Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 2.kolo 400/600W 16kousku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Vemach
Stálý Člen

Karma uživatele Vemach - 86% PěstitelskáKarma uživatele Vemach - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 131  

2.kolo 400/600W 16kousku Příspěvek č. 1






Zdravím,
takze jsem tady s druhým kolem, celé toto kolo bude o primem srovnání dvou modelů v jednom boxu. K tomu ještě přidávám další 2 odrudy na doplnení.

Setup
světlo: 600w HPS(květ)-nejspíš 660w na Super Lumens , 400w MH(růst)
ventilace: růst-120m3 120mm odtah , květ-TD-500 200mm + pachač
ofuk: pokojový ventilátor + klipsnak
box: 1200x1200x2000 (mm) - BudBox XL
klony: testovací:
4x Ednik=Ed Rosenthal x Chronic[14-16]
4x Wdovnik=White Widow x Ed Rosenthal[11-13]
Zbytek osazenstva:
5x Cindarella 99[1-5]
5x Northern Lights[6-10]
-květináče mám pro větší přehlednost očíslované, čísla v [] u modelu jsou čísla květináčů-
substrát: Biobizz LightMix
hnojiva: 1.rootJujice(biobizz), 2. bioGrow(biobizz)+Bio Haven(biobizz) 3.Algabloom+Greensensation (Plagron)

Teploty: noc 24C , den 29C
Vlhkost: 45-70 RH

Naposledy upravil Vemach 30-07-2013 v 21:33 PM

Old Post 28-07-2013 v 13:52 PM
Vemach je offline   Profil uživatele Vemach   Find more posts by Vemach   Foto galerie člena Vemach   Click here to Send Vemach a Private Message   Add Vemach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vemach
Stálý Člen

Karma uživatele Vemach - 86% PěstitelskáKarma uživatele Vemach - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 2



tak, holky uz jsou 16 dní na růstu. Uvazuju jestli je jeste chvilku nechat nebo uz zacit kvest. Aby mi neprerostly pres hlavu :-)

Old Post 28-07-2013 v 13:53 PM
Vemach je offline   Profil uživatele Vemach   Find more posts by Vemach   Foto galerie člena Vemach   Click here to Send Vemach a Private Message   Add Vemach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vemach
Stálý Člen

Karma uživatele Vemach - 86% PěstitelskáKarma uživatele Vemach - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 3





Tak dneska máme 17. den 18/6. Mám to nechat ještě porůst nebo uz by jste přepli ? Jinak kytky se mají čile k světu a rostou jak z vody. Hlavně ty 4 Popelky se táhnou pořádně za sluníčkem.

Old Post 30-07-2013 v 21:46 PM
Vemach je offline   Profil uživatele Vemach   Find more posts by Vemach   Foto galerie člena Vemach   Click here to Send Vemach a Private Message   Add Vemach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plesnivá noha
Stálý Člen

Karma uživatele plesnivá noha - 91% PěstitelskáKarma uživatele plesnivá noha - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 72 

Příspěvek č. 4

ten ventilátor vypadá trochu postapokalypticky

Old Post 31-07-2013 v 07:37 AM
plesnivá noha je offline   Profil uživatele plesnivá noha   Find more posts by plesnivá noha   Foto galerie člena plesnivá noha   Click here to Send plesnivá noha a Private Message   Add plesnivá noha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
van blade
Stálý Člen

Karma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% PěstitelskáKarma uživatele van blade - 81% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Vemach
Tak dneska máme 17. den 18/6. Mám to nechat ještě porůst nebo uz by jste přepli ? Jinak kytky se mají čile k světu a rostou jak z vody. Hlavně ty 4 Popelky se táhnou pořádně za sluníčkem.


zdar, jo, přepni to..
kytky vypadaji hezky, ale pozor na ten mix genetiky sativy vs. indiky

blade

Old Post 31-07-2013 v 08:37 AM
van blade je offline   Profil uživatele van blade   Find more posts by van blade   Foto galerie člena van blade   Click here to Send van blade a Private Message   Add van blade to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balon
Stálý Člen

Karma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 6

taky bych to v klidu přepnul...

Old Post 31-07-2013 v 10:09 AM
Balon je offline   Profil uživatele Balon   Find more posts by Balon   Foto galerie člena Balon   Click here to Send Balon a Private Message   Add Balon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vemach
Stálý Člen

Karma uživatele Vemach - 86% PěstitelskáKarma uživatele Vemach - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 7



Tak je tady 8 den 12/12. Kytky stale rostou, tak jsem s nima trosku pohybal aby krasne vyplnily prostor+jsem celý box vytřel a vydezinfikoval.

Old Post 09-08-2013 v 09:38 AM
Vemach je offline   Profil uživatele Vemach   Find more posts by Vemach   Foto galerie člena Vemach   Click here to Send Vemach a Private Message   Add Vemach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marw
Stálý Člen

Karma uživatele marw - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 8

Zdar za ten větrák máš můj plný obdiv,přesně tento jsem měl když jsem začínal indoor ale komplet,ten tvůj už ma své nejlepší léta za sebou,jinak bych ho určitě dál jemně nad vršky at ti fouká do cele plochy a vůbec bych se nebál ho otočit vzhůru nohama,no teda v případě,že se nerozpadne.Může se časem stát,že ti něco trochu rychleji povyroste a větrák skalpuje část brka, a to by bylo škoda,každopádně bych se nebal investice do pořádného cirkulačního větráku bo se ti to určitě vrátí a budeš mít na pár kol ulehčenou pracičku.No a vzhledem k počtu kytek co tam máš bych se nebal tak za týden probrat kytky od spodku a trošku to výškově srovnat at už ohnutím či podložením menších kusů.

Old Post 09-08-2013 v 10:11 AM
marw je offline   Profil uživatele marw   Find more posts by marw   Foto galerie člena marw   Click here to Send marw a Private Message   Add marw to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vemach
Stálý Člen

Karma uživatele Vemach - 86% PěstitelskáKarma uživatele Vemach - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 9

No jako ani nevíš jaký je problém v tomhle počasí sehnat ventilátor. A s tím otočením. Jako myslíš zavěsit na strop ?

Old Post 09-08-2013 v 11:43 AM
Vemach je offline   Profil uživatele Vemach   Find more posts by Vemach   Foto galerie člena Vemach   Click here to Send Vemach a Private Message   Add Vemach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marw
Stálý Člen

Karma uživatele marw - 74% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 199  

Příspěvek č. 10

Kolego mrkni na alzu.cz,sory za reklamu tady,maj tam v akcičce za 599 tuším dva druhy stojanových větráků ,tří rychlostních,40cm v průměru což je v cajku,plus oscilace,za ten peníz suprovka a máš na min,tři kola častečný klid ,než to začne trochu vrčet a slábnout na výkonu.Jo ještě k tomu zavěšení-normálně ten větrák připevni třeba dratkem ke konstrukci boxu a postupně ho zvyšuj podle potřeby tak aby nedošlo k úrazu kytek a ušetříš si tím i místo v boxu a také ti půjde vzduch pěkně do plochy,tak jak jsem psal dříve.Když toto uděláš v obou rozích na jedné straně boxu,oproti odtahu,snížíš tím i častečně teplotu.

Old Post 09-08-2013 v 12:17 PM
marw je offline   Profil uživatele marw   Find more posts by marw   Foto galerie člena marw   Click here to Send marw a Private Message   Add marw to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Praseone
Stálý Člen

Karma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% PěstitelskáKarma uživatele Praseone - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 531  

Příspěvek č. 11

Cau, hele jak jsi spokojenej s tou zvlhcovackou ? Ja sem na ni koukal v planeu za 500...

Old Post 09-08-2013 v 15:38 PM
Praseone je offline   Profil uživatele Praseone   Find more posts by Praseone   Foto galerie člena Praseone   Click here to Send Praseone a Private Message   Add Praseone to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Praseone! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vemach
Stálý Člen

Karma uživatele Vemach - 86% PěstitelskáKarma uživatele Vemach - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 12

Praseone: Voda v ní se musí co 9hod dolít a když ti jede odtah naplno tak vlhkost odsaje (ale to asi vždy). Je tichá s nízkou spotrebou a nemá žádné otravné světýlka co by rusily kytky. Za ty prachy spokojený sem. Nemůžeš ovšem čekat zázraky.

Old Post 09-08-2013 v 16:40 PM
Vemach je offline   Profil uživatele Vemach   Find more posts by Vemach   Foto galerie člena Vemach   Click here to Send Vemach a Private Message   Add Vemach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vemach
Stálý Člen

Karma uživatele Vemach - 86% PěstitelskáKarma uživatele Vemach - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 13






Tak tady mám posun: ventilator sem prepnul na vyssi otacky takze mívam teploty okolo 26max ikdyz jedu na 660W. Jinak musim koupit neco poradnejsiho na ofuk. Bez te mrizky je to dost nebezpecne. Jak pro stan tak pro kytky.

Dále už jsem zapojil Green Sensation a kytky se zacinaji pekne zelenat a palice silit. Nojo delaji mi radost.

V pristim tydnu odfotim odrudy pospolu mimo box at je tady srovnani.

foceno v 21dnu květu

Old Post 20-08-2013 v 23:02 PM
Vemach je offline   Profil uživatele Vemach   Find more posts by Vemach   Foto galerie člena Vemach   Click here to Send Vemach a Private Message   Add Vemach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 14

Čau, když jsi přepínal na květ, tak jsi dal hned plný výkon? Je to dost důležité, často lidi přepínají a plný výkon po ukončení vytahování, potom mají menší výnos.
Pěkně se o ně staráš :-)

Grow Max 150W

Old Post 21-08-2013 v 09:59 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vemach
Stálý Člen

Karma uživatele Vemach - 86% PěstitelskáKarma uživatele Vemach - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 15

vím že sem měl přepnout hned na plno ale upustil sem na zem vybojku a nová přišla po týdnu takže týden to kvetlo pod 400 mh.

Old Post 21-08-2013 v 14:18 PM
Vemach je offline   Profil uživatele Vemach   Find more posts by Vemach   Foto galerie člena Vemach   Click here to Send Vemach a Private Message   Add Vemach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vemach
Stálý Člen

Karma uživatele Vemach - 86% PěstitelskáKarma uživatele Vemach - 86% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 131  

Příspěvek č. 16




26. den 12/12

poridil jdem novy ventolator na ofuk protoze se mi 2x stalo ze ten bez toho krytu dřel o stenu boxu jak se posunul a jednou mi amputoval palici od c99. krom toho u spodku teplota 21C a u vrsku 32C.

Old Post 25-08-2013 v 10:48 AM
Vemach je offline   Profil uživatele Vemach   Find more posts by Vemach   Foto galerie člena Vemach   Click here to Send Vemach a Private Message   Add Vemach to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:03 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
24-12-2019 - 2. Kolo 400/600w MH/HPS autopot - 96 odpovědí
24-03-2014 - 2.kolo 600w kokos - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3901660 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív