Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » poprvé pod CFL
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 65

38g Jinak přeju víc :-)

Old Post 20-12-2012 v 09:14 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 66

citace:
Původní příspěvek od ladikfzr
i stalo se.....šťastné a veselé

Čau!
Moc pěkný, sledoval jsem celou dobu, taky teď kvetu pod CFL a celkem zajímavý, esi budeš zakládat další vlákno, hoď sem odkaz prosimtě.

Old Post 20-12-2012 v 13:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ladikfzr
Stálý Člen

Karma uživatele ladikfzr - 0% PěstitelskáKarma uživatele ladikfzr - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 67

citace:
Původní příspěvek od Mirex

Čau!
Moc pěkný, sledoval jsem celou dobu, taky teď kvetu pod CFL a celkem zajímavý, esi budeš zakládat další vlákno, hoď sem odkaz prosimtě.


Jj...malinko poopravim skříň a jedu znova...jen se ještě rozhoduju jaké semena po Ježíškovi chtít A jasně že to sem dám....zdejší rady jsou k nezaplacení

Poprvé pod CFl

Orange

Old Post 21-12-2012 v 08:15 AM
ladikfzr je offline   Profil uživatele ladikfzr   Find more posts by ladikfzr   Foto galerie člena ladikfzr   Click here to Send ladikfzr a Private Message   Add ladikfzr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ladikfzr
Stálý Člen

Karma uživatele ladikfzr - 0% PěstitelskáKarma uživatele ladikfzr - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 68

Tak váhu jsem nesehnal takže vím prd....ale palice jsou tvrdé jako šutr a stav brutální nicméně novoroční předsevzetí že zhubnu je v hajzlu....

Poprvé pod CFl

Orange

Old Post 08-01-2013 v 20:56 PM
ladikfzr je offline   Profil uživatele ladikfzr   Find more posts by ladikfzr   Foto galerie člena ladikfzr   Click here to Send ladikfzr a Private Message   Add ladikfzr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
balonidlo
Stálý Člen

Karma uživatele balonidlo - 87% PěstitelskáKarma uživatele balonidlo - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 65531  

Příspěvek č. 69

Typuji tak 36,9, ale přeji aspon dvojnásobek!

Jahody rostou vždy. Poprvé pod 200W CFL Květ

Old Post 08-01-2013 v 21:41 PM
balonidlo je offline   Profil uživatele balonidlo   Find more posts by balonidlo   Foto galerie člena balonidlo   Click here to Send balonidlo a Private Message   Add balonidlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 70

Čus,tak to je škoda,že nebude typovačka.Docela jsem se těšil..Tak aspoň bys mohl přidat fotky suchýho materiálu jestly jsi ho už tedy nezkouřil :-)a smoke reports .jinak na zvážení stačí kuchyňská váha která má přesnost +-1gram.Pic

Old Post 09-01-2013 v 08:19 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ladikfzr
Stálý Člen

Karma uživatele ladikfzr - 0% PěstitelskáKarma uživatele ladikfzr - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 71

tak dneska jsem se konečně dopídil k váze tak nepřesně a dodatečně....jsem z toho co mi zbylo navážil 26,9 g....jenže dobrá polovina už se rozdala nebo spálila takže K+ všem co tipovali a díky za zájem......

Poprvé pod CFl

Orange

Old Post 22-01-2013 v 22:46 PM
ladikfzr je offline   Profil uživatele ladikfzr   Find more posts by ladikfzr   Foto galerie člena ladikfzr   Click here to Send ladikfzr a Private Message   Add ladikfzr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 72

Díky za K+ Taky jedno posílám :-)
Jsem zvědav na příští kolo :-)
měj se a pěstu Zdar :-)

Old Post 24-01-2013 v 21:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ladikfzr
Stálý Člen

Karma uživatele ladikfzr - 0% PěstitelskáKarma uživatele ladikfzr - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2012
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 73

box přestěhován a opět funkční....takže příprava na období zimní pohody začíná.....

Poprvé pod CFl

Orange

Old Post 27-09-2013 v 06:27 AM
ladikfzr je offline   Profil uživatele ladikfzr   Find more posts by ladikfzr   Foto galerie člena ladikfzr   Click here to Send ladikfzr a Private Message   Add ladikfzr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 74

Zdravim,tak hodně štěstí.Pak pošli odkaz rád budu sledovat čuss

Old Post 28-09-2013 v 20:02 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7698870 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív