Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » První Grow 600W NFT
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Hydroponie První Grow 600W NFT Příspěvek č. 1


g

Naposledy upravil 10-03-2014 v 16:49 PM

Old Post 30-01-2013 v 18:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2


Tady ještě jedno foto

Old Post 30-01-2013 v 18:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

dej jim nazrat

Old Post 30-01-2013 v 18:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
milkbyrtr
Stálý Člen

Karma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 321 

Příspěvek č. 4

Asi tak,přikláním se také k tomu že nemají co dlabat,holky už jsou dosti velké takže bez živin je to horší,když jedu NFT hnojim v minimální koncentraci,root,enzym,grow...Ale toť můj názor
Jinak pěkný hombre

AGENT ORANGE TV MACRO SPOT Klikni zde
KILL BILL 120LED/600W HPS
AGENT ORANGE 120LED/600W HPS
NEBULA/DUTCHDRAGON 120LED/400W HPS
NOTHERN LIGHTS/KILLBILL/DUTCH DRAGON 400W HPS
OPIUM & WHITE WIDOW - 400W
AF BIG BANG & SWEETSPECIAL & +SPEED - 400W/125CFL
2x400W NFT&SOIL > DD,N,CAR,B+B,AK-47,LA CANN,WW,KILLBILL
KILL BERRY -> 125CFL/400HPS

Old Post 31-01-2013 v 09:29 AM
milkbyrtr je offline   Profil uživatele milkbyrtr   Find more posts by milkbyrtr   Foto galerie člena milkbyrtr   Click here to Send milkbyrtr a Private Message   Add milkbyrtr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kou69ta
Stálý Člen

Karma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 5

Ámen,první tři dny dávám 0,2 zdrojová voda 0,1 takže výsledný Ec-0,3 aby si zvykly,pak přidávám,hodně zdaru

První pokus EcoGrower400

AeroFlo-White Rhino

AeroFlo-Critical Mass
AeroFlo-PEPR,SMBOG,CHVK*LSD

Old Post 31-01-2013 v 10:32 AM
kou69ta je offline   Profil uživatele kou69ta   Find more posts by kou69ta   Foto galerie člena kou69ta   Click here to Send kou69ta a Private Message   Add kou69ta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Easy Grow
Stálý Člen

Karma uživatele Easy Grow - 90% PěstitelskáKarma uživatele Easy Grow - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 129 

Příspěvek č. 6

Zdravím sem stejného názoru ohledně EC a hnojiv ale to PH se mi nelíbí...už jen proto že je to HYDRO systém by tam mělo být po 6.0 nejlíp 5.5-5.8 pro vstřebávání živin,zdá se mi že nemají fosfor podle postupného uvadají a usychání lístků.Tady je výtah z FAQU "Fosfor bude vyloučen z látkové výměny při pěstování v hydru při pH 6,0 – 8,5.
Fosfor je nejlépe vstřebáván z hydro systému při pH 4,0 až 5,8
(osobně nedoporučuji mít pH v hydru nebo jiném bezpůdním systému vyšší než 6,5), nejlepší pro fosfor je: 5,0 – 6,0. Cokoli mimo toto rozmezí se podepíše na nedostatku fosforu. " A když máš PH 6.2 tak tam ten fosfor prostě nepude takže sniž PH a uvidíš že budou fajn...Jinak celkem pálka za jeden řez skoro 10 Eček Co je to za modýlek? Nejspíš sem přehlédl nebo to tu nemáš. Držím palce dej tomu čas a hodně vlhko..navíc to bude stresem z převozu takže buď vklídku

Old Post 31-01-2013 v 10:59 AM
Easy Grow je offline   Profil uživatele Easy Grow   Find more posts by Easy Grow   Foto galerie člena Easy Grow   Click here to Send Easy Grow a Private Message   Add Easy Grow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7



Tak se zase hlásím po 4 dnech a pořád nic moc. Kytky už vypadají o trochu líp, ale pořád to není ono. PH 5.7-6.3, EC 1.3. Když se podívám pod plachtu, tak sou vidět nové kořínky, které začínají prorůstat do netkané text. No listy jsou pořád celkem povadlé a nevypadají zrovna nejlíp. Nevím jestli nebude problém v kvalitě vstupní vody. Z kohoutku mi teče PH 7.8 a EC 0.8

Old Post 03-02-2013 v 09:08 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Luigi zahradník
Stálý Člen

Karma uživatele Luigi zahradník - 64% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 8

To ec je strašně vysoké, ph by nevadilo když ho snizis.

Old Post 03-02-2013 v 10:11 AM
Luigi zahradník je offline   Profil uživatele Luigi zahradník   Find more posts by Luigi zahradník   Foto galerie člena Luigi zahradník   Click here to Send Luigi zahradník a Private Message   Add Luigi zahradník to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 9

Dneska pojedu pro lepší vodu, tak uvidím co to udělá.

Old Post 03-02-2013 v 10:25 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Antihero
Nový Člen

Karma uživatele Antihero - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 10

Z kohoutku mi teče PH 7.8 a EC 0.8...to je mazec,myslel jsem,ze mam nejhorsi(7,2 a 0,5) a jezdim do globusu..neperliva voda korekt 6,8 a 0,14 za 23 korun 6x1,5litru..aspon to mixnout pul na pul..nebo reverzni osmozu..kazopadne hodne zdaru!!

Old Post 03-02-2013 v 22:26 PM
Antihero je offline   Profil uživatele Antihero   Find more posts by Antihero   Foto galerie člena Antihero   Click here to Send Antihero a Private Message   Add Antihero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 11

Pokud mas kvalitni hnojky, znacku si nepsal, tvrdost vody snad vadit nebude. Jenu na vode z kouhoutku ph 7,6 ec 0,6 a v pohode to jede, lepsi je podle me co 3 hodiny 15min kropit, a jestli mas ec vody 0,8 dej max pro zacatek ec 1.

Old Post 04-02-2013 v 07:35 AM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12




Tak sem sehnal lepší vodu a hned je to o něčem jiném. Mám zdroj s EC 0.6 a ještě ji ředím 8 litry balené vody ( z Tesca 2L-4kč). Konečné EC je 0.4-0.5 a s hnojením jsem na 0.9 PH 5.6-6.0. Jedna kytka se nechytla, začali uhnívat kořeny, tak sem jí dal ven. A ještě jedna je celkem pozadu. Chci se ještě zeptat, přes den když nesvítím, bývají listy celkem dost svěšené. Systém zapínám 6x denně, na cca. 30 min. Je to v pořádku, nebo to che ještě poladit?

SKYWALKER
Den:8
Světlo:16/8

Naposledy upravil 07-02-2013 v 19:15 PM

Old Post 07-02-2013 v 17:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od LonGermaX
Pokud mas kvalitni hnojky, znacku si nepsal, tvrdost vody snad vadit nebude. Jenu na vode z kouhoutku ph 7,6 ec 0,6 a v pohode to jede, lepsi je podle me co 3 hodiny 15min kropit, a jestli mas ec vody 0,8 dej max pro zacatek ec 1.

V hydru??



Drž PH 5,5 - 5,8 s tou vodou to je horší, já mám z kohoutku 0,56 a jinou nepoužívám, jen jí nechávám odstát min 24 hod. Jinak EC mám v 16dnu růstu 0,95
A zálivku mám ze začátku 1x 15 min a po týdnu až když vidím kořeny asi jako máš ted ty tak jim přidávám. Ted mě to jede 6x za den 15min. V noci nezalévám, zatím. Já bych ubral s tou tvojí zálivkou.
A listy jsou v poho, kytky spí tak si uleví.

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 07-02-2013 v 20:21 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Easy Grow
Stálý Člen

Karma uživatele Easy Grow - 90% PěstitelskáKarma uživatele Easy Grow - 90% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 129 

Příspěvek č. 14

To že sou ty listy svěžené může být tím že ta kytka "tančí" neboli dýchá...Když se mrkneš na TIME LAPSE na youtube ohledně growingu cannabisu tak to uvidíš sám že se ty listy "houpou" jakoby do ritmu většinou hudby k videu a nebo přelité což u NFT pokud nemáš velký proud by se stát nemělo...

Old Post 07-02-2013 v 20:45 PM
Easy Grow je offline   Profil uživatele Easy Grow   Find more posts by Easy Grow   Foto galerie člena Easy Grow   Click here to Send Easy Grow a Private Message   Add Easy Grow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LonGermaX
Stálý Člen

Karma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% PěstitelskáKarma uživatele LonGermaX - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 612  

Příspěvek č. 15

V hydru??



A v čem jiným, nebo nechápu co tím máš na mysli ?:/

zdarce, pokuď nejsou svěšený přelitím v době kdy svítíš je to normální, že mají svěšený listy, když odpočívaj. To by si poznal, že kytky moc kropíš a čeple listů za světla nejsou krásně naplý.

Kořeny mají kytky docel už rostlý. Kořenák dáváš s polečně z hnojkama do zálivky a teplotu roztoku taky hlídáš ? Ty hnojky máš jaký? Nedokážu si přestavit kupovat vodu. Když mi žerou kýbl roztoku denně.

To si časem vychytáš kdy pustit na plno, nebo kdy jim ubrat. Jel jsem asi 6 dni co 3 hodiny na 15 min pak jsem přidával a koukal jsem jak to kytky pobíraj. A asi v osmym dnu jsem jim dal nostop. To můžes zkusit když se jim to nebude líbit, vypneš na chvíli a pak zas nastavíš čas. Nostop poborou když ty kořeny budou tak 15 cm dlouhý.

Ta kytka uhnila možná, že jsi jim dal velký ec a spáli si kořeny. Používám hnojky od Canny + rhizotonic na kořeny, pomůže to rozvíjet kořeny a brání přehnojení. Ec vody mam 0,6 dávalo jsem jim zprva 0,85 po 14 dnech růstu jsem už jim dával 1,3, těd jiim solim 1,5 a jsou 3 týdny starý, necelý týden na květ. Když přesolíš poznáš na listech. Udělaj se fleky pak je potřebarozředit vodu a srazit ec. Ph se mi krásně drži s těmahle hnojkama. Držím na 5,6-5,8. Držím palce

Voda stačí když je pár hodin odstátá, mam na to jiný názor, musí hlavně odprchat chlor. Pak namíchat hnojky srazit ph a jedeš

pěstu zdar

Naposledy upravil LonGermaX 08-02-2013 v 08:40 AM

Old Post 08-02-2013 v 08:19 AM
LonGermaX je offline   Profil uživatele LonGermaX   Find more posts by LonGermaX   Foto galerie člena LonGermaX   Click here to Send LonGermaX a Private Message   Add LonGermaX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16



Tak kytkám se daří čím dál tím víc. Změna vody evidentně prospěla. No momentálně přemýšlím co s kytkama dál. Asi by chtěli trochu zaštípnout. Pokoušel sem se o FIM, tak uvidíme jestli se to chytne, i když nevím jestli to není už trochu pozdě. Chtěl bych dát síť a pokusit se o Scrog, no nejsem si úplně jistý s ohýbáním a zaštipováním. Jinak hnojiva jsou od Jungle in da box a nic víc. Budu rád za případné postřehy a připomínky, co a jak zlepšit.

Old Post 10-02-2013 v 13:44 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:11 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
27-03-2020 - 2. Grow 600w - 10 odpovědí
28-06-2018 - první indoor 400w 5x NL - 90 odpovědí
18-02-2017 - První indoor 600w - 22 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9711080 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív