Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Mikropěstování » Můj první GROW 70W-
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Growlik
Nový Člen

Karma uživatele Growlik - 33% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 17

Dobře dobře ale pokud by frčeli pořád do vrchu tak bych je musel nějak zastřihnout, dnes přidám další foto

Takže doporučuješ eště aspoň týden počkat? :-)

Old Post 12-03-2013 v 11:20 AM
Growlik je offline   Profil uživatele Growlik   Find more posts by Growlik   Foto galerie člena Growlik   Click here to Send Growlik a Private Message   Add Growlik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 18

A ty zastřihovat nechceš? chceš mít pořádnou jednu šišku jo? no dělej jak myslíš, ale když ty tvoje kytky vidim, tak tipuju že bude na každý par gramů.
To by mě mrzelo se s tim srat 3 měsíce a pak sklidit par g. nemusíš ani tak stříhat, ale jak už vidim těd na fotkách, vršek kytky se ti už vytáh za světlem, takže ten je potřeba zas ohnout a nejlíp pod vyšku, dalších budoucích větví, aby kytka soustředila sílu do těch ostatních dalších větví....

Old Post 12-03-2013 v 13:25 PM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lipánek
Stálý Člen

Karma uživatele Lipánek - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 19

Jak jsem již někde na Groweru četl ,,až na konci poznáš, kde si udělal chybu''

Old Post 12-03-2013 v 13:40 PM
Lipánek je offline   Profil uživatele Lipánek   Find more posts by Lipánek   Foto galerie člena Lipánek   Click here to Send Lipánek a Private Message   Add Lipánek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growlik
Nový Člen

Karma uživatele Growlik - 33% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 20

:-/ No jasné že toho chci co nejvíc , zkusím to tedy dneska ohnout

Old Post 12-03-2013 v 14:22 PM
Growlik je offline   Profil uživatele Growlik   Find more posts by Growlik   Foto galerie člena Growlik   Click here to Send Growlik a Private Message   Add Growlik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 21


Growlik-u zdarec,pocuj co sem si vsimel,tak tam mas nejake spatne ph,kolko do teho lejes,a jake mas ph na vytoku?podla mna tam mas nizke ph protoze tam mas zacatecny deficit vapnika prispevok č.12 jak podla ucebnice,a na fotkach v prispevku č.13,14 mas zacatecny deficit horciku,a posluchni chalanov a ohybaj lam a drt,niekto ti dal pekne vystrelene klonce,ten mal lampu tak kilometr od vrsku,slaba stonka a vytahle jak sfina... ked tak tu mas par obrazku jak sa ti da ohybat,a neboj sa to tahat aj do stran,okolo kvetinacu...

Old Post 12-03-2013 v 16:48 PM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 22


a tu je ktemu este jedna cast...

Old Post 12-03-2013 v 16:50 PM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growlik
Nový Člen

Karma uživatele Growlik - 33% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 23

No s tím PH mám trošku problém a to taký že ho nemám jak změřit , musím prostě doufat že to bude ok . (Používám odstátou dešťovou vodu )
Ten Horčík zkusím nějak pošéfit

Jinak k tomu ohíbání , zrovna du nato tak sem hodim fotky jak se to povédlo

Všem děkuji za rady !!!

Old Post 12-03-2013 v 17:19 PM
Growlik je offline   Profil uživatele Growlik   Find more posts by Growlik   Foto galerie člena Growlik   Click here to Send Growlik a Private Message   Add Growlik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lipánek
Stálý Člen

Karma uživatele Lipánek - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 24

Tak k to tomu Ph já jedu 3. grow a nikdy jsem ho neměřil jelikož nemám jak jen sem tam používám vodu ROS (reverzní osmóza) mám k přístup.... Ale myslím,že odstátá voda stačí...ale je to jen můj názor tak doufám, že mě tady za to nesežerou zatim Ahoj:-)

Old Post 12-03-2013 v 17:46 PM
Lipánek je offline   Profil uživatele Lipánek   Find more posts by Lipánek   Foto galerie člena Lipánek   Click here to Send Lipánek a Private Message   Add Lipánek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growlik
Nový Člen

Karma uživatele Growlik - 33% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 25


Tak jsem zkusil trochu poohíbat, ale moc nadšený s toho nejsu, otočilo se mě to jaksi doprava a tedkaj je půlka listů hore nohama a vypadajů sklesle :-/

Navíc už nemám v tom terárku moc místa takže teď babo raď, přikládám photo, budu rád za postřehy nebo chyby :-)

Old Post 12-03-2013 v 18:10 PM
Growlik je offline   Profil uživatele Growlik   Find more posts by Growlik   Foto galerie člena Growlik   Click here to Send Growlik a Private Message   Add Growlik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growlik
Nový Člen

Karma uživatele Growlik - 33% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 26


Další

Old Post 12-03-2013 v 18:13 PM
Growlik je offline   Profil uživatele Growlik   Find more posts by Growlik   Foto galerie člena Growlik   Click here to Send Growlik a Private Message   Add Growlik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growlik
Nový Člen

Karma uživatele Growlik - 33% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 27


A poslední

Old Post 12-03-2013 v 18:15 PM
Growlik je offline   Profil uživatele Growlik   Find more posts by Growlik   Foto galerie člena Growlik   Click here to Send Growlik a Private Message   Add Growlik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 28

no ja bych nezufal,kup lakmusove papirky v lekarni,alebo tady mas link na ph meter ktery tady bezne pouzivaju,a neni tak drahy: http://aukro.cz/digitalni-ph-metr-0...2965974918.html skurej ries ten vapnik,a vyriesis aj horcik...ked budes pridavat foto sem zvedavy ci sa to siri dalej,alebo to je nejak lepsi,a podla oblasti si tu dazdovu vodu zmeraj,asi ti kysele dazde nic nehovoria,ked mas na blizku nejaku aktivnu tovarnicku,tak to mas hned...

Lipánek kukni mu do prispevku č.12 a uvidis o cem to je,a ked zacne este viacej solit,tak tie listy bude mat jak sito... kazdy ma inu vodu,a niekto ma dobru niekto horsiu,ty si ten stastlivec co ma dobru vodu, nemozes to brat podla seba,ze ked to ty mas v poho tak to tak musi mat kazdy

Old Post 12-03-2013 v 18:21 PM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 29

čau teda já bych to ohnul ještě víc si myslim, ale ty fotky zkreslujou, třeba předtim se mi zdáli menší. a proč je ta fotka komplet skříně ze strany? příště udelej, takovou jakou jsi udělal na začatku, hezky z prostředka, at je vidět celá skřin, at vidíme kolik ti zbejvá místa i nahoře . Já tam ale furt vidim že na za kytkou napravo blíž je ještě místo aspon na jednu takovou větev a za kytkou v levo dal od objektivu je taky místo podle mě až tam něco ohneš, až budeš mít co, tak bych to přepnul. fakt ty řezy byli hrozně vysoký, jak napsal salinder, matkař musí mít světlo hrozně vysoko, ty rozestupy mezi patrama sou fakt obrovský, tobě se tědka dělaj mnohem menší, takže parada, rostě ti to pěkně :-) podle mě malá vychylka ph neni nic hroznýho, přestal bych hnojit, a pořádně prolil vodou(radši kupovanou třeba, když nevíš kolik ta tvoje má ph) a zemina si dobře drží ph, ja taky nikdy nesledoval ph), venku pěstuju x let, a taky sem s tim nikdy neměl problem a tam by taky hrozily ty kyselý deště jak psal kolega, a prostě hlína si s tim poradí.
Ale furt si neodpovědel ,jestli máš předhnojenej substrát nebo ne, jestli jo, tak ani v růstu hnojit vůbec nemusíš, protože prostě 90% substrátů bejvá předhnojenejch na 3-4 týdny, tim pádem na růst nehnojit, akorat to zpomalíš- přemírou dusíku a tim může bejt blokace příjmu dalších živin i když v hlíně jsou obsažený.. já bych to neřešil, vidim že to rostě pěkně.Kdyžtak pak vyfot jak vypadaj ty nový listy, na ty kytce co se dělali ty tečky.

Old Post 12-03-2013 v 21:54 PM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growlik
Nový Člen

Karma uživatele Growlik - 33% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 30

No esi byl předhnojený nevím, ale co sem to zalíl tou hnojkou (dal sem toho fakt málo nelecou 1/4 z doporučené dávky) tak rostlinky šíleně vylítly a k tym tečkám vrchní listy sou rásně zelené, akorát pár spodních flekatí, je to pořád stejné nezvětšuje se . Nemám tušení s čeho to může být

Dneska změřím PH tak uvidím

Old Post 13-03-2013 v 13:33 PM
Growlik je offline   Profil uživatele Growlik   Find more posts by Growlik   Foto galerie člena Growlik   Click here to Send Growlik a Private Message   Add Growlik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lipánek
Stálý Člen

Karma uživatele Lipánek - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 31

Ahoj

Sailinder jdu sehnat lakmus at vime jakej jsem stastlivec:-)

Old Post 13-03-2013 v 13:52 PM
Lipánek je offline   Profil uživatele Lipánek   Find more posts by Lipánek   Foto galerie člena Lipánek   Click here to Send Lipánek a Private Message   Add Lipánek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growlik
Nový Člen

Karma uživatele Growlik - 33% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 32

Zdravím

Tak rostlinky jsme musel přepnout, rozrostli se úplně šíleně až se 10-15% listů spaluje o zářivku, již není kam dále růst :-) tak uvidím kolik se nadělá paliček

Old Post 18-03-2013 v 17:37 PM
Growlik je offline   Profil uživatele Growlik   Find more posts by Growlik   Foto galerie člena Growlik   Click here to Send Growlik a Private Message   Add Growlik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:32 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-03-2016 - První GROW 250W - 7 odpovědí
30-01-2016 - První Grow - 13 odpovědí
21-10-2015 - První grow - 2x 40W CFL - 21 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3539460 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív