Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » CFL 200W 5ks Vanilla Kush
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 33

Naxos:já jsi to taky nemyslim,žebych udělal chybu.Tak snad to dopadne podobně uvidíme zatim to jde podle mého očekávání..
Jo vertikál je prej v pohodě s Cfl plno lídí mi ho už doporučovala..
Kdyžtak pošli odkaz na holky rád se podívám..
Díky,ať se ti daří..

Salinder:přesně mně je tam asi taky někdo nalepil zpátky :-D Koukal jsem a máš to pěkný držim palce..
Jinak hoši Děkuju za podporu Zdar

Old Post 17-01-2013 v 08:41 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 34





25.Den

Naposledy upravil 24-01-2013 v 16:17 PM

Old Post 22-01-2013 v 07:05 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naxos
Stálý Člen

Karma uživatele naxos - 92% PěstitelskáKarma uživatele naxos - 92% PěstitelskáKarma uživatele naxos - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 35

Mno řekl bych, že se to zastříhnutí vyplatilo jak tak na to koukám ... velice pěkné, chvalím!!!

Dead girl can't say NO!

400w (Critical, Nepalese dragon, Great white shark, Zen) = 205,5 géé

400w (Chocolate rain) = 310 géé


Old Post 22-01-2013 v 11:14 AM
naxos je offline   Profil uživatele naxos   Find more posts by naxos   Foto galerie člena naxos   Click here to Send naxos a Private Message   Add naxos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 36

citace:
Původní příspěvek od naxos
Mno řekl bych, že se to zastříhnutí vyplatilo jak tak na to koukám ... velice pěkné, chvalím!!!


Vyplatilo? Kde máš srovnání? Nebo podle čeho, tak usuzuješ?

Vždyť chuděry přišly o velkou fotosyntetizující plochu, následně museli vynaložit obrovské úsilí, aby si na svůj vynucený květ další asimilační plochu vytvořili, tak aby aspoň na vršcích ty květy stálo za to.

Old Post 22-01-2013 v 12:08 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mumuk
Stálý Člen

Karma uživatele mumuk - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 94  

Příspěvek č. 37

Stači si spočitat vrcholy dělono 5.ti kytkamy asi tak ,stou fotosyntezou to neni tak horke ,kytka si poradi kord když ma 18.h. světla ,slunička ,zastřih se vylaci u většiny kytek jak out tak ind,nestresuj

Old Post 22-01-2013 v 12:31 PM
mumuk je offline   Profil uživatele mumuk   Find more posts by mumuk   Foto galerie člena mumuk   Click here to Send mumuk a Private Message   Add mumuk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naxos
Stálý Člen

Karma uživatele naxos - 92% PěstitelskáKarma uživatele naxos - 92% PěstitelskáKarma uživatele naxos - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 38


citace:
Původní příspěvek od Zedy


Vyplatilo? Kde máš srovnání? Nebo podle čeho, tak usuzuješ?

Vždyť chuděry přišly o velkou fotosyntetizující plochu, následně museli vynaložit obrovské úsilí, aby si na svůj vynucený květ další asimilační plochu vytvořili, tak aby aspoň na vršcích ty květy stálo za to.


tak srovnání mám například tady :-) a vzhledem k síle CFL světla bych jel jen na vrcholky, jelikož opravdu z vlastní zkušenosti můžu říct, že to prosvítí málo

Dead girl can't say NO!

400w (Critical, Nepalese dragon, Great white shark, Zen) = 205,5 géé

400w (Chocolate rain) = 310 géé


Old Post 22-01-2013 v 12:31 PM
naxos je offline   Profil uživatele naxos   Find more posts by naxos   Foto galerie člena naxos   Click here to Send naxos a Private Message   Add naxos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 39

citace:
Původní příspěvek od mumuk
Stači si spočitat vrcholy dělono 5.ti kytkamy asi tak ,stou fotosyntezou to neni tak horke ,kytka si poradi kord když ma 18.h. světla ,slunička ,zastřih se vylaci u většiny kytek jak out tak ind,nestresuj


Chceš říct, že kdyby listy ve spodních patrech nechal bez otrhání, tak těch vrcholů bude víc? Co to je za počty hej
Jasně, že si kytka poradí, je to dokonalej funkční mechanizmus, to člověk si akorát myslí, že jí do toho pořád může hrabat a čekat od toho zázraky

citace:
Původní příspěvek od naxos


tak srovnání mám například tady :-) a vzhledem k síle CFL světla bych jel jen na vrcholky, jelikož opravdu z vlastní zkušenosti můžu říct, že to prosvítí málo


Jasně, ale necelý dva týdny zpátky, kde by mohly holky bejt bez tak ráznýho protrhání teď? jde mi o aktuální srovnání, který nemáš i tak je tam v současným stavu spoustu hluchých míst, který vidíš z fotky, kdyby si měl pěknej obrázek plochy z ptačího pohledu, tak si jinde než kdyby si holky obral o poloviční množství spodků.
Všiml sem si, že si holky taky slušně protrhal, mohla to bejt výnosná zelená plocha. Nu což, tady pšenka neporoste

Edit for naxos (citace z tvého topicu):
citace:
Původní příspěvek od funec
pekne, akorat bych vystipal spis ty spodni patra nez velke listy...je to zasobarna zivin a obrovska plocha pro fotosyntezu, velke listy bych sundal tak na pulku posledniho tydne, at s tim neni tolik prace, ale tohle mi prijde brzoo


Nemelu tady kraviny, myslím to jenom dobře

Naposledy upravil Zedy 22-01-2013 v 13:09 PM

Old Post 22-01-2013 v 12:40 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 40

Já nechápu proč tady pořád řešíte ty listy.. už se stalo.. a jak vidíš tak nic extra hroznýho se nestalo.. CFLko nemá takovou sílu na to aby to prosvítila.. tak to chápu.. nechávat tam spodky je blbost když chce jéct jenom vrchy.. spodky pojmou energii která se teď může soustředit pouze na vrchy..

Chtělo by to nahodit další foto..

Old Post 22-01-2013 v 13:12 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 41

Naxos: Díky za foto a pochvalu,ještě bych k tomu podotknul,že je to změna za 9dní..
Ta Cfl fakt moc neprosvítí to máš pravdu proto jedu jenom na ty vrcholovky..

Mumuk:To tvoje dělení jsem moc nepochopil.můžeš to nějak objasnit?

Zedy:Neřeš už prosim,kde by to mohlo bejt .

Tomsio:Musim s tebou souhlasit..Foto bude zejtra 30den :-)
Taky jsi myslim,že tak velkej stres nemněla kdyby mněla tak by třeba zhermila.Spíš bych řekl že dostala dobrej impuls pro nasazení květu.

Jinak všem můžu doporučit Green Sensation nevim co tam dotoho dávaj ale je to pecka :-)

Naposledy upravil 23-01-2013 v 09:26 AM

Old Post 22-01-2013 v 14:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 42






31.Den

Naposledy upravil 24-01-2013 v 16:12 PM

Old Post 23-01-2013 v 09:26 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 43

31.Den z 63

Info od seeds banky Barney's Farm

Vanilla Kush Kříženec Kashmir x Afghan

Vítěz Cannabis Cup 2009.

Neuvěřitelná nová Indica – diky dominaci tohoto kmenu je Vanilla Kush tou nejvoňavější, chutnou a účinnou odrůdou, jakou jsme kdy nabízeli.

Velice intensivní a hutné aroma – velice skvrnitý vzhled s červeným a zlatým zbarvením trichromů –připomíná divokou vanilku a levanduli, zdůrazněná vůní citrónové a pomerančové kůry.

První rozpálení přináší více koncentrované květní i rostlinné aroma,kouř nabízí rozměrnou,až multi-dimenzionální sladkou chuť.

Silný, dlouho trvající stav dovoluje mysli naprosto uvolnit a uklidnit celé tělo.

Typ: převážně Indica
výnos: 600gr/m2
výška: 65cm
doba květu: 9 týdnů
sklizeň venku: konec Září
obsah THC: 22%
obsah CBD: 1,2%

Naposledy upravil 25-01-2013 v 13:39 PM

Old Post 24-01-2013 v 17:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 44




34.Den

Old Post 28-01-2013 v 00:11 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naxos
Stálý Člen

Karma uživatele naxos - 92% PěstitelskáKarma uživatele naxos - 92% PěstitelskáKarma uživatele naxos - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 45

Zdravíčko,

rád slyším chválu na ten green sesnsetion, mám ho doma docela haldu ale nepoužil sem ho páč sem čekal na nějakou recnezi Ale když se podívám na toje rostlinky, přemýšlím, že ho použiju na příští kolo!

Jinak ti to musím pochválit, řekl bych, že ono zastříhnutí listů, za který tě tu málem ukamenovali (a mě v mym trýdu taky ) mladejm docela prospělo... takovýhle šištičky sem měl dyš sem to cfl-ko měl vertikálně, pár cm od vršku.

Radost pohledět! jen tak dále, growu zdar!!!

Dead girl can't say NO!

400w (Critical, Nepalese dragon, Great white shark, Zen) = 205,5 géé

400w (Chocolate rain) = 310 géé


Old Post 28-01-2013 v 08:49 AM
naxos je offline   Profil uživatele naxos   Find more posts by naxos   Foto galerie člena naxos   Click here to Send naxos a Private Message   Add naxos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 46

Zdravim,je to dobrý hnojivo bylo mi doporučeno od jednoho skušenýho pěstitele. Co pišou na tom obalu je pravda :-)Kombinoval jsem to ještě stim hnojivem od Green House a holkám de vidět chutná.
Díky za pochvalu :-) Potěšila :-)
Jsem zvědav jestly to holky stihnou do 63 dne.Proplachovat začnu od 50dne s Canna Flush.
Ted hnojim:BioBizz-bio grow 3ml
Green Sensation 3ml
Plagron Pk 13-14 1ml
Ten Biobizz co nevidět vypustim.Dávky jsou na zálívku do 3litrů vody.Hnojim každej pátej den.
Pěstu Zdar :-)

Naposledy upravil 28-01-2013 v 13:19 PM

Old Post 28-01-2013 v 10:08 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 47




35.Den

Old Post 28-01-2013 v 13:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 48

Už jen Green Sensation 5ml na 3,5Litru vody každej 3den do 55 Dne květu.Pak už jen flush aby to pak dobře chutnalo :-)

Naposledy upravil 01-02-2013 v 23:56 PM

Old Post 01-02-2013 v 20:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0818690 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív