Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » The Ultimate
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Pokuston
Stálý Člen

Karma uživatele Pokuston - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pokuston - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pokuston - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 340  

Příspěvek č. 17

to ,,toketoy" ok,diky za radu

Old Post 26-10-2012 v 14:33 PM
Pokuston je offline   Profil uživatele Pokuston   Find more posts by Pokuston   Foto galerie člena Pokuston   Click here to Send Pokuston a Private Message   Add Pokuston to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spála
Stálý Člen

Karma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 18

otázka co se týče počtu kytek záleží naprosto na tobě o kolik kytek se dokážeš postarat a o velikosti květníků, máš rozdíl jestli máš 10 v 6,5 nebo 3,6...ultimate se podle zkušeností tady z groweru dost táhne takže bych přepínal na nějaký přijatelný výšce a klidně metodu SoG

Old Post 30-10-2012 v 02:33 AM
Spála je offline   Profil uživatele Spála   Find more posts by Spála   Foto galerie člena Spála   Click here to Send Spála a Private Message   Add Spála to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kami27
Stálý Člen

Karma uživatele kami27 - 54% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 19

Hojky, jel sem ultimate už několikrát, jedu vše ze semen v boxe 100x100x200 pod 600W růstovka i květ v coltube, mam čtyř polohový předřadník lumatek a na začátku jedu pod úsporkou 125W. Hnojivo BioCanna celá řada plus enzimy. Mám je v 6Lx9 a hlína plagron roality. Je dobré je přepínat na květ kolem 20 cm (cca dva a půl týdne od vyjetí z hlíny) konečná vížka kolem 1,2 m. Poprvé sem je přepnul jak měly 28 cm a vyletěli na cca 1,5 m bez květináčů (+ 22 cm) což je mazec. Banka uvádí 70 dní je lepší 80, výnos co se mi podařil, pří 65 dní 460, 70 dní 490 a při 80 dní 540. Zkoušel sem zastříhávat jednou klasicky, jednou Fim, jednou sem je nechal, ve finále výnos přibližně stejný. Je rozdíl ve velikosti palic, když zastřihneš budou menší za to všechny přibližně stejně velké i spodky. Když je necháš tak spodky menší úplně spodní řídké ale za to vrchy dost mazec jeden měl 42 g průměrně měli 36 g. Měl sem s těch velkých palic dost srach že začnou hnít, ale ani jednou se nestalo a to sem měl vlhkost 65%. U semen se mi zatím nepodařilo natrefit na hermáče ani jiný nesmisl což u jiných bank se mi stalo i když beru jen femi. Jestli budeš mít vížku boxu 1,8 m tak budeš mít problém to uchladit bez coltube. Ke hnojení, já rači bio což každého věc to je jasné, ze zkušeností je lepší je tak moc nehnojit rači miň jak víc, vyhneš se přehnojení. Holky od poloviny květu dost vypijí, tak asi 1,5 L co tři dny PH vody se drž 6.0-6.1 Z osmi modelů co jsem měl, se mi tento líbí zatím nejvíc, až na tu celkovou dobu 100 dní. Ať se daří a holky se mjí k světu.

Old Post 30-10-2012 v 10:31 AM
kami27 je offline   Profil uživatele kami27   Find more posts by kami27   Foto galerie člena kami27   Click here to Send kami27 a Private Message   Add kami27 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pokuston
Stálý Člen

Karma uživatele Pokuston - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pokuston - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pokuston - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 340  

Příspěvek č. 20

Zdravim vsechny a vsem velke diky panove, extra podekovani pro ,,kamil27" Ty hnojiva jsem podelal,tet uz to vim ale kupoval jsem drive nez jsem myslel,mam celou sadu od. Plangron terra (grow,blom a hlina light mix) plus green sensation a sugar royal a taky bio bizz root juice,bloom a top max. Dalsi kolo pojedu jen v biu ale tet zdelam co jsem koupyl S tou usporkou me to taky napadlo,chtel jsem 125 a 250w usporka a 400w hps (moza i 600w).Box tez ponecham 120x120x200 mam sice 4x tt ale i tak,teplo je svine S tim prepnutim super rada,urcite poslechnu a 80 dni taky necham,jen at se napasou Jinak jak to maka? Je to dobrej model nebo jen moc chvaly? Jeste jednou diky,moc mi to pomuze. K+ leti.

Old Post 30-10-2012 v 22:24 PM
Pokuston je offline   Profil uživatele Pokuston   Find more posts by Pokuston   Foto galerie člena Pokuston   Click here to Send Pokuston a Private Message   Add Pokuston to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kami27
Stálý Člen

Karma uživatele kami27 - 54% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 21

Pro mě je ultimate zatím top na vínos i chuť. Do nebe ji chválit nechci, každy z nás co chová svoje holky musí ve finale přijít na to co mu chutná a co se vyplatí váhově tak že vlastní zkušenost je to nej. Můž se klidně stat že ti to nevíjde, je lepši počítat s horším výsledkem a pak být překvapen. K té lampě, já jedu pod 600 W Hps od poloviny květu přepínam předřadník na 110%, když pojedeš pod 400 W nepočítej s tí, že výnos bude nad 450 g (opravdu jen můj odhad) na ploše 120x120, sice zadařit by se mohlo. Bohužel 600 w dělá dost velké teplo, mě pomohl Coltube teplo v boxe o 3 až 4 °C teplota nad vrcholkama (lampa cca 40 cm nad holkama)vetši než v místnosti v které je box a k tomu odtah do jiné místnosti. Zapojené to mám pacháč, prima klima s regulací, Coltubule a ven, bez aktivního přítahu. To jak si vytuníš boxík záleží na tobě a financích co do toho chceš (můžeš) dát. Na foru je toho dost stačí jen hledat. když nenajdeš tak ti tu určitě někdo poradí. A nejdůležiťejší nikomu ve svém okolí se nesvěřuj. Držím palec

Old Post 31-10-2012 v 10:38 AM
kami27 je offline   Profil uživatele kami27   Find more posts by kami27   Foto galerie člena kami27   Click here to Send kami27 a Private Message   Add kami27 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kami27
Stálý Člen

Karma uživatele kami27 - 54% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 22

Ješťe sem zapoměl na dost podstatnou věc, všeobecně je známo že holky nemají rádi světlo v době spánku u ultimate to platí dvojnásob. Palice začnou řídnout a k tomu se začne vytahovat. Ty pasivní díry s tou síťkou dole v boxu rači nech zavřené a přítah si udělej přes tu díru dole na kabely, kup hadici tak aby se ti tam vlezla několikrát ji ohni a určitě si zkontroluj zda ti tam neleze světlo (mě se zdalo, jak sem začinal s Ultimate že reagují i na pitomou običejnou žárovku) tak že uplná tma v době spánku. Jestli budeš chtít provadět nějakej postřik tak nejlepší doba je těsně před spánkem, nebo si kup lampičku se zeleným světlem v growshopu přímo pro dobu spánku. Za karmu moc dík

Old Post 31-10-2012 v 16:33 PM
kami27 je offline   Profil uživatele kami27   Find more posts by kami27   Foto galerie člena kami27   Click here to Send kami27 a Private Message   Add kami27 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pokuston
Stálý Člen

Karma uživatele Pokuston - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pokuston - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pokuston - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 340  

Příspěvek č. 23

Zdravim vsechny,diky moc za vase rady. Tak jsem to konecne uz rozjel v sobotu jsem dal seminka do vatovejch polstarku nakl. a v nedely uz lezly. Nechal jsem je do vcera (cca 36hod.) a dnes uz jsou v hline,koupyly jsme Humax compoust 75l pytle,vzal jsem pro jistotu 150l abych nemel malo,mam 15l kvetinace (tet jsou v 3l) a 20ks semen ale rozjedu v boxu asi jen 16 kousku a 4 si necham na modrem svetle na rizky,klony pro dalsi kolo,jestly to pujde,chci si to skusit a hlavne si myslim ze 20ks do boxu 120x120 je moc! ja vim ze spousty growmenu jich tam obcas ma i vice ale zase si myslim ze to je potom na ukor sklizne a ty kytky vypadaj docela chude,proste chci mit pro sve kotatka vic mista a poradne kyti ! Dnes jsem do prvniho zalevani pridal podle navodu Bio bizz root juice,teda jsem dal o trochu min,protoze se tech hnojiv prece jen trochu bojim. Psaly 1ml/1l H2o a ja dal 0,8ml/1l H2o,v substratu je predhnojeno na tyden (podle vyrobce) a je tet na dva tydny chci uzit jen ten root juice a pak prejdu z bio bizz na plagron terra~grow,bloom a bonusy green sensation a sugar royal. Dnes jsem se docetl o Led svetle Mazar spectrabox 300w,fakt se mi to moc zamlouva,co si o tom myslite? ja vim,je to drahe jako krava ale funguje to? je to jako na Hps nebo velkej rozdil? V recenzich o tom mluvy hodne pekne ale co praxe?? Jinak jeste jednou diky panove a jestly delam neco spatne tak me prosim napiste,budu se snazzit vse zaznamenat a nafotit a samo to sem budu vkladat a doufat ze se obcas kouknete co a jak delam zle atd, Diky moc a kvetu zdar

Naposledy upravil Pokuston 26-12-2012 v 23:05 PM

Old Post 07-11-2012 v 00:24 AM
Pokuston je offline   Profil uživatele Pokuston   Find more posts by Pokuston   Foto galerie člena Pokuston   Click here to Send Pokuston a Private Message   Add Pokuston to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronaut
Stálý Člen

Karma uživatele Astronaut - 85% PěstitelskáKarma uživatele Astronaut - 85% PěstitelskáKarma uživatele Astronaut - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 178 

Příspěvek č. 24

Zdar v boxu 120 x 120 mam 9 kytek v 11 l kvetinacich a vyrostou vzdy tak e se tam sotva vejdou myslin ze 15l je zbytecny akorat zpotrebujes zbytecne vic hli.y vody a hnonek. O ma aru ti nic nepovim ale hnojiva bio bizz ( bloom . Grow. A top max) muzu vrele doporucit. Nepotrebujes k nim ec metr jsou jednoduch A. Spatny rozhodne nejsou.

Old Post 07-11-2012 v 01:08 AM
Astronaut je offline   Profil uživatele Astronaut   Find more posts by Astronaut   Foto galerie člena Astronaut   Click here to Send Astronaut a Private Message   Add Astronaut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pokuston
Stálý Člen

Karma uživatele Pokuston - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pokuston - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pokuston - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 340  

Příspěvek č. 25

Pro Astronaut; Diky za info,s tema kvetinacema jsem si myslel ze vice mista pro koreny=vetsi vynos? nebo ne? Priste ale opravdu pujdu do mensich,asi taky okolo 10-11l. Na ten Bio bizz mi tady uz psaly chvalu takze jasna volba jen tet musim zpotrebovat ten plagron,jen jsem vul koupyl terra a to neni ciste bio,no malo jsem cetl a rychle nakupoval Jeste prosim jakou mas lampu? resp. jake svetla kombinujes? ja chci na rust 125w usporku tak na tyden mozna dva,podle toho jak pojedou,pak bych chtel prejit na 250hps/grow a po prepnuti 12/12 250w/hps bloom na dva tri tydny a pak 400w/hps nebo 600w/hps (600w jsem koupyl driv nez jsem zacal resit teplotu) ale nemam cool tube takze 600 asi ne,sice ziju v U.K a je tady docela chladno ale 600w/hps je kotel. Ale co myslis na ty svetla?

Old Post 07-11-2012 v 02:00 AM
Pokuston je offline   Profil uživatele Pokuston   Find more posts by Pokuston   Foto galerie člena Pokuston   Click here to Send Pokuston a Private Message   Add Pokuston to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kami27
Stálý Člen

Karma uživatele kami27 - 54% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 26

Hoj Pokuston: S těma květináčema, kořeny od konopí rostou kolem stěn květináče tak je lepší je aspoň párkrát přesadit z menších do větších ať kořeny prorostou tím využiješ i hlínu uprostřed když máš ty velké kětináče. Je to sice drbačka ale sojí za to. S těma lampama to máš těžký, na start ti určitě bude stačit i úsporka 125w, ale na konec 400w hps na 120x120 bude asi málo. Po bokách ti to asi moc neporoste. Díval sem se na netu U.K a za ten cooltube chcou fakt balík, Sice nevím jak by to bylo, kdybys sis to obědnal třeba s ČR u nás tak kolem litru na kolik by tě přišlo poštovné? K těm kombinacím lamp, málo kdo tu má předradníky 250w, 400w a 600w najednou, většinou máme jenom jeden max dva. Kombinovat ty lampy co tři, čtyři týdny je blbost. Jak mile ti kytky zaplní prostor (to je tak dva, tři týdny po přepnutí na květ) měl bys jim dát plnou vatáž, asi by to byl pro ně dost velký stres je tak často přepínat. Jestli ti jde o výnos (všichni kdo říkaj že ne, tak kecaj) sežeň si coltube, po prvním kole se ti stokrát vrátí a zbylé pampy s předřadníky zkus prodat. zatím hojky a holky ať rostu

Naposledy upravil kami27 08-11-2012 v 00:47 AM

Old Post 07-11-2012 v 18:35 PM
kami27 je offline   Profil uživatele kami27   Find more posts by kami27   Foto galerie člena kami27   Click here to Send kami27 a Private Message   Add kami27 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pokuston
Stálý Člen

Karma uživatele Pokuston - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pokuston - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pokuston - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 340  

Příspěvek č. 27

Zdar kami27,diky ti za rady,kyti jsem uz rozjel a vcera uz byly 4 ks venku,vypadaj super,pred zasazenim jsem jim dal root juice do hliny a pak zasadil,vcera jsem odpalyl lampu Cfl 250w a mam tam celkem 15ks kvetinace 3l,nastal mi problem s boxem,nedorazila pulka konstrukce,tak to mam zatim jen svesene a svetlo cca 50cm nad kytkama,je to bida ale jezdim kamionem a do soboty to musi prezit,pak dokoupim nove casti a vse dodelam,na zvlhceni jsem pridal zatim jen par misek s vodou do boxu mezi kvetinace,6ks cca po 0,5l vody,tak to snad vydrzi. Ty predradniky a lampy mam diky kamosovy co to spolu kutime,ja mel meco a neco on,vis jak,to 600kilo jsem koupyl nove a prave jsem chtel na nem dojet ale ten cool tube je masakr a vzhledem k tomu ze jsem kupoval box,svetlo,hnojky atd. tak jsem celkem svorc a drive za mesic to nedam,samo ze chci to hulco pro sebe ale i dal. Je to tady cenne ale mam dost vseho a nechci farmu,jen tak 500g za tri mes. vtip! ale bylo by to pekne. Navic jsme v tom dva borci co se zname od mala a palime co to da,takze na kseft stejne zbyde pomalu ale 10 lyber za g to je masakr a kvalita?? Katastrofa,mokre hnusne a bez chuti,to nehodlam kupovat tak uz asi chapes,ja stahnu dva nekdy tri g denne,kourim 15let ale takove sracky nechci,chci svoje detatka. Jeste jednou diky za cenne rady,o vykendu dodam nejake foto jak dodelam ten box,snad uz budou vsechny venku tak budu mit co ukazat,doufam. Diky a at to roste jak ma

Old Post 08-11-2012 v 13:18 PM
Pokuston je offline   Profil uživatele Pokuston   Find more posts by Pokuston   Foto galerie člena Pokuston   Click here to Send Pokuston a Private Message   Add Pokuston to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kami27
Stálý Člen

Karma uživatele kami27 - 54% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 28

Zdarec Pokuson, ta výška by zas tak moc nevadila, než holky povyrostu, máš tak dva týdny. Jen co se týče té vlhkosti tu si s ťema miskama moc nezvedneš, máš tam vlhkoměr? Kdyš sou ještě mimi tak je lepš je dát do sáčku (jako špejle a na to mikrotenový sáček) tím budou mít ze začátku dost vlhka. Ale ne zas na moc dlouho, aby mohli dýchat. takový levný pařníček :-) Jaký tam máš odtah? Na úpravu PH vody něco máš? Před pár lety sem taky jezdil mkd, tak vím jak je to s časem. Ty fotky přihoď, ať vidíme England grow in the ultimate :-) tož šťastný dolet trucker :-)

Old Post 09-11-2012 v 20:26 PM
kami27 je offline   Profil uživatele kami27   Find more posts by kami27   Foto galerie člena kami27   Click here to Send kami27 a Private Message   Add kami27 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronaut
Stálý Člen

Karma uživatele Astronaut - 85% PěstitelskáKarma uživatele Astronaut - 85% PěstitelskáKarma uživatele Astronaut - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 178 

Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od Pokuston
Pro Astronaut; Diky za info,s tema kvetinacema jsem si myslel ze vice mista pro koreny=vetsi vynos? nebo ne? Priste ale opravdu pujdu do mensich,asi taky okolo 10-11l. Na ten Bio bizz mi tady uz psaly chvalu takze jasna volba jen tet musim zpotrebovat ten plagron,jen jsem vul koupyl terra a to neni ciste bio,no malo jsem cetl a rychle nakupoval Jeste prosim jakou mas lampu? resp. jake svetla kombinujes? ja chci na rust 125w usporku tak na tyden mozna dva,podle toho jak pojedou,pak bych chtel prejit na 250hps/grow a po prepnuti 12/12 250w/hps bloom na dva tri tydny a pak 400w/hps nebo 600w/hps (600w jsem koupyl driv nez jsem zacal resit teplotu) ale nemam cool tube takze 600 asi ne,sice ziju v U.K a je tady docela chladno ale 600w/hps je kotel. Ale co myslis na ty svetla?


To s tema kvetnikama plati ale jen do určité míry stručně řečeno, k těm světlum sem skoušel všechno možný... ale 400w na 120 x 120 je malo 600w bych rekl ze staci cooltube nemám jen větrák na výbojku a až 420M3 odtah kterej de jen do místnosti a když nezapomenu občas vyvětrat teploty přes 27,5 nejdou ale když dásš přitah a odtah y venku a ven musíš to uchladit jak prd i bez větrání. dřív sem jel celou dobu 600w pak 400 růst a kousek květu a teť je nejdřív dávam do matkovny pod 250w MH pak jdou pod 400w mh pri prpnutí dostanou 440w až do cca 14dne květu pak přepnu na 600w a na poslední 3 až 5 týdnů podle delky zraní přepnu na 660w (předřadník lumatek nebo tak něják) a zdá se mi to ok ale kámo každejch cca 14 dní přemontovávat na kabelzy jinej předřadník asi nebaví nikoho..... když uděláš kabelz ke všem 3 nebo kolik toho vlastne máš budes to muset stejne vždy přepojovat alespon u objímky a tam je to pak asi největší opruz když máš stan plnej kytek... dobře si to promysli at nemáš ze své radosti jen samé starosti.... maj sa astronaut

Old Post 09-11-2012 v 21:19 PM
Astronaut je offline   Profil uživatele Astronaut   Find more posts by Astronaut   Foto galerie člena Astronaut   Click here to Send Astronaut a Private Message   Add Astronaut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pokuston
Stálý Člen

Karma uživatele Pokuston - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pokuston - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pokuston - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 340  

Příspěvek č. 30

Zdar panove,predem dekuju vsem za vase rady a hlavne zajem,jsem rad ze mam nad sebou nekoho kdo bude koukat,cist a hlavne reagovat! Pro kamil 27, s tema pytlikama super napad,diky! Chtel jsem na na dat plastove kelymky (pruhledne) ale bal jsem se prave toho vzduchu,ale ty pytle skusim,spejletem si muzu nastavyt i vysku a tak se bude parit i dychat,ze me to nenapadlo Vlhkomer jsem objednal i s klypsnakem kterej dosel ale vlhkomer nikde,tak zitra koupim novej. Jinak jsem dnes projizdel okolo baraku a tak me to nedalo a letel jsem se kouknout na moje krasky vypadaj skvele z dvaceti kousku vylezlo 16ks (dnes posledni 1x zasazene) a ta nejvetsi je asi 5cm vysoka a ma dva vetsi a dva mensi listky pak nepatrne mensi jsou ty ostani kocky,vypadaj skvele,krasne zeleny,v sobotu (rano nebo tak nejak) dodam prvni foto,timto se i omlouvam ale mam v tom zmatek,malo casu a tak nestiham,tet o vykend dostavim cely svuj sen,tak to nafotim a predstavim. Ps: svitim na to Eco light 250 cfl,stinidlo nejake obycejne,koupyl jsem ho v setu s 600w/hps (je velke cca 45cm) a zalevam voda ph 6,0 plus bio bizz root juice dnes 2ml/l a rozlyl jsem to mezi 16ks,zem byla pekne proschla,skousel jsem to prstem 2x u sesti kusu asi cca 2-3cm hluboko. A jeste prosim jak to mam pocitat? nektere seminka jsem zesadil drive nektere pozdeji +/- 2 dny. Nebo to proste muzu nechat dva tri tydny a jak uznam (samo ze az bude pripravena) tak prepnu a zacnu pocitat kvet? muzu to tak udelat? co jsem pochopyl tak si vlastne diky modremu spektru muzu kytky nechat dorust kam chci,tim si je tak nejak srovnam) pak prepnu na kvet a tim padem mam vsechny stejne a i jiste dny,je to tak,ze? Vim ale nejsem si jistej a uz jsem to cetl Jinak jeste jednou diky moc.

Old Post 10-11-2012 v 00:13 AM
Pokuston je offline   Profil uživatele Pokuston   Find more posts by Pokuston   Foto galerie člena Pokuston   Click here to Send Pokuston a Private Message   Add Pokuston to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pokuston
Stálý Člen

Karma uživatele Pokuston - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pokuston - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pokuston - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 340  

Příspěvek č. 31

jj a jeste pro Astronaut: Dekuju opet i za tve rady,hlavne to svetlo,super vedet ze to mas bez cooltube na 600w a zvladas to! tet budu predelavat cely box plus jeste neco na vic,psal jsem neco o tom tady nahore takze asi budu vyuzivat dva predradniky na jednou (dve svetla) a tudiz vsechno chci zadelat na stalo,mam takovej napad a tet ho zkusim zrealyzovat,ale nevim jak to dopadne tak to nechci zatim moc rozvadet ale kdyz vim ze to zvladas ty v boxe 120x120x200 tak to snad zvladnu taky,mam 4ks ventylatoru (takove ty zachodaky) a rano jdu pro TT nebo neco takoveho na dobrej odtah,jinak na stinidlo chci pridelat jeden ten zachodak a hnat to primo ven z bytu (pod strechu a ven) vytah bude primej bez krouceni takze teplo snad poleti do aleluja Jinak kamos je elektrikar a tak ruzne regulatory otacek asi nebude takovej problem takze dam jeden urcite i sem na ten. Jinak predraniky lumatek jsou fakt vostry teda co tady na groweru o tom borcy pisou takze casem taky nakoupym,je fakt; bobrej! Jeste diky a o vykend dodam foto,uz 16ks leti,jsou husty Zatim se mej a at to roste

Old Post 10-11-2012 v 00:33 AM
Pokuston je offline   Profil uživatele Pokuston   Find more posts by Pokuston   Foto galerie člena Pokuston   Click here to Send Pokuston a Private Message   Add Pokuston to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pokuston
Stálý Člen

Karma uživatele Pokuston - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pokuston - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pokuston - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 340  

Příspěvek č. 32


Naposledy upravil Pokuston 22-03-2013 v 06:38 AM

Old Post 10-11-2012 v 00:49 AM
Pokuston je offline   Profil uživatele Pokuston   Find more posts by Pokuston   Foto galerie člena Pokuston   Click here to Send Pokuston a Private Message   Add Pokuston to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:49 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9278240 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív