Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Hulení a škola? Co vy nato.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Franta
Stálý Člen

Karma uživatele Franta - 87% PěstitelskáKarma uživatele Franta - 87% PěstitelskáKarma uživatele Franta - 87% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 27 

Příspěvek č. 1

Chodí někdo z vás na gympl a při tom si sem tam zapálí nějakýho toho jointa?

Old Post 09-05-2001 v 17:55 PM
Franta je offline   Profil uživatele Franta   Find more posts by Franta   Foto galerie člena Franta   Click here to Send Franta a Private Message   Add Franta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BORGOVE2001
Stálý Člen

Karma uživatele BORGOVE2001 - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 67 

To vis ze jo Příspěvek č. 2

Na gympl jsem chodil, a vlastne si budu diky hnUSA zvopaknout ctvrtak.
Hulilijsme i na skolni zahrade , to byly pak tlemy kdyz se uca zeptala cituji: "Prozradte mi to sladke tajemstvi proc jste si vsichni sedly tak nahle do zadu" .
Ale za to na dejak sem byl asi trikrat ustne zkousenej a to mi to jelo ani nevim jak.
Zhulenej ve skole je to docela narez , doporucuji vyzkouset


Free Palestine!!!!
Allahu Akhbar!!!!!

Old Post 10-05-2001 v 05:14 AM
BORGOVE2001 je offline   Profil uživatele BORGOVE2001   Find more posts by BORGOVE2001   Foto galerie člena BORGOVE2001   Click here to Send BORGOVE2001 a Private Message   Add BORGOVE2001 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele BORGOVE2001! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miki
Stálý Člen

Karma uživatele miki - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 57 

Příspěvek č. 3

gympl se da zvladnout, kdybysi jel treba na kypricim prasku. Boze kde sou ty casy kdy sem byl na gymplu a jen si uzival. Ne vazne, kdyz se to neprehani, tak je to v pohode.

Old Post 10-05-2001 v 07:30 AM
miki je offline   Profil uživatele miki   Find more posts by miki   Foto galerie člena miki   Click here to Send miki a Private Message   Add miki to your buddy list     Navštiv homepage uživatele miki! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shiva
Stálý Člen

Karma uživatele Shiva - 23% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 22 

Pohodička Příspěvek č. 4

Hulení na gymplu je v pohodě, jsem ve druháku a hulím ganju skoro denně........pohoda.........jak už jsem řekl........

Shiva ))

Old Post 10-05-2001 v 08:23 AM
Shiva je offline   Profil uživatele Shiva   Find more posts by Shiva   Foto galerie člena Shiva   Click here to Send Shiva a Private Message   Add Shiva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strobe
Stálý Člen

Karma uživatele strobe - 100% PěstitelskáKarma uživatele strobe - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 84 

Palec dolů Příspěvek č. 5

Tak to já mám výrazně jinou zkušenost.. bejt zhulenej ve škole - trochu psycho ale de to; horší je to s učenim - nejenže všechno zapomínám, ale nemůžu se v klidu učit dýl jaq půl hodiny, ůplně se mi to příčí v hlavě a musim číst každej řádek 3x a pak to stejně zabalim s tim že je lepší dostat bůra než tohle.. ale vždycky se to nák vyřeší (ještě sem nepropad i gdyž sem k tomu neměl daleko), dám si špeka a je pohoda

Old Post 10-05-2001 v 22:32 PM
strobe je offline   Profil uživatele strobe   Find more posts by strobe   Foto galerie člena strobe   Click here to Send strobe a Private Message   Add strobe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BORGOVE2001
Stálý Člen

Karma uživatele BORGOVE2001 - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 67 

Příspěvek č. 6

Zvlada se to v pohode ,
Strobe : to psycho je na tom to nejlepsi


Free Palestine!!!!
Allahu Akhbar!!!!!

Old Post 11-05-2001 v 03:59 AM
BORGOVE2001 je offline   Profil uživatele BORGOVE2001   Find more posts by BORGOVE2001   Foto galerie člena BORGOVE2001   Click here to Send BORGOVE2001 a Private Message   Add BORGOVE2001 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele BORGOVE2001! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Pohodička Příspěvek č. 7

Moje kámoška paří tak 3* tejdně, hulí denně, do školy chodí jenom na zkoušky a v pohodě prolejzá. Je to soukromej gympl a za 3 tejdny budem maturovat. Včera sme se hrozně zhuli hašišem a dneska deme do Roxy ...
Zvládat se dá všechno, jenom se to chce ve volném čase občas věnovat učení ...

Old Post 12-05-2001 v 12:09 PM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Havelock Vetinari
Nový Člen

Karma uživatele Havelock Vetinari - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 13 

Příspěvek č. 8

Myslím ,že ten hympl se dá s prolézt i když kouříš.
Ten náš se dá tak do 2 ku.Pak to začíná být vážně těžký.
Pokud kouříš 1x měsíčně, je to pohoda, můžeš pokračovat až do matury, ale jestli denně nebo často, tak to bys měl asi v tom 2ku přestat.
Toť můj názor.

Havelock

Old Post 12-05-2001 v 13:02 PM
Havelock Vetinari je offline   Profil uživatele Havelock Vetinari   Find more posts by Havelock Vetinari   Foto galerie člena Havelock Vetinari   Click here to Send Havelock Vetinari a Private Message   Add Havelock Vetinari to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roofer
Stálý Člen

Karma uživatele roofer - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 34 

Příspěvek č. 9

Celej svůj život jsem prolezl zhulenej. Od státnic z angl., přes autoškolu, gymnázium a maturitu, dělal jsem lidem náhradní ruce a nohy (zhulenej), a ted se směju s lidma v cestovce (tam je to hulení nejvíc v pohodě.). Prostě jsem spojil příjemný s užitečným.

Roofer the PEACEMAKER

Old Post 12-05-2001 v 15:31 PM
roofer je offline   Profil uživatele roofer   Find more posts by roofer   Foto galerie člena roofer   Click here to Send roofer a Private Message   Add roofer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karbos
Nový Člen

Karma uživatele Karbos - 16% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 10

Myslím že hulení a škola jde dohromady docela v pohodě. Například já při vyhul. stavech pochopím i jinak naprosto nepochopitelné věci a dám si je do souvislostí, což podle "nového" a prý lepšího způsobu vyučování jest lepší než si pamatovat tisícero nesmyslných údajů. Pravda do života je to určitě lepší, jen ta matura trochu straší.. No mě to čeká až za dva roky, takže se tím ještě nějak hlouběji nezabývám. Kámoši maturanti vysadili 3 týdny před testama a prej to do hlavy leze dobře. Asi indivindy... Každej si to asi musí zkusit sám. Jen aby si, pakliže by mu to nevyšlo, nemusel celej zbytek života nadávat.

Havelock: myslím že tohle slyšet nechtěl ))

Old Post 12-05-2001 v 15:33 PM
Karbos je offline   Profil uživatele Karbos   Find more posts by Karbos   Foto galerie člena Karbos   Click here to Send Karbos a Private Message   Add Karbos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
strobe
Stálý Člen

Karma uživatele strobe - 100% PěstitelskáKarma uživatele strobe - 100% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 84 

Příspěvek č. 11

"podle "nového" a prý lepšího způsobu vyučování jest lepší než si pamatovat tisícero nesmyslných údajů" - v tomhle s tebou plně souhlasim, ale u nás na gymplu nikoho nezajímá, co si pochopil, do jakejch souvislostí si to dal, je to prostě vo tom, že nám daj za úkol naučit se xx0 stránek do pár dnů a když nechceš zabít všechen čas těma nesmyslema, nemáš tam podle nich co dělat, prostě chtěj samý roboty a gdyž nad tim fšim trochu přemejšlíš tak je to k zblití
ale asi sou i jiný školy..

Old Post 14-05-2001 v 00:31 AM
strobe je offline   Profil uživatele strobe   Find more posts by strobe   Foto galerie člena strobe   Click here to Send strobe a Private Message   Add strobe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Santus
Nový Člen

Karma uživatele Santus - 57% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 14 

Huleni a skola Příspěvek č. 12

Chodim na soukromy jazykovy gymn. a teda nepozoruju na sobe nejaky zmeny. Pamet se neztraci, proste nic . Znamky zustavaj na stejny urovni a je pohoda.

Santusak

Old Post 14-05-2001 v 17:18 PM
Santus je offline   Profil uživatele Santus   Find more posts by Santus   Foto galerie člena Santus   Click here to Send Santus a Private Message   Add Santus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vrtak
Nový Člen

Karma uživatele vrtak - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 1 

Obecné Příspěvek č. 13

No chlapi ja bych se toho uceni a ganjy vubec nebal.Sam chodim do druhaku na VSE a jakykoliv zkouskovy sem brutalne prohulil.Mam takovej jeden recept s kamosem.Asi tak na poledne podpalime prvniho spekulanta a pak spolu spekujujem az do do 22.00 hod.To uz sme uplne vprdeli,tak deme domu a zacneme do sebe hustit kolu.Nejlepsi je kokakola.Asi tak zahodinu ses akorat naspeedovanej,ze vydrzis tak do 4-5 do rana a fakt se toho hodne naucis.

Jinak jeste jedna prihoda ze skoly.Prijdu poprve do skoly v na prvni prednasku.Sedim pisu si{chacha},proste studentik.Najednou si sednul vedle me takovej manik.normalka sme zacli kecat,kdyz v tom se otoci a asi pres tri rady v obrosky poslucharne pro 400 lidi zarval. UMOTAS TO? Potom hodil dolu trosku matrose,ten to v puli prednasce umotal a sli sme se zkulit.Proste pohoda i na vejsce.VSICHNI VSUDE HULEJ A BUDOU HULIT.GANJA FOREVER

Ganja indoor beginer farmer

Old Post 15-05-2001 v 23:50 PM
vrtak je offline   Profil uživatele vrtak   Find more posts by vrtak   Foto galerie člena vrtak   Click here to Send vrtak a Private Message   Add vrtak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
reefer
Stálý Člen

Karma uživatele reefer - 23% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 71 

Příspěvek č. 14

Kdyz jsem chodila do skoly, tak jsem docela dost hulila. Byla to pohoda, vse jsem chapala vic nez bez huleni. Ale zase jsem se na tu skolu vykaslala. Nemela jsem naladu ani chut se ucit, rasi jsem sedel s kamosema nebo neco. Chtela jsem puvodne na vysokou, ale kvuli huleni jsem se na to vykaslala.

Da se hulit pri skole, ale v mire, a musite si pamatovat, ze ta skola JE fakt dulezita, a ze zivot je opravdu paradnejsi kdy se ta skola dodela.

Old Post 16-05-2001 v 09:19 AM
reefer je offline   Profil uživatele reefer   Find more posts by reefer   Foto galerie člena reefer   Click here to Send reefer a Private Message   Add reefer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miky
Stálý Člen

Karma uživatele miky - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 38 

Příspěvek č. 15

Já chodim často do školi zhulenej a jde mi to v pohodě tod´ vše.

miky

Old Post 16-05-2001 v 14:04 PM
miky je offline   Profil uživatele miky   Find more posts by miky   Foto galerie člena miky   Click here to Send miky a Private Message   Add miky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
budvar
Stálý Člen

Karma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% PěstitelskáKarma uživatele budvar - 19% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 253  

gympl......jasně !!! Příspěvek č. 16

Znám kluka kterej hulí a tenhle rok je u matury, já hulim občas a je to docela v pohodce

Old Post 19-05-2001 v 21:09 PM
budvar je offline   Profil uživatele budvar   Find more posts by budvar   Foto galerie člena budvar   Click here to Send budvar a Private Message   Add budvar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-03-2010 - Hulení a plavání.... - 33 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1199520 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív