Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 250w PHILIPS sodík+ TT125/Paradise seeds Wappa
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Taurus95
Stálý Člen

Karma uživatele Taurus95 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Taurus95 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Taurus95 - 94% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 82  

Organika 250w PHILIPS sodík+ TT125/Paradise seeds Wappa Příspěvek č. 1




Háj frénds! :-D

Tak jsem se po nezdarech s mikropěstováním pod klasickou úsporkou rozhodl zasadit už něco pořádného co bude stát za to.. Dopadlo to následovně: Nakoupil jsem střešní latě a od kamaráda jsme dostal stavební hliníkovou (hodně lesklou) folii. Stvořil jsem tedy box o rozměrech 100*100*140. Dveře a podlaha jsou z černobílé fólie z growshopu. Pak jsem splašil jsem prachy (6000 ,-) a jel do My-garden. Tam jsem si s obsluhou zvolil nejvýhodnější kombinaci nakoupil a pak jsem řešil problém jak všechny ty věci vézt mhd... no nebýt kamarádů tak bych asi nedojel..
_________________________________
Doma jsem si tedy vybalil:

- Větrák TT125
- Sonoflex (3m)
- GIB 250w předřadník
- Philips SON-T PIA plus 250W
- Stínítko hobby velký
- Pachovej filtr Primaklima s označením K2601
- Substrát Plagron Light mix
- 5x květináč 6,5l
- Plagron biohnojku na květ
- Nějaký ty dráty
- Podtácky
- Hliníkovou pásku
- Easy rolls
___________________________________

Old Post 05-02-2013 v 15:05 PM
Taurus95 je offline   Profil uživatele Taurus95   Find more posts by Taurus95   Foto galerie člena Taurus95   Click here to Send Taurus95 a Private Message   Add Taurus95 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taurus95
Stálý Člen

Karma uživatele Taurus95 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Taurus95 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Taurus95 - 94% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 82  

Dotaz Klíčení + Den 1.(včera) 2.(dnes) Příspěvek č. 2





Klíčení:
-S klíčením nebyly nejmenší komplikace krom jednoho neúspěšného semínka. Model jsem zvolil Wappu od Paradise. Klíčil jsem přímo v substrátu (bylo mi to doporučeno v growshopu). Klíčilo mi to 3 dny pak už vyjely semínka ze země a přes noc dospěly k tomu že jsem ráno rozsvicoval. Cyklus jsem dal 18/6

________________________________________

Den 1:
Kytičky rozlouply slupky ze semínek a ukázaly se první kousky zeleného. Tak jsem měl radost :-) Lampu sem měl nastavenou na cca 80 cm od kytek (abych je nespálil). Byly obrovské komplikace s vlhkostí a teplotou. Vlhkost nízká teplota vysoká. Problémy s teplotou sem rozepsal v threadu co se toho tyka bylo mi pomoženo ve vzkazech od Mirexe (k+ Mirex) (naflakal jsem tam zbytecne fotky omlouvám se moderatorum). Přes noc kytičky vydržely hezky.
________________________________________

Den 2:
Ráno se mnou vstávaly kytičky v 6:15. Porosil jsem, jemne zalil a šel do školy. Celou školu jsem umíral strachy o dětičky jestli jim zase není s příchodem dne moc teplo....) Došel jsem domů a zjistil že teplota je naprosto ideální, ale musím vyřešit vlhkost (na fotkách je videt lavor s vodou a hadrou - vubec nepomaha.) Někdo nejaký nápady? Asi kdyžtak koupím UZ zvlhcovac... Jinak hodnoty jsou 29°C a 81% po orosení <- tato hodnota vydrží 5minut pak to spadne 2 % za 10 minut což je neustálý šplíchání.... Zde prosím o pomoc!

Naposledy upravil Taurus95 05-02-2013 v 15:35 PM

Old Post 05-02-2013 v 15:10 PM
Taurus95 je offline   Profil uživatele Taurus95   Find more posts by Taurus95   Foto galerie člena Taurus95   Click here to Send Taurus95 a Private Message   Add Taurus95 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prenda
Šiškula

Karma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% PěstitelskáKarma uživatele prenda - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 580  

Příspěvek č. 3

Prosim tě jak ti přijde hlasitej na ucho ten tt125? Měl by být velice tichý podle specifikací (okolo 37db). Já přemýšlím o TT100 na 150W a TT125 na 250W k pacháči, ale ty decibely si nedokážu představit. Jinak gl samo .

- Catha Edulis neboli Kát. Informace - PM -
↕ - UFO LED 180W kus 800,- - PM -

Old Post 05-02-2013 v 15:18 PM
prenda je offline   Profil uživatele prenda   Find more posts by prenda   Foto galerie člena prenda   Click here to Send prenda a Private Message   Add prenda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taurus95
Stálý Člen

Karma uživatele Taurus95 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Taurus95 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Taurus95 - 94% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 4

Tak dnes jsem s nim poprve spal a abych usl musel jsem si dát "medicínku" na spaní... ale to je spis tim ze sem nebyl moc unavenej. Hlasitej moc není mám to v sonu a když si pustím potichu hudbu je to už skoro neslyšitelný.. Každopádně je to zanedbatelný hluk.. ještě výrazně pomůže když ventilátor postavíš na poskládanou hadru

Old Post 05-02-2013 v 15:39 PM
Taurus95 je offline   Profil uživatele Taurus95   Find more posts by Taurus95   Foto galerie člena Taurus95   Click here to Send Taurus95 a Private Message   Add Taurus95 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iabek
Stálý Člen

Karma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 5

Ahoj, omlouvám se, že do toho vstoupím, ale jestli jde prendovi o hluk, můžu doporučit ventilátory ACM, sám mám na 250w tenhle kousek http://www.ventilator-expert.cz/dia...8-m3-h/d-70822/ je pravda dražší (já ho na podzim kupoval jestě o pětikilo levněji, možná se podívat jinde...) mám ho na nižší otáčky a 25db je úplně vpohodě, nespím u něj, ale nebyl by to asi problém. Měl jsem předtím VKO 125 s 38db a přišlo mi to oproti ACM docela dost. Jinak jsem se i ptal prodejce který říkal, že ACM jsou britský kdežto TT se montujou na Ukrajině a u ACM je mnohem míň reklamací (zkrátka si ho pochválil - aby ne, když je dražší :-D)


VÝPRODEJ VYBAVENÍ 2021:
Střihač trimpro rotor - 15 000,-
Ventilátor AIRBOX 500m3 - 3 500,-
Různé vybavení - od 100,-


330w LED / Big Bud ze semen / Amazon
6x Nebula - 400w MH+HPS HYDRO
6x Bubba Kush - 400w MH+HPS HYDRO
Texada Timewarp (400w a 250w) - selekce, matky, klony
4x Sensi Star, 1x Agent Orange - 250w HPS hlína No. 4
3x Orange Bud, 1x OG Kush, 1x ERSB 125w CFL/250w HPS hlína No. 3
4x Mazar 1x Euforia - 125w CFL/250w HPS hlína No. 2
4x L.S.D. 1x Big Bud XXL - 125w CFL/250w HPS hlína No.1
Out 2011 - Khola (?)

Old Post 05-02-2013 v 17:34 PM
iabek je offline   Profil uživatele iabek   Find more posts by iabek   Foto galerie člena iabek   Click here to Send iabek a Private Message   Add iabek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taurus95
Stálý Člen

Karma uživatele Taurus95 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Taurus95 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Taurus95 - 94% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 6



S ACM skušenosti nemám... je to muj první pořádnej growing...
______________________________________
Edit: Dnes jsem kvuli snizeni teploty jel do města sehnat větrák.... abych řekl v zimě je to problém... ovšem soudruzi v tescu to zabili větrákem za 339kč kterej se otaci okolo svisle osy a da se mu nasavit naklon. Prumer 23cm, 2 rychlosti.

Old Post 05-02-2013 v 20:23 PM
Taurus95 je offline   Profil uživatele Taurus95   Find more posts by Taurus95   Foto galerie člena Taurus95   Click here to Send Taurus95 a Private Message   Add Taurus95 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Taurus95
Tak dnes jsem s nim poprve spal a abych usl musel jsem si dát "medicínku" na spaní... ale to je spis tim ze sem nebyl moc unavenej. Hlasitej moc není mám to v sonu a když si pustím potichu hudbu je to už skoro neslyšitelný.. Každopádně je to zanedbatelný hluk.. ještě výrazně pomůže když ventilátor postavíš na poskládanou hadru

Čus!
Spim u větráku už asi tři roky a neboj, na to si zvykneš a až vypnou proud, třeba v létě když jsou bouřky, tak tě to ticho stoprocentně vzbudí

Naposledy upravil 06-02-2013 v 14:38 PM

Old Post 06-02-2013 v 12:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

Přesně jak píše Mirex, taky mám box s TT125 v místnosti, kde spím a ve spojení se sonoflex se to dá v pohodě, je to, jak to jen říct, takovej monotónní zvuk, takže si na to člověk zvykne hodně rychle. I když je pravda, že hned takhle za hlavou, jako to má Taurus, bych to asi mít nechtěl

Old Post 06-02-2013 v 12:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taurus95
Stálý Člen

Karma uživatele Taurus95 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Taurus95 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Taurus95 - 94% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 9






Tak ahoj pánové...

Dnešní edit :-)
______________________
Zakoupil jsem jednomembránovou UZ zvlhčovačku a problémy s teplotou sou pryč, spíš ji mám nízkou, budu muset zpomalit větrák nebo dat lampu níž... to nějak vychytám. :-) vlhkost mám přesně 80% což je též velmi důležité jako teplota.
______________________
Přikládám makro foto jedne kytky a zvlhčovačku + 2 kytí

edit editu:

Zalil jsem stimulátorem kořenů Advanced hydroponics (1: 1000) 1 l zalivky celkem. EC metr a pH metr nemám :-/ Někdo k zapůjčení? Prosím PM.

Ještě přikládám foto tuningu zvlhčovačky.. cákala mi po celým boxu

Naposledy upravil Taurus95 06-02-2013 v 19:52 PM

Old Post 06-02-2013 v 18:56 PM
Taurus95 je offline   Profil uživatele Taurus95   Find more posts by Taurus95   Foto galerie člena Taurus95   Click here to Send Taurus95 a Private Message   Add Taurus95 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taurus95
Stálý Člen

Karma uživatele Taurus95 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Taurus95 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Taurus95 - 94% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 10





Ještě par foto kytiček a 1x totální harakiri v prodlužovačce

Naposledy upravil Taurus95 06-02-2013 v 20:17 PM

Old Post 06-02-2013 v 19:54 PM
Taurus95 je offline   Profil uživatele Taurus95   Find more posts by Taurus95   Foto galerie člena Taurus95   Click here to Send Taurus95 a Private Message   Add Taurus95 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

citace:
[i]Původní příspěvek od Taurus95 [/
EC metr a pH metr nemám :-/ Někdo k zapůjčení? Prosím PM.

Ještě přikládám foto tuningu zvlhčovačky.. cákala mi po celým boxu [/B]

Čus!
Mám takovej pocit že PH a EC není třeba řešit, pokud budeš postupovat podle tabulky.

Old Post 06-02-2013 v 20:23 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taurus95
Stálý Člen

Karma uživatele Taurus95 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Taurus95 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Taurus95 - 94% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 12

Edit.: Dneska ráno jsem došel do školy místo na 7 tak na 8 abych oddělal ten kryt jelikož pára se uvolňuje právě z té vody co stříká. Tak jsem nad to udělal kryt z plastového kelímku a funguje vyborne . Odpo dám foto.

Naposledy upravil Taurus95 07-02-2013 v 08:53 AM

Old Post 07-02-2013 v 06:45 AM
Taurus95 je offline   Profil uživatele Taurus95   Find more posts by Taurus95   Foto galerie člena Taurus95   Click here to Send Taurus95 a Private Message   Add Taurus95 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taurus95
Stálý Člen

Karma uživatele Taurus95 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Taurus95 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Taurus95 - 94% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 13

Ted tak přemýšlím, jestli to někdo sleduje, nebo si to dělam jen tak pro sebe...

Old Post 08-02-2013 v 18:08 PM
Taurus95 je offline   Profil uživatele Taurus95   Find more posts by Taurus95   Foto galerie člena Taurus95   Click here to Send Taurus95 a Private Message   Add Taurus95 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 14

tu zvlhčovačku mám taky,ale že by nějak extra zvlhčovala to se říct nedá...


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 09-02-2013 v 16:04 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taurus95
Stálý Člen

Karma uživatele Taurus95 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Taurus95 - 94% PěstitelskáKarma uživatele Taurus95 - 94% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 15




No ve chvíli, kdy mám zapnutej odtah tak jde vlhkost hodně rychle dolu... když odtah vypnu vlhkost je cca 80% což je pro děťátka ideální Chtělo by to aby prodávali vlhkoměry, který můžou zapnout nebo vypnout odtah (nebo ho spis regulovat pac s vyplym odtahem by to na květu moc smrdělo.
Edit:
Tak 5. den se slečnám krásně daří, rostou jako z vody :-) Akorát jedna nějak kroutí listy :-/ Viz.foto

Old Post 09-02-2013 v 17:44 PM
Taurus95 je offline   Profil uživatele Taurus95   Find more posts by Taurus95   Foto galerie člena Taurus95   Click here to Send Taurus95 a Private Message   Add Taurus95 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jamés
Stálý Člen

Karma uživatele Jamés - 83% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 1383  

Příspěvek č. 16

vždyť na květ žádnou zvlh. nepotřebuješ...vlhkost při květu musíš mít právě co nejnižší tak 30-40%...a ty listy to bude teplotou..


1.Dokumentovaný OUTProjekt PorodniceProjekt porodnice next level OUTSweet Tooth + Magnum AF- OUT1. a 2. IN Gavita Tropf Blumat White RhinoMoje skromné chilliDutch Passion seeds..Candy Kush + Buddha auto OUT3.IN AK-47 Canna Coco 600WSkromný OUTMoje 1. Selekce
Moje 1.Selekce.. pokračování OUT
Jamés still strong! OUTMasožravé rostliny Moje 2. selekceMohanRam - BlackJack - GSC S1xCK - GG#4xCK OUT2020

Old Post 09-02-2013 v 18:36 PM
Jamés je offline   Profil uživatele Jamés   Find more posts by Jamés   Foto galerie člena Jamés   Click here to Send Jamés a Private Message   Add Jamés to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1493000 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív