Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » KDY SKLIDIT II. Pište pouze SEM a nezakládejte nové téma
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 38 39 40 41 42 »
Autor
Téma 
Elvírka
Stálý Člen

Karma uživatele Elvírka - 94% PěstitelskáKarma uživatele Elvírka - 94% PěstitelskáKarma uživatele Elvírka - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2019
Příspěvků: 130 

Příspěvek č. 625

Z teto fotky tezko poznat, mas moznost pres lupu nebo mikroskop mrknout na zakaleni pryskyrice?

Old Post 13-09-2019 v 13:02 PM
Elvírka je offline   Profil uživatele Elvírka   Find more posts by Elvírka   Foto galerie člena Elvírka   Click here to Send Elvírka a Private Message   Add Elvírka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
natalusiQ
Nový Člen

Karma uživatele natalusiQ - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 626


citace:
Původní příspěvek od Elvírka
Z teto fotky tezko poznat, mas moznost pres lupu nebo mikroskop mrknout na zakaleni pryskyrice?


ahoj. lupu som kupil ale je slaba, tak cez nu n ic neviem zistit.. mam ale nejake makro fotky s fotakom, ak by to pomohlo

Old Post 13-09-2019 v 13:11 PM
natalusiQ je offline   Profil uživatele natalusiQ   Find more posts by natalusiQ   Foto galerie člena natalusiQ   Click here to Send natalusiQ a Private Message   Add natalusiQ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheSt33vee
Nový Člen

Karma uživatele TheSt33vee - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2019
Příspěvků: 8  

Upozornění Sklidit nebo nechat být? Příspěvek č. 627


Zdravím,
Chci se zeptat zda už sklízet nebo nechat být. Poslední 4 dny bojuji s mrazíky a snažím se rostliny na noc přikrýt. Bohužel předpověď hlásí chladné počasí a některé listy začínají černat/černě fialová. Některé pestíky jsou z části hnědé.
Odrůda: Galaxy Pyramid seeds

Old Post 22-09-2019 v 14:21 PM
TheSt33vee je offline   Profil uživatele TheSt33vee   Find more posts by TheSt33vee   Foto galerie člena TheSt33vee   Click here to Send TheSt33vee a Private Message   Add TheSt33vee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Trisuli
Stálý Člen

Karma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% PěstitelskáKarma uživatele Trisuli - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2018
Příspěvků: 584 

Re: Sklidit nebo nechat být? Příspěvek č. 628

citace:
Původní příspěvek od TheSt33vee
Zdravím,
Chci se zeptat zda už sklízet nebo nechat být. Poslední 4 dny bojuji s mrazíky a snažím se rostliny na noc přikrýt. Bohužel předpověď hlásí chladné počasí a některé listy začínají černat/černě fialová. Některé pestíky jsou z části hnědé.
Odrůda: Galaxy Pyramid seeds


Ahoj. Podle fotky to nejde moc poznat, ale za mě bych ještě nezklízel- je to brzy...

TRISULI - první kolo
TRISULI - druhé kolo
TRISULI CLONES JUNGLE

Freedom is a state of mind

Old Post 23-09-2019 v 08:35 AM
Trisuli je offline   Profil uživatele Trisuli   Find more posts by Trisuli   Foto galerie člena Trisuli   Click here to Send Trisuli a Private Message   Add Trisuli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Idodo79
Stálý Člen

Karma uživatele Idodo79 - 45% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 629

Fialoveni v tomto počasí je normální. Je to nedostatkem fosforu, protože chlad blokuje příjem fosforu.

Old Post 23-09-2019 v 09:10 AM
Idodo79 je offline   Profil uživatele Idodo79   Find more posts by Idodo79   Foto galerie člena Idodo79   Click here to Send Idodo79 a Private Message   Add Idodo79 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheSt33vee
Nový Člen

Karma uživatele TheSt33vee - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2019
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 630

Dám tomu tedy ještě čas. Snad to nezmrzne... A ohledně toho fosforu... Jde to nějak řešit? Krom přídavného radiátoru

Old Post 23-09-2019 v 16:28 PM
TheSt33vee je offline   Profil uživatele TheSt33vee   Find more posts by TheSt33vee   Foto galerie člena TheSt33vee   Click here to Send TheSt33vee a Private Message   Add TheSt33vee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Idodo79
Stálý Člen

Karma uživatele Idodo79 - 45% Pěstitelská

Registrován: Aug 2018
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 631

Ono kytce třeba nic nechybí. To by se ukazalo asi na starsich listech. Den je teplejší, tak to dožene. To fialoveni nijak nezastavis pokud bude zima. Tim chladem taky ubývá chlorofil a jak ubývá tak odhaluje další vrstvu, která je fialová. U nekterych odrud míň, u některých vic a nektere to maji v genech. Taky mám jednu takovou fialku a Critical +2.0 která ma taky fialové konečky od chladu. Tento tyden má být oblačno, tak by v noci melo byt o neco teplej, než když je jasno. Ale aspoň u nás co jsem koukal na předpověď. Větší strach mám o plíseň.

Old Post 23-09-2019 v 21:17 PM
Idodo79 je offline   Profil uživatele Idodo79   Find more posts by Idodo79   Foto galerie člena Idodo79   Click here to Send Idodo79 a Private Message   Add Idodo79 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheSt33vee
Nový Člen

Karma uživatele TheSt33vee - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2019
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 632

Předpověď se zase změnila a hlásí spíš oblačno. Kytku už nijak nehnojím. Používal jsem jen Alga Grow na růst a semtam i květ. Díval jsem se přes lupu a trichomy jsou ještě průhledné takze by měl být ještě čas. Chci se ale zeptat zase na listy viz. Fotka. Je normální jejich barva? Je to tím, že rostlina tvoří palice a spotřebovává živiny z listů a tím žloutnou? Je lepší je nechat nebo lámat? Když jsou některé listy už dost žluté až úplně suché po okrajích, tak je dávám pryč.

Old Post 24-09-2019 v 16:09 PM
TheSt33vee je offline   Profil uživatele TheSt33vee   Find more posts by TheSt33vee   Foto galerie člena TheSt33vee   Click here to Send TheSt33vee a Private Message   Add TheSt33vee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheSt33vee
Nový Člen

Karma uživatele TheSt33vee - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2019
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 633

Předpověď se zase změnila a hlásí spíš oblačno. Kytku už nijak nehnojím. Používal jsem jen Alga Grow na růst a semtam i květ. Díval jsem se přes lupu a trichomy jsou ještě průhledné takze by měl být ještě čas. Chci se ale zeptat zase na listy viz. Fotka. Je normální jejich barva? Je to tím, že rostlina tvoří palice a spotřebovává živiny z listů a tím žloutnou? Je lepší je nechat nebo lámat? Když jsou některé listy dost žluté až hnědé po okrajích, tak je odstraňuju.

Old Post 24-09-2019 v 16:13 PM
TheSt33vee je offline   Profil uživatele TheSt33vee   Find more posts by TheSt33vee   Foto galerie člena TheSt33vee   Click here to Send TheSt33vee a Private Message   Add TheSt33vee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheSt33vee
Nový Člen

Karma uživatele TheSt33vee - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2019
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 634


Předpověď se zase změnila a hlásí spíš oblačno. Kytku už nijak nehnojím. Používal jsem jen Alga Grow na růst a semtam i květ. Díval jsem se přes lupu a trichomy jsou ještě průhledné takze by měl být ještě čas. Chci se ale zeptat zase na listy viz. Fotka. Je normální jejich barva? Je to tím, že rostlina tvoří palice a spotřebovává živiny z listů a tím žloutnou? Je lepší je nechat nebo lámat? Když jsou některé listy už dost žluté až úplně suché po okrajích, tak je dávám pryč.

Old Post 24-09-2019 v 16:15 PM
TheSt33vee je offline   Profil uživatele TheSt33vee   Find more posts by TheSt33vee   Foto galerie člena TheSt33vee   Click here to Send TheSt33vee a Private Message   Add TheSt33vee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TvoRCorp
Stálý Člen

Karma uživatele TvoRCorp - 10% Pěstitelská

Registrován: Jan 2016
Příspěvků: 78 

Příspěvek č. 635

TheSt33vee - pěkná ... Na muj vkus moc listí.. Ted ke konci az tak moc jich neni třeba...(nemůžeš se pak divit, že na některých
místech se může objevit plíseň).
Každopádně myslim, že to co je v kroužku vypada jako nedostatek živin... Coz je dobre nebudes hulit hnoje...
Je to na tobe, zamě bych to trochu protrhal od listí(ty velký a spiš uvnitř) at to dojede co nejlip ahoj)

Old Post 26-09-2019 v 13:44 PM
TvoRCorp je offline   Profil uživatele TvoRCorp   Find more posts by TvoRCorp   Foto galerie člena TvoRCorp   Click here to Send TvoRCorp a Private Message   Add TvoRCorp to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheSt33vee
Nový Člen

Karma uživatele TheSt33vee - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2019
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 636

Děkuji za užitečnou odpověď. Mám otrhat i spodní menší větvičky na kterých jsou malinké paličky?

Old Post 26-09-2019 v 19:22 PM
TheSt33vee je offline   Profil uživatele TheSt33vee   Find more posts by TheSt33vee   Foto galerie člena TheSt33vee   Click here to Send TheSt33vee a Private Message   Add TheSt33vee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zverinazezlenic
Stálý Člen

Karma uživatele zverinazezlenic - 80% Pěstitelská

Registrován: Jul 2018
Příspěvků: 171  

Příspěvek č. 637

Muže to být teplotou ty listy(ale spíš nedostatek živin),větvičky netrhej aspon pokud se nechces pripravit o kouř.
Zkus to roztahnout-popřivazovat.

Old Post 26-09-2019 v 21:46 PM
zverinazezlenic je offline   Profil uživatele zverinazezlenic   Find more posts by zverinazezlenic   Foto galerie člena zverinazezlenic   Click here to Send zverinazezlenic a Private Message   Add zverinazezlenic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lemonade
Stálý Člen

Karma uživatele Lemonade - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2019
Příspěvků: 103 

Příspěvek č. 638

Tipnu tak 14 dní ještě Steve. Listy jsou cajk.
Nějaký spodky můžeš zkusit nechat dojet, jestli to sklidíš na dvakrát. Úplnej spodek můžeš dát pryč když vidíš, že tam stejně nic nebude(příště klidně už červen).
S tím zakrejváním na noc, není to zbytečnej risk skrze vlhkost teď ?

Old Post 27-09-2019 v 11:17 AM
Lemonade je offline   Profil uživatele Lemonade   Find more posts by Lemonade   Foto galerie člena Lemonade   Click here to Send Lemonade a Private Message   Add Lemonade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TheSt33vee
Nový Člen

Karma uživatele TheSt33vee - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2019
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 639

Neutrpí rostlina velký šok, když jí vezmu spodní větvičku, na které stejně nic moc není a ani nebude? Přes noc jsou celkem nízké teploty + se mi semtam na některých místech stane, že jsou ožrané listy asi od slimáků. Mám kolem kytek posečenou trávu tak to není tak hrozné. Tak ji nechci moc stresovat aby neumřela. A moc jsem nepochopil sklidit "na dvakrát". Jelikož jsem začátečník tak to bude znít asi hloupě. To můžu ustřihnout větvičky na kterých jsou už zralé palice a spodní ještě nechat dojet? Neumře potom rostlina? A některé listy, jak už jsem psal, začínají fialovět od krajů. Což je asi nedostatek fosforu nebo mráz?

Old Post 27-09-2019 v 14:47 PM
TheSt33vee je offline   Profil uživatele TheSt33vee   Find more posts by TheSt33vee   Foto galerie člena TheSt33vee   Click here to Send TheSt33vee a Private Message   Add TheSt33vee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lemonade
Stálý Člen

Karma uživatele Lemonade - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2019
Příspěvků: 103 

Příspěvek č. 640

Podle mě si tím nijak nepomůžeš ani neuškodíš.
Kytka vypadá zdravě. Prostě zraje. No stress :-)
No pokud uvidíš, že vršky jsou a spodky ještě potřebujou čas proč ne ? Aby vršek neshnil a spodek dozrál. Když se vydaří počasí může líp voněť. Ale furt to bude spodek :-)
Nevyraší ti nová sklizeň to ne.

Old Post 27-09-2019 v 15:45 PM
Lemonade je offline   Profil uživatele Lemonade   Find more posts by Lemonade   Foto galerie člena Lemonade   Click here to Send Lemonade a Private Message   Add Lemonade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 38 39 40 41 42 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
29-11-2012 - KDY SKLIDIT - Pište pouze SEM a nezakládejte nové téma! - 1567 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4097620 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív