Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » Nový člen,Návrh...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
T.G.O.D
Nový Člen

Karma uživatele T.G.O.D - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 9  

Nápad Nový člen,Návrh... Příspěvek č. 1

Ahoj,založil jsem si tento učet z toho důvodu že budu poprví pěstovat takovej menší indoor.FAQ jsem pečlivě pročet několikrát.
Tak abych nezakládal zbytečně víc témat tak to rovnou napíšu sem
Box:
V:96, Š:59,5, H:31
Světlo-Komplet výbojka 150w
-Výbojka MH 150w
Hnojiva-A.H.-Grow,Bloom,Micro
Zvlhčovač-Sencor SHF 900
Substrát-Canna Terra Professional 50l,bude dobrej ??
Odtah,Přítah,ofuk-Nejspíš na všechno PC větráčky na Odtah nějakej vyberu nějakej silnej aby se mi kytky nepekli
+Květináče-Pro sazenice 10*10*11cm
-Pro veget a květ pak 18*18*23-6l
Budu mít asi jenom dvě kytky a nejspíš to budou ,,Master
kush" Feminizovaný

Old Post 25-12-2012 v 21:44 PM
T.G.O.D je offline   Profil uživatele T.G.O.D   Find more posts by T.G.O.D   Foto galerie člena T.G.O.D   Click here to Send T.G.O.D a Private Message   Add T.G.O.D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Nazdar tak ty rozměry jsou v pohodě pro tvůj účel akorát by bylo lepší větší hloubku skříně.
Ten Canna Terra Profesionál je dobrej jel sem ho akorát musíš vědět od koho to koupit. Jednou sem ho kupoval mám takový dojem v Growshop.cz a měl sem doma pak svilušky nevým kde to měly.
Jinak jakou techniku pojedeš ??? V tvém případě bych doporučil H-ScrOG . http://grower.cz/pestovani/navody/k...iky/11.html#70.

Já teď pojedu V-ScrOG. více v podpisu. ale na to nemáš místo z hloubkou boxu 31cm... opravdu zauvažuj nad H-ScrOG...

Old Post 26-12-2012 v 07:34 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
T.G.O.D
Nový Člen

Karma uživatele T.G.O.D - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 3

Čau,a děkuju moc za odpověď
A tu Canna terra pro. nejspíš koupím a budu se modlit aby tam svilušky nebyli,prohledával sem a tahle se mi nejvíc zamlouvá
A technika se mi líbí tahle http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=4324 myslim že na tu hloubku bude dobrá .
A chtěl sem se zaptat na ten zvlhčovač mam ho tam dát ?

Old Post 26-12-2012 v 11:39 AM
T.G.O.D je offline   Profil uživatele T.G.O.D   Find more posts by T.G.O.D   Foto galerie člena T.G.O.D   Click here to Send T.G.O.D a Private Message   Add T.G.O.D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4

Ten odkaz je Horizontal Scrog "H-ScrOG" tu jsem ti doporučoval v příspěvku č.2 jinak zvlhčovačku jen na růst a na květ vlhkost stáhnout co nejníž.... i bez zvlhčovačky to jde dáš misku z vodou a vlhkost se zvedne. Pokud vlhčovačku chceš klidně si kup tu Sencor SHF 900 ... Ale zisti si jestli nemáš moc tvrdou vodu z minerálama ... mě taková ultrazvuková zvlhčovačka vydrží 3-4měsíce a pak jde doháje... mám tvrdou vodu....

Old Post 26-12-2012 v 12:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
T.G.O.D
Nový Člen

Karma uživatele T.G.O.D - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 5

Jo,máš pravdu Já tu zvlhčovačku koupímvzhledem k tomu že stojí pětset Jinak ještě zdi vylepím černobílou folií pro lepší odraz,a doporučil bys mi koupit ještě střední květináč 3,5l na vegetační fázi?Ale to už mam zbytečně moc otázek

Old Post 26-12-2012 v 12:31 PM
T.G.O.D je offline   Profil uživatele T.G.O.D   Find more posts by T.G.O.D   Foto galerie člena T.G.O.D   Click here to Send T.G.O.D a Private Message   Add T.G.O.D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 6

Vpohodě žiju sám a když mám volno tak jsem doma + internet "grower.cz, youtube.cz + pařím hry " mě to neotravuje.

Musíš počítat stím že s každým přesazením se ti zastaví na pár dnů růst. takže já osobně přesazuju 2-max 3x a pokud jedeš vertikal tak řezy sadíš do finálních květináčů.. tobě bych spíše doporučil mýsto fem. semen koupit řezy od místních členů a přesadit 1-max 2x...
Ze semen počítej stím že budeš přesazovat tak 3 až 4x. já osobně semena moc nemusím, opravdu si to rozmysli semana pojedeš rust 30dní a řezy přepneš po 12-16dnech záleží na počtu přesazení a požadované výšce rostlin....

edit.: nemusíš samozřejmě přesazovat ani jednou vše záleží jen a jen na tobě, čím více přesadíš tím více kořeny využii daný prostor a tvoří lepší kořenový bal... můj názor. Jistě se najdou lidi co budou remcat ale to je zase jejich názor... já jim ho neberu...

Old Post 26-12-2012 v 12:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
T.G.O.D
Nový Člen

Karma uživatele T.G.O.D - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 7

Tak tady jsou odkazy na PC větráčky co chci do skříňky
Na odtah- http://www.alza.cz/arctic-fan-12-pro-pwm-d126981.htm
Na přítah,Ofuk- http://www.alza.cz/arctic-fan-12-pro-tc-d135626.htm

Old Post 26-12-2012 v 12:55 PM
T.G.O.D je offline   Profil uživatele T.G.O.D   Find more posts by T.G.O.D   Foto galerie člena T.G.O.D   Click here to Send T.G.O.D a Private Message   Add T.G.O.D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

JJ vypadají dobře já mám v boxu taky Pc větrák připojený na kabel z nabiječky od mobilu a šup do zásuvky výkon good. mám větrák jen na odtah přítah je pasivní ...+ 1 pc větrák na ofuk "cirkulaci" výhoda nás co mají malej box..

Old Post 26-12-2012 v 13:00 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
T.G.O.D
Nový Člen

Karma uživatele T.G.O.D - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 9

JJ,původně sem chtěl větší box 400w ale to už bylo moc peněz za věci a hlavně za elektriku Jo a jak ho zapojit když je 4 pinovej ten káblík od větráčku ?

Old Post 26-12-2012 v 13:02 PM
T.G.O.D je offline   Profil uživatele T.G.O.D   Find more posts by T.G.O.D   Foto galerie člena T.G.O.D   Click here to Send T.G.O.D a Private Message   Add T.G.O.D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
T.G.O.D
Nový Člen

Karma uživatele T.G.O.D - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 10

Někde sem to tady na Groweru viděl ale už sem to bohužeů stratil

Old Post 26-12-2012 v 13:07 PM
T.G.O.D je offline   Profil uživatele T.G.O.D   Find more posts by T.G.O.D   Foto galerie člena T.G.O.D   Click here to Send T.G.O.D a Private Message   Add T.G.O.D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

hele nevím jak jsem to zapojoval na férovku jsem uřízl konec a skoušel přikladat drátky. je to už cca 3-4roky co to mám s kompletované a bohužél zatavené do plastové bužírky tak tam nevidím...

Old Post 26-12-2012 v 13:07 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
T.G.O.D
Nový Člen

Karma uživatele T.G.O.D - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 12

tak já se zeptám tady někde za rohem prodávaj PC,tak se zeptám jestli nemaj adaptér 12w a jestli mi ho nespojí nebo taky můj otec dělá elektrikáře tak by to moch vědět co s tim

Old Post 26-12-2012 v 13:10 PM
T.G.O.D je offline   Profil uživatele T.G.O.D   Find more posts by T.G.O.D   Foto galerie člena T.G.O.D   Click here to Send T.G.O.D a Private Message   Add T.G.O.D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

a kdy to rozjedeš ? pojedeš ze semen nebo pouvažuješ nad řezama?! budeš to dokumentovat?? a vkládát na grower?!

Old Post 26-12-2012 v 13:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
T.G.O.D
Nový Člen

Karma uživatele T.G.O.D - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 14

Ještě nevim kdy protože to budu postupně dokupovat Protože ještě studuju a přividělávám si prácičkama u otce.. A určitě budu dokumentovat a vkládat Z čeho pojedu ještě nevim nemám vymišlený

Old Post 26-12-2012 v 13:25 PM
T.G.O.D je offline   Profil uživatele T.G.O.D   Find more posts by T.G.O.D   Foto galerie člena T.G.O.D   Click here to Send T.G.O.D a Private Message   Add T.G.O.D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

ok tak ať se daří. zatím zdar

Old Post 26-12-2012 v 13:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
T.G.O.D
Nový Člen

Karma uživatele T.G.O.D - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 16

Jojo budu se snažit abych to měl co nejdřív Tak zatím a pěstu zdar..

Old Post 26-12-2012 v 13:32 PM
T.G.O.D je offline   Profil uživatele T.G.O.D   Find more posts by T.G.O.D   Foto galerie člena T.G.O.D   Click here to Send T.G.O.D a Private Message   Add T.G.O.D to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:57 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-04-2015 - nový člen - 4 odpovědí
26-05-2013 - nový člen - 7 odpovědí
06-05-2013 - nový člen na Groweru - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2173760 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív