Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » Pomooc...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
Connoisseur
Stálý Člen

Karma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 49

Znám lidi, kteří nikdy nenechaji kokos vyschnout, znám i lidi kteří preferují lehké proschnutí na povrchu, ale ty jsi jediný kdo nechává kořeny ,,až jsou total vyschlý''. Nic nenamítám, jestli si myslíš, že je to tak správně, tak OK.
A na tvoji otázku, jestli vypadají ok .... hmmm ... noooo ...víš ... nee tak docela. Fialové stonky, řapíky značí ,,většinou'' nedostatek potravy a ty listy taky nejsou tak zelené, jak by asi měly být. Ptal ses nooo, tak co mám dělat, nejsi moje babička abych ti věšel bulíky na nos.

Old Post 09-01-2013 v 15:30 PM
Connoisseur je offline   Profil uživatele Connoisseur   Find more posts by Connoisseur   Foto galerie člena Connoisseur   Click here to Send Connoisseur a Private Message   Add Connoisseur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Madmax
Stálý Člen

Karma uživatele Madmax - 62% PěstitelskáKarma uživatele Madmax - 62% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 50

citace:
Původní příspěvek od Vodafone
Jj pokus a abych dosahl většího EC. Hlavně vypadají asi zatím nejlíp z těch 5ti kol co jsem jel..


Ale pěkně blbej pokus, když ti dvojnásobná dávka calgreenu zablokuje přísun jinýho prvku.Pokud chceš vyšší ec tak tam naper víc mr1 .

Naposledy upravil Madmax 09-01-2013 v 17:03 PM

Old Post 09-01-2013 v 15:56 PM
Madmax je offline   Profil uživatele Madmax   Find more posts by Madmax   Foto galerie člena Madmax   Click here to Send Madmax a Private Message   Add Madmax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Connoisseur
Stálý Člen

Karma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 51

čau Vodafone
tak jak to vypadá. už to pochcípalo nebo co?

Old Post 18-01-2013 v 14:15 PM
Connoisseur je offline   Profil uživatele Connoisseur   Find more posts by Connoisseur   Foto galerie člena Connoisseur   Click here to Send Connoisseur a Private Message   Add Connoisseur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Connoisseur
Stálý Člen

Karma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 52

citace:
Původní příspěvek od Vodafone
Jj pokus a abych dosahl většího EC. Hlavně vypadají asi zatím nejlíp z těch 5ti kol co jsem jel..


LOL..

Old Post 18-01-2013 v 14:19 PM
Connoisseur je offline   Profil uživatele Connoisseur   Find more posts by Connoisseur   Foto galerie člena Connoisseur   Click here to Send Connoisseur a Private Message   Add Connoisseur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vodafone
Stálý Člen

Karma uživatele Vodafone - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 53



Connoser: pohoda..

Old Post 18-01-2013 v 19:03 PM
Vodafone je offline   Profil uživatele Vodafone   Find more posts by Vodafone   Foto galerie člena Vodafone   Click here to Send Vodafone a Private Message   Add Vodafone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vodafone
Stálý Člen

Karma uživatele Vodafone - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 54

Nevim proč se načetla jedna fotka dvakrát

Old Post 18-01-2013 v 19:06 PM
Vodafone je offline   Profil uživatele Vodafone   Find more posts by Vodafone   Foto galerie člena Vodafone   Click here to Send Vodafone a Private Message   Add Vodafone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tomas2pet
Stálý Člen

Karma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% PěstitelskáKarma uživatele tomas2pet - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 275  

Příspěvek č. 55

No jednoduše řečeno, jsou hnojiva Metrop prostě na hovno, už to zjistilo hodně lidí. Prostě tu nevyváženost NPK některé genetiky vůbec nepobíraj, hlavně nedostatek dusíku.

Old Post 18-01-2013 v 21:19 PM
tomas2pet je offline   Profil uživatele tomas2pet   Find more posts by tomas2pet   Foto galerie člena tomas2pet   Click here to Send tomas2pet a Private Message   Add tomas2pet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Connoisseur
Stálý Člen

Karma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 56

Tak se s námi poděl o informace. Kde byla chyba? Co si změnil? atd.
Na kytkách je vidět, že se jim daří. Jen tak dál.

Old Post 21-01-2013 v 07:44 AM
Connoisseur je offline   Profil uživatele Connoisseur   Find more posts by Connoisseur   Foto galerie člena Connoisseur   Click here to Send Connoisseur a Private Message   Add Connoisseur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vodafone
Stálý Člen

Karma uživatele Vodafone - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 57


Dnes 10 den 12/12, (18/6 11dni) celkem slušně jedou zatím cca. 35cm, včera jsem ostříhal spodky ty jsou pro mě nežádoucí (ve finále moc práce).

Tak problem byl asi v Ph (dřív neměřeno vubec) tohle kolo měřim vždy když zalejvam a hlavně nezalejvam všechny najednou jak tomu bylo kola před ale jenom ty který jsou povrchově vysušený. A přidávám po troškách i na EC. Taky jsem si pohral s teplotou protože první dvě podařená kola jsem jel v létě a ty co sem doj*bal ted v zimě a měl jsem celkem teplotní rozdíly noc 17 den 30 a ted 22 noc a den 25. Tak snad to bude ok

Old Post 21-01-2013 v 14:55 PM
Vodafone je offline   Profil uživatele Vodafone   Find more posts by Vodafone   Foto galerie člena Vodafone   Click here to Send Vodafone a Private Message   Add Vodafone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vodafone
Stálý Člen

Karma uživatele Vodafone - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 58



Opět...

Old Post 05-04-2013 v 10:32 AM
Vodafone je offline   Profil uživatele Vodafone   Find more posts by Vodafone   Foto galerie člena Vodafone   Click here to Send Vodafone a Private Message   Add Vodafone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vodafone
Stálý Člen

Karma uživatele Vodafone - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 59


2

Old Post 05-04-2013 v 10:50 AM
Vodafone je offline   Profil uživatele Vodafone   Find more posts by Vodafone   Foto galerie člena Vodafone   Click here to Send Vodafone a Private Message   Add Vodafone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Connoisseur
Stálý Člen

Karma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 60

citace:
Původní příspěvek od Vodafone
Opět...


jojo, opět je máš žlutý. Co s tím hodláš dělat?

Old Post 07-04-2013 v 08:18 AM
Connoisseur je offline   Profil uživatele Connoisseur   Find more posts by Connoisseur   Foto galerie člena Connoisseur   Click here to Send Connoisseur a Private Message   Add Connoisseur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vodafone
Stálý Člen

Karma uživatele Vodafone - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 61

už nevim co s tim mam dělat dle rad Bárta jsem to v propláchnul ph6,2 ec 1,2 a čekám, minule se to trošku zlepšilo ale za týden opět a dopadlo to zase katastrofalně. Změnil jsem osazenstvo BigBud a švihl je rovnou do 6l květináčů abych je při přesazovani moc nestresoval a opět je to na hovno... přitom od začátku vše měřim na odtoku ph 5,8 jako na vstupu ec bylo na odtoku 1,2 na vstupu 0,9 a beztak to začalo žloutnout. Počkám jestli se to začne zelenat po tom průplachu. Ale nevim nevim min. kola jsem dělal všechno možný a nic..

Old Post 08-04-2013 v 10:49 AM
Vodafone je offline   Profil uživatele Vodafone   Find more posts by Vodafone   Foto galerie člena Vodafone   Click here to Send Vodafone a Private Message   Add Vodafone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vodafone
Stálý Člen

Karma uživatele Vodafone - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 62

Napada mě ještě jestli by tohle mohla zapříčinit záměna blomu za root (po 2kole jsem přelejval z 5l do 1l a v každym bylo cca. pul litru a nejsem si jistej jestli jsem to neprohodil) od pátku jsem sehnal nový hnojiva..

Old Post 08-04-2013 v 12:46 PM
Vodafone je offline   Profil uživatele Vodafone   Find more posts by Vodafone   Foto galerie člena Vodafone   Click here to Send Vodafone a Private Message   Add Vodafone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Connoisseur
Stálý Člen

Karma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 63

čau Vodafone,
záměna bloomu za root... no to víš, že to nebude dobrý. To by se ti nemělo stávat, je to hodně hrubá chyba, udělat si bordel v hnojivech. No co, stane se, či stalo se. S přihlédnutím k tomu, na jakém fóru se nacházíme, mě to nepřekvapuje.
Nevím přesně, co jim chybí, měl bys napsat víc o způsobu zalévání, ale co mě zaráží je nízké EC. Kolik máš EC vody z kohoutku. Já při takhle velkých kytkách jedu tak 1,8-2,0 a to mám zdroj vody o EC 0,1. Ph udržuju 5,8. Zalévám KAŽDÝ DEN do protečení, mám 6,5L květníky.
zatím se měj a GL

PS: víš, co se stane, když necháš kokos vyschnout.... zmizí z něho voda a zbyde jen hnojivo, proto, když to necháš hodně vyschnout a pak po proplachu měříš EC, ukazuje ti to vyšší hodnoty.... řešení je.... zalévat každý den a tím udržovat Ph a EC v substrátu co nejvíce stejné. Doufám, že jsem se vyjádřil jasně, kdyžtak se ptej.
To je podle mě tvůj případ, máš vyšší hodnotu EC na výstupu, protože substrát je plnej hnojiva, když kytka vodu vysála, nebo se odpařila.

shrnutí: zalévej každý den do protečení, Ph 5,8 a Ec zvyšovat až na cca. 2,2(záleží na modelu).

Old Post 08-04-2013 v 14:50 PM
Connoisseur je offline   Profil uživatele Connoisseur   Find more posts by Connoisseur   Foto galerie člena Connoisseur   Click here to Send Connoisseur a Private Message   Add Connoisseur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vodafone
Stálý Člen

Karma uživatele Vodafone - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 64

ok.. hele já mám z kohoutku 0,2 a dnes je to 8den po přepnutí, kdybych to jel podle tabulek tak je to někde kolem ec 1,0-1,2... no jo právě špekuluju co to může být tak si nejsem jistej jestli jsem to neprohodil s tim blomem ale nevim no... jinak já zalejvám ob den 0,5l, když hodně prosychají (což u mě jsou i ob den pořád lehce mokrý) tak každej den ale to bylo spíš v létě.. teď mám hnojky nový tak jsem zvědavej jestli to bude lepší.. tohle už je 5tý kolo co je v řiti....

Old Post 08-04-2013 v 16:05 PM
Vodafone je offline   Profil uživatele Vodafone   Find more posts by Vodafone   Foto galerie člena Vodafone   Click here to Send Vodafone a Private Message   Add Vodafone to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:56 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-07-2020 - Pomocc - 2 odpovědí
14-09-2016 - Pomoc.. - 0 odpovědí
12-07-2016 - Pomoc - 12 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6186920 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív