Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Prvni pest downgrow
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
downgrow
Stálý Člen

Karma uživatele downgrow - 37% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 100 

Nápad První pěst Příspěvek č. 1


Zdarec groweri.
Moc rad prijmu ruzne rady a nedostatky.
3x Shaman
1x Special Queen no.1
2x Jack Heren
2x Fruit Spirit

Old Post 09-03-2013 v 17:03 PM
downgrow je offline   Profil uživatele downgrow   Find more posts by downgrow   Foto galerie člena downgrow     Add downgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
downgrow
Stálý Člen

Karma uživatele downgrow - 37% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 2


Shaman

Old Post 09-03-2013 v 17:04 PM
downgrow je offline   Profil uživatele downgrow   Find more posts by downgrow   Foto galerie člena downgrow     Add downgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
downgrow
Stálý Člen

Karma uživatele downgrow - 37% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 3


Jack Herer

Old Post 09-03-2013 v 17:05 PM
downgrow je offline   Profil uživatele downgrow   Find more posts by downgrow   Foto galerie člena downgrow     Add downgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
downgrow
Stálý Člen

Karma uživatele downgrow - 37% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 4


Fruit Spirit

Old Post 09-03-2013 v 17:06 PM
downgrow je offline   Profil uživatele downgrow   Find more posts by downgrow   Foto galerie člena downgrow     Add downgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
downgrow
Stálý Člen

Karma uživatele downgrow - 37% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 5


Special Queen 1

Old Post 09-03-2013 v 17:07 PM
downgrow je offline   Profil uživatele downgrow   Find more posts by downgrow   Foto galerie člena downgrow     Add downgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
downgrow
Stálý Člen

Karma uživatele downgrow - 37% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 6


A nevim proc,ale nejak se mi objevuji ve sklepe nejaci brouci.nevite proc? Jestli jim voni treba zalivka,nebo nevim.

Old Post 09-03-2013 v 17:11 PM
downgrow je offline   Profil uživatele downgrow   Find more posts by downgrow   Foto galerie člena downgrow     Add downgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redgrow
Stálý Člen

Karma uživatele redgrow - 92% PěstitelskáKarma uživatele redgrow - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 7

Zdar, jakej máš setting boxu ?

Jinak na fotce to je dobrej nájezdník :-D... když mu bude vonět jen zálivka tak OK, horši by to bylo kdyby ti tam chodil na ganju :-D

Old Post 09-03-2013 v 18:17 PM
redgrow je offline   Profil uživatele redgrow   Find more posts by redgrow   Foto galerie člena redgrow   Click here to Send redgrow a Private Message   Add redgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
downgrow
Stálý Člen

Karma uživatele downgrow - 37% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 8

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=67371 tady mam vse vypsane jak mi co funguje.
no dnes jsem se jich vsimnul.bylo jich tam snad deset po sklepe.nekteri uz mrtvi a nekteri uz dodelavali.to jsem taky nepochopil.

Old Post 09-03-2013 v 18:39 PM
downgrow je offline   Profil uživatele downgrow   Find more posts by downgrow   Foto galerie člena downgrow     Add downgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
redgrow
Stálý Člen

Karma uživatele redgrow - 92% PěstitelskáKarma uživatele redgrow - 92% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 93  

Příspěvek č. 9

joo jasný... já si říkal, jestli si nerozjel nějaký nový kolo. Když tady jedeš novej dred, ale to asi kvůli fotogalerii viď ?

Jinak ty brouci to je dost zvláštní, že takhle chcípaji... ale tak aspoň je nemusíš hubit, když mají sebedestruktivní sklony :-D

Old Post 09-03-2013 v 19:53 PM
redgrow je offline   Profil uživatele redgrow   Find more posts by redgrow   Foto galerie člena redgrow   Click here to Send redgrow a Private Message   Add redgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eclips
Stálý Člen

Karma uživatele Eclips - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 10

Jedeš lákavou genetiku, která zabíjí..

Ale abych nebyl OT.
Jsem velmi zvědavý na celkový pokus s FruitSp. Chtěl jsem ho také zkusit, ale ze 3 semínek mi vylezlo jen jedno, které nakonec zhermilo..

Old Post 09-03-2013 v 19:57 PM
Eclips je offline   Profil uživatele Eclips   Find more posts by Eclips   Foto galerie člena Eclips   Click here to Send Eclips a Private Message   Add Eclips to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Eclips! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
downgrow
Stálý Člen

Karma uživatele downgrow - 37% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 11

Ty sebedestruktivni sklony jsou dobre,jen je z nich bordel.
Ja sam jsem zvedavy co z toho bude.Je to muj prvni pest a nevedel jsem s cim zacit a jake seminka poridit,tak jsem vybral aspon takto.
Mate nejake rady pro zacatek?

Old Post 09-03-2013 v 20:32 PM
downgrow je offline   Profil uživatele downgrow   Find more posts by downgrow   Foto galerie člena downgrow     Add downgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruller
Nový Člen

Karma uživatele Ruller - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 12

PH zálevky meříš? Znacka a typ substratu?

Old Post 10-03-2013 v 07:58 AM
Ruller je offline   Profil uživatele Ruller   Find more posts by Ruller   Foto galerie člena Ruller   Click here to Send Ruller a Private Message   Add Ruller to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eclips
Stálý Člen

Karma uživatele Eclips - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Ruller
PH zálevky meříš? Znacka a typ substratu?


Biobizz all-mix


Jinak s tím Ph to není na škodu.. Jestli je možnost, tak koupit nějaký kapesní na baterky. Třeba tento používám 3 rokem a bez problémů. Pokud možnost není, tak se optat v akvaristice na kapky nebo lakmusové papírky..
Takže hlavně hlídat vlhkost, teplotu, Ph a vzdálenost od světla. Až toto dostaneš do ruky, tak můžeš zkoušet vyvazovat, ohýbat, lámat atd..

Ať se daří. E.

Naposledy upravil Eclips 10-03-2013 v 10:56 AM

Old Post 10-03-2013 v 10:42 AM
Eclips je offline   Profil uživatele Eclips   Find more posts by Eclips   Foto galerie člena Eclips   Click here to Send Eclips a Private Message   Add Eclips to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Eclips! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
downgrow
Stálý Člen

Karma uživatele downgrow - 37% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 100 

Příspěvek č. 14

jak rika eclips.pudu mam od biobizzu allmix.jinak ph zalevky merim ph metrem.vzdy okolo 5.5 ph.vzdalenost od usporky mam 10 cm.ale zvednu to aspon na 15.kvuli teplote

Old Post 10-03-2013 v 11:21 AM
downgrow je offline   Profil uživatele downgrow   Find more posts by downgrow   Foto galerie člena downgrow     Add downgrow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Eclips
Stálý Člen

Karma uživatele Eclips - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 15

Jestli nemáš ofuk tak není na škodu si ho pořešit. Díky tomu můžeš dát světlo naopak níž.. Mám teď 200CFL a světlo 2 cm od kytek. Teplota příjemných 27°. nemám totiž odtahový větrák..

Old Post 10-03-2013 v 11:41 AM
Eclips je offline   Profil uživatele Eclips   Find more posts by Eclips   Foto galerie člena Eclips   Click here to Send Eclips a Private Message   Add Eclips to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Eclips! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Connoisseur
Stálý Člen

Karma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od downgrow
jak rika eclips.pudu mam od biobizzu allmix.jinak ph zalevky merim ph metrem.vzdy okolo 5.5 ph.vzdalenost od usporky mam 10 cm.ale zvednu to aspon na 15.kvuli teplote

zdravím,
není Ph 5,5 málo? IMHO by mělo být tak 6,2.
GL

Old Post 10-03-2013 v 11:53 AM
Connoisseur je offline   Profil uživatele Connoisseur   Find more posts by Connoisseur   Foto galerie člena Connoisseur   Click here to Send Connoisseur a Private Message   Add Connoisseur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:35 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-02-2020 - První pěst IN - 1 odpovědí
09-01-2017 - První grow - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5923810 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív