Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Jak to dělá Pan Pampalán, aneb 250W HPS.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
PanPampalán
Stálý Člen

Karma uživatele PanPampalán - 11% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 39  

Hlína Jak to dělá Pan Pampalán, aneb 250W HPS. Příspěvek č. 1






Tímto bych chtěl pozdravit celou Grower komunitu, a zároveň poděkovat za to obrovské množství informací a desinformací se ke mě díky jim dostalo . A nedávno jsem se rozhodl že i já se s vámi podělím o své zdary i nezdary a třeba někoho i inspiruji.
A teď něco málo o mě:

Věk,pohlaví, zaměstnání : Je mi 19, pohlaví mám tak akorát a zatím studuji SŠ.


Moje pěstitelské začátky? : Začínal jsem s 125 dual CFL, zádnej odtah ani ofuk, prostě světlo a 10 kytek ( Sklizně se dožily 2 a půl , protože 2 semínka nevyklíčila, jeden klíček jsem zlomil, 2 jsem přelil, a nakonec jsem musel na 8dní pryč a o holky se neměl kdo postarat, takže zbyli 3 a jednu jsem zlomil, a vyrostl z ní takovej mrzák (cca 2g) ).Prostě mučírna jak se patří . Naštěstí jsem si sehnal 100w sodík a dojel jsem to s ním. Jenže 100w sodík to už je něco jinýho než úsporka a já musel investovat do ventilace. Jako vhodný řešení se mi zdál Ventilátor 125VKO 185m3 a jelikož se jednalo o secret grow, musel jsem instalovat i koncový filtr 160m3/hod Home, stím že firon šel dovnitř a filtr nakonec . Cca v prvním týdnu květu jsem koupil Alga Bloom od Plagronu a o týden dýl Bloombastic od Atami a enzymy od AH.
A jako poslední upravu jsem instaloval přítah . S touhle sestavou jsem dojel pěst a i přes to všechno co jsem holkám provedl jsem ve finále měl cca 55g slušnýho kuřiva. ( Přeci jen přežili to jen ti nejsilnější jedinci, takže kvalitní genetický materiál )
Oblíbený model? : No jelikož za sebou mám pouze dva modely a to WW a Cheese oboje od fair seeds, tak nemohu moc vybírat , proto říkám Cheese.

Aktuální setup? : No po osvojení si základních věcí o pěstování, jako že třeba v malým květináči to fakt neporoste, nebo že hnojivo je základ, 10kytek je moc a spoustě dalších duležitejch poznatků a jsem se pustil do 2nd kola, které je právě ve fázi 28 dní 12/12. 3x Black Domina, 3 a půl x Jack Herer obojí od Fair seeds.

Prostor 55 x 80 x cca 130, bývalá šatní skříň.
Výbojka 250W Gib Growth Spectre
Výbojka 250W Gib Lighting Flower Spectre
Předřadník 250W GIB PRO-V-T
Stínidlo Cooltube
Odtah Ventilátor 125VKO 185m3
Filtr Koncový filtr 160m3/hod Home
Přítah ARCTIC Fan F12 PWM CO Continuous Operation 3x ( 1x přítah a 2x jako chlazení CT )
Odrazová folie Diamantova folie

Edit: Konečně jsem doplnil fotky.
Takže 1 je skříň před upgreadem
2 je zlomenej mrzák
3 je skříň po upgreadu
4 je Cheese pro porovnání
5 je Cheese celek
Pěstu zdar, přeje Pan Pampalán

Naposledy upravil PanPampalán 10-02-2013 v 13:25 PM

Old Post 22-01-2013 v 19:35 PM
PanPampalán je offline   Profil uživatele PanPampalán   Find more posts by PanPampalán   Foto galerie člena PanPampalán   Click here to Send PanPampalán a Private Message   Add PanPampalán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PanPampalán
Stálý Člen

Karma uživatele PanPampalán - 11% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 2







Tak ještě něco pro potěchu oka...
1 Cheese hlavní pálka
2 Cheese detail pryskyřice
3 Mrzák celek
4 Mrzák detail
5 Mrzák detail ( pro větší názornost foceno pod modrým světlem)

Docela jsem koukal co z mrzáka vyrostlo, ve finále to bylo docela slušný kouření, sice trochu listnatý ale zase brutálně obsypaný .
Z Cheese bylo tak cca 20g. Ale výsledný material se mi dost líbil, vůně byla opravud jako po sýru ( pokud se ovšem nejednalo o sílu sugesce ). Kouř jemný první 3 šluky docela chutný, pak to šlo z kopce, ale stavy dobrý, řekl bych spíš takový sedativnější na večer se uzemnit do gauče

Naposledy upravil PanPampalán 30-01-2013 v 12:47 PM

Old Post 22-01-2013 v 19:36 PM
PanPampalán je offline   Profil uživatele PanPampalán   Find more posts by PanPampalán   Foto galerie člena PanPampalán   Click here to Send PanPampalán a Private Message   Add PanPampalán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PanPampalán
Stálý Člen

Karma uživatele PanPampalán - 11% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 3







A teď k aktuálnímu vybavení:
1 Celkový pohled ( je to trochu amatérsky poslepovaný, ale nejsem žádný kutil a navíc nedisponuji žádným vybavením, dokonce i pilník jsem si musel pujčovat od kamaráda )
2 Takový menší sklad vybavení a je tam vidět i přítah.
3 Strojovna
4 Detail ventilace
5 Jediný otvor co je z venku vidět, přítah k CT. Množství světla vycházejícího ze skříne jsem omezil díky této kritce z hornbachu za nekřesťanských 150kč
Edit: Na kryt bude v nejbližší době instalován firon kvuli znečištění CT prachem.

Naposledy upravil PanPampalán 30-01-2013 v 12:10 PM

Old Post 22-01-2013 v 19:37 PM
PanPampalán je offline   Profil uživatele PanPampalán   Find more posts by PanPampalán   Foto galerie člena PanPampalán   Click here to Send PanPampalán a Private Message   Add PanPampalán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fananek7
Stálý Člen

Karma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% PěstitelskáKarma uživatele fananek7 - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 4

No celkem zajímavé a srandovní povídání
Až tu dáš fotky tak se ti to rozjede



Fanánkův out 2010

Old Post 23-01-2013 v 10:06 AM
fananek7 je offline   Profil uživatele fananek7   Find more posts by fananek7   Foto galerie člena fananek7   Click here to Send fananek7 a Private Message   Add fananek7 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fananek7! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PanPampalán
Stálý Člen

Karma uživatele PanPampalán - 11% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 5







Aktuální pohled na holky 30dní perioda 12/12 a cca 25 den květu

1 Dvě nejhezčí holky pohromadě Black domina ( Myslím že i bez sítě se mi to podařilo jakštakž srovnat do roviny)
2 Krmení pro holky ( jen to nejlepší :cheef: )
3 Jedna šištička ( už se to začíná obsypávat )
4 a 5 Detaily větvení ( na toto jsem obzvlášť pyšnej, postupnám přivazováním nejvyšších větví k zemi tvarováním, kroucením, přemlouváním a bůch ví čím ještě... se mi podařilo dosáhnou řekl bych hezkého keřovitého vzhledu. :cheff:

Naposledy upravil PanPampalán 28-01-2013 v 20:00 PM

Old Post 28-01-2013 v 19:14 PM
PanPampalán je offline   Profil uživatele PanPampalán   Find more posts by PanPampalán   Foto galerie člena PanPampalán   Click here to Send PanPampalán a Private Message   Add PanPampalán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PanPampalán
Stálý Člen

Karma uživatele PanPampalán - 11% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 6





A pár dalších fotek
Tentokrát bez komentáře

Naposledy upravil PanPampalán 09-02-2013 v 15:09 PM

Old Post 28-01-2013 v 19:30 PM
PanPampalán je offline   Profil uživatele PanPampalán   Find more posts by PanPampalán   Foto galerie člena PanPampalán   Click here to Send PanPampalán a Private Message   Add PanPampalán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
max.jakub
Nový Člen

Karma uživatele max.jakub - 47% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 7

máš to už rozhodně lepší než to 1.kolo ale nepřemýšlel si o SCROG metodě?? na tyhle 2 krasavice by to podle mě nebyl špatný nápad :-)

Old Post 29-01-2013 v 21:51 PM
max.jakub je offline   Profil uživatele max.jakub   Find more posts by max.jakub   Foto galerie člena max.jakub   Click here to Send max.jakub a Private Message   Add max.jakub to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PanPampalán
Stálý Člen

Karma uživatele PanPampalán - 11% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 8

Jakub: No SCROG jsem měl původně v plánu dokonce už jsem měl hotovou síť, ale nakonec jsem se rozhodl ji nainstalovat kvůli manipulovatelnosti s kytkama (byl by opravdu problém dostat se ke dvoum vzadu ) . Ale tuhle metodu rozhodně nezavrhuji, dokonce bych rád v příštím kole zkusil mobilní scrog ala ( můj velký vzor) Scrooga.
Ale myslím si že zrovna tyhle dvě holky jsem zohybal tak že se mají jako v síti.

Old Post 30-01-2013 v 06:06 AM
PanPampalán je offline   Profil uživatele PanPampalán   Find more posts by PanPampalán   Foto galerie člena PanPampalán   Click here to Send PanPampalán a Private Message   Add PanPampalán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PanPampalán
Stálý Člen

Karma uživatele PanPampalán - 11% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 9







Zdravim všechny growers,
je tu středa a já jsem se rozhodl že se s vámi podělím o tom co nového se děje ve skříni...

Takže holky se nám pomalu začínají zakulacovat a příbírat na oběmu čehož si na nich nesmírně cenním .
Taky se tu vyskytl problém s popálením od výbojky , jelikož jak jste si všimli tak ve skříni není instalován ofuk kytek, tudíž jediné proudění vzduchu probíhá mezi přítahem a odtahem a jelikož jsem omylem vypojil přítah a dva dny jsem holky neviděl tak jsem našel 3 šištičky popálené... Naštěstí jen drobná zranění a holky to ustojí a snad to nebude mít významný vliv na výnos.

Co se týče hnojicího plánu tak zalévám jednou za dva dny 500ti mililitry odstáté vody smísené s 0,5ml Green Sensation a 2ml Alga Bloom . Jednou týdně probíhá zálivka pouze za použití 0,5ml Enzymes .
V následujicím týdnu hodlám postupně všem Black Dominám vysadit hnojiva a začít provádět rytuál zajišťující plné a vyvážené chutě zvaný Flushing. Nejprve 1 zálivka odstátou vodou pak 3 s Final Solution .

Jack Herrer, to je kapitola sama pro sebe...
Nejprve jsem podcenil přípravu a koupil jsem semínka Jacka o 10dní dýl než dominu, protože ze dvou domin byly takový mrzáci. . A i přes to, že jsem Jacka opravdu pečlivě ohýbal,svazoval,přemlouval,lámal,kroutil.... stejně přerostl....
Myslím že to bylo způsobeno jeho explozivním růstem po přepnutí, prostě zatím co vdova házela opravdu malé mezery mezi patry, Jack střílel patra jak ožralej tankista . Ale i přesto nepřestávám být optimista a věřim že vše nakonec dopadne jak má .

Dále co se týče oprav, úprav a rekonstrukcí skříně , tak v nejbližší době se chystám pro firon aby se mi našpinila Cooltuba prachem protože za těch 30dní co to tam běží, se docela zašpinila, a jelikož vše je řešeno izolepou tak čištění je poměrně složitá záležitost.
Další věcí která se změní bude zavěšení Cooltuby protože jsem si všiml že není ůplně na středu a tudíž na jedný straně pálí fotony do folie a tem je jich škoda

FOTKY: 36 12/12 a tak 32 dní of zacatku květu

Na první fotce je krásně vidět že i bez sítě jsou paličky vysklánané jedna vedle druhé a navzájem si nebrání v opalování.

Na druhé fotce je palička z Dominy číslo 2, pro porovnání s tužkou.

Na třetí fotce je viděl že kytka je nečím dole slepená. Pro ty co si říkají co to je??? Budu mít jednoduchou odpověď jedná se totiž o malířskou lepicí pásku díky které se mi podařilo větve rostáhnout více od sebe a poskytnout tak paličkám trochu více místa. A proč lepicí pásku? Jednoduché, nebyl drát .

Čtvrtá fotka přesně vystihuje proplém o kterém jsem mluvil, je krásně vidět jak Jack "přeskočil" Dominu.

Na páté fotce je pohled na Dominu číslo 1.No není k sežrání ?

Myslím že to bylo vše co jsem vám chtěl dnes napast, tak se tu mějte a sledujte .

Naposledy upravil PanPampalán 30-01-2013 v 15:38 PM

Old Post 30-01-2013 v 13:32 PM
PanPampalán je offline   Profil uživatele PanPampalán   Find more posts by PanPampalán   Foto galerie člena PanPampalán   Click here to Send PanPampalán a Private Message   Add PanPampalán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PanPampalán
Stálý Člen

Karma uživatele PanPampalán - 11% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 10


Konečně dorazila semínka na příšsí kolo, tentokrát nehodlám nic podcenit.

OG kush a Pineapple chunk je pro mě, a 8 Ball kush si bere kámoš k sobě pod můj starej sodík.

Naposledy upravil PanPampalán 31-01-2013 v 05:49 AM

Old Post 30-01-2013 v 13:49 PM
PanPampalán je offline   Profil uživatele PanPampalán   Find more posts by PanPampalán   Foto galerie člena PanPampalán   Click here to Send PanPampalán a Private Message   Add PanPampalán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PanPampalán
Stálý Člen

Karma uživatele PanPampalán - 11% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 11

Co takhle nějaký komentáře, rady, postřehy, nápady a přání... Ať nemám pocit že to píšu pro sebe .

Old Post 31-01-2013 v 18:31 PM
PanPampalán je offline   Profil uživatele PanPampalán   Find more posts by PanPampalán   Foto galerie člena PanPampalán   Click here to Send PanPampalán a Private Message   Add PanPampalán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grady589
Stálý Člen

Karma uživatele grady589 - 25% PěstitelskáKarma uživatele grady589 - 25% PěstitelskáKarma uživatele grady589 - 25% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 117 

Příspěvek č. 12

Jo nekdy se to zda i mne ze pisu do threadu sam pro sebe Ale mas to moc hezky

1st Stealth grow 250W

MiniMax 150W jedeee

MiniMax Podruhe

Old Post 31-01-2013 v 18:35 PM
grady589 je offline   Profil uživatele grady589   Find more posts by grady589   Foto galerie člena grady589   Click here to Send grady589 a Private Message   Add grady589 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 13

zdarec,v mikropestovani jak keby to bylo zacarovane,na par starych pardalu si povecsinu piseme trydy sami pre seba,ale je tu strasne moc sedych mysi co pozoruju bez komentarov,a len nasavaju info...
mas ich pekne potrenovane,vyzerju stastne a vyrehotane...
jake mas skusenosti dinafem seeds?to O.G.-čko ti docela zavidim,na sk sem to este nikde v grow shopoch nenasel,ty si to objednaval z cz stranky?ked tak hod link odkial si objednaval...

Old Post 31-01-2013 v 18:59 PM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deluxko
Nový Člen

Karma uživatele Deluxko - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 14

Ahoj PanPalán :P na ten O.G. Kush sa tak isto teším určite budem sledovat :P

Old Post 01-02-2013 v 11:56 AM
Deluxko je offline   Profil uživatele Deluxko   Find more posts by Deluxko   Foto galerie člena Deluxko   Click here to Send Deluxko a Private Message   Add Deluxko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PanPampalán
Stálý Člen

Karma uživatele PanPampalán - 11% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od sailinder
zdarec,v mikropestovani jak keby to bylo zacarovane,na par starych pardalu si povecsinu piseme trydy sami pre seba,ale je tu strasne moc sedych mysi co pozoruju bez komentarov,a len nasavaju info...
mas ich pekne potrenovane,vyzerju stastne a vyrehotane...
jake mas skusenosti dinafem seeds?to O.G.-čko ti docela zavidim,na sk sem to este nikde v grow shopoch nenasel,ty si to objednaval z cz stranky?ked tak hod link odkial si objednaval...


Semínka jsou ze stránky 5semen.cz No a co se týče zkušeností se seed bankama, tak můj jedniný dodavatel byl zatím jen Fair seed a nemohu si stěžovat. Ale jelikož jsem sem rozhodl posunout tento koníček někam dál, zvolil jsem dražší semínka a rozhodl jsem se z těchto semínek vybrat 6 nejsilnějších slečen které se semnou podívají do klubu 12/12.

Old Post 01-02-2013 v 14:26 PM
PanPampalán je offline   Profil uživatele PanPampalán   Find more posts by PanPampalán   Foto galerie člena PanPampalán   Click here to Send PanPampalán a Private Message   Add PanPampalán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PanPampalán
Stálý Člen

Karma uživatele PanPampalán - 11% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 16








Zdravím všechny zahrádkáře,
máme tu pátek, a to znamená další zprávy ze skříně, tak se pěkně usaďte, hoďte se do pohody jako já a sledujte jak to pokračuje.

Proces bobtnání stále pokračuje závratným tempem u Dominy #1. Připadá mi to že už teď na ní je tolik materiálu že víc už neunese . Domina #2 se rozhodla že bude většinu své energie věnovat tvorbě pryskyřice takže je v ní doslova zalitá je škoda že nepřibírá na váze jako její kolegyně, ale jak říkal můj děda: "život to znamená kompromis" . A pokud pro mě z tohohle kompromisu vypadne šiška jak krystal hašiše, budu spokojen

Mám taky, trochu dilema co se týče doby květu?
Jelikož jsem si nepsal žádné poznámky tak jediné co vím je že jsem to 24.12 přepnul tzn pokud to začalo po 4 dnech kvést, tak dnes by to bylo přesně 38den 12/12 a 34den kwětu. Banka uvádí 60-65dní ale zdá se mi že kytky už se chystají dozrát, chloupky už začínají hnědnouta celkově se mi nezdá že za sebou mají teprve polovinu. Proto bych se na vás chtěl obrátit s dotazem na kolik dní to tak ještě vidíte.

Další věc co mě v minulých dnech potěšila je, že se konečně vzchopil aspoň jeden Jack a začal taťkovi dělat radost . Rostou na něm dva krásný centráky a jeden takovej poloviční. I listy a celková stavba je jiná než zbývající dva, takže nám z něho roste krásná kytička .
Škoda že se to samé nedá říct o jeho dvou vytáhlých brášcích, nejenže jsou hodně vytáhlý ale nerostou na nich ani pořádný paličky a vypadají dost zuboženě. A to jim věnuji veškerou péči.
Proto jsem se rozhodl že z 10ti semínek do příštího kola vyberu 3 nejlepší OG kushe a 3 nejlepší Ananasy a zbytek nás opustí. Bude tedy větší šance na kvalitní genetický materiál.

Co se týše upgreadů tak příští týden bych si rád našel čas na celkovou rekonstrukci skříně.
Mám v plánu strhnout bílou folii a skříň polepit diamantovkou.
Dále bych rád přesunul přítah na bok skříně, jelikož teď mi ta díra v podložce vadí. Fouká studený vzduch rovnou vzhuru na jednu z kytek. Proto přítah přesunu a instaluji ofuk z malého USB větráku.
Ano firon jsem stále nepořídil... Ale rozhodně ho příští týden koupím a konečně přidělám.
Další věcí kterou bych rád vyřešil je těsnost celého systému. Dosavadní řešení zavírání dveří je značně nevyhovujicí a moc netěsní. Proto jsem přemýšlel jak jinak to udělat a napadlo oblepení skříně těsněním a instalovat něco jako západku, která by dveře držela zavřené.
A poslední věc kterou bych chtěl určitě udělat jsou malé rámečky z polykarbonátu jako měl Scrooga. Je to podlě mě geniální řešení využití prostoru, manipulovatelnosti a zároveň to nestíní. Co víc si může mikropěstitel samouk přát . Snad jen geneticky upravenný anglický trávník skřížený s Ed Rosenthal Super Bud

Jinak děkuju Vám všem za projevenou podporu a zanechání komentáře, člověka to potěší a netrpí takovým pocitem samoty . Ale i přesto si myslím že mikro je takové trochu odstrčené a moc lidí sem nazavítá. A to je škoda, to že člověk nemá 600W neznamená že to nemůže dělat dobře a kvalitně. A o kvalitu tu jde v první řadě .

Myslím že je to vše co jsem dnes chtěl říct, takže se s vámi rozloučím. Pěstu zdar

Naposledy upravil PanPampalán 02-02-2013 v 10:02 AM

Old Post 01-02-2013 v 15:31 PM
PanPampalán je offline   Profil uživatele PanPampalán   Find more posts by PanPampalán   Foto galerie člena PanPampalán   Click here to Send PanPampalán a Private Message   Add PanPampalán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:42 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3015500 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív