Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Skleník vs venek?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
lamkeis99
Nový Člen

Karma uživatele lamkeis99 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2019
Příspěvků: 8  

Nápad Skleník vs venek? Příspěvek č. 1

Čau, mám za to, že venky a skleníky jsou kvalitou stejný kouření.. rozdíl vidím pouze v tom, že ve skleníku to nepoláme vítr a do palic nám nenaprší. Je to správný názor?

Old Post 17-11-2019 v 16:02 PM
lamkeis99 je offline   Profil uživatele lamkeis99   Find more posts by lamkeis99   Foto galerie člena lamkeis99   Click here to Send lamkeis99 a Private Message   Add lamkeis99 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sakumprdum
Stálý Člen

Karma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% PěstitelskáKarma uživatele sakumprdum - 99% Pěstitelská

Registrován: Feb 2017
Příspěvků: 1489 

Příspěvek č. 2

No taky je tam vetši vlhkost ale zase tam nechčije a taky tam mužeš přitapet nekdy jsou ty kytky lepši aspoň myslim že pro automaty

komu se neleni tomu se zeleni

Old Post 17-11-2019 v 19:48 PM
sakumprdum je offline   Profil uživatele sakumprdum   Find more posts by sakumprdum   Foto galerie člena sakumprdum   Click here to Send sakumprdum a Private Message   Add sakumprdum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hammerson
Nový Člen

Karma uživatele Hammerson - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2019
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 3

Vole takovy tema zalozi fakt jenom dement

Old Post 17-11-2019 v 20:07 PM
Hammerson je offline   Profil uživatele Hammerson   Find more posts by Hammerson   Foto galerie člena Hammerson   Click here to Send Hammerson a Private Message   Add Hammerson to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lamkeis99
Nový Člen

Karma uživatele lamkeis99 - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2019
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 4

Hledal jsem to chvíli na fóru, pak jsem to hledal v jiných článcích a nic jsem nenašel, takže jsem se rozhodl zeptat. Kdybys mi tady radši odpověděl, tak bys udělal líp.

Old Post 17-11-2019 v 20:56 PM
lamkeis99 je offline   Profil uživatele lamkeis99   Find more posts by lamkeis99   Foto galerie člena lamkeis99   Click here to Send lamkeis99 a Private Message   Add lamkeis99 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chicolo
Stálý Člen

Karma uživatele chicolo - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 5

ze zkusenosti sklenik = kytka vyroste minimalne o pulku vetsi resp hustsi, dvoumetrova indica no problem, palice olepene pryskyrici, jednoznacne lepsi produkt + mezi rajcatama se to dobre schova))

problemy, ktery jsem zazil ve skleniku - kytka vyrostla vysoko, ze se nevesla, nic pro sativy, svilusky

problemy venku - pomaly start rustu, zalezi jaky je kveten - ledovy muzi, plisen ke konci kvuli ktery nektery modely nestihnou dozrat, zlodeji & zvedavi sousedi pres plot.)

jeste doplnim, ze jsem z hor, takze nejvic me trapi chladno a vlhko na zacatku rijna a tudiz plisen venku, ve skleniku mi vsechno dozraje vcas vydrzi to tam v poho i o tyden dva dele nez venku, kdyz je potreba

[modedit]pro doplneni pouzivejte tlacitko EDIT.A/S

Old Post 18-11-2019 v 16:07 PM
chicolo je offline   Profil uživatele chicolo   Find more posts by chicolo   Foto galerie člena chicolo   Click here to Send chicolo a Private Message   Add chicolo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miravlak
Stálý Člen

Karma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% PěstitelskáKarma uživatele miravlak - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 359  

Příspěvek č. 6

zdarec, 2 roky posobe foliak a kvalita vysledneho produktu je úplně jinde nez z venku.... je to teda šílený boj chvilama sadil sem zacatkem cervna, cervenec jeste vpohode a v srpnu to tak neuvěřitelně vystrelilo ze sem to musel začít lámat, vyvazovat a co se dalo
... ke konci z každé strany vetrak a pohoda.... krásně pocukrovane a i ta chuť se mi zdála lepsi nez z tech co byly venku... mozna jen štěstí na pheno, kdovi.... jinak sem tam mel loni Crystal Candy F1 a predloni Green Poison F1, poison byl jednoznačně účinkove nejlepší, candy zas lepsi chut a vůně

Old Post 17-01-2020 v 15:26 PM
miravlak je offline   Profil uživatele miravlak   Find more posts by miravlak   Foto galerie člena miravlak   Click here to Send miravlak a Private Message   Add miravlak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DanWalk
Stálý Člen

Karma uživatele DanWalk - 10% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 28  

Příspěvek č. 7

ja tento rok skusim znova vonku ... planujem kupit mix odrod maximalne 4 rastrliny ale musim este najist miesto ...

2014- Moj prvy grow


Old Post 17-02-2020 v 12:38 PM
DanWalk je offline   Profil uživatele DanWalk   Find more posts by DanWalk   Foto galerie člena DanWalk   Click here to Send DanWalk a Private Message   Add DanWalk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
03-06-2005 - zasílání semínek - 58 odpovědí
07-08-2003 - skank venku - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5322370 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív