Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Pomooc...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
Connoisseur
Stálý Člen

Karma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 65

podle jakých tabulek, nejsou to náhodou tabulky na hlínu? Kokos musíš hnojit víc než hlínu, to za prví a nehnoj podle tabulek, ale podle barvy listů(tohle chce praxi).
hoď tabulku.

Old Post 08-04-2013 v 16:09 PM
Connoisseur je offline   Profil uživatele Connoisseur   Find more posts by Connoisseur   Foto galerie člena Connoisseur   Click here to Send Connoisseur a Private Message   Add Connoisseur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vodafone
Stálý Člen

Karma uživatele Vodafone - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 66

http://www.metrop.info/4a_cs_pesteb...hydroponii.html

Old Post 08-04-2013 v 17:47 PM
Vodafone je offline   Profil uživatele Vodafone   Find more posts by Vodafone   Foto galerie člena Vodafone   Click here to Send Vodafone a Private Message   Add Vodafone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vodafone
Stálý Člen

Karma uživatele Vodafone - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 67

Jestli jsem měl prohozenej ten root s blomem tak sem jim v tom asi udělal bordel a je jedno jestli jsem jel podle tabulky nebo ne..

Old Post 08-04-2013 v 17:48 PM
Vodafone je offline   Profil uživatele Vodafone   Find more posts by Vodafone   Foto galerie člena Vodafone   Click here to Send Vodafone a Private Message   Add Vodafone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Connoisseur
Stálý Člen

Karma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 68

citace:
Původní příspěvek od Vodafone
Jestli jsem měl prohozenej ten root s blomem tak sem jim v tom asi udělal bordel a je jedno jestli jsem jel podle tabulky nebo ne..

Přesně tak.

Old Post 11-04-2013 v 06:54 AM
Connoisseur je offline   Profil uživatele Connoisseur   Find more posts by Connoisseur   Foto galerie člena Connoisseur   Click here to Send Connoisseur a Private Message   Add Connoisseur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 69

zdarec,tak sem to tu trosku precital,a co ma teda brutalne zaraza,Vodafone bez urazky,ale pripadas mi jak keby si bol male hlupe decko,ked mi neco nejde 5kol,tak necham ten kokos kokosem a skusim hlinu,ktera neni tak narocna,a uvidis ci ti to bude robit aj v hline,zaryto ist za kazdu cenu kokos nema vyznam...

ked si si uz zohnal nejake nove hnojivo,tak by si si mal asi zohnat hnojivo priamo na kokos,a od jedneho vyrobcu,a najprv ich skusit samotne,a ked ti to pojde,tak tam pridat nejaky aktivator/stimulator(v kvete) a skus si zohnat aj enzymi ked budes zalievat bez hnojek,tak tam pridaj enzymi,pomozu ti to odsolit,a myslim,ze ked to hnojis podla tejto tabulky: http://medigrower.cz/katalog/hnojiv...etrop-mr1-250ml tak by si nemal mat ziadny problem,tie pomlcky tam znamenaju,ze uz sa to tam nema davat,a je tam znaceny aj kokos...
jedna otazecka,davas hnojky do kazdej zalievky?

Naposledy upravil sailinder 11-04-2013 v 09:06 AM

Old Post 11-04-2013 v 08:40 AM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Connoisseur
Stálý Člen

Karma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 70

citace:
Původní příspěvek od sailinder
zdarec,tak sem to tu trosku precital,a co ma teda brutalne zaraza,Vodafone bez urazky,ale pripadas mi jak keby si bol male hlupe decko,ked mi neco nejde 5kol,tak necham ten kokos kokosem a skusim hlinu,ktera neni tak narocna,a uvidis ci ti to bude robit aj v hline,zaryto ist za kazdu cenu kokos nema vyznam...

ked si si uz zohnal nejake nove hnojivo,tak by si si mal asi zohnat hnojivo priamo na kokos,a od jedneho vyrobcu,a najprv ich skusit samotne,a ked ti to pojde,tak tam pridat nejaky aktivator/stimulator(v kvete) a skus si zohnat aj enzymi ked budes zalievat bez hnojek,tak tam pridaj enzymi,pomozu ti to odsolit,a myslim,ze ked to hnojis podla tejto tabulky: http://medigrower.cz/katalog/hnojiv...etrop-mr1-250ml tak by si nemal mat ziadny problem,tie pomlcky tam znamenaju,ze uz sa to tam nema davat,a je tam znaceny aj kokos...


Musím se Vodafona zastat, když chce jet kokos a chce se to naučit, tak mu pomožme.
Když mu nejde kokos, tak přechodem na hlínu si moc nepomůže, prostě dělá nějakou školáckou chybu, jen na ní přijít a pak mu to pojede.
ať to roste

Old Post 11-04-2013 v 08:54 AM
Connoisseur je offline   Profil uživatele Connoisseur   Find more posts by Connoisseur   Foto galerie člena Connoisseur   Click here to Send Connoisseur a Private Message   Add Connoisseur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 71

citace:
Musím se Vodafona zastat, když chce jet kokos a chce se to naučit, tak mu pomožme. Když mu nejde kokos, tak přechodem na hlínu si moc nepomůže, prostě dělá nějakou školáckou chybu, jen na ní přijít a pak mu to pojede. ať to roste


no ono takto ja ho od nicoho neodhovaram,ale 5kol?to uz nebude len o skolackej chybe,skratka,ked uz chce dojist na chybu,tak by nemal vymienat hnojky,a skusat to s tymi istymi,a som si tak na sto percent isty,ze to tam leje,aj ked to uz tam nema liat...

Old Post 11-04-2013 v 09:04 AM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Connoisseur
Stálý Člen

Karma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 72

citace:
Původní příspěvek od sailinder


no ono takto ja ho od nicoho neodhovaram,ale 5kol?to uz nebude len o skolackej chybe,skratka,ked uz chce dojist na chybu,tak by nemal vymienat hnojky,a skusat to s tymi istymi,a som si tak na sto percent isty,ze to tam leje,aj ked to uz tam nema liat...


Tak to se tedy shodneme, že chybu dělá v zálivce, o tom není pochyb. Takže Vodafone slyšíš to. Přesně bys měl psát, co, kdy, kolik si těm kytičkám dal, abys měl přehled, co se kdy v pěstírně dělo.
Abych to shrnul: Udělej si pořádek v hnojivech... tohle je fakt už na facáka.(za blbost )
Zalévej každý den do protečení. Hnoj EC1,8 nejméně. Hnoj s každou zálivkou(kromě proplachu 1*týdně). Ph 5,8.

PS: máš pěstitelský deník, abys věděl co se kdy stalo a pak se mohl podívat co tomu předcházelo a na tom stavět záchranu nebo do tý skříně jen tak čumíš? Jde mi o to, v jaké fázi se ti to dojebe, jestli vždy po přepnutí nebo tak.

Old Post 11-04-2013 v 09:20 AM
Connoisseur je offline   Profil uživatele Connoisseur   Find more posts by Connoisseur   Foto galerie člena Connoisseur   Click here to Send Connoisseur a Private Message   Add Connoisseur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tetanospasmin
Nový Člen

Karma uživatele tetanospasmin - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 73

Nechat kokos úplně vyschnout? To se mi nezdá, jako dobrý nápad. Bereme-li kokos jako inertní materiál, tak je to prostě pseudo-hydro...

Jedu Metropy a nemůž si je vynachválit, ale mají prostě nějaký mouchy. Např. MAM8 mi hodně zvedá pH a pokud se kombinuje s Calgreenem, tak se musí dávat hodně velký pozor (ačkoliv do výrobce doporučuje), protože to dokáže kytku popálit (vlastní zkušenost...).
Hnojím do 12 l dešťovky 10 ml MAM8 + 2 ml Calgreen + 20 ml Alga-mic (Biobizz).

Pokud chceš mermomocí zůstat u kokosu, tak zkus udělat mix 3:1 s nějakou hlínou. Pohledově to prakticky nepoznáš, ale zvýší se Ti pufrační schopnost substrátu a mikrobiologická kvalita se taky zvýší

Old Post 13-04-2013 v 10:55 AM
tetanospasmin je offline   Profil uživatele tetanospasmin   Find more posts by tetanospasmin   Foto galerie člena tetanospasmin   Click here to Send tetanospasmin a Private Message   Add tetanospasmin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vodafone
Stálý Člen

Karma uživatele Vodafone - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 74

Tak kucí problem po dlouhé době vyřešen.. Nakonec byla příčina opravdu né ve mě ani v hnojkách ale v Homeboxu XL, ten používám na předpěst a poté přehazuji do XXLka. Já myslel že když má box všechny štítky a prospekty tak je vše ok ale není (stál 3700 už to mě zarazilo ale měl vše original). Teď jsem dal pár nových do XXLka a něco do XLka a v XLku to po cca 10ti dnech sviceni 18-6 začalo ztrácet barvu a kroutit se listy a v XXLku vše ok. Takže jde na reklamaci...

Old Post 28-04-2013 v 18:18 PM
Vodafone je offline   Profil uživatele Vodafone   Find more posts by Vodafone   Foto galerie člena Vodafone   Click here to Send Vodafone a Private Message   Add Vodafone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomas2pet
Stálý Člen

Karma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 75

Stejně jsi to měl celou dobu nedožraný, a nedostatek dusíku, prostě Metrop, kup si cana coco, a budeš mít klid. Při tvé vodě EC 0,2 bych zalil zasazené klony ec 1,3 a další zálivku už 1,5 a postupně nahoru, podle vzhledu kytek. Ten cocos je prostě potřeba za začátku pořádně nepufrovat, jinak se vezeš v problému nedostatku živin, což byl evidentně tvůj případ a metrop, a následné proplachy to je konečná. Tohle se už dáno řešilo, ale nechce se mi hledat ty odkazy. Ok. T25

Old Post 28-04-2013 v 18:53 PM
tomas2pet je offline   Profil uživatele tomas2pet   Find more posts by tomas2pet   Foto galerie člena tomas2pet   Click here to Send tomas2pet a Private Message   Add tomas2pet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vodafone
Stálý Člen

Karma uživatele Vodafone - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 76

Je to možný i když mám par známých co jedou to stejný jako ja a podle tabulky a všechno ok pěkně tmavý listy, uvidim tohle kolo když tak jim přidám..

Old Post 28-04-2013 v 19:09 PM
Vodafone je offline   Profil uživatele Vodafone   Find more posts by Vodafone   Foto galerie člena Vodafone   Click here to Send Vodafone a Private Message   Add Vodafone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomas2pet
Stálý Člen

Karma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 77

Hele asi takhle, jsou genetiky které prostě metrop nemusej, hlavní je když to poprvé zalejváš, tak abys to pořádně prolil. Jestli pojedeš zase metrop, tak seš blázen. Kup canna pro cokos. Tady máš kalkulačku: http://www.canna-cz.com/growguide
Ale ty hodnoty jsou stejně jen orientační, Ec metr a podle vzhledu kytek. Různá genetika různé nároky.

Old Post 28-04-2013 v 19:56 PM
tomas2pet je offline   Profil uživatele tomas2pet   Find more posts by tomas2pet   Foto galerie člena tomas2pet   Click here to Send tomas2pet a Private Message   Add tomas2pet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-07-2020 - Pomocc - 2 odpovědí
14-09-2016 - Pomoc.. - 0 odpovědí
12-07-2016 - Pomoc - 12 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1813610 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív