 13-04-2013 v 23:29 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:36 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-10-2016 - Čo najtichší ventilátor? - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5487550 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív