Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » dve holky a jeden hemous
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
lluuiissaa
Stálý Člen

Karma uživatele lluuiissaa - 93% PěstitelskáKarma uživatele lluuiissaa - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 82  

dve holky a jeden hemous Příspěvek č. 1






v kvetnu jsem dostala 2 rizky samic a blbec jsem zkusila hodit par semen k zakliceni. Chytlo se jen jedno a vyklubal se z nej hemafrodit, prestehovala jsem ho na pudu, s tim ze na nej pecu, ale bylo mi ho lito, tak obcas dostal trochu vody. prikladam foto, poradi nekdo? je uz zraly na suseni?

Dale prikladam jednu hezci samici, poradne jsem ji ostrihala, aby k palickam mohlo svetlo, doufam, ze jsem neco nepokazila. Priznam se, ze se outdooru moc nevenuji, protoze jsem v koncem srpna zacala s indoorem a mam kolem toho litani ah jo!

Na posledni fotce jsou jeste vsichni pospolu, ten zadni je hemous :-(

konopi je ma laska, ktera ma muj respekt

Old Post 02-09-2012 v 15:28 PM
lluuiissaa je offline   Profil uživatele lluuiissaa   Find more posts by lluuiissaa   Foto galerie člena lluuiissaa   Click here to Send lluuiissaa a Private Message   Add lluuiissaa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lluuiissaa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Slick-ace
Stálý Člen

Karma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% PěstitelskáKarma uživatele Slick-ace - 46% Pěstitelská

Registrován: Nov 2002
Příspěvků: 644  

Příspěvek č. 2

lluuiissaa:

Ještě není zralý..
On ještě žije jo? A pořád pečlivě otrháváš koule?

Jinak v názvu jsem omylem četl dvě holky a jeden homouš, zajímalo mě co to pěstuješ .

Pojďte si zahrát karetní hru BANG ! online.
Z obalu filmu Evil Bong2 : "In 3-D If Your're Stoned !"

Tok mých myšlenek je rychlejší, než proud mých slov.

Food Not Bombs

Old Post 02-09-2012 v 15:57 PM
Slick-ace je offline   Profil uživatele Slick-ace   Find more posts by Slick-ace   Foto galerie člena Slick-ace   Click here to Send Slick-ace a Private Message   Add Slick-ace to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Slick-ace! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lluuiissaa
Stálý Člen

Karma uživatele lluuiissaa - 93% PěstitelskáKarma uživatele lluuiissaa - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 3

Jo, bylo mi ho lito, puvodne jsem ho obalila igelitem a odtahla k popelnici, uz uz jsem mu chtela zlomit pater....ale preci jen jsem ho vychovala..... odnesla jsem ho na pudu, svetlo ma jen ze stresniho okna. Koule trham mno

konopi je ma laska, ktera ma muj respekt

Old Post 02-09-2012 v 16:10 PM
lluuiissaa je offline   Profil uživatele lluuiissaa   Find more posts by lluuiissaa   Foto galerie člena lluuiissaa   Click here to Send lluuiissaa a Private Message   Add lluuiissaa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lluuiissaa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šapša
Stálý Člen

Karma uživatele šapša - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 318  

Příspěvek č. 4

Ahoj co to máš za genetiku? V čem rostou? Kompost, kupovaná hlína bo vlastní tajná směs? Čím hnojíš? Jinak to máš pěkný ten vzadu mě byl hned nějakej podezřelej. Ten IN časem vychytáš.

já si spíš myslím,že lidi tady málo hulej, kdyby víc hulili nemohli by si tolik lhát // kdo nebojuje - prohraje , kdo bojuje - může prohrát // pokud se budeme bát omylů nikdy nepříjdeme s ničím originálním
Nazdar Mazar a jiné písně o lásce // Ďábel s tváří anděla (projekt E.) // Šotkova bylinková zahrádka // Na krásu našich koní a rychlost našich žen // Hells Angels//
Sir Ken Robinson: Do schools kill creativity? // Permakultura - farmaření s přírodou

Old Post 02-09-2012 v 16:57 PM
šapša je offline   Profil uživatele šapša   Find more posts by šapša   Foto galerie člena šapša   Click here to Send šapša a Private Message   Add šapša to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lluuiissaa
Stálý Člen

Karma uživatele lluuiissaa - 93% PěstitelskáKarma uživatele lluuiissaa - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 5

hele ten uot...rizky jsem dostala k svatku od kamose, koupila obyc pudu na muskaty, hnojku jen kristalon start a pak kristalon plod a kvet + netopiri trus, kdyz zacali vykukovat palicky. Co je to za genetiku netusim. Moc jsem se tomu nevenovala, jen jsem hlidala zalivku,a v kyblech navrtala peknych par direk. Ted v indooru to delam uplne jinak a litam kolem toho jak magor ...uvidime

konopi je ma laska, ktera ma muj respekt

Old Post 02-09-2012 v 18:31 PM
lluuiissaa je offline   Profil uživatele lluuiissaa   Find more posts by lluuiissaa   Foto galerie člena lluuiissaa   Click here to Send lluuiissaa a Private Message   Add lluuiissaa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lluuiissaa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lluuiissaa
Stálý Člen

Karma uživatele lluuiissaa - 93% PěstitelskáKarma uživatele lluuiissaa - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 6





mala aktualizace....uz abych sklizela!

konopi je ma laska, ktera ma muj respekt

Old Post 06-10-2012 v 15:10 PM
lluuiissaa je offline   Profil uživatele lluuiissaa   Find more posts by lluuiissaa   Foto galerie člena lluuiissaa   Click here to Send lluuiissaa a Private Message   Add lluuiissaa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lluuiissaa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lluuiissaa
Stálý Člen

Karma uživatele lluuiissaa - 93% PěstitelskáKarma uživatele lluuiissaa - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 7


prosim o radu, muzu sklizet??

konopi je ma laska, ktera ma muj respekt

Old Post 09-10-2012 v 09:34 AM
lluuiissaa je offline   Profil uživatele lluuiissaa   Find more posts by lluuiissaa   Foto galerie člena lluuiissaa   Click here to Send lluuiissaa a Private Message   Add lluuiissaa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lluuiissaa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JeremyG
Stálý Člen

Karma uživatele JeremyG - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 8

chlupy to má hnědý, já bych už moc neotálel :-)

chlapec vod Labe

Old Post 09-10-2012 v 09:37 AM
JeremyG je offline   Profil uživatele JeremyG   Find more posts by JeremyG   Foto galerie člena JeremyG   Click here to Send JeremyG a Private Message   Add JeremyG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lluuiissaa
Stálý Člen

Karma uživatele lluuiissaa - 93% PěstitelskáKarma uživatele lluuiissaa - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 9

uz to ma za sebou :-)

konopi je ma laska, ktera ma muj respekt

Old Post 09-10-2012 v 10:05 AM
lluuiissaa je offline   Profil uživatele lluuiissaa   Find more posts by lluuiissaa   Foto galerie člena lluuiissaa   Click here to Send lluuiissaa a Private Message   Add lluuiissaa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lluuiissaa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JeremyG
Stálý Člen

Karma uživatele JeremyG - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 10

hehe no tak ať šmakuje ;-)

chlapec vod Labe

Old Post 09-10-2012 v 10:43 AM
JeremyG je offline   Profil uživatele JeremyG   Find more posts by JeremyG   Foto galerie člena JeremyG   Click here to Send JeremyG a Private Message   Add JeremyG to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lluuiissaa
Stálý Člen

Karma uživatele lluuiissaa - 93% PěstitelskáKarma uživatele lluuiissaa - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 11

to si jeste pockam :-(

konopi je ma laska, ktera ma muj respekt

Old Post 09-10-2012 v 10:45 AM
lluuiissaa je offline   Profil uživatele lluuiissaa   Find more posts by lluuiissaa   Foto galerie člena lluuiissaa   Click here to Send lluuiissaa a Private Message   Add lluuiissaa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lluuiissaa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lluuiissaa
Stálý Člen

Karma uživatele lluuiissaa - 93% PěstitelskáKarma uživatele lluuiissaa - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 12






jedna holka uz je dohola a druha se susi viz foto.
vynos 150g, byli to darovane rizky no name, ale reknu Vam kolegove, ze bych si to klidne spletla s modelem z Holandska...to je tedy neco, staci malo a musite byt v pohybu...a ta vune!!!!! Chut je vyborna a neskrabe, no BOMBAAAAAA.

konopi je ma laska, ktera ma muj respekt

Old Post 21-10-2012 v 10:21 AM
lluuiissaa je offline   Profil uživatele lluuiissaa   Find more posts by lluuiissaa   Foto galerie člena lluuiissaa   Click here to Send lluuiissaa a Private Message   Add lluuiissaa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lluuiissaa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1321750 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív