Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » The Ultimate
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 28 29 30
Autor
Téma 
Pokuston
Stálý Člen

Karma uživatele Pokuston - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pokuston - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pokuston - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 340  

Příspěvek č. 465


Foto 3. (6.3.2013)

Dont drink and drive,smoke and fly. Bob Marley

Old Post 09-03-2013 v 08:22 AM
Pokuston je offline   Profil uživatele Pokuston   Find more posts by Pokuston   Foto galerie člena Pokuston   Click here to Send Pokuston a Private Message   Add Pokuston to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pokuston
Stálý Člen

Karma uživatele Pokuston - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pokuston - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pokuston - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 340  

Příspěvek č. 466


Foto 4. spodni palky.

Dont drink and drive,smoke and fly. Bob Marley

Old Post 09-03-2013 v 08:26 AM
Pokuston je offline   Profil uživatele Pokuston   Find more posts by Pokuston   Foto galerie člena Pokuston   Click here to Send Pokuston a Private Message   Add Pokuston to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pokuston
Stálý Člen

Karma uživatele Pokuston - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pokuston - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pokuston - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 340  

Příspěvek č. 467


Foto 5. tak a posledni zbohem 6.3.2013 posledni Ultimate.

Dont drink and drive,smoke and fly. Bob Marley

Old Post 09-03-2013 v 08:30 AM
Pokuston je offline   Profil uživatele Pokuston   Find more posts by Pokuston   Foto galerie člena Pokuston   Click here to Send Pokuston a Private Message   Add Pokuston to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pokuston
Stálý Člen

Karma uživatele Pokuston - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pokuston - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pokuston - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 340  

Příspěvek č. 468


..... a jeste vam ukazu par kousku co jsou uz suche




Tak co tomu rikate?


Dont drink and drive,smoke and fly. Bob Marley

Naposledy upravil Pokuston 09-03-2013 v 19:56 PM

Old Post 09-03-2013 v 08:35 AM
Pokuston je offline   Profil uživatele Pokuston   Find more posts by Pokuston   Foto galerie člena Pokuston   Click here to Send Pokuston a Private Message   Add Pokuston to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pokuston
Stálý Člen

Karma uživatele Pokuston - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pokuston - 94% PěstitelskáKarma uživatele Pokuston - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 340  

Příspěvek č. 469

No tak co vy na to? Kdo ma vetsi palky?


Jsou to krasavice,nadherna vune a prijemna chut,hodne cejtim citrus a raselynu,nebo neco takoveho,kour je hustej a dusi jako svina mam 50 cm bongo a to je ficak jsem moc spokojenej a komos taky. Jen me se*e ze jsem chodil na ochutnavky uz asi tri tydny pred kosou a ze me fakt chutnalo a chodil jsem casto takze malo ktera holka se dockala konce bez ustipnuti na ochutnavku,ale ty co jsem nechal dojet bez tak nadhara,jak jsem psal okolo 58g. No kazdopadne vaha a celkove uzavreni bude asi tak za tyden. Jinak cekam vase reakce,diky vsem co sledovaly,pomohly atd.
Diky.

Dekuji vsem za "K+"


Edit: 24.3.2013
Predem se omlouvam za zpozdeni ale zkousel jsem promazavat trejd abych vam mohl odpovedet vsem dohromady ale je uz zaplnenej a nejde mi pridat zadni prispevek. K tve otazce: Je to jak pises,palky nejsou extra tvrde ale ani meke,jsou vzdusnejsi,vazil jsem nektere z nich,pouze vrcholy ostrihane i o ty spodni palicky pod centralem a byly po 28,9g-29,6g-31,1g 33,9g coz zase neni tak zle kdyz nekteri borci tady nedaji ani to z cele kytky,ne?
Ale je fakt ze jsem soucasne s nima jel ty no name a ty jsem mel strizene na fima a jednu s 10ti vrcholy a druha s 11ti,tet jsem z kazde z nich tri sekl a zbytek dojizdim. Tech sest palic (celkem) tvrde jak skala! sice mensi ale na vahu si myslim ze budou lepsi! aspon centraly.
tech sest centralu na vaze po ustrizeni ukazalo 928g - dva dny predem jsem tu kytku zalyl. Tet vysej a cekam az doschnou. Kazdopadne tvrdost uz tet nemusim ani srovnavat,jasne lepsi je to no name,ultimate jsou mekke a hodne vzdusne!
Kazdopadne huleni to je prvotridni ! Od kosy jsem v rause non stop a parada! Dlouho trvajici efekt,citrusovo zemita chut se sylnim aroma,nekdy cejtim i nejake koreni ale nevim co to je. Kazdopadne jsem ze sestnacti kytek mel vice nez 700g huleni,presnej pocet nevim,jak jsem psal tak jsem chodil ustipovat a ze fakt dost vyhulim a pak behem suseni atd,co jsem zvazil tak bylo 25 unci (25x28g) + 23g to vim presne a dalsi jedna kytka me zbyla,ta posledni v tom bongu,ta sice vypadala krasne ale jen z dalky ! Na chuti nestratila vubec nic ani na sile ale byla strasne ridka!! celej ten strom bylo vlastne nekolyk malinkatech palek pohromade,sice se to da hulyt ale na vzhled absolutne k nicemu,po uschnuti kazdej kontakt meni krasnou palku v prach s kostrou jak od stonozky,strasne prorostle a micro palky,ta jedina me zklamala! Ale byla nejtezsi a jedina kterou jsem nevazil celou.

Celkove podle me bylo min 780g na 16ks pod 600w

Kazdopadne ja jsem vice nez spokojenej,cekal jsem max 550g a mel jsem o dost vice,dekuju vsem za zajem,rady a vse ostatni.

Jeste jednou diky a vsem dekuji za "K+"

Pokuston

Ps: Veskere info prosim Pm

Dont drink and drive,smoke and fly. Bob Marley

Naposledy upravil Pokuston 24-03-2013 v 22:55 PM

Old Post 09-03-2013 v 08:51 AM
Pokuston je offline   Profil uživatele Pokuston   Find more posts by Pokuston   Foto galerie člena Pokuston   Click here to Send Pokuston a Private Message   Add Pokuston to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koogi1
Stálý Člen

Karma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% PěstitelskáKarma uživatele koogi1 - 82% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 750  

Příspěvek č. 470

Nevypadájí zle o tom žádná
Jak bys ohodnotil tvrdost,mně připadají šíše docela hodně vzdušné
a ne moc prorostlé vrcholovky!
Jinak je vidět že patra jsou roztahané což ti na výnosu ubralo jako
prase,můj názor je že jsi měl je držet hodně nízko s více vrcholy 4-6
hlavních palic a spodky dát do háje to by bola podle mne dobrá volba
jak výnosově tak i bys neměl tolik problémů s celým pěstem.

Ale jinak na to co sis s tím užil to vypadá docela dobře

Rozvážný člověk využívá osobních zkušeností,
moudrý člověk zkušeností druhých.


Old Post 11-03-2013 v 13:31 PM
koogi1 je offline   Profil uživatele koogi1   Find more posts by koogi1   Foto galerie člena koogi1   Click here to Send koogi1 a Private Message   Add koogi1 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele koogi1! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 471

Ta kytka v tom bongu s tím míčem nahoře vypadá dobře!
Taky mě ale připadají dost nadýchané, vzdušné.
Ale dobrý ne?

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 11-03-2013 v 14:16 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 22:15 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 28 29 30  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2999050 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív