Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » 63w cfl noname řízek hlína
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Obecné 63w cfl noname řízek hlína Příspěvek č. 1

Hello growers :-)
BOX:
60x33x33 (kartonová krabice) stěny jsou vylepené černobílou folií.

GENETIKA:
NoName řízek, buď double jam, power plant, heriuana nebo rusák.

OSVĚTLENÍ:
Růst 2x tesco úsporky 23w, 1x17w. Celkem tedy 63w.
Na květ dokoupím ještě 2 usporky 23w. Stínitko budu muset nějak udělat, kdyby měl někdo nápad jak na to, sem s ním

HLÍNA
Substrát pro sukulenty, později přesadím do větších květináčů a dám tam growmix.

VENTILACE:
1 pc větráček 80mm je přítah, 1x120mm odtah a 1x120mm ofuk. A pak mám ještě jeden 15w ventilátor 100m3 jako druhý odtah, který pouštím jen někdy.

HNOJKY:
Na růst možná koupím AH grow a na květ mám Biobizz Bio Bloom.

Old Post 28-09-2012 v 08:12 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

FOTO:

Old Post 28-09-2012 v 10:51 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3






FOTO:

1. celá skříň
2. teplota při světlu
3. teplota bez světla
4. vrch boxu
5. vypínače(odtah, přitah, ofuk)

Old Post 28-09-2012 v 10:54 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4






FOTO:

1. regulovatelný adaptér
2. přítah
3. odtah (100m3)
4. ofuk
5. odtah a zapojení vypínačů

Old Post 28-09-2012 v 11:01 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5


FOTO:

1.kytka je v 12 dnu růstu. Zatím moc neroste, bude to tím že ji nehnojím a je v tom substrátu pro sukulenty(bez hnojiv). Za 16 dnů budu mít growmix od kámoše. V pondělí asi koupím černobílou folii, a možná nějaké ty hnojky .

Old Post 28-09-2012 v 11:08 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
filipec
Stálý Člen

Karma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 6

Zdarec, chtělo by to urgentňe to stínidlo
Úplně by ti stačilo přidělat objímky na širší desku, chápeš, aby plocha zakrývala celou dýlku zářivek a tu desku polepit diamantovkou..teď ti půlka světla jde úplně do prdele

Tady jí maj za 110czk a je toho 1,25m2
http://www.e-grow.cz/products/diama...lie-1m-x-1-25m/

Když toho vezmeš dva metry, vylepíš celej boxík za pár kaček

Old Post 28-09-2012 v 17:57 PM
filipec je offline   Profil uživatele filipec   Find more posts by filipec   Foto galerie člena filipec   Click here to Send filipec a Private Message   Add filipec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Migho
Stálý Člen

Karma uživatele Migho - 65% PěstitelskáKarma uživatele Migho - 65% PěstitelskáKarma uživatele Migho - 65% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 7

hele kamo, na tej poslednej fotke to vypada, ako by si tej kytke otrhal vsetky rastove vrcholky hlavny vrcholek je evidentne fiknuty, no dufam ze sekundarne (tie miesta, kde sa stopka listu oddeluje od stonku a tesne nad nim vyrastaju bocne vetve) si nechal na pokoji inak podla mna ma ten substrat zatial dost zivin, ak ti to nerastie, treba hladat pricinu kdesi inde. Nedostatok zivin poznas najskor ako typicky nedostatok dusiku - nove listy zacnu napadne blednut

"Make the most of the Indian hemp seed, and sow it everywhere! " George Washington
Let it flow, let it grow...

Old Post 28-09-2012 v 22:47 PM
Migho je offline   Profil uživatele Migho   Find more posts by Migho   Foto galerie člena Migho   Click here to Send Migho a Private Message   Add Migho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

filipec: Vím že to stínidlo potřebuji, ale až budou prachy nebo vymyslet něco co bude za pár kaček Jinak díky za nápad :-)

Migho: Ten řízek sem dostal a byl asi 3 týdny na okně. Zastřihl jsem ho a pak jsem ho hodil do boxu a ohl. Možná sem to trochu posral, co už . Mám to jen tak :-). Jinak ten substrát je vážně na hovno. Dneska mi začal žloutnout list.

Old Post 29-09-2012 v 18:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
filipec
Stálý Člen

Karma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% PěstitelskáKarma uživatele filipec - 45% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 395  

Příspěvek č. 9

Dej tam cokoliv, aspoň prozatim

1.kolo - 150W HPS pseudo v-scrog - Wappa, Monster, Ganesh Spirit (77,5g)
2.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 8x Super Skunk - Vision Seeds (83g)
3.kolo - 150W HPS v-scrog/BoG - 3x AKxWW 1x Shark Shock (93g)
.................................................
Balkon 2013
.................................................
PokerStars herna pro growery

Old Post 02-10-2012 v 21:18 PM
filipec je offline   Profil uživatele filipec   Find more posts by filipec   Foto galerie člena filipec   Click here to Send filipec a Private Message   Add filipec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 10






čego Takže to vypadá následovně: Kytku jsem přesadil do hlíny pro pokojové rostliny, vyrobil jsem stínidlo a vylepil ho alobalem. Do hlíny jsem dal vzduchovací kamínek a ten napojil na vzduchovací pumpu aby hlína rychleji prosychala a kořeny měly více kyslíku . V pondělí skočím do growshopu a koupím tu diamantovku a nějaké hnojky na růst :-) . Teplota je 25.7 stupňů a vlhkost 50%.
FOTO:

Old Post 06-10-2012 v 09:54 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kopštros
Stálý Člen

Karma uživatele kopštros - 68% Pěstitelská

Registrován: Jul 2009
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 11

nezdaj seti ty usporky trochu vysficeny?
to asi nejsou nove že?

Old Post 06-10-2012 v 19:29 PM
kopštros je offline   Profil uživatele kopštros   Find more posts by kopštros   Foto galerie člena kopštros   Click here to Send kopštros a Private Message   Add kopštros to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od kopštros
nezdaj seti ty usporky trochu vysficeny?
to asi nejsou nove že?
Hoj, úsporky jsou nově koupené, to bude asi dělat ten foťák ;-)

Old Post 08-10-2012 v 06:55 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13





Takže jsem zpět. Do growshopu jsem šel snad 20xkrát a měl tam zavřeno. Teplota je 26.9 stupňů, vlhkost kolem 40-50%. Nic se jinak nemění, kytka pořád neroste. Bude to asi tím, že jsem ji ostříhal všechny vrcholy.
foto:
1. Kytka
2.usporka detail
3.usporka detail
4.vzduchovací pumpa

Old Post 12-10-2012 v 12:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 14

tákže, kytku jsem vyhodil, když mi 2 týdny nerostla tak sem se už na to vysral... Možná budu mít řízek belladony, jestli ano, tak budu pokračovat.

Old Post 22-10-2012 v 07:15 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 15

Nerostl protože dostal zabrat a měl velmi malý květináč

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 27-10-2012 v 15:34 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stanton
Stálý Člen

Karma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% PěstitelskáKarma uživatele Stanton - 75% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 306  

Příspěvek č. 16

Tak jsem to docetl do konce , nastesti to bylo kratke .Ale stejne me pobavila tva rada at si prectu faq http://grower.cz/forum/showthread.p...233#post1052233 . Preju at se dari lip nez doposud.

Indoor 250W MH - 250W son-t - 400W son-t Sensi star v 6ti bubblerech

Mamkárna+rizkarna pro Sensi star od P.S. +2x OSRAM DULUX L 55W

Indoor 250w MH - 250w son-t - 400w son-t White rhino-Hlina

Indoor 250w MH - 250w son-t - 400w son-t Nebula v bubbleru na 60l

Old Post 29-11-2012 v 17:00 PM
Stanton je offline   Profil uživatele Stanton   Find more posts by Stanton   Foto galerie člena Stanton   Click here to Send Stanton a Private Message   Add Stanton to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Stanton! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:42 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4652390 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív