Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Pomoc pri stavbe boxu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 33

jaj ty si to myslel takto,tak ta predlzovacka byla urcite trojzilova,tak to ti staci,a uz len hura a zacat pestit...

Old Post 02-02-2013 v 16:43 PM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
downgrow
Stálý Člen

Karma uživatele downgrow - 37% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 34


nene,to byla ctyrzilova,ale z predradniku do objimky jsem dva odstrihnul a z predradniku do zasuvkyjsem nechal vsechny 4 a napojil jsem to jen tak...tak doufam ze to nebude delat zadne problemy.ted uz jen sehnat nejake seminka,vymyslet jakou hlinu a hnojky.poradil by jsi neco konkreniho?

Old Post 02-02-2013 v 16:48 PM
downgrow je offline   Profil uživatele downgrow   Find more posts by downgrow   Foto galerie člena downgrow     Add downgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 35

takze hnojky by sem jel komplet od biobizz,ale sto ludi sto chuti,ja ich momentalne mam a sem spokojny,urcite bych isel do bio hnojek...

jak uz sem tu na G.pisal,si z CZ a ty rozmyslas nad semenkama,mate plno matkaru,tak di do klonu,z matkarem mozes byt v kontakte,a ten ti poradi asi kedy prepnut,a jak sa ten ci onen model chova,a to je velke plus,osobne nic proti semenam nic nemam,ale uz pojedem len rezy,a najprv bych si neco prestudoval o urcitych modeloch jak su odolne proti plesniam,a nie su narocne na hnojenie,a na seed bankach,abys nebyl prekvapeny,ze ti to zacalo hermit,ale nenarocna odroda je master kush,skunk #1,big bud,white russian,a mnoho dalsich ale to je jak s tyma chutama,sto ludi,a kazdy ti povie nieco ine...

Old Post 02-02-2013 v 18:18 PM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
downgrow
Stálý Člen

Karma uživatele downgrow - 37% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 36

tak mel jsem to zaple 4 hodiny a teplota se mi vysplhala na 25 stupnu a vlhkost jen 31%

Old Post 02-02-2013 v 23:29 PM
downgrow je offline   Profil uživatele downgrow   Find more posts by downgrow   Foto galerie člena downgrow     Add downgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kou69ta
Stálý Člen

Karma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 37

Zdar,malé doporučení:
ty předřadníky je lepší mít mimo box,zaprvé se při provozu zahřívají,tak že topí,ale hlavně až budeš mít v boxu vlhkost cca.60-70% tak to neni pro ně moc dobré a to už vůbec nemluvim o bezpečnosti,až je budeš zapojovat tak kup novej kabel 3*2,5 (né starej prodlužovák čínský výroby) a žlutozelenej drát nesříhej ale připevni někam ke stínidlu,nezapomeň je elekrika je potvora a hasiči drahej špás,tak ať se dílo daří

První pokus EcoGrower400

AeroFlo-White Rhino

AeroFlo-Critical Mass
AeroFlo-PEPR,SMBOG,CHVK*LSD

Old Post 03-02-2013 v 08:34 AM
kou69ta je offline   Profil uživatele kou69ta   Find more posts by kou69ta   Foto galerie člena kou69ta   Click here to Send kou69ta a Private Message   Add kou69ta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
downgrow
Stálý Člen

Karma uživatele downgrow - 37% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 38

tak jo,jeste dnes koupim kabel.rikas predradniky ven.videl jsem tu par skrini kde meli predradniky treba ve stare pocitacove bedne kvuli ochrane.

Old Post 03-02-2013 v 09:25 AM
downgrow je offline   Profil uživatele downgrow   Find more posts by downgrow   Foto galerie člena downgrow     Add downgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kou69ta
Stálý Člen

Karma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 39

I to by asi šlo,ale nesmí být uzavřená kvůli cirkulaci vzduchu,
takhle to mám já http://grower.cz/home/viewer.php?...25&pagenumber=4
projdi tu galerku,jsou tam vidět ty předřadníky,zatim čus

První pokus EcoGrower400

AeroFlo-White Rhino

AeroFlo-Critical Mass
AeroFlo-PEPR,SMBOG,CHVK*LSD

Old Post 03-02-2013 v 10:37 AM
kou69ta je offline   Profil uživatele kou69ta   Find more posts by kou69ta   Foto galerie člena kou69ta   Click here to Send kou69ta a Private Message   Add kou69ta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
downgrow
Stálý Člen

Karma uživatele downgrow - 37% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 40

Dival jsem se na tvou galerku.Mas to celkem vychytane.hlavne se mi libi ty hydrophonie o kterych jsem casem taky premyslel
Jinak k tem predradnikum staci teda kdyz je pridelam ke skrini ale z venku? nemuzou se zahrat tak ze by ta skrin mohla chytnout?
Jinak kabelaz jsem dnes koupil CIKY 3*1,5 coz zepry staci jsem se bavil se znamym elektrikarem.

Old Post 03-02-2013 v 18:09 PM
downgrow je offline   Profil uživatele downgrow   Find more posts by downgrow   Foto galerie člena downgrow     Add downgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kou69ta
Stálý Člen

Karma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% PěstitelskáKarma uživatele kou69ta - 97% Pěstitelská

Registrován: Jan 2012
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 41

Zdar,jsem přes týden mimo,proto píšu až teďpřidělej je z venku na skříň jak píšeš,když se zahřejou,tak na nich chvíli udržíš ruku ale déle ne,hřejou celkem dost,skříň by chytnout neměla ale určitě je lepší pod ně dát ty protipožární podložky ten známej elektrikář bude vědět,a 3*1,5 na tvojí watáž bude stačit,tak přeju hodně zdaru,čus.

První pokus EcoGrower400

AeroFlo-White Rhino

AeroFlo-Critical Mass
AeroFlo-PEPR,SMBOG,CHVK*LSD

Old Post 09-02-2013 v 13:55 PM
kou69ta je offline   Profil uživatele kou69ta   Find more posts by kou69ta   Foto galerie člena kou69ta   Click here to Send kou69ta a Private Message   Add kou69ta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
downgrow
Stálý Člen

Karma uživatele downgrow - 37% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 42

Zdarec.
Tak dnes jsem byl konecne nakoupit hnojky.Nakoupil jsem BioBizza koupil jsem Root Juice, Bio grow, Bio bloom a Fish mix.
Seminka: 3x Shaman
1xSpecial Queen no.1
2xWidow Skunk
1xBig Fatty
1xSadhu
Az po koupi seminek zjistuju ze moc dobry vyber jsem neudelal asi.Co myslite?
Jeste mi chybi hlina.Jakou radite? Bo mam nejakou namixovat?

Naposledy upravil downgrow 15-02-2013 v 11:34 AM

Old Post 15-02-2013 v 11:18 AM
downgrow je offline   Profil uživatele downgrow   Find more posts by downgrow   Foto galerie člena downgrow     Add downgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Loopuch
Stálý Člen

Karma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% PěstitelskáKarma uživatele Loopuch - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 43

Čau, hlínu bych ti doporučil taky od biobizzu - allmix a dokup i top max až budeš na květu vyplatí se to, fish mix je supr i jako postřik a ta vůně =)no pecka prostě. A ktěm semenům, raději se poohlídni po řezech a semena bych nechal na jindy, bo než semenáče dostaneš do vzrůstu pěkných řezů zabere ti to min 2týdny....ještě ti posílám odkaz na jeden z mých pěstů, který málem skončil katastrofou, tak bacha na ty předřadníky http://grower.cz/forum/showthread.p...#post832159.... 16 příspěvek na 1 stránce Jinak skříňku máš pěknou, zkoušel jsi už měřit teploty při provozu?

Old Post 15-02-2013 v 12:02 PM
Loopuch je offline   Profil uživatele Loopuch   Find more posts by Loopuch   Foto galerie člena Loopuch   Click here to Send Loopuch a Private Message   Add Loopuch to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Connoisseur
Stálý Člen

Karma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 44

čau downgrow
pěkně ses do toho pustil, přeju ti hodně zdaru, ale musím se připojit k Loopuchovi... sundej ten předřadník a umísti ho na nehořlavou podložku. HNEEEEEEEED

Old Post 15-02-2013 v 12:50 PM
Connoisseur je offline   Profil uživatele Connoisseur   Find more posts by Connoisseur   Foto galerie člena Connoisseur   Click here to Send Connoisseur a Private Message   Add Connoisseur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
downgrow
Stálý Člen

Karma uživatele downgrow - 37% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 45

Caute.
Predradniky uz jsou zvenku skrine pridelane,ale nemam pod nema nic,takze jeste ureze nejake plechy a dam je pod predradniky.Jinak doufam ze se takova katastrofa nestane. A ty mas stesti.
No prave rizky u nas jsem jeste nesehnal.nebo ptal jsem se a nikdo ted nema,tak jsem chtel zacit na tech seminkach.
Nebo jestli vite nekdo o nejakych rizkach z jizni moravy,bylo by fajn kdyby jste se mi ozvali :P
Hlinu objednam jeste zitra pokud to bude mozne i s tim top max.
A teploty jsem meril.Teplota v boxu 32 stupnu kdyz tam nic nebylo,ale to jsem udelal jeste jednu diru z boku a dal pc vetrak,takze doufam ze to bude uz lepsi+jsem nemel do toho zaply ventilator na odsavani.a vlhkost pri provozu jsem mel 21%,ale to jsem zase nemel kvetinace s hlinou ktere by meli vlhkost zvysit,jeste jeste jsem chtel neco s vodou,aby se trosku odparovala.

Old Post 15-02-2013 v 22:30 PM
downgrow je offline   Profil uživatele downgrow   Find more posts by downgrow   Foto galerie člena downgrow     Add downgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
downgrow
Stálý Člen

Karma uživatele downgrow - 37% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 46

zdarec.
jak zvysim vlhkost z 30% na potrebnou? co mi poradite?

Old Post 20-02-2013 v 16:25 PM
downgrow je offline   Profil uživatele downgrow   Find more posts by downgrow   Foto galerie člena downgrow     Add downgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redgrow
Stálý Člen

Karma uživatele redgrow - 92% PěstitelskáKarma uživatele redgrow - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 47

čus, nejlepší je zvlhčovačka ... ale vlhkost ti o něco zvednou rostliny a vlhký substrát ;-). Pokud nechceš investovat do zvlhčovačky, tak můžeš dát do skříně nějaké nádoby s vodou a foukat na ně venťákem.

Old Post 20-02-2013 v 16:40 PM
redgrow je offline   Profil uživatele redgrow   Find more posts by redgrow   Foto galerie člena redgrow   Click here to Send redgrow a Private Message   Add redgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
downgrow
Stálý Člen

Karma uživatele downgrow - 37% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 48

zkusim to s tim vetrakem.treba se to zvedne.dnes jsem dal naklicit konecne seminka.tak doufam ze tu vlhkost dostanu vys nez vyklici

Old Post 20-02-2013 v 16:58 PM
downgrow je offline   Profil uživatele downgrow   Find more posts by downgrow   Foto galerie člena downgrow     Add downgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-10-2020 - Stavba boxu - 2 odpovědí
06-09-2015 - stavba boxu - 10 odpovědí
19-05-2014 - Pomoc se zipy na boxu - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1410490 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív