Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » 400 nebo 600W ?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Growie
Stálý Člen

Karma uživatele Growie - 60% PěstitelskáKarma uživatele Growie - 60% PěstitelskáKarma uživatele Growie - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 52  

400 nebo 600W ? Příspěvek č. 1

Zdarec, potreboval bych poradit v jedne veci. Jiste tu jsou sami zkusenejsi "zahradnici" a tak bych si nechal rad poradit. Chci kupovat skrin a rovnou 600W. Jake to ma sve klady a zapory proti 400W? Neznam nikoho se sestikylem a tak se ptam vas. Napadlo me ze tam bude asi vetsi vedru, bude to potrebovat naky special chlazeni?.. jo a vubec nevim jakej by ta skrinka mela mit na 600W rozmer. Dalsi vec je, ze jsem koukal do ceniku Growshopu a je tam nekolik druhu 600W zarivek, ktera je nejlepsi? Diky

Old Post 05-05-2003 v 12:01 PM
Growie je offline   Profil uživatele Growie   Find more posts by Growie   Foto galerie člena Growie   Click here to Send Growie a Private Message   Add Growie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
deno
grower handyman

Karma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% PěstitelskáKarma uživatele deno - 90% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 2

Podle mě lepší začínat s menší watáží - třeba 250 a menší skříňkou (1m3) třeba na 4, 5 kytek. Člověk si na tom vychytá, systém pěstování - kdy a jak zalejt, kdy hnojit... Mimojiné - na začátku sem si myslel, že větrání je jen tak pro srandu, ale není - ono pro 600W to už musí bejt hustá výměna vzduchu... No a zase.. an 250ce se to člověk krásně naučí..
orientačně - měsíční náklady na eletriku (včetně větrání)

250W cca 500
400W cca 1000
600W cca 2000

Jinak jeden můj maleinkatej poznatek : čim menší pěstírna, tim víc člověk svoje kytky miluje...

thc?

Old Post 02-06-2003 v 08:08 AM
deno je offline   Profil uživatele deno   Find more posts by deno   Foto galerie člena deno   Click here to Send deno a Private Message   Add deno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 3

ty měsíční náklady už někdo někde napsal , mě stálo 400W tak 700,- a trochu tak pochybuju, že 600W bude stát 2000,-. Zárověň nesouhlasím s tím, že čím menší pěstírna, tím víc lásky. Prostě jen větší pěstírna zabere víc času , protože se o tu lásku musíš podělit s více kytkama.
A proč nezačít rovnou s 600W? Neboj se toho a jdi do toho po hlavě. To co dokáže s palicema 600W je proti 250 nesrovnatelný.Všechno se naučíš během pěstování. Náklady na pořízení 600W jsou ale mnohem větší než u 400W a to skoro dvojnásobný. Jen dej pozor na teplo, možná použiješ sklo, možná jen 2 x větrák po 180m3. Prostě rozsviť a měř teplotu. Já například v létě neuchladím ani 70W. Jestli to máš ve sklepě , tak třeba nebude žádnej problém. Jo a kup si radši výbojku, ne zářivku. doporučuju od Philipse sodík master sonTpia + . Je prostě nejlepší.

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 03-06-2003 v 12:38 PM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
greedy23
Stálý Člen

Karma uživatele greedy23 - 33% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 248 

Příspěvek č. 4

No s tim teplem je to pravda. Mam 400W a delam jakztakz abych si drzel teplotu na 29C. Tu vybojku sezenes od 1100-1800. Doporucuju Sylvania.....

KE?

Old Post 07-06-2003 v 09:43 AM
greedy23 je offline   Profil uživatele greedy23   Find more posts by greedy23   Foto galerie člena greedy23   Click here to Send greedy23 a Private Message   Add greedy23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nikodym
...spise THCdym!

Karma uživatele Nikodym - 4% Pěstitelská

Registrován: Sep 2002
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 5

No 600W, to už je síla. Já mám 2 x 250W a jsem vcelku spokojen, protože se dá laborovat s tím, že při růstu jednu vypínám a zapínám ji až na květ. Dá se s tím ušetřit trochu elektřiny. Větrák nemám žádný. Větrám dveřma, ale je fakt, že to není skříň, ale kumbál a v létě to nestačí - tak nepěstuju.

Nechť vás provází kouř!

Čokoláda - je něco jednoduššího?

Old Post 19-06-2003 v 08:46 AM
Nikodym je offline   Profil uživatele Nikodym   Find more posts by Nikodym   Foto galerie člena Nikodym   Click here to Send Nikodym a Private Message   Add Nikodym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KABUTO
Stálý Člen

Karma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 649  

Příspěvek č. 6

Ja mam ted originalni nadrazni lampy na 400 a 600w,maji supr vyhodu,perfektni stinitko+cca 7mm tlusty sklo,jeste je trochu upravim,dodam odtahovy vetraky a teploty se nebojim.
2 psilos:Zkousime 600w jako nas prvni indorek,tak uvidime.
Zdaar

KABUTO
Nejsme přece tak chudí,aby jsme si nemohli něco vypěstovat.

OUT 2003/Fóliovník/ . .OUT 2004 /Pařeniště SOG/..
OUT 2005 /CD/
.OUT 06/pole/
IN 2003 Nebula/400W/ IN 2004 NL+BL /600W/
KABUTO GROW /600W/ 2005->
MultiCultivarBusch 05

Pěstitelské prazáklady


Old Post 20-06-2003 v 08:36 AM
KABUTO je offline   Profil uživatele KABUTO   Find more posts by KABUTO   Foto galerie člena KABUTO   Click here to Send KABUTO a Private Message   Add KABUTO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KABUTO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JungleMan
Nový Člen

Karma uživatele JungleMan - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 7


To: Kabuto
cau taky mam jednu lampu z vlakace je to ale klasicky osvetleni ktery je u hlavnich silnic a tak. Ale to ma hardware jenom na 400W. Ale abych se dostal k tomu co ti chci. Na tom nadrazi jsem videl jeste jedny svetla jsou na vysokych stozarech a osvetlujou cely nadrazi ale to vlastne nevim ani co je to za lampy, jsou zepredu ctyrhranny a vypada to na poradny kanony. Napis mi prosim co to mas za svetlo a jestli nahodou nemluvime o tom samim.cus JungleMan

Old Post 22-06-2003 v 19:35 PM
JungleMan je offline   Profil uživatele JungleMan   Find more posts by JungleMan   Foto galerie člena JungleMan   Click here to Send JungleMan a Private Message   Add JungleMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KABUTO
Stálý Člen

Karma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 649  

Příspěvek č. 8

To JungleMan:Hele tyhle lampy byly na stozarech s zebrikem a takovim tim tunelem nahoru.Cca 30m vysoky.Nahore plosinka3x1,5m.Tyhle lampy maj kulaty stinitka,vetsinou 400,mame 1x600,ale ty 4hrany co popisujes,to by mohli bejt klidne i 1000,to uz je fakt husty,davaj se i na stadaky.
Jo ty 400 jsou normalni T-son+ a mam jednu 350!s cervenym spektrem.
Skoda ze nemam digital,az pojede skrin,bude to tady nekde.
Zdarec

KABUTO
Nejsme přece tak chudí,aby jsme si nemohli něco vypěstovat.

OUT 2003/Fóliovník/ . .OUT 2004 /Pařeniště SOG/..
OUT 2005 /CD/
.OUT 06/pole/
IN 2003 Nebula/400W/ IN 2004 NL+BL /600W/
KABUTO GROW /600W/ 2005->
MultiCultivarBusch 05

Pěstitelské prazáklady


Old Post 23-06-2003 v 11:40 AM
KABUTO je offline   Profil uživatele KABUTO   Find more posts by KABUTO   Foto galerie člena KABUTO   Click here to Send KABUTO a Private Message   Add KABUTO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KABUTO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LIPEENO
Stálý Člen

Karma uživatele LIPEENO - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 64  

Nápad lampy Příspěvek č. 9

ale sákryš

Old Post 29-06-2003 v 22:29 PM
LIPEENO je offline   Profil uživatele LIPEENO   Find more posts by LIPEENO   Foto galerie člena LIPEENO   Click here to Send LIPEENO a Private Message   Add LIPEENO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele LIPEENO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LIPEENO
Stálý Člen

Karma uživatele LIPEENO - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 64  

Příspěvek č. 10

ale

Naposledy upravil Ant 24-05-2004 v 23:22 PM

Old Post 29-06-2003 v 22:32 PM
LIPEENO je offline   Profil uživatele LIPEENO   Find more posts by LIPEENO   Foto galerie člena LIPEENO   Click here to Send LIPEENO a Private Message   Add LIPEENO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele LIPEENO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lacco
Nový Člen

Karma uživatele lacco - 33% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 14 

400w - ? -600w Příspěvek č. 11

pripojímsa k pokecu
600wat má asi 92000lumenú 400wat cca 40-45000lm takže:
výhoda 600-tistofky:dvakrát taký výkon jako 400-stofka.
menčí spotřeba el.(jako 2*400wat)
nevýhoda 600watky:enem sodík

wýhody 400watky:taky slušnej výkon
a hlavne máš na výběr-sodík , agro sodík a metalhalid (a na jednom kompletu to múžeš obmenovat)


len tolko ciao lacco

lacco

Old Post 03-07-2003 v 22:15 PM
lacco je offline   Profil uživatele lacco   Find more posts by lacco   Foto galerie člena lacco   Click here to Send lacco a Private Message   Add lacco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KABUTO
Stálý Člen

Karma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% PěstitelskáKarma uživatele KABUTO - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 649  

Příspěvek č. 12

oživim tohle téma,protože taky potřebuju poradit:
Původně jsem uvažoval do naší místnůstky(š120xd120xv170) dát 1x400w,spousta lidi mě říkalo že 600w je lepší,ale mám strach že to neuchladíme.
Jsou potřeba k uchlazení fakt takový větráky?(jak píše vevej)
Pak jsem ještě někde četl že by stačily 2x250,ale to mi přijde málo,to 600kilo to prosvítí hloubš ne?
Je to pobém se pro něco rozhodnout,do čeho investovat,protože ty poul.svitidla nic moc.
Kdo máte 600 poradte.
Diky

KABUTO
Nejsme přece tak chudí,aby jsme si nemohli něco vypěstovat.

OUT 2003/Fóliovník/ . .OUT 2004 /Pařeniště SOG/..
OUT 2005 /CD/
.OUT 06/pole/
IN 2003 Nebula/400W/ IN 2004 NL+BL /600W/
KABUTO GROW /600W/ 2005->
MultiCultivarBusch 05

Pěstitelské prazáklady


Old Post 01-08-2003 v 07:57 AM
KABUTO je offline   Profil uživatele KABUTO   Find more posts by KABUTO   Foto galerie člena KABUTO   Click here to Send KABUTO a Private Message   Add KABUTO to your buddy list     Navštiv homepage uživatele KABUTO! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lacco
Nový Člen

Karma uživatele lacco - 33% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 14 

Příspěvek č. 13

to realist :

tie výbojky čo si napísal sú agro sodíky....ciao lacco

lacco

Old Post 31-08-2003 v 23:11 PM
lacco je offline   Profil uživatele lacco   Find more posts by lacco   Foto galerie člena lacco   Click here to Send lacco a Private Message   Add lacco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growie
Stálý Člen

Karma uživatele Growie - 60% PěstitelskáKarma uživatele Growie - 60% PěstitelskáKarma uživatele Growie - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 14

Vsem ucastnenym dekuji za cenne rady ) Protoze budu pestovat indoor prvne, bude asi lepsi zacit napred 400W. Uz mam konecne place,tak muzu zacit. Ale prece jenom bych se jeste zeptal na 1 vec. Koukam do ceniku vybojek a tu hodne druhu. Plantastar,NAV-T SUPER 4Y,SYLVANIA GROLUX, SHP-TS a nakonec Metalhalogen. Jakej je mezi tim rozdil a jaka by byla pro me idealni? Budu pestovat ve skrini (nevim jeste rozmery, taky potrebuju poradit).

jeste jednou diky vsem

Old Post 22-09-2003 v 13:11 PM
Growie je offline   Profil uživatele Growie   Find more posts by Growie   Foto galerie člena Growie   Click here to Send Growie a Private Message   Add Growie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growie
Stálý Člen

Karma uživatele Growie - 60% PěstitelskáKarma uživatele Growie - 60% PěstitelskáKarma uživatele Growie - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 15

Tak kupuju Philips 400w son-t AGRO 20%modre svetlo. A rozmery skrine bych si asi predstavoval 130sirka,100hloubka a vyska 190? jo a jaky zpusob zavlazovani preferujete?

Old Post 23-09-2003 v 13:26 PM
Growie je offline   Profil uživatele Growie   Find more posts by Growie   Foto galerie člena Growie   Click here to Send Growie a Private Message   Add Growie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Growie
Stálý Člen

Karma uživatele Growie - 60% PěstitelskáKarma uživatele Growie - 60% PěstitelskáKarma uživatele Growie - 60% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 52  

Příspěvek č. 16

hydro

Old Post 25-09-2003 v 10:46 AM
Growie je offline   Profil uživatele Growie   Find more posts by Growie   Foto galerie člena Growie   Click here to Send Growie a Private Message   Add Growie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:43 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
28-02-2017 - 2x600w nebo 3x400w ? - 17 odpovědí
17-12-2012 - 2x250w nebo 1x600w - 3 odpovědí
13-04-2012 - 750 nebo 600w ??? - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0199790 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív