Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Upozorneni na neseriozni obchod vaporizery.eu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
_the_wolf_
legalizace.cz

Karma uživatele _the_wolf_ - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 36  

Upozorneni na neseriozni obchod vaporizery.eu Příspěvek č. 1

Ahoj,

chci upozornit na neseriozni obchod vaporizery.eu a varovat pred vyuzitim jejich "sluzeb".

Udelal jsem u nich objednavku, v den doruceni jsem se pokousel dovolat, abych zjistil, kdy mam toho kuryra asi tak cekat... po asi dvacatym zazvoneni mi ve dve odpoledne zvedli telefon, rekli, ze kuryr je na ceste a ze mi obratem zavolaji, kdy priblizne ho mam cekat, a tim to skoncilo, nikdo nedorazil a vsechny telefony od ty doby ignoruji.

Samozrejme jsem nebyl takovej trouba, abych zaplatil predem, ale varovani nikdy neuskodi.

Old Post 24-10-2012 v 16:55 PM
_the_wolf_ je offline   Profil uživatele _the_wolf_   Find more posts by _the_wolf_   Foto galerie člena _the_wolf_   Click here to Send _the_wolf_ a Private Message   Add _the_wolf_ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele _the_wolf_! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

no ono ti to zrejme asi dojde jeste,to co pises je uplne normalni,penize predem po tobe nechteji nikde ale i tuto moznost vetsina eshopu poskytuje

Old Post 25-10-2012 v 09:33 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 3

A neni to spíš neseriózní dovážková služba ?
Například PPL je opravdu děs a bída. Řidiči nejezděj včas, nepoužívaj mobil - až po zavolání na centrálu "co se kurva děje" začnou reagovat a pak třeba stejně nepřijedou.

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 26-10-2012 v 12:45 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
_the_wolf_
legalizace.cz

Karma uživatele _the_wolf_ - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od Mr. Figaro
A neni to spíš neseriózní dovážková služba ?


neni, udajne to mel vezt nejaky "kolega od nej z firmy"... krome toho jste asi lehce prehledli tu cast, v ktere mi cely den neberou telefon

Old Post 26-10-2012 v 18:55 PM
_the_wolf_ je offline   Profil uživatele _the_wolf_   Find more posts by _the_wolf_   Foto galerie člena _the_wolf_   Click here to Send _the_wolf_ a Private Message   Add _the_wolf_ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele _the_wolf_! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:01 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1637570 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív