Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » DarkRoom 60 prosím o radu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
viktor
Nový Člen

Karma uživatele viktor - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 27  

Hydroponie DarkRoom 60 prosím o radu Příspěvek č. 1

zdarec groweři chystám si koupit takový malý box ale nevím jestli se mě tam vejde vše co si tam představuju můžete mě poradit


Box Dark Room 60 60x60x160
http://www.growshop-ok.cz/products/...i-60-60-160cm-/
Hydroponie Wilma 4,growsystem
http://www.growshop-ok.cz/products/...696-385-185mm-/
3X Potrubní motor 150mm 2 X Pro přítah a 1 odtah
http://www.growshop-ok.cz/products/...20280%20m3-hod/

Potřeboval bych vědět jestli se ten hydro system vleze do toho boxu a jestli ty potrubní motory mužu použit na ten přítah a odtah a k tomu odtahu mužu přidělat uhlíkoví filtr nebo by to nefungovalo děkuji všem za rady

Old Post 26-02-2013 v 19:14 PM
viktor je offline   Profil uživatele viktor   Find more posts by viktor   Foto galerie člena viktor     Add viktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lokinek
Stálý Člen

Karma uživatele Lokinek - 89% PěstitelskáKarma uživatele Lokinek - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 2

zdar,
cetl jsi rozmery u toho hydrosystemu? 70 cm x 59 cm x 41,5 cm http://www.growshop-ok.cz/products/...696-385-185mm-/ ,takze se tam asi nevejde :-D
a ten ventilator je dost hlucnej, doporucuju ufo nebo TT je na snesitelne urovni hluku, ale spat se v ty mistnosti neda, s ufem zkusenost nemam

Uti, non abuti... - Užít, ne zneužít...

Old Post 26-02-2013 v 20:02 PM
Lokinek je offline   Profil uživatele Lokinek   Find more posts by Lokinek   Foto galerie člena Lokinek   Click here to Send Lokinek a Private Message   Add Lokinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viktor
Nový Člen

Karma uživatele viktor - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 3

jo četl sem ty rozmery ale já si mislím že by to tam šlo na 60% a co když by ten kousek trčel ven Vadilo by to ne čemu nebo koupit nejakou jinkou nádrž

Old Post 26-02-2013 v 20:48 PM
viktor je offline   Profil uživatele viktor   Find more posts by viktor   Foto galerie člena viktor     Add viktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lokinek
Stálý Člen

Karma uživatele Lokinek - 89% PěstitelskáKarma uživatele Lokinek - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 4

podivej se po necem jinym

Uti, non abuti... - Užít, ne zneužít...

Old Post 26-02-2013 v 20:54 PM
Lokinek je offline   Profil uživatele Lokinek   Find more posts by Lokinek   Foto galerie člena Lokinek   Click here to Send Lokinek a Private Message   Add Lokinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 5

jako že by ti kus systemu trčel z boxu ?

Nebylo by jednoduší zapojit fantazii a udělat si vlastní hydro system který se do toho boxu vejde ? :-)

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 26-02-2013 v 20:56 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viktor
Nový Člen

Karma uživatele viktor - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 6

a co tohle https://www.growgarden.cz/easy-2-gr...aci-system.html to by sem tam už mělo vlezt ale moc u tohoto nevím to sem našel jen tak rychle

Old Post 26-02-2013 v 21:04 PM
viktor je offline   Profil uživatele viktor   Find more posts by viktor   Foto galerie člena viktor     Add viktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 7

Muj názor je takovej , že v growshopech sou všechny tyhle systemy předraženy a že na plochu 60x60 si do 1000kč udělaš NFT , Ebb and Flow , Bubler , Drip system a ja nwc co všechno ještě bez problemu a mnohem levněji než v grshopu :-)

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 26-02-2013 v 21:20 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viktor
Nový Člen

Karma uživatele viktor - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 8

já skusím popřemíšlet do zítřka s tim systemem mam takovej dotaz jakou foliju byste doporučil bílou nebo stříbrnou děkuji za informace

Old Post 26-02-2013 v 21:31 PM
viktor je offline   Profil uživatele viktor   Find more posts by viktor   Foto galerie člena viktor     Add viktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lokinek
Stálý Člen

Karma uživatele Lokinek - 89% PěstitelskáKarma uživatele Lokinek - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 9

folie je v boxu, mrkni sem, neni nic tezkyho si to za par kacek udelat http://grower.cz/pestovani/navody/hydroponie/9.html#26

Uti, non abuti... - Užít, ne zneužít...

Old Post 26-02-2013 v 21:53 PM
Lokinek je offline   Profil uživatele Lokinek   Find more posts by Lokinek   Foto galerie člena Lokinek   Click here to Send Lokinek a Private Message   Add Lokinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 10

takový lidi jako jsi ty znám, lidi se ti snažej poradit, ale stejně si to uděláš po svym, a koupiš si něco předražený co tam ani nenarveš a bude ti to koukat ven no lol doporučil bych ti víc číst, a mín psát a o těch radách co ti psali lidi, bys měl "přemýšlet"!
doporučuju ti si koupit silnější větrák, a koupit si regulátor, a snížit ten větrák. mín se bude opotřebovávat(dyl vydrží a menší hluk), a budeš mít rezervu na teplý letní dny, jelikož v letě je problem s teplotou i se silnějším větrákem než je potřeba mít. a jestli myslíš na ten odtah co je tam psanej jako příklad, tak ten by byl dostatečnej a filtr bys na něj určitě moh dát, ale určitě bych k němu pořídil regulátor, jelikož tak silnej se hodí tak na 600w

Old Post 27-02-2013 v 00:25 AM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
viktor
Nový Člen

Karma uživatele viktor - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 27  

Příspěvek č. 11

dík za radu dnes nebo zítra jak bude čas skusim vyrobit ten hydro system a mužu na ten větrák použit tyhle regulace otáček http://www.growshop-ok.cz/products/...mostatem-1000w/ jo a taky přemíšlím o Budbox místo darkroom mate někdo skušenosti s tem Bbud boxem http://www.growshopkolin.cz/bud-box...160-Silver.html dík za info

Old Post 27-02-2013 v 07:41 AM
viktor je offline   Profil uživatele viktor   Find more posts by viktor   Foto galerie člena viktor     Add viktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lokinek
Stálý Člen

Karma uživatele Lokinek - 89% PěstitelskáKarma uživatele Lokinek - 89% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 12

asi spis nejdriv mrkni sem http://grower.cz/pestovani/navody/?

Uti, non abuti... - Užít, ne zneužít...

Old Post 27-02-2013 v 12:59 PM
Lokinek je offline   Profil uživatele Lokinek   Find more posts by Lokinek   Foto galerie člena Lokinek   Click here to Send Lokinek a Private Message   Add Lokinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 13

kámo ty mi dáváš , já naschvál napíšu to přemyšlet v uvozovkách, aby sis toho všimnul a ty napíšeš v dalším příspěvku stejnou chybu
Jasně že ten regulátor můžeš použít, ale neni to ten triákovej, taky dělá to že když se to moc ztlumí, tak začne větrák vydávat jinej zvuk, ale rozhodně je to furt od dost tižší než kdyby to jelo na plný pecky. Mám ten samej doma a jsem spokojenej.
Fakt bejt tebou si vyhledám to co potřebuješ vedět, jelikož rozdíly stanů se tu řešily ve spousty threadech... a jsou tam probraný všechny detaily a zkušenosti, zbytečný ti to sem psát znova... chápu tvojí lenost, ale moje je taky slušná takže vyhledávat to za tebe nebudu a nepamatuju si to :-) Já třeba než začal pěstovat doma,tak jsem o to měl opravdu zájem a tak jsem strávil bych řek stovky nebo i tisíce hodin čtením groweru (taky proto že jsem nechtěl vyhořet a čet jsem vše kolem toho,ale u tvýho growu bych se bál spíš o vytopení vodou , když si to budeš dělat sám )..... jelikož dřív tu nebylo takovejch lidí a byli tu spíše lidi , kterým to nikdo nenaservíroval pod nos, ale lidi co se to museli zajímat a hledat třeba i na jinejch serverech . Každej by ti dřív na tvoje otázky poslal odpověd hledej ve FAQ jako uživatel lokinek dnes ale přibejvaj lidi a koukám přibejvaj i dobráci :-) Ale každýho skoro všechno jednou přestane bavit...

Old Post 28-02-2013 v 00:46 AM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-12-2020 - Prosím o radu - 4 odpovědí
08-09-2016 - Nový set 400w Prosím o rady - 11 odpovědí
01-12-2015 - Stavba boxu_ prosím o radu - 15 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2387910 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív