Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Nebula 400W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Kvítko
Stálý Člen

Karma uživatele Kvítko - 88% PěstitelskáKarma uživatele Kvítko - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 40 

Obecné Nebula 400W Příspěvek č. 1


Zdravím lidi

tak po delší době zase na Groweru

Dřív jsem měl nějaký ten boxík ve sklepě ale,musel jsem to šupnout do ložnice,ať moc nedráždím sousedy a taky kvůli svému klidu,že se v boxu můžu přehrabovat jak dlouho chci
Prostor boxu mám 84x70 cm výška 190 cm
ve spodní části skříně jsou vyřezány otvory pro pasivní přítah.aby mě při rozsvícení lampy nerušilo světlo s otvorů přítahu,tak je podlaha ve skříni dvojitá.Je to lepší i při přepnutí na per. 12/12 aby měli holky úplnou tmu...
Ve vrchní části mám taky poličku ve které mám veškeré elektro...

Sluníčka mám 3 Ks vždy začinám CLF 250W ,pak přehazuji na sodu HPS 400W PLANTSTAR,a při nakvetení holek dám HPS od 400W GIB EXTREME(výbojky mám v cooltubě)
Ventilátor TD 160/100 od elektodesign ,vše v pohodě uchladím
kvůli hlučnosti jsem ventilátor zabalil do sonoflexu,odtah ze skříně mám napojený na komín.

Právě jedu 6 ks Nebula od Paradise seeds v coco od Bcuzz,je to poprvé co zkouším coco. Teplota v normě 28/22 °C .EC meřím PH taky zatím sem se plácal s PH jelikož při zálivce PH 5,8 mi z toho teče PH 7,1 holky trošku strádaji ale EC zálivky mám těď kolem 1,9 odtok je cca 1,9-2,0 EC teď jsou holky na 24 dnu 18/6 právě dnes jsem přepl na 12/12 Kdyby ste někdo věděl proč mám na odtoku tak vysoké PH,hoďte mi sem něco budu moc rád


To asi vše, víc ve fotkách.....

Per Aspera ad Astra

Naposledy upravil Kvítko 27-12-2012 v 11:45 AM

Old Post 27-12-2012 v 11:28 AM
Kvítko je offline   Profil uživatele Kvítko   Find more posts by Kvítko   Foto galerie člena Kvítko   Click here to Send Kvítko a Private Message   Add Kvítko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvítko
Stálý Člen

Karma uživatele Kvítko - 88% PěstitelskáKarma uživatele Kvítko - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 2



Podlaha a otvory pro přítah vzduchu

Per Aspera ad Astra

Old Post 27-12-2012 v 11:32 AM
Kvítko je offline   Profil uživatele Kvítko   Find more posts by Kvítko   Foto galerie člena Kvítko   Click here to Send Kvítko a Private Message   Add Kvítko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvítko
Stálý Člen

Karma uživatele Kvítko - 88% PěstitelskáKarma uživatele Kvítko - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 3


Pohled na boxík: ventilátor,tuba nějaký ofuk ....atd.

Per Aspera ad Astra

Old Post 27-12-2012 v 11:35 AM
Kvítko je offline   Profil uživatele Kvítko   Find more posts by Kvítko   Foto galerie člena Kvítko   Click here to Send Kvítko a Private Message   Add Kvítko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvítko
Stálý Člen

Karma uživatele Kvítko - 88% PěstitelskáKarma uživatele Kvítko - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 4




Tady jsou už fotky holek 24 den dnes přepnuto na 12/12 výška cca 20 cm,mám tam těď hozenou tu PLANSTARKU po nakvetení hodím GIBKU jen pro květ

Per Aspera ad Astra

Naposledy upravil Kvítko 27-12-2012 v 11:58 AM

Old Post 27-12-2012 v 11:47 AM
Kvítko je offline   Profil uživatele Kvítko   Find more posts by Kvítko   Foto galerie člena Kvítko   Click here to Send Kvítko a Private Message   Add Kvítko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvítko
Stálý Člen

Karma uživatele Kvítko - 88% PěstitelskáKarma uživatele Kvítko - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 5

Ještě jsem zapoměl ,Hnojky jedu od BioBizz.
A taky jsem se chtěl optat jak se připojovat přes bezpečné připojení myslím že je to SSL???Dík

Per Aspera ad Astra

Old Post 27-12-2012 v 12:02 PM
Kvítko je offline   Profil uživatele Kvítko   Find more posts by Kvítko   Foto galerie člena Kvítko   Click here to Send Kvítko a Private Message   Add Kvítko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
filipec
Stálý Člen

Karma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Kvítko
Ještě jsem zapoměl ,Hnojky jedu od BioBizz.
A taky jsem se chtěl optat jak se připojovat přes bezpečné připojení myslím že je to SSL???Dík


stáhni si program TOR, ten by měl být ok, tady je link s popisem
http://www.zive.cz/clanky/tor-skute...55/default.aspx

box vypadá moc pěkně, je vidět, že to máš dobře vymyšlený, budu se těšit..

1.kolo - 150W HPS pseudo v-scrog - Wappa, Monster, Ganesh Spirit (77,5g)
2.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 8x Super Skunk - Vision Seeds (83g)
3.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 3x AKxWW 1x Shark Shock (93g)
.................................................
Balkon 2013
.................................................
PokerStars herna pro growery

Old Post 27-12-2012 v 14:09 PM
filipec je offline   Profil uživatele filipec   Find more posts by filipec   Foto galerie člena filipec   Click here to Send filipec a Private Message   Add filipec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvítko
Stálý Člen

Karma uživatele Kvítko - 88% PěstitelskáKarma uživatele Kvítko - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od filipec


stáhni si program TOR, ten by měl být ok, tady je link s popisem
http://www.zive.cz/clanky/tor-skute...55/default.aspx

box vypadá moc pěkně, je vidět, že to máš dobře vymyšlený, budu se těšit..


Díky,už jsem to zkoušel vypadá že,funguje dík moc

Per Aspera ad Astra

Old Post 27-12-2012 v 14:47 PM
Kvítko je offline   Profil uživatele Kvítko   Find more posts by Kvítko   Foto galerie člena Kvítko   Click here to Send Kvítko a Private Message   Add Kvítko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
milkbyrtr
Stálý Člen

Karma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% PěstitelskáKarma uživatele milkbyrtr - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 321 

Příspěvek č. 8

Moc pěkný,ale neměl jsi s tím přepínáním ještě počkat?Nebulu od PS znám velice dobře a moc po přepnutí nevyskočí,takže to budeš mít při zemi,a nebo je to právě účel? hm?
jinak pěknej šatník

AGENT ORANGE TV MACRO SPOT Klikni zde
KILL BILL 120LED/600W HPS
AGENT ORANGE 120LED/600W HPS
NEBULA/DUTCHDRAGON 120LED/400W HPS
NOTHERN LIGHTS/KILLBILL/DUTCH DRAGON 400W HPS
OPIUM & WHITE WIDOW - 400W
AF BIG BANG & SWEETSPECIAL & +SPEED - 400W/125CFL
2x400W NFT&SOIL > DD,N,CAR,B+B,AK-47,LA CANN,WW,KILLBILL
KILL BERRY -> 125CFL/400HPS

Old Post 27-12-2012 v 15:16 PM
milkbyrtr je offline   Profil uživatele milkbyrtr   Find more posts by milkbyrtr   Foto galerie člena milkbyrtr   Click here to Send milkbyrtr a Private Message   Add milkbyrtr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvítko
Stálý Člen

Karma uživatele Kvítko - 88% PěstitelskáKarma uživatele Kvítko - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 9




Čau přídávám aktuální foto kyti mají cca 23 cm,tak si myslím že kdyby to vyběhlo jen tříkrát čtyřikrát víc tak by to na 400W bylo dobrý.

Dnes jsem nezaléval nechám to na zítra,měl jsem cocos dost mokrý i samotné květníky byly docela těžké.Tak dostanou nažrat až zítra

Per Aspera ad Astra

Old Post 27-12-2012 v 19:10 PM
Kvítko je offline   Profil uživatele Kvítko   Find more posts by Kvítko   Foto galerie člena Kvítko   Click here to Send Kvítko a Private Message   Add Kvítko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 10

JJ pěkný šatník

Co se ti to tam zrodilo na tom listu na prvním fotu?
Jinak vypadají pěkně hustě rozvětvené to se mi líbí

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 27-12-2012 v 21:08 PM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvítko
Stálý Člen

Karma uživatele Kvítko - 88% PěstitelskáKarma uživatele Kvítko - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 11

Kluci mám taký problémek
při zálivce PH5,5 tak na odtoku naměřím stále PH7,1 no moje chyba coco jsem nijak neupravoval ,neproléval před použitím další kolo zase soil teď skusím ještě trošku stáhnout PH zálivky na PH5,3,co myslíte???Jo do cocosu jsem přidával i perlit,tak jsem myslel že je to ním ,ale zkoušel jsem perlit nechat namočený v upravené vodě ale, za půl dne se PH změnilo cca o 0,1 stupně PH takže můžu ríct zě perlit s PH moc nehýbe.Zřejmě samotný cocos no teď si sypu popel na hlavu ,že jsem to tu četl nespočetno ,že spousta kluků cocos před použitím si proleje až na požadované PH kua drát.

Jinak ta nebulka opravdu moc nepovyskočila od přepnutí doufám ,že to nebudou fakt maly skřítci

Per Aspera ad Astra

Old Post 29-12-2012 v 08:53 AM
Kvítko je offline   Profil uživatele Kvítko   Find more posts by Kvítko   Foto galerie člena Kvítko   Click here to Send Kvítko a Private Message   Add Kvítko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 12

Čest
No tak to je špatné ph výtok,ale není to zase taková hrůza ze startu na květu.No co ti naordinujem jestli chceš upravit ph pořádně tak 5,3ph na přelití bude mámo ze 7,1ph.
Já bych snížil na 5,0ph pořádně to prolil aspoň 2-3Litry vody a pak bych změřil znova výtok,a pokud by to nepomohlo nebo pomohlo ale jen málo tak za dva-tři dny opakovat znova dokud se to nesrovná na výslednou hodnotu co si přeješ mít.

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 29-12-2012 v 09:19 AM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvítko
Stálý Člen

Karma uživatele Kvítko - 88% PěstitelskáKarma uživatele Kvítko - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od koogi1
Čest
No tak to je špatné ph výtok,ale není to zase taková hrůza ze startu na květu.No co ti naordinujem jestli chceš upravit ph pořádně tak 5,3ph na přelití bude mámo ze 7,1ph.
Já bych snížil na 5,0ph pořádně to prolil aspoň 2-3Litry vody a pak bych změřil znova výtok,a pokud by to nepomohlo nebo pomohlo ale jen málo tak za dva-tři dny opakovat znova dokud se to nesrovná na výslednou hodnotu co si přeješ mít.


Jasan uděláme du si napustit ješte vodu ať mám zítra odstátou.díky mooc ,myslíš ,že to může být ořišek to skopat dolů,nebo to bude Ok??
díkk

Per Aspera ad Astra

Old Post 29-12-2012 v 09:44 AM
Kvítko je offline   Profil uživatele Kvítko   Find more posts by Kvítko   Foto galerie člena Kvítko   Click here to Send Kvítko a Private Message   Add Kvítko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 14

Tý ne to není oříšek jen to chce trpělivost a pevné nervy.
Pokud nepomůže ani to snížení ph na přelití o ph5,0
po několika přelitích což si nemyslím že by to udělalo,
ale kdyby náhodou tak zase napiš a kouknem na to.

Mimochodem já také jedu cocos a musím konstatovat
že jej nijak nenamáčím aby držel ph,pouze jej zaliju
upravenou vodou o ph6,0 a pak láduju do květináčů
bez (keramzitu-hydrotonu) ten dělá bordel v ph
také přidáávám krapet perlitu pro ještě lepší vzdušnost
atd a jediné co se mi stalo že mi stouplo toto
kolo testovací že mi ph vyjelo z 5,8 na6,2ph,
ale to je má blbost nekontroloval jsem výtok.

Jinak je dobré výtok zkontrolovat hned první
zálivku co proženeš přes cocos i s hnojema
a různými přídavky prostě se vším co leješ
do vody protože je možné že ti ph ovlivňují
hnojiva,a jak budeš mít zjištěnou stabilní
hladinu cca po 2-3 prvních zálivkách tak
si to propočteš a budeš mít stálou hodnotu
co budeš dávat celý růst i s hnojema

samo že je dobré vědět zálivku i bez
hnojiv jen čistá voda upravená o ph
a zjistit jestli ti hnoje drží konstantní
hodnoty.

Na květ je to už brnkačka Proliješ
ustálíš ph a zase to samé zjistíš ph
bes a s hnojema,je li to stabilní tak
pokračuješ směle dál ve svém pěstu.

Ale pozor neapeluji na to aby jsi
pak nekontroloval výtok!!!

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 29-12-2012 v 10:18 AM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvítko
Stálý Člen

Karma uživatele Kvítko - 88% PěstitelskáKarma uživatele Kvítko - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 15




Čaute lidi
tak jsem zkoušel prolít dnes to médium,tak holky dostali cca 14 litrů celkově upravené vody na PH5,0 ale můžu říct že to s odtokem moc nezahýbalo měl jsem tam u konce PH 6,8 .Ale můžu říct ,že se za poslední dobu co jsem pomaličku snižoval PH s každou zálivkou se holkám zřejmě ulevilo (očividně)
Takže jak mi radí strýc koogi1 tak to proleju ještě jednou.
Teď ještě zkouším testík s hnojivem jak stabilní bude PH .
Mám tři nádobky 1. kysel.dusičná bez hnojek
2. kysel.dusičná s hnojkama
3. kysel.fosforečná
Všechny na PH 6,0 tak uvidím jak je to stabilní.
Jinak jsem se chtěl optat může kys.zestárnout???Přece už to mám chvíli doma a minulí rok sem dusičnou zavřel závěrem od biogrow a trošku ji to zabarvilo tak mě napadlo ,že by ta dusičná mohla byt tím jak je znečištěná těma hnojka být třeba nestabilní,kdo ví???Proto taky zkouším tu fosforečnou......

Tady házím ještě par fotek :

Per Aspera ad Astra

Naposledy upravil Kvítko 29-12-2012 v 20:42 PM

Old Post 29-12-2012 v 20:29 PM
Kvítko je offline   Profil uživatele Kvítko   Find more posts by Kvítko   Foto galerie člena Kvítko   Click here to Send Kvítko a Private Message   Add Kvítko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kvítko
Stálý Člen

Karma uživatele Kvítko - 88% PěstitelskáKarma uživatele Kvítko - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 16



...

Per Aspera ad Astra

Old Post 29-12-2012 v 20:37 PM
Kvítko je offline   Profil uživatele Kvítko   Find more posts by Kvítko   Foto galerie člena Kvítko   Click here to Send Kvítko a Private Message   Add Kvítko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-06-2021 - Homebox 400w - 3 odpovědí
23-07-2019 - NL 600w - 4 odpovědí
15-05-2015 - Kusharella 400w... - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0524400 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív