Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Euforia 150w CoCo Drip
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Největší sympaťák?
Jack Torrance
Hodňák Ackerman
Lecter
Edmund The Black Adder
Arnold Jidáš Rimmer
Biskup z Bath a Wales
Jiří Straka
Bohuslav Sobotka
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Mr.Nobody
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 365  

Euforia 150w CoCo Drip Příspěvek č. 1




Zdarec

Vítám vás u mého sedmého indóru


Né , že si budete myslet , že tyhle fóra zakládám jen kvůli chlubení, sou spíš pro studené zimní večery kdy se sklenicí Baileys prohlížím své triumfy a přitom řežu sluhu bičíkem.V podstatě bych tyto články přirovnal k pamětem Julia Caesara , nebo Pattonovým slavným výrokům.

Tentokrát je taktika takováhle!


Nechám hrozně dlouhou dobu řízek na růstu a vyplním s ní komplet můj Box.Takže prostě chci stvořit megamonstrum roztahaný po celý skříni

Tenhle styl sem rozjel , protože mě zbylý 2 řízky exly

Zvolil sem Euforii od Dutch Passion.Mám s ní už nějaký ty zkušenosti tak mě nemůže zaskočit ďábelskej růst jako posledně u Blueberry,která mě po přepnutí překvapila o dobrejch 200%.

Novinky v tomhle pěstu je trochu jinak upravený časování spínaček a to , že sem zainvestoval nějakou kačku do nový Son-t pia plus výbojky , tak uvidím co to udělá.
Počkám jak se mě podaří vytvarovat kytku a kdyby to šlo, tak bych rád prdnul výbojku na vertikálu , takže děj se vůle....však víte...

Hnojím již klasicky Jungle in da box, česká značka , relativně levná a osvědčená...Do cocosu to cpu pomocí kapilár a čerpadla atman 303 , stačí to trochu poladit a funguje to bezvadně.Pro mikrogrouwy bych řekl ideál...

O ventilaci se mi starají 2x 120mm a 4x 80mm napojený na dvou regulovatelnejch zdrojích.

A slunéčko výše zmiňovaná 150w HPS Son-t Pia plus...


Díkec za sledování a přispívání N.

Horrorování
Seed Finder
Trocha kultury
5.indoor 3x Hashberry

Naposledy upravil Mr.Nobody 19-11-2012 v 09:47 AM

Old Post 10-10-2012 v 10:43 AM
Mr.Nobody je offline   Profil uživatele Mr.Nobody   Find more posts by Mr.Nobody   Foto galerie člena Mr.Nobody   Click here to Send Mr.Nobody a Private Message   Add Mr.Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Zdarec drzim palec mna tiez Euforia svojim sposobom tiez potesila a to som isiel to same len na 200W CFL tak nech len vydu predstavy bubem sledovat ak sa ti dary .

Old Post 10-10-2012 v 15:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Nobody
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 365  

LST Příspěvek č. 3



Tě péro

V první řadě díky za sledování
S euforkou sem na nějakých 21 dnech růstu a už se z ní stává pěkná příšera

Ozkoušel sem zalepit černou izolepou výtoky z květináče a...EJHLE!
Okamžitě se kořeny začly drát do prostoru , kde je původně už světlo ...(viz.1)

Horrorování
Seed Finder
Trocha kultury
5.indoor 3x Hashberry

Old Post 01-11-2012 v 15:31 PM
Mr.Nobody je offline   Profil uživatele Mr.Nobody   Find more posts by Mr.Nobody   Foto galerie člena Mr.Nobody   Click here to Send Mr.Nobody a Private Message   Add Mr.Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chlapeczlesa
Stálý Člen

Karma uživatele chlapeczlesa - 48% PěstitelskáKarma uživatele chlapeczlesa - 48% PěstitelskáKarma uživatele chlapeczlesa - 48% PěstitelskáKarma uživatele chlapeczlesa - 48% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 4

LST master Nobody Hehe, přesně takle jsem měl ty rovnátka na květináči chycený taky Nahřát a šup ho tam, viď? Pěkná bonsai

1. a 2. Grow WW, Pineapple chunk

III. Round - The Ultimate

IV. Round - Dutch Passion Mix

Old Post 01-11-2012 v 16:05 PM
chlapeczlesa je offline   Profil uživatele chlapeczlesa   Find more posts by chlapeczlesa   Foto galerie člena chlapeczlesa   Click here to Send chlapeczlesa a Private Message   Add chlapeczlesa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Nobody
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 365  

3.11. přep. Příspěvek č. 5




Zdarec

takže sem 3.11. přepnul na 12/12


fotos dodám dodatečně


DudeFromTheForest : jo lst je prča , moc mě to baví zkus kouknout na fotky jaký šílený kolena ta kytka vytváří.
Tentokrát sem si s tím opravdu vyhrál , ptž mám jen jednu kytku a nechci nic podcenit

S tím nahříváním je to zajímavej nápad , já to propichuju grouwerskejma" manikůrníma nůžtičkama , který mám spešl na práci s kytkama ,
takže různý zastřihávání , sklízení atp... samo potom tam zašněruju měděnýho dráta a stáhnu dle potřeby

Ještě uvidím jak se mi kytka vytáhne a dle potřeby ji omydlím od větví bez potenciálu , však koukněte kolik to má větví a větviček , viděl bych to tak , že 2/5 půjdou pryč

Horrorování
Seed Finder
Trocha kultury
5.indoor 3x Hashberry

Naposledy upravil Mr.Nobody 07-11-2012 v 16:11 PM

Old Post 07-11-2012 v 11:39 AM
Mr.Nobody je offline   Profil uživatele Mr.Nobody   Find more posts by Mr.Nobody   Foto galerie člena Mr.Nobody   Click here to Send Mr.Nobody a Private Message   Add Mr.Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ladikfzr
Stálý Člen

Karma uživatele ladikfzr - 0% PěstitelskáKarma uživatele ladikfzr - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 6

Tak to bude dobrá džungle.....

Old Post 07-11-2012 v 14:03 PM
ladikfzr je offline   Profil uživatele ladikfzr   Find more posts by ladikfzr   Foto galerie člena ladikfzr   Click here to Send ladikfzr a Private Message   Add ladikfzr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chlapeczlesa
Stálý Člen

Karma uživatele chlapeczlesa - 48% PěstitelskáKarma uživatele chlapeczlesa - 48% PěstitelskáKarma uživatele chlapeczlesa - 48% PěstitelskáKarma uživatele chlapeczlesa - 48% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 223  

Příspěvek č. 7

Mazec! To bude brutální kytka! Jsem zvědavej, jak si pude po přepnutí. Myslim, že tenhle prostor pro ní bude akurát. Jak říkáš, pěkně očesat slabé (já už jich spoustu sebral včera, je mi jich vždycky líto, ale věřim, že pak budou lepší vršky). Zajímavej projekt s jednou kytkou, já jich jedu pod stejnou watáží 6, tak to pak porovnáme Myslim, že z ní budeš mít ale pěknej výnos. Držim palec!

1. a 2. Grow WW, Pineapple chunk

III. Round - The Ultimate

IV. Round - Dutch Passion Mix

Old Post 07-11-2012 v 14:03 PM
chlapeczlesa je offline   Profil uživatele chlapeczlesa   Find more posts by chlapeczlesa   Foto galerie člena chlapeczlesa   Click here to Send chlapeczlesa a Private Message   Add chlapeczlesa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Příspěvek č. 8

Dobrej plán Myslím, že nebude problém s ní tenhle prostor vyplnit, takže tahej jí co to dá! Samozřejmě jsem zvědavej na výnos. Budeš to rovnat do nějakýho síta?

je to generační válka, ale my ji vyhrajem... | hands can destroy - the same can help! | every single piece of stuff is good, unless you can't utilize it | ukbassradio.co.uk

Old Post 07-11-2012 v 14:21 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Nobody
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 9


Zdarec všichni

díkec za poklonu...

koles: jo problém s vyplněním nebude ,tahle euforka se mě většinou o těch 150% vytáhne . takže to bude zas akorát
Do síta se mě moc jít nechce. Když to bude moc jungle , tak šoupnu výbojku na vertikál

Chlapec : jo očesávačka slabých je nezbytná hezky probrat větve až po vrchní pálky ... Já chtěl původně jet 3 , ale 2 exly tak roztahuju tuhle potvoru )

Horrorování
Seed Finder
Trocha kultury
5.indoor 3x Hashberry

Old Post 07-11-2012 v 14:32 PM
Mr.Nobody je offline   Profil uživatele Mr.Nobody   Find more posts by Mr.Nobody   Foto galerie člena Mr.Nobody   Click here to Send Mr.Nobody a Private Message   Add Mr.Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Nobody
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 365  

první týden... Příspěvek č. 10





Nazdárek...

přidávám pár fotek jak mě to roste/kvete.

Rád bych aby se mi to ještě tak o 100% vytáhlo, ať mám plnej box. Po minulým roundu trochu nezvyk

můžete porovnat obr.1 a obr.4
čtverka je po prořezávce slabých větviček

Horrorování
Seed Finder
Trocha kultury
5.indoor 3x Hashberry

Naposledy upravil Mr.Nobody 11-11-2012 v 12:50 PM

Old Post 11-11-2012 v 11:06 AM
Mr.Nobody je offline   Profil uživatele Mr.Nobody   Find more posts by Mr.Nobody   Foto galerie člena Mr.Nobody   Click here to Send Mr.Nobody a Private Message   Add Mr.Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
filipec
Stálý Člen

Karma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 11

hustá sekvoj chlape!
jsem zvědav na finální porovnání našich growů, přepnuls chvilku po mě..
líbí se mi jak jsi jednou kytkou krásně vyplnil prostor, já jich potřeboval 8

1.kolo - 150W HPS pseudo v-scrog - Wappa, Monster, Ganesh Spirit (77,5g)
2.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 8x Super Skunk - Vision Seeds (83g)
3.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 3x AKxWW 1x Shark Shock (93g)
.................................................
Balkon 2013
.................................................
PokerStars herna pro growery

Old Post 11-11-2012 v 14:18 PM
filipec je offline   Profil uživatele filipec   Find more posts by filipec   Foto galerie člena filipec   Click here to Send filipec a Private Message   Add filipec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Nobody
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 365  

15.11. Příspěvek č. 12



2. týden květu

Tak už pěkně kvetem

Čekal sem, že se vytáhne trošku víc, ale i tak to nevypadá úplně zle. Už mám pěkný paličky na každý větvi.

Celkem se těším jak to bude vypadat

Horrorování
Seed Finder
Trocha kultury
5.indoor 3x Hashberry

Old Post 15-11-2012 v 09:09 AM
Mr.Nobody je offline   Profil uživatele Mr.Nobody   Find more posts by Mr.Nobody   Foto galerie člena Mr.Nobody   Click here to Send Mr.Nobody a Private Message   Add Mr.Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ladikfzr
Stálý Člen

Karma uživatele ladikfzr - 0% PěstitelskáKarma uživatele ladikfzr - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 13

husté....byl by z toho docela dobrý živý plot

Old Post 15-11-2012 v 09:15 AM
ladikfzr je offline   Profil uživatele ladikfzr   Find more posts by ladikfzr   Foto galerie člena ladikfzr   Click here to Send ladikfzr a Private Message   Add ladikfzr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

Tak to je jiná
Dobrá obluda, si budu muset taky pořídit řízky z těch semínek to přecejen není tak hustýýýýý
Btw: Kolik l máš ty květníky ??

Old Post 19-11-2012 v 07:48 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Nobody
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Nobody - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 15


Zdarec Classic

Jo je to hovád no. Ze semen sem nikdy nejel, jenom outdoor, tak nevim jak je to s tréningem, ale řekl bych, že by neměl být problém to navohejbat

Květináč mám jeden 6,5l plnej kokosu...Celkem optimál bych řek... uvidím jak se to bude tvářit v dalších fázích květu, ale teďka nasazuje moc hezky

Jen mě teďka trochu prudí phčko tak sem nalil do nádrže něco fosforečný a uvidím ...

přihazuju si semka tabulku ať to nemusím furt hledat po disku, třeba se to někomu i šikne...

Horrorování
Seed Finder
Trocha kultury
5.indoor 3x Hashberry

Naposledy upravil Mr.Nobody 19-11-2012 v 13:21 PM

Old Post 19-11-2012 v 08:31 AM
Mr.Nobody je offline   Profil uživatele Mr.Nobody   Find more posts by Mr.Nobody   Foto galerie člena Mr.Nobody   Click here to Send Mr.Nobody a Private Message   Add Mr.Nobody to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 16

No k těm semínkům, nevětvej se tolik žj takže takovou obludu asi neudělám, ale snažením se dá leccos dohnat.
Teď sem celkem strnul když sem se koukl na ten obrázek, FS má totálně stejnou barvu jako moc dusíku v pozdní fázi, ale zase je to kříženec Blueberry tak doufám že to není ono ( růstoví vůbec neleju a ostatní maj hrozně malej obsah dusíku )
... budu sledovat kolik ti to hodí :O

Old Post 19-11-2012 v 13:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:25 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1153420 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív