Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » Můj první GROW 70W-
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Connoisseur
Stálý Člen

Karma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 33

citace:
Původní příspěvek od Growlik
Zdravím

Tak rostlinky jsme musel přepnout, rozrostli se úplně šíleně až se 10-15% listů spaluje o zářivku, již není kam dále růst :-) tak uvidím kolik se nadělá paliček

Jestliže se rozjeli úplně šíleně... nooo... hádej co kytky dělají po přepnutí... šíleně se rozjedou, takže očekávej další bujný růst a nebylo by úplně od věci, jen tak pro jistotu, vymyslet vyšší prostor, alespoň na dojetí tohoto tahouna.

PS: Již není kam dále růst --- neboj, kytka ti ještě ukáže, kam až se dá růst. Očekávej dva týdny rychlorůstu po přepnutí.

Old Post 19-03-2013 v 05:34 AM
Connoisseur je offline   Profil uživatele Connoisseur   Find more posts by Connoisseur   Foto galerie člena Connoisseur   Click here to Send Connoisseur a Private Message   Add Connoisseur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growlik
Nový Člen

Karma uživatele Growlik - 33% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 34

Bohužel žádný jiný vyšší prostor vymyslet nemůžu :/ , a dále už fakt růst nemohou, přerostli už nad zářivku a jednoduše víc místa už tam nemají

Old Post 19-03-2013 v 07:18 AM
Growlik je offline   Profil uživatele Growlik   Find more posts by Growlik   Foto galerie člena Growlik   Click here to Send Growlik a Private Message   Add Growlik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Connoisseur
Stálý Člen

Karma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 35

Když nemají, tak nemají, to neznamená, že neporostou. Jen varuji, abys byl připraven na všechny možnosti. Já přepínám při 35cm max.
No uvidíme, jestli se splaší holky

Old Post 19-03-2013 v 12:14 PM
Connoisseur je offline   Profil uživatele Connoisseur   Find more posts by Connoisseur   Foto galerie člena Connoisseur   Click here to Send Connoisseur a Private Message   Add Connoisseur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 36

čau a fotka bude? jak řikám, vždycky se dá všechno ohnout nebo zlomit co bude navíc a nechat tam viset.Furt je lepší mít preplněnou skřín, po přepnutí to pak ostříhat, než mít skřín poloplnou .... a kdyby to vyjelo moc tak si můžeš udělat řezy, ale mě to nikdy nevyjelo moc, jelikož to podle mě zaleží na tom jak máš daleko lampu od kytek, ty ji ale asi moc vysoko mít nebudeš,jak vysoko jí máš nad vrškama?

Old Post 21-03-2013 v 09:21 AM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growlik
Nový Člen

Karma uživatele Growlik - 33% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 37


No je to hotová džungle :/

Ale stalo se to čeho jsem se nejvíc bál , zlomil sem si vršek nejhezčí rostlinky ( su nemotora :-/ ) takže nějaké rady co s tím mám to tam nechát nebo to mám "zastřihnout a zkusit s toho udělat řez?

Old Post 21-03-2013 v 12:53 PM
Growlik je offline   Profil uživatele Growlik   Find more posts by Growlik   Foto galerie člena Growlik   Click here to Send Growlik a Private Message   Add Growlik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growlik
Nový Člen

Karma uživatele Growlik - 33% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 38


Zlomený vršek :'(

Old Post 21-03-2013 v 12:55 PM
Growlik je offline   Profil uživatele Growlik   Find more posts by Growlik   Foto galerie člena Growlik   Click here to Send Growlik a Private Message   Add Growlik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Seky
Zahrádkář

Karma uživatele Seky - 56% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 741  

Team Member: MOD

Příspěvek č. 39

heh, tak to ti solidně přerostlo. Dobrá odpověď na předchozí příspěvek: Lampa je vysoko asi 10 čísel pod vrškama Ten ulomenej vrch vypadá kaput.


Master SCROG System
Sekyho Outdoor
Dokumenty a drogy
Úžitkové, léčivé a exotické rostliny
Bazoš

Old Post 21-03-2013 v 13:57 PM
Seky je offline   Profil uživatele Seky   Find more posts by Seky   Foto galerie člena Seky   Click here to Send Seky a Private Message   Add Seky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Seky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 40

čau a vadne ta větev? jestli nevadne, tak jí tam takhle nech, a uvidíš jak se předvede i když , asi nebude třeba, fakt ti to narostlo dost, takže jedna větev ti chybět nebude, je to jakobys to zastřih :-) každej někdy zlomil nějakou větev, já když začinal ohejbat, zlomil jsem to kolikrát a několikrát stačilo, jen to vzít, podržet přesně dokonale ke stonku a oblepit izolepou a ona se chytla a vytvořilo se pěkný kolýnko, zaleží jestli vadne, jestli vadne, tak jí ustřihni, jestli nevadne, tak jí tam můžeš takhle nechat
Taky se mi zdá že se ti dělaj patra daleko od sebe, si měl dát lampu níž, ale těd už je pozdě ... ale beztak se mi zdá, že jsi to ohejbal málo, na fotce neni ani poznat, že bys to ohejbal, tak jak jsem řikal, vršek pořád směrovat dolu, aby jeli postranní výhony... Po přepnutí tuhne stonek, tak ještě než to začne kvest, něco ostříhni nebo zkus co nejdřív ohnout, jinak pak už to nepůjde...

Old Post 24-03-2013 v 12:42 PM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-03-2016 - První GROW 250W - 7 odpovědí
30-01-2016 - První Grow - 13 odpovědí
21-10-2015 - První grow - 2x 40W CFL - 21 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4724480 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív