Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Rákosova indoor galerie
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 17



1,2 - bubble gum, bohužel se mu nedaří nejlépe, jediná kytka v boxu co má problém s ph, měla přesolenej substrát i když ostatní hladověly... i přes to ale nakvétá obstojně takže to s ní ještě nevzdávám

baterky ve foťáku mě zradily takže další foto až příště

Old Post 26-08-2013 v 14:32 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 18






tak jsou tu další fotky ze dneška tj. 39. dne 12/12


začínám bejt zklamanej myslim, že se dost projevuje nedostatek živin, paličky kynou dost málo, alieni jsou o poznání slabší než v testovacím kole

kromě AA9 jsou všechny kytky světlý až bída, některý shazujou listy jak na konci flushe tak snad to bude alespoň chuťovka


anesthesie x kk f2 dnes dostaly první zálivku jen čistý vody s upravenym ph, AA 3 podezřele hnědne tak jí dostala taky a ostatní ještě pily bio bloom 5ml/litr, bloom stimulator 1,5ml/litr a enzymy + zbyteček green sensationu

foto:
1,2 - AA3, doufám, že ještě chytne druhej dech, v testovacím kole to bylo velikostí palic úplně o něčem jinym

3,4 - AA2, už pár dní chytá fialovou barvu a ještě jí čeká kus cesty, tak snad to dožene

5 - větší c99, dělá menší, ale tvrdší paličky než její máma, zatím se na tenhle model těšim nejvíc

Old Post 04-09-2013 v 23:02 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 19






1,2,3 - AS x KK f2 robustnější feno, hodně komplaktní pocukrovaný tvrdý paličky, ještě asi trochu narostou
anesthesie (od sannieho) v tomhle crossu vypadala a voněla hodně podobně


4,5 - AS x KK f2 vytáhlý feno, hodně zmatený ale ta stavba paliček se mi líbí, i když jsou menší

Old Post 04-09-2013 v 23:17 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 20




1 - AS x KK f2 vytáhlejší, jedna z nejhezčích větví

2,3 - AA8, zase nic moc, ještě má kvést alespoň 20 dní, ale nějak se mi nezamlouvá, na fotce vypadá líp ale ta vůně je asi nejlepší ze všech těch alienů

Old Post 04-09-2013 v 23:26 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 21






tak tu mám další fotky ze dneška
- 52.den 12/12

kytky rostou pěkně, starosti mi dělá jen plíseň u AA3, C99 a dneska jsem našel kousek i na bubblegumu... nekdy na podzim konečně musim vyřešit lepší ventilaci a srazit tu vlhkost no

jinak už všechny dostaly průplach čistou vodou a teď už vodu jen s enzymama, první AS x KK f2 už jsem dneska seknul, dozrála nečekaně rychle, tak alespoň už něco bude listy měla dost žlutý tak snad tejden vody stačil, stejně už skoro nepila
v příštích dnech seknu i zbytek AA3 a druhou AS x KK f2, zbytek ještě chvilku počká

foto:
1,2 - 2 různý paličky AA9, slušnej smrádek

3 - bubble gum, hodně kyne, pěkně výnosný feno, bohužel v jedný menší paličce byla plíseň tak to teď pečlivě hlídám a kdyžtak seknu

4 - skoro celý obě C99, už bez největších vršků, několik chytlo plíseň a tak jsem je preventivně dal už sušit

5 - detail paličky

Old Post 16-09-2013 v 22:50 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 22






1,2 - AA2, začala se pořádně nafukovat a tvrdnout takže to zas tak zlý nebude jinak je to kytka se snad nejdelšíma bliznama co jsem kdy viděl

3,4 - AA8, tačala kynout jako dvojka, paličky má menší, tvrdší a vůně to je extrém těžká dráždnivá bylinno kyselá

5 - palička druhý AS x KK f2, krásná, škoda, že řízek co jsem z ní měl chcípnul
tahle už taky brzo pujde pod kosu

Old Post 16-09-2013 v 23:01 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 23


a nakonec jen pěkná větvička dneska stříhaný první AS x KK f2

bylo to hrozný koště, ke konci ležela na ostatních, ale dělala pěkný malý kulatý paličky

Old Post 16-09-2013 v 23:12 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Obecné Příspěvek č. 24






tak tentokrát tu mám poslední fotky ze sklizně, v tuhle chvílí už se všechno suší a probíhaj ochutnávky prvních sklizenejch kytek

nakonec jsem musel seknout předčasně jen AA3, všechny větší vrcholy byly více či méně zasažený plísní zbytek je už suchej a je toho +- 18g, škoda mohlo bejt dvakrát tolik
takže matka fena č.3 jde z kola ven

nějaká plíseň se objevila i u c99, musel jsem poředčasně seknout pár vršků aby to nechytly taky, ale jinak pohoda, zbytek jsem sklízel v 57. dni 12/12

obě AS x KK f2 už jsou taky suchý a zavřený ve sklenicích a testování dopadlo skvěle

AA9 jsem sekal spolu s AA2 včera, tzn. 61. dní 12/12
AA8 + bubblegum dneska, 62. den
škoda toho bubblegumu, pár vršků to taky pěkně odsralo... jinak pěkný feno

ty poslední alieni by potřebovaly ještě pár dnů, ale nechtělo se mi na ně už svítit a jsou už parádní, navíc už mi rostou prví kořínky na řezech na další kolo - opět AA2,8,9
poprvé jsem ke klasickými gelovýmu stimulaxu použil ještě stimulátor půjčenej od kámoše - Jumpstart od advanced nutrients, jak do zálivky tak i na postrřik a řezy jsou krásně vitální, žádný žloutnutí a první kořínky u nejrychlejších už asi za 8 dní chci ještě vyčistit stan před dalším kolem tak to akorát vychází ještě na pár dnů


foto:
1,2 - (chem d x c99) x c99
3,4 - AA9
5 - AA2

Old Post 26-09-2013 v 15:00 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 25




1 - AA2 celá, je pěkně vidět jak na ní zapracoval průplach

2,3 - AA8, co se vůně týče je nejlepší ze všech alienů, hodně hutná težko popsatelná originální

Old Post 26-09-2013 v 15:07 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
13-10-2017 - Jááova galerie - 129 odpovědí
27-02-2012 - Lukynova Galerie - 67 odpovědí
28-05-2010 - První indoor euforia - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4220690 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív