Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » PowerBud - zkusil to někdo? Viděl to někdo?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
1filantrop1
Nový Člen

Karma uživatele 1filantrop1 - 9% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 24  

Chemie PowerBud - zkusil to někdo? Viděl to někdo? Příspěvek č. 1

Zdravím všechny growery,

Po návštěvě growshopu dálnici 8 jsem dostal doporučení na PowerBud, který má podobné složení jako zakázán Flower Dragon. Mělo by to fungovat jako v hydro / aero tak iv půdě, který byste měli používat od 21 do 35 dne v květové fáze. Na netu jsem nenašel žádné další informace, ani složení.
Je to tmavohnědý hustší roztok, který pořádně páchne.

Rozhodl jsem se vyzkoušet tento zázrak, tak jsem zvědavý, jestli to opravdu tak funguje, jak to kluci předvedli.

http://img715.imageshack.us/img715/9568/powerbud.jpg

Mají je tady - http://www.growgo.cz/index.php?main...eyword=powerbud

Setkali jste se už stím?

Dík...

Old Post 20-03-2013 v 09:25 AM
1filantrop1 je offline   Profil uživatele 1filantrop1   Find more posts by 1filantrop1   Foto galerie člena 1filantrop1   Click here to Send 1filantrop1 a Private Message   Add 1filantrop1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Re: PowerBud - zkusil to někdo? Viděl to někdo? Příspěvek č. 2

citace:
Původní příspěvek od 1filantrop1
Na netu jsem nenašel žádné další informace, ani složení.
Je to tmavohnědý hustší roztok, který pořádně páchne.


Další zbytečnej výrobek, kterej se tváří jak zvedá sklizeň. Na pěstování kytek takovy ptákoviny vůbec nejsou potřeba.

Old Post 20-03-2013 v 09:32 AM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bublaspiel
Stálý Člen

Karma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 3

Znám jednoho týpka a ten každýho masíruje a vnucuje podobnej šit jmenuje se to ROX - a cituji : nikde to neseženeš,zvedne ti to výnos o 30%,palice tvrdý jak šutr,po přepnutí hned nákvět (masivní) a zkracuje to dobu květu hlavně u Sativ Kupodivu pár známejch se chytlo

Neslyšel někdo o kouzelném přípravku zn. ROX ??

Out 2011 von Bublaspiel

Indoor von Bublaspiel - 400 / 600w


Pravidlo zpětného odrazu funguje
dokonale




Old Post 20-03-2013 v 11:03 AM
bublaspiel je offline   Profil uživatele bublaspiel   Find more posts by bublaspiel   Foto galerie člena bublaspiel   Click here to Send bublaspiel a Private Message   Add bublaspiel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 4

jojo Rox flower enhancer znám nemám osobní zkušenost, ale je to hormonální záležitost, kupuje se to z uk přes ebay, chtěl jsem to zkusit a už jsem to skoro objednal, ale pak jsem si to rozmyslel... po tom co hodně těhle boosterů zakázali s tím, že obsahujou karcinogenní hormony, a ty hulit nechci

ale musím uznat, že když jsem se o to zajímal našel jsem pár reportů a podle fotek by to mělo makat opravdu hodně, ten nárůst 30% bych věřil, někdo to tu jel i na groweru tak až budu mít čas tak to zkusím najít

Old Post 20-03-2013 v 11:40 AM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bublaspiel
Stálý Člen

Karma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% PěstitelskáKarma uživatele bublaspiel - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 5

díky za informaci,že je ten rox k mání na ebay a v jiných odkazech jsem rovnou získal i jiné informace mmj. jsem narazil na další produkt který nabízí ten zmíněný týpek a to viz. odkaz :

http://www.ebay.co.uk/itm/TOP-HEAVY...=item3f1c053cf6

a to je docela masakr ...údajně to opravdu funguje,ale co to musí bejt za kepl kterým postříkáš hotovej material a zvedne ti gramáž..normální člověk po tom nešáhne proč taky ? Smrdí to komercí a docela zmrdstvem.

Out 2011 von Bublaspiel

Indoor von Bublaspiel - 400 / 600w


Pravidlo zpětného odrazu funguje
dokonale




Old Post 20-03-2013 v 13:20 PM
bublaspiel je offline   Profil uživatele bublaspiel   Find more posts by bublaspiel   Foto galerie člena bublaspiel   Click here to Send bublaspiel a Private Message   Add bublaspiel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 6

smrdi to rakovinou a podelavanim

nekupovat!

Old Post 20-03-2013 v 15:08 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
carlos
at the edge of the future


Registrován: 54278
Příspěvků: 2351 

Team Member: ADMIN

Příspěvek č. 7

Jenom pro info Flower Dragon byl udajne stazen z trhu kvuli obsahu latek, ktere prukazne zpusobovaly rakovinu.

"Nechci radit, nechci kázat, chci jen apelovat, že život je jak joint, kterej se musíme naučit pokuřovat." - Dědek, 6 Polnic
Oficiální Suvenýry Grower pouze pro členy

Old Post 20-03-2013 v 18:17 PM
carlos je offline   Profil uživatele carlos   Find more posts by carlos   Foto galerie člena carlos   Click here to Send carlos a Private Message   Add carlos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele carlos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:50 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2114090 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív