Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Darkstreet 60, 3xSkunk#1, 3xBrainstorm,125w růst,250w květ můj 1. grow
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
cflgrow
Stálý Člen

Karma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% PěstitelskáKarma uživatele cflgrow - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 33

citace:
Původní příspěvek od Minotaur
Chci se na něco zeptat boys...
V boxu už mám i ty dva pozdní Brainstormy, ale mám problém se světlem.. Když mám zářivku se stínidlem co nejblíž čtyřem favoritům ty dvě malý jsou prakticky ve tmě.. Ta zářivka má docela velkej ten zabudovanej předřadník a jsou přímo pod ním.. Teď mám v plánu dát na další cyklus světla zářivku od vršků cca 25,30 cm.. Zkoušel jsem to rozsvítit a už i na ty malý drobečky se dostane světlo.. Jen nechci aby se ty čtyři kytky vytáhli.. Proto vás žádám o radu? Na fotce je aktuální poloha stínidla.. Co říkáte?
Jinak akruální vlhkost ve tmě 55% a teplota 21stupňů C.
Při světle se vlhkost pohybuje kolem 35-45% a teplota příjemných 25stupňů C.
Pravidelně do boxu práším Sodovku kvůli CO2..
Dnes jsem objednal Ph tester. Zajímalo by mě proč pouze jedna kytka Bs je jiná než ostatní, nažloutlá.. Kdyby byl problém v Ph byli by postiženy všechny kytky ne?

Děkuju za rady

zdravím,měl jsem stejnej problém s tou tmou pod předřadníkem,dal jsem tam ještě dvě 40w úsporky a hned se jim daří,světlo mám tak 5 až 8 cm cm nad kytkama a roustou mi před očima,jo a na začátku jsem měl stejný stínidlo,ale vyměnil jsem ho za Adjust-a-Wing a taky to udělalo svý,do boxu 60*60 je jako dělaný

Old Post 21-02-2013 v 10:54 AM
cflgrow je offline   Profil uživatele cflgrow   Find more posts by cflgrow   Foto galerie člena cflgrow   Click here to Send cflgrow a Private Message   Add cflgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Minotaur
Stálý Člen

Karma uživatele Minotaur - 18% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 34


Tak jsem to tak nějak vyřešil.. Zářivka 10 cm od vršků. Líbí se jim to víc.. Dostanou dnes dávku Grow,B-52 a Voodoo Juice.. Na jedný z kytek, co vypadá nejlíp a má už tři patra jsem se pokusil o FIM podle návodu ve FAQ. Připojuji fotku a očekávám rady i kritiku.. Ještě jsem nezaštipoval, při outdooru jsem to nějak moc neřešil.. Dík všem aktivním pěstitelům

Fakin


Darkstreet 60, 3xSkunk#1, 3xBrainstorm,125w růst,250w květ můj 1. grow



250W #scrog-> Bubbler50l, Skunk#1 DS60, 2.grow

Old Post 21-02-2013 v 14:15 PM
Minotaur je offline   Profil uživatele Minotaur   Find more posts by Minotaur   Foto galerie člena Minotaur   Click here to Send Minotaur a Private Message   Add Minotaur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Salatos
Stálý Člen

Karma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 241  

Příspěvek č. 35

počkal bych jak s hnojivama tak se zaštipáváním .

Old Post 21-02-2013 v 15:32 PM
Salatos je offline   Profil uživatele Salatos   Find more posts by Salatos   Foto galerie člena Salatos   Click here to Send Salatos a Private Message   Add Salatos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Minotaur
Stálý Člen

Karma uživatele Minotaur - 18% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 36

Nedávám jim plnou dávku jako pro velké vyzralé rostliny.. Výrobce hnojiv udává jen malé množství pro rostliny které mají 2-3 patra.. To tyhle už mají.. Voodoo Juice je kořenový stimulátor a B52 pomáhá kořenům v růstu, rostliny se vyvíjí rychleji a tím dokáží daleko dříve fungovat jako dospělé rostliny. Citována jejich oficiální stránka. Tak nevím?
Zde na FAQ jsem četl, že FIM se může dělat už u rostlin se třemi patry.. Tak jsem to jako nedočkavec musel zkusit.. Doufám že se to nějak neposere..
Díky za vaši aktivitu a přidávání rad a názorů

Fakin


Darkstreet 60, 3xSkunk#1, 3xBrainstorm,125w růst,250w květ můj 1. grow



250W #scrog-> Bubbler50l, Skunk#1 DS60, 2.grow

Old Post 21-02-2013 v 19:37 PM
Minotaur je offline   Profil uživatele Minotaur   Find more posts by Minotaur   Foto galerie člena Minotaur   Click here to Send Minotaur a Private Message   Add Minotaur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Minotaur
Stálý Člen

Karma uživatele Minotaur - 18% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 37

Má někdo zkušenost se dvousložkovými hnojivy? Když je na složce A dávkování 2ml a na složce B taky 2ml tak prostě jen dám od každého 2ml? nebo se jedná o množství dohromady Sensi Grow A+B? Asi trochu debilní otázka ale pro jistotu..
Part A 3-0-0
Part B 1-2-3

Fakin


Darkstreet 60, 3xSkunk#1, 3xBrainstorm,125w růst,250w květ můj 1. grow



250W #scrog-> Bubbler50l, Skunk#1 DS60, 2.grow

Old Post 21-02-2013 v 20:05 PM
Minotaur je offline   Profil uživatele Minotaur   Find more posts by Minotaur   Foto galerie člena Minotaur   Click here to Send Minotaur a Private Message   Add Minotaur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 38

Ja to scitam a konkretne u biobizz
hnojiv mam pocit u vetsich kytek jakoby
ta tabulka hnojivovyho planu byla nejak nedostacujici,fakze pokud hnojivo
neni nijak koncentrovany,tak don't worry

Old Post 22-02-2013 v 08:03 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Minotaur
Stálý Člen

Karma uživatele Minotaur - 18% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 39


Po týdnu na horách jsem se vrátil překvapenej jak to hezky vyrostlo.. Fim na jednom Brainstormu se povedl(viz foto dva dny po střižení) ..
První fotka všech slečen..
Jen si nevím rady jak načasovat přepnutí, když ty prdelky co šli pod lampu až o sedum dní pozdějc jsou dost zaprcatělí.. Přikládám fotky a prosím o radu Jinak Brainstorm má výrazný rysy sativy a Skunk vypadá jak 100% indica.. Šťavnatý listy a už začíná být příjemně cítit

Fakin


Darkstreet 60, 3xSkunk#1, 3xBrainstorm,125w růst,250w květ můj 1. grow



250W #scrog-> Bubbler50l, Skunk#1 DS60, 2.grow

Old Post 02-03-2013 v 21:33 PM
Minotaur je offline   Profil uživatele Minotaur   Find more posts by Minotaur   Foto galerie člena Minotaur   Click here to Send Minotaur a Private Message   Add Minotaur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Minotaur
Stálý Člen

Karma uživatele Minotaur - 18% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 40


BS

Fakin


Darkstreet 60, 3xSkunk#1, 3xBrainstorm,125w růst,250w květ můj 1. grow



250W #scrog-> Bubbler50l, Skunk#1 DS60, 2.grow

Old Post 02-03-2013 v 21:39 PM
Minotaur je offline   Profil uživatele Minotaur   Find more posts by Minotaur   Foto galerie člena Minotaur   Click here to Send Minotaur a Private Message   Add Minotaur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Minotaur
Stálý Člen

Karma uživatele Minotaur - 18% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 41


BS nejmenší

Fakin


Darkstreet 60, 3xSkunk#1, 3xBrainstorm,125w růst,250w květ můj 1. grow



250W #scrog-> Bubbler50l, Skunk#1 DS60, 2.grow

Old Post 02-03-2013 v 21:42 PM
Minotaur je offline   Profil uživatele Minotaur   Find more posts by Minotaur   Foto galerie člena Minotaur   Click here to Send Minotaur a Private Message   Add Minotaur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 42

jak pokračuješ?

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 13-03-2013 v 14:28 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Minotaur
Stálý Člen

Karma uživatele Minotaur - 18% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 43

Včera naposled pohnojeno na růst zítra přepínám na květ.. Dnes je 31. Růstu..
Ten nejmenší Brainstorm jsem vyhodil z boxu a dal na okno, nemělo to význam ho tam nechavát, květník zabíral místo a ostatní kytky byli o 12. Dní starší.. Stažil jsem se to co nejvíc naohejbat a oholit velký listy co stínili.. Zítra přidám fotku, dnes to bohužel nejde, nejsem doma.. Jinak jsem zatim celkem spokojenej.. Vlhkost v boxu má hrozný výkyvy.. Někdy 35% někdy 70%.. Snažim se to snižovat.. Větrák na odtah a ofuk zapínám hodinama periodicky půl hodiny klid, půl hodiny to fučí.. Každý den větrám místnost.. Bojim se plísně! Až to bude na květu asi to nechám foukat nonstop.. Nějaká rada? Přemýšlel jsem o snižovačích vlhkosti.. Máme v koupelně nějakej Ceresit, tak jestli by se to přinejhorším dalo použít..
Díky za každou radu
Pěstu zdar!

Fakin


Darkstreet 60, 3xSkunk#1, 3xBrainstorm,125w růst,250w květ můj 1. grow



250W #scrog-> Bubbler50l, Skunk#1 DS60, 2.grow

Old Post 13-03-2013 v 16:56 PM
Minotaur je offline   Profil uživatele Minotaur   Find more posts by Minotaur   Foto galerie člena Minotaur   Click here to Send Minotaur a Private Message   Add Minotaur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lipánek
Stálý Člen

Karma uživatele Lipánek - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 44

Zdar až to přepneš tak vetraky non stop! Jinak se určitě plíseň dostaví:-)
Pěstu zdar

Old Post 14-03-2013 v 07:42 AM
Lipánek je offline   Profil uživatele Lipánek   Find more posts by Lipánek   Foto galerie člena Lipánek   Click here to Send Lipánek a Private Message   Add Lipánek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Minotaur
Stálý Člen

Karma uživatele Minotaur - 18% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 45

Tak ve čtvrtek 14.3. vyhozená úsporka na růst, dodělal jsem ten předřadník a hodil tam 250W sodík.. Komplikace nastaly s přehříváním, větráky jedou nonstop.. Ale prostě ten sodík jsem v tom neuchladil.. Tak jsem druhej den dal sodík do Tuby a nyní je v boxu ideální teplota 26-28 stupňů.. Už jsem pohnojil na květ:Sensi Bloom A+B, Big Budd a Voodoo Juice.. Přikládám fotku z 3. dne květu.. Zatím není znát květ.. Box se hodně zelení.. Jen hloupej dotaz Větráky mám mít zaplý i v období noci(tmy)?
Pěstu zdar!

Fakin


Darkstreet 60, 3xSkunk#1, 3xBrainstorm,125w růst,250w květ můj 1. grow



250W #scrog-> Bubbler50l, Skunk#1 DS60, 2.grow

Old Post 18-03-2013 v 19:04 PM
Minotaur je offline   Profil uživatele Minotaur   Find more posts by Minotaur   Foto galerie člena Minotaur   Click here to Send Minotaur a Private Message   Add Minotaur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 46

citace:
Původní příspěvek od Minotaur
Tak ve čtvrtek 14.3. vyhozená úsporka na růst, dodělal jsem ten předřadník a hodil tam 250W sodík.. Komplikace nastaly s přehříváním, větráky jedou nonstop.. Ale prostě ten sodík jsem v tom neuchladil.. Tak jsem druhej den dal sodík do Tuby a nyní je v boxu ideální teplota 26-28 stupňů.. Už jsem pohnojil na květ:Sensi Bloom A+B, Big Budd a Voodoo Juice.. Přikládám fotku z 3. dne květu.. Zatím není znát květ.. Box se hodně zelení.. Jen hloupej dotaz Větráky mám mít zaplý i v období noci(tmy)?
Pěstu zdar!


květový hnojky je lepší začít dávat až třeba po 10-14dnech květu,kdy už se květy začínají objevovat.

jinak ano,ideální je,když jede veškerá ventilace nonstop, hlavně až pak jsou palice objemnější, abys zamezil riziku plísně

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 19-03-2013 v 07:41 AM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Minotaur
Stálý Člen

Karma uživatele Minotaur - 18% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 47


2.den květu

Fakin


Darkstreet 60, 3xSkunk#1, 3xBrainstorm,125w růst,250w květ můj 1. grow



250W #scrog-> Bubbler50l, Skunk#1 DS60, 2.grow

Old Post 19-03-2013 v 18:05 PM
Minotaur je offline   Profil uživatele Minotaur   Find more posts by Minotaur   Foto galerie člena Minotaur   Click here to Send Minotaur a Private Message   Add Minotaur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Minotaur
Stálý Člen

Karma uživatele Minotaur - 18% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 76 

Příspěvek č. 48

Jak je to prosím se zastřihováním kytek při květu? četl jsem že to není vhodný.. ale prostě některý listy nebo malý větve překáždej vrškům, který si zkrátka zasloužej víc světla..
dík za každou radu

Fakin


Darkstreet 60, 3xSkunk#1, 3xBrainstorm,125w růst,250w květ můj 1. grow



250W #scrog-> Bubbler50l, Skunk#1 DS60, 2.grow

Old Post 21-03-2013 v 19:07 PM
Minotaur je offline   Profil uživatele Minotaur   Find more posts by Minotaur   Foto galerie člena Minotaur   Click here to Send Minotaur a Private Message   Add Minotaur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8244230 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív