Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Hydroponie » dotaz na materiál
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
aresek
Stálý Člen

Karma uživatele aresek - 80% PěstitelskáKarma uživatele aresek - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 215  

Hydroponie dotaz na materiál Příspěvek č. 1

čágo bélo,
taky někomu šrotí v hlavě že by si udělal aeroflo doma na koleni? ale pak jsem se zasekl co použít místo těch bílých odbélníků?
asi všechny hned napadne odpadní roura, ale větší průměr - kvůli kořenům už výjde celkem draho a pokud by jsem chtěl toho víc,tak se to pěkně prodraží, nějaké další nápady? uvítám vše

a myslím toto:
http://www.bestgardengifts.com/medi.../AeroFlo361.jpg

Old Post 21-02-2013 v 21:27 PM
aresek je offline   Profil uživatele aresek   Find more posts by aresek   Foto galerie člena aresek   Click here to Send aresek a Private Message   Add aresek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 2

Těžko to seženeš z nečeho levnejšího než jsou PVC kanalizační trubky. Jen letmo 200x1000mm za 242,30 Kč/ks . 4ks na jednu standartní lampu jsou dostačující, když připočtu nějaky zaslepení konců, tak seš ani ne na 1500,- což samo není konečná částka za ten system.

Old Post 21-02-2013 v 21:43 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 3

No něco podobného se tu řeší http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1
Jinak jak píše Machoman laciněji to asi neopatříš ale úspora to je veliká!!!

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 21-02-2013 v 21:51 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aresek
Stálý Člen

Karma uživatele aresek - 80% PěstitelskáKarma uživatele aresek - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 4

jo no, asi nic rozumného nevymyslím...tak jen dodatečná, myslíš, že 125ka by mohla stačit? ať má roztok kama proudit a kořeny svůj prostor? nebo to je ještě málo? metr roury,víčko a zátka cca 150,- kč, to by se jakš takš dalo byl jsem se ptát u nás týúka co to prodává a jedna rouda vycházela přes 500... :-/

Old Post 21-02-2013 v 21:53 PM
aresek je offline   Profil uživatele aresek   Find more posts by aresek   Foto galerie člena aresek   Click here to Send aresek a Private Message   Add aresek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aresek
Stálý Člen

Karma uživatele aresek - 80% PěstitelskáKarma uživatele aresek - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 5

jsem to už četl kdysi,pak jsem to už nenašel nějak se s tím poperu, tak díky chlapi ->smazat a sorry za blbý thread

Old Post 21-02-2013 v 22:00 PM
aresek je offline   Profil uživatele aresek   Find more posts by aresek   Foto galerie člena aresek   Click here to Send aresek a Private Message   Add aresek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 6

No z mojí zkušenosti bych volil větší průměr, koukal jsem v obi a mají 16cm průměr, ta by snad stačila. Já jsem si to spíchnul z 10 nebo 125 ted nevím a nechci to běžet měřit do garáže ale kořeny ti zaplní prostor jako prd a leze to dolů přepadovou trubkou, což nevadí, fungovalo to i v tom ale volil bych ted větší průměr kdybych stavěl znova!!

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 21-02-2013 v 22:06 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 7

Ahoj aresku

Mam pro tebe takovou alternativu... Koukni na ten odkaz co ti tady házel hopik. Dával jsem tam fotku, co jsem postavěl. Udělal jsem nakonec jiný systém a tenhle mi tu leží. Průměr trubek je 12cm, délka jedne trubky je 72 cm, v každé jsou 4 díry na 7-8 cm košičky..
Těch trubek je celkem 3 kusů. No to co je na obrázku, kromě te nádoby.. Mužu ti k tomu hodit i trysky jestli chceš, i nějaké hadičky a ptakoviny co k tomu mam... Když tak se ozvi zbytečně mi to tady bude ležet.. a 12 průměr docela stačí, kořeny sice prostor zaplní, jdou pak do nádoby, ale vůbec to nevadí. Měj se

S pozdravem K.

Old Post 22-02-2013 v 08:22 AM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-07-2011 - Dotaz na bubler - 10 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1113210 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív