Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Hydro keramzit klony od 1 dne stoji zloutnou az skoro zlataveji, krouti se listy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
starosta
Stálý Člen

Karma uživatele starosta - 87% PěstitelskáKarma uživatele starosta - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 242  

Příspěvek č. 33

no nic tak posledni vec jdu zapojit a natahat ty nove kompresurky co mi dne prisly abych zdvojnasobil bublani vody jsou to ty Atmany nejsilnejsi co tam meli, 9l/min.pisou ze je to na 600 litru vody, tak to do 40 litroveho bubnu musi stacit na tom asi nic uz nepokazim,,, no je mi fak na nic diky moc zase nebudu celou noc spat ale litat kolem kytek kdyz neco nekdo budu rad kdyz napisete,, zitra vypoustim balim, a timto pro mne hydro konci,, pa pa

Old Post 10-01-2013 v 20:49 PM
starosta je offline   Profil uživatele starosta   Find more posts by starosta   Foto galerie člena starosta   Click here to Send starosta a Private Message   Add starosta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
starosta
Stálý Člen

Karma uživatele starosta - 87% PěstitelskáKarma uživatele starosta - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 242  

Příspěvek č. 34

mam je az uplne na okraji protoze jsem spozoroval ze ono i kdyz je das uplne daleko od stredu tak tim keramzitem to krasne prokape po cele plose toho kosicku,,, jdu na to skusim cokoliv necham to proschnout zastavim ten system celej ale zase doufam ze se mi neudela rasa protoze to vypucovat celej den,,, soupnu to do kyblu dam kamen necham hodnoty ec 0,8 ph 5,8 , a uvidime,,prave ze ja sem se bal toho jak sem to mel prve ze jsem to napustil az nahoru tak 1 cm do kosicku tak sem myslel ze je utopim tak sem zase odebral hladinu a privedl jsem kapilary aby tam mohl jit pekne i vzduch,, to sem vsechno vycetl tak sem zkouse,, diiiky moc,,, muzu klidne udelat vice pokusu kyble mam,,

Old Post 10-01-2013 v 21:03 PM
starosta je offline   Profil uživatele starosta   Find more posts by starosta   Foto galerie člena starosta   Click here to Send starosta a Private Message   Add starosta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
starosta
Stálý Člen

Karma uživatele starosta - 87% PěstitelskáKarma uživatele starosta - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 242  

Příspěvek č. 35

jeste mi prozrad jak to delsa ze nemas problem s rasou dal jsem i peroxid 10 procent 1ml na 2l vody ale cca do tydne kdyz mi ta voda stala pouze v bubnu s kamenem jsem mel zalepene cele kosiky slemem a rasou,, proto jsem udelal cirkulaci pres filtr abych tomu zamezil,, jde mi trosicku svetlo pres keramzit do ze tam neni uplna tma,, vadi to mooc kdyz je tam trosku svetlosti?

Old Post 10-01-2013 v 21:10 PM
starosta je offline   Profil uživatele starosta   Find more posts by starosta   Foto galerie člena starosta   Click here to Send starosta a Private Message   Add starosta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 36

citace:
Původní příspěvek od starosta
klony jsem si donesl v malinke zakorenovaci rockwolove kosticce, cca 3x3 cm,,, snehove byle korinky krasne tmave zdrave tak jako pokazde mam jednoho klonare uz nekolik let v kokosu a kvetinacich sem nemel problemy,, nekde bude nejaka malickost podle mne ale uz sem toho skusil dost,, myslim si ze to je jedno jestli ty klony ted kdyz jsou malicke budou plavat v roztoku nebo jestli to do nich cpu horem ale jako ze vazne poradne kapilary normalne kapaji, ale ja sem dal pryc vse co brzdi roztok, a ted mi poradne tecou filtruju to centralne ve velkym bubnu takze nepotrebuju sitky v kapilarkach,,



V tom je právě ten problem, kořeny z malych RW do keramzitu lezou ne moc rychle. Na začatku je taky dobry to zalívat 1x za den klasicky ručně bo ta kapilara pichnutá vedle tomu moc nedá a ta malá kostka vyschne pod x 400W raz dva. Celkově je ptákovina cpát to v těch malych kostkách ned do kyblů.

S aktualním stavu už tomu težko pomužeš, nevím kde přesně bude hranice kdy se vyplatí vyměnit stavající posádku / nechat stávající posádku s špatnym rozjezdem a nejasnou budoucností.

Tím že koupíš silnejší motorky, když kořeny nejsou ani dolů kde to bublá pořadně projety tomu težko pomůžeš. System je to zajímavej, ale přes ty kapilary niky nedosáhneš rovnoměrnou zálivku jako u ebb nad flow kde se napustí kybl rovnoměrně.

Pro příště bych to řešil následovně: koupit RW kostky 10x10cm a do nich naházet řezivo v malych rw kostkách, na prokořenění bohatě stačí i slabší watáž, klidně plata 4x18W usporek. Ty na začatku nepotřebuješ aby to hned valilo do výšky, ale potřebuješ nahnat kořeny, bez kvalitního kořenovyho balu to nikdy nebude fungovat. Jak bude velká kostká projetá kořenama nahaž to do těch kyblů. První kapilaru co budeš zapichovat dej vždycky do te velké rw kostky.

Když přijdou do systemu takhle http://grower.cz/photos/020957/0510.jpg budou z něj odcházet takhle http://grower.cz/photos/020957/0375.jpg

Old Post 10-01-2013 v 21:21 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 37

citace:
Původní příspěvek od def
podle mě jsou utopený , malý kytky slabej stonek , malej kořenovej systém a stálej průtok.....kde máš ty kapiláry v tom keramzitu


Kytky v mediu, ktery jede neutopíš.

citace:
Původní příspěvek od starosta
taky jsem jeste opomnel zminit ze je v roztoku korenovy stimulator bucazz, 1ml/L takze kdyz mam v obehu 400L vody dal jsem 400ml korenaku tak doufam ze u toho taky neplati ze se do bubnu dava 1/3, koncentrace latek nez normalne ?


Na to bych se uplně s prominutím vysral, jedeš metrop nech jen metrop. Kořenák ti rozhodně nepomuže ani ten metropackej.

citace:
Původní příspěvek od Frido
nahnoj to pořádně


ec co uvadí je s pruměrnou zdrojovkou naprosto dostačující, kor u metropu kde stačí opravdu málo.

Old Post 10-01-2013 v 21:23 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
starosta
Stálý Člen

Karma uživatele starosta - 87% PěstitelskáKarma uživatele starosta - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 242  

Příspěvek č. 38

tak presne takhle to udelat ,, TVL lidi budete se asi valet smichem,, ale ted jsem se riznul do ruky a pracoval jsem dal,, normalne sahnu do vody a ta rana jak je cerstva tak me normalne v roztoku pali,,, ale az brni tak sem vypnul nove cerpadlo TVL a ono to celou dobu probiji elektrikou do vody,, ja se z toho pos,,,, to bude urcite ono ze jo??? to je neuveritelne pritom znacka drahe jako prase a je poskozene,, fakt nekecam normalne to vypnu ponorim ruku do vody a nic,, zapnu to do el,, a zase to brni,,, to je v haji to je jasny ze jo??? to musi byt ten problem,,cooooo? klidne se smejte ale tohle nas nenapadlo,,,,,kulvaaaaaaa

Old Post 10-01-2013 v 21:26 PM
starosta je offline   Profil uživatele starosta   Find more posts by starosta   Foto galerie člena starosta   Click here to Send starosta a Private Message   Add starosta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
starosta
Stálý Člen

Karma uživatele starosta - 87% PěstitelskáKarma uživatele starosta - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 242  

Příspěvek č. 39

uz at je zitra ,, jsem na to zvedavej,,, cerpadlo letelo ven tak uvidime se drzim ted za hlavu,,,, zatim jeste jednou dekuji za vas cas ztraveny resenim mich starosti..

Old Post 10-01-2013 v 22:21 PM
starosta je offline   Profil uživatele starosta   Find more posts by starosta   Foto galerie člena starosta   Click here to Send starosta a Private Message   Add starosta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 40

.

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Naposledy upravil jestedman 11-03-2013 v 20:23 PM

Old Post 10-01-2013 v 22:27 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jagditrax
Stálý Člen

Karma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 41

čau. merák máš skalibrovaný? Keramzit si pufroval? (ale to by ti asi lietalo pH ak nie). korene sú OK? Skús trochu keramzitu opatrne odobrať a pozrieť na ne. Zo spodu sa zdajú byť OK ale pre istotu. Skús zálievku cyklovať, ako písal jestedman. keramzit si vlhkosť podrží. Pomer hnojív MR1:CG, 3:1? Keď už im odspodu trčia korene, tak by tých 0,9 mohli dať. Alebo Skús jeden bublák odpojit a doliať vodu ako do normálneho bubleru a nezalievať zvrchu + vzduchovať . len ako pokus. nič iné ma nenpadá.

Tenkrát poprvé 400W, White Widow
2. pokus 400W, 3xPepr, 3x Apollo 11
400 W - SA, SMBOG, C99xNL, CH, CGxEN
1. Bubbler 400w MH/HPS, California indica
ST3, SMBOG, CGxEN, LO, 400 W MH/HPS bubbler

Old Post 10-01-2013 v 22:34 PM
Jagditrax je offline   Profil uživatele Jagditrax   Find more posts by Jagditrax   Foto galerie člena Jagditrax   Click here to Send Jagditrax a Private Message   Add Jagditrax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
starosta
Stálý Člen

Karma uživatele starosta - 87% PěstitelskáKarma uživatele starosta - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 242  

Příspěvek č. 42

Dekuju za prispevek,, Keramzit jsem proplachoval bohuzel obyc vodou ze radu nedelal jsem s ph nic,, peh mi krasne drzi 5,8 porad ani se to nehne, dneska jsem lital kvuli merakum tak moje kombo co jsem mel mi litalo o malinke desetinky tak jsem koupil uplne novi merak ph i s roztokama a ukazuje uplne presne, nevim co je to pufrovat omlouvam se neznam, ale mrknu se na to,, koreny se zdaji ok, mistama jsou jen malicko nazloutle jinak vypadaji normalne,,

Old Post 10-01-2013 v 23:33 PM
starosta je offline   Profil uživatele starosta   Find more posts by starosta   Foto galerie člena starosta   Click here to Send starosta a Private Message   Add starosta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
starosta
Stálý Člen

Karma uživatele starosta - 87% PěstitelskáKarma uživatele starosta - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 242  

Příspěvek č. 43



tedka jak jsem zase na tom pracoval a cele to cistil a kontroloval tak sem nasel jeden rez kterej se snazi nahore vypada katastrofalne ale dole vypada ok,, mrknete.. .....foto,,,

Old Post 10-01-2013 v 23:43 PM
starosta je offline   Profil uživatele starosta   Find more posts by starosta   Foto galerie člena starosta   Click here to Send starosta a Private Message   Add starosta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
starosta
Stálý Člen

Karma uživatele starosta - 87% PěstitelskáKarma uživatele starosta - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 242  

Příspěvek č. 44

taky by me hrozne moc zajimalo jaka je medicina na to ze jsem tady videl uz dost fotek a ty korinky jsou na fotkach kde se dari upne kriklave byle, jak je to docileno?? a potazmo proc nazloutavaji?? ja jedu hydro uplne prvni kolo takze jsem vazne dost mimo,, ale ucim se rychle takze nic nenecham nahode,,diky

Old Post 10-01-2013 v 23:52 PM
starosta je offline   Profil uživatele starosta   Find more posts by starosta   Foto galerie člena starosta   Click here to Send starosta a Private Message   Add starosta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jagditrax
Stálý Člen

Karma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% PěstitelskáKarma uživatele Jagditrax - 94% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 45

citace:
Původní příspěvek od starosta
Dekuju za prispevek,, Keramzit jsem proplachoval bohuzel obyc vodou ze radu nedelal jsem s ph nic,, peh mi krasne drzi 5,8 porad ani se to nehne, dneska jsem lital kvuli merakum tak moje kombo co jsem mel mi litalo o malinke desetinky tak jsem koupil uplne novi merak ph i s roztokama a ukazuje uplne presne, nevim co je to pufrovat omlouvam se neznam, ale mrknu se na to,, koreny se zdaji ok, mistama jsou jen malicko nazloutle jinak vypadaji normalne,,


tym pufrovanim som myslel namacanie vo vode s upravenym pH pred vysadbou. Keramzit ma vyssie pH ako chceme, tak ho nalozis do vody s pH cojaviem 5,5 a nechaz ho tam a dorovnavas na 5,5 ked to bude stupat. Ked bude pH stabilne, zlejes a sadis.
Ak ma este nieco napadne......

Tenkrát poprvé 400W, White Widow
2. pokus 400W, 3xPepr, 3x Apollo 11
400 W - SA, SMBOG, C99xNL, CH, CGxEN
1. Bubbler 400w MH/HPS, California indica
ST3, SMBOG, CGxEN, LO, 400 W MH/HPS bubbler

Old Post 11-01-2013 v 05:10 AM
Jagditrax je offline   Profil uživatele Jagditrax   Find more posts by Jagditrax   Foto galerie člena Jagditrax   Click here to Send Jagditrax a Private Message   Add Jagditrax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
starosta
Stálý Člen

Karma uživatele starosta - 87% PěstitelskáKarma uživatele starosta - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 242  

Příspěvek č. 46

ja s ph nemam ani nejmensi problem, stale mi drzi 5,8 jako pribite... takze keramzit bude ok,,,

Old Post 11-01-2013 v 11:38 AM
starosta je offline   Profil uživatele starosta   Find more posts by starosta   Foto galerie člena starosta   Click here to Send starosta a Private Message   Add starosta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
starosta
Stálý Člen

Karma uživatele starosta - 87% PěstitelskáKarma uživatele starosta - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 242  

Příspěvek č. 47

tak se od 13,00 hodin zase jede a je to temer bezezmneny,, takze elektrika do vody to asi nebyla,, nebo jeste budu cekat treba sou v soku a nejakej den to potrva

Old Post 11-01-2013 v 12:17 PM
starosta je offline   Profil uživatele starosta   Find more posts by starosta   Foto galerie člena starosta   Click here to Send starosta a Private Message   Add starosta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madmax
Stálý Člen

Karma uživatele Madmax - 62% PěstitelskáKarma uživatele Madmax - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 48

napufruj ten keramzit, nebo ho vyměň za hydroton.Keramzit bez ůpravy není nikdy v pohodě ač se ti to může zdát!

Old Post 11-01-2013 v 17:43 PM
Madmax je offline   Profil uživatele Madmax   Find more posts by Madmax   Foto galerie člena Madmax   Click here to Send Madmax a Private Message   Add Madmax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1811960 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív