Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » CFL 200W 5ks Vanilla Kush
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 17






16.Den

Old Post 09-01-2013 v 11:40 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 18

Zdar, co se s nima stalo? Kde mají listy takle si je probral ty?! Byly to krásné rostliny.

Old Post 09-01-2013 v 13:02 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

Zdar,Jo musel jsem ta CFL moc neprosvítí a na spodky nejedu protože by byli stejnak řídký.Tak jedu jenom na vršky..ještě to zhoustne a vyplní se prostor o to se nebojim..uvidíš přístí up jaký to budou zas krasavice je fakt že,ted vypadaj odrbaně :-)ale jeto pro jejich dobro do budoucna :-)

Old Post 09-01-2013 v 13:37 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 20

Sám jedu CFL a vím, že ty spodky nejsou žádnej zázrak, ale věř tomu že todle pro ně dobré není. Takovádle rapidní ztráta asimilační plochy se ti sakra projeví na jejich pozdější vitalitě a výnosu. Sám říkám, pokud by se rostlina chtěla listů zbavit, udělá to, příroda nás má stále co učit. Kamaráde věř mi, že si holkám dal dost zabrat a samy budou mít co dělat, aby se srovnaly do stavu úměrnýmu jejich vzrůstu a fáze jejich vývoje. Pokud nevěříš, zkus si v dalším kole polovinu rostlin nechat bez dotčení a půlku takle razantně obrat, uvidíš ten rozdíl. Chybama se člověk učí a to nemyslím nijak špatně

Old Post 09-01-2013 v 15:14 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 21

Jo je to pro ně ted stres ale někdy sem ty spodky musel přořezat.Takhle to dělá hodně lidí co jedou jenom na vrcholovky...
kdybych to neudělal tak tam mám pozdejš kopici listů a plno řídkých paliček což nechci.

Old Post 09-01-2013 v 16:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 22

Určitě, spodky se obíraj , ale podle fotek to vypadá , že jsi oškubal listy po celé kytce a to jí určitě neprospěje :-) věř Zedymu ...

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 09-01-2013 v 16:57 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 23

citace:
Původní příspěvek od bloomman
Jo je to pro ně ted stres ale někdy sem ty spodky musel přořezat.Takhle to dělá hodně lidí co jedou jenom na vrcholovky...
kdybych to neudělal tak tam mám pozdejš kopici listů a plno řídkých paliček což nechci.

Čau.
Normálně vyštípeš ty výhonky a listy tam necháš, je to jednoduchý, třeba příště

Old Post 09-01-2013 v 17:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

Sorry ale zdržim jse komentu.. Nahradim to přístíma fotkama pic :-)

Old Post 09-01-2013 v 20:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 25

no Jestli se splní bloommanova očekávání, tak už to bude druhej případ, viz:

http://grower.cz/forum/showthread....021#post1064021

tam se taky zdálo, že z těch oholenců nemuže nic bejt a pak všem klesl pant.
tak hodně štěstí, ať to vyjde

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 10-01-2013 v 08:22 AM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26

Hy3nA Díky..
Takhle bych si to nějak představoval :-))
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=50562

Old Post 10-01-2013 v 17:47 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 27






20-21 Den

Naposledy upravil 14-01-2013 v 08:18 AM

Old Post 14-01-2013 v 08:02 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28


3ml na 3Litry Green Senstation.

+ Dávám ještě do těch 3litrů vody z akvária 3ml BioBizz-bio grow.

+ Ještě 1ml Plagronu Pk 13-14.

+ Jednou za 14 dní dávám pouze 4,5ml do 3L vody FloraKleen,abych vyčistil kokos od nahromadněný soli.

Teplota 24°C -- 26°C

Vlhkost 40% -- 50%

Teplota zálivky 26°C :-)

Naposledy upravil 15-01-2013 v 10:29 AM

Old Post 14-01-2013 v 08:34 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 29

Já tě nevím kamaráde, na odkazy vejš odrbaných holek v květu se pěkně kouká, ale jestli má i takle probraná rostlina genetickou sílu vyytvořit takové květy, nemyslíš že by s původní zelenou plochou předvedla něco víc?
Neber to jako rýpání, snažím se o jakousi osvětu. Vždycky sem se snažil ke kytkám přistupovat s nějakým citem a netěžit jen gramy, ale pochopit fyziologii té rostliny, vyjít jí vstříc, s takovou by si nikdy tak razantně nezakročil.
Doufám, že mě chápeš a jestli tě s těma kecama seru, tak dej vědět a jestli to půjde, tak to po sobě smažu
Jinak je škoda, že si nezkusil poměrově obrané vs. neobrané i tak držím palce a je to přece o tom, že chybama se člověk učí ne

Old Post 14-01-2013 v 08:58 AM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30

To nevim jestly by předvedla něco víc ale tak do výšky už to moc neporoste,takže ted to pude spíš už jenom do šířky a pěkně to do 25.dne květu vyplní prostor.
Vypadá to drasticky ale funguje to,kdyby to CFL prosvitilo víc,tak bych to nedělal věř mi :-)
Já jse taky snažim porozumět tý rostlině jako takoví.A stim stříháním je to takový dilema někdo to dělá někdo ne já to dělám jen když kytku zastřihávám kuli většímu výnosu pokud jí nezastříhávám tak to nechávám na přírodě :-) Nesereš mně ale jen neznamená že to tak děláš ty že to bude tak dělat každej,řekl bych že je plno způsobů jak to dělat dobře jen si každej musí najít ten svůj.
Jinak se zatim Vanilla Kush jeví jako dobrá genetika začíná mi dělat radost :-)
obrané vs neobrané možná přístí kolo nechám jednu neobranou ale myslim si že pod Cfl to nemá moc cenu ani skoušet pod hps by to bylo jiný kaffe ta prosvítí dost o proti cfl takže mně se vyplatí ject spíš jen na vrcholovky s tou Cfl.Jo chybama se člověk učí.Tak Dík a at jse ti taky daří..

Old Post 14-01-2013 v 09:35 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
naxos
Stálý Člen

Karma uživatele naxos - 92% PěstitelskáKarma uživatele naxos - 92% PěstitelskáKarma uživatele naxos - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 31

Mno... nemyslím si žes udělal chybu... už několikrát sem tu na groweru viděl jak se z oškubanejch ošklivjech káčátek stalo něco čemu by nikdo něvěřil dyš na fotce viděl jen stonek
Já když sem měl tuuhletu CFL, tak jsem ji mel vertikálně- krásně to udělalo tvrdý vrcholovky, jak to u toho bylo blízko... a spodky byly taky obstojný, páč jim šlo víc světla než takle... :-)
Každopoádně držím palce a budu dál sledovat!

Dead girl can't say NO!

400w (Critical, Nepalese dragon, Great white shark, Zen) = 205,5 géé

400w (Chocolate rain) = 310 géé


Old Post 16-01-2013 v 16:59 PM
naxos je offline   Profil uživatele naxos   Find more posts by naxos   Foto galerie člena naxos   Click here to Send naxos a Private Message   Add naxos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sailinder
Stálý Člen

Karma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% PěstitelskáKarma uživatele sailinder - 35% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 503  

Příspěvek č. 32

zdarec,to zes ich ostrihal plne chapem,ja sem tie svoje prestrihaval dva krat,a za par dni jak keby mi tam tie listy niekto lopatu nahadzal,ja jedem tez pod cfl,a listu mam plny box az ma to vytaca lebo su tam nacvakane jak sfina...

Old Post 16-01-2013 v 17:11 PM
sailinder je offline   Profil uživatele sailinder   Find more posts by sailinder   Foto galerie člena sailinder   Click here to Send sailinder a Private Message   Add sailinder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:46 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9219700 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív