Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Úvod do Groweru » nový člen na Groweru
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
dannero
Nový Člen

Karma uživatele dannero - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2013
Příspěvků: 2  

nový člen na Groweru Příspěvek č. 1

Už nějakou dobu plánuji něco si sám vypěstovat, můj první pokus však skončil neúspěchem už ve startu, nakoupil jsem totiž na Aukru pár semen AK47 a ani jedno se bohužel nechytlo .Nechtěl jsem na svůj první pokus investovat do drahých značkových seedbank protože jsem si chtěl pěstování jen nanečisto vyzkoušet. Už pomalu dávám dohromady zařízení na hydro drip, které vyzkouším zatím přes sezónu na balkoně pod fólií (hodím do galerie pak fotky) .

(mod edit)
ty věci co sem smazal patřej do bazaru http://grower.cz/forum/forumdisplay.php?forumid=13

jinak vítej a přeju hodně úspěchů...

travodlak - http://grower.cz/forum/showgroups.php?

Old Post 06-05-2013 v 14:26 PM
dannero je offline   Profil uživatele dannero   Find more posts by dannero   Foto galerie člena dannero   Click here to Send dannero a Private Message   Add dannero to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-01-2017 - Novej grower - 0 odpovědí
30-09-2015 - Zdravím členy Groweru - 0 odpovědí
24-09-2015 - Opět na Groweru! - 0 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8577020 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív