Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Pandora seeds
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 17

když jsou to vaši kříženci, tak by mě třeba zajímalo z kolika origo semen jste selektovali?

Old Post 27-09-2012 v 17:10 PM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 18

citace:
Původní příspěvek od trichom
a kterou osvědčenou seedbanku byste doporučili?


Serious seeds , Mr.Nice , B.O.G. Seeds ,Soma Seeds , The Flying Dutchmen , Cali Connection , DJ short ....

Old Post 27-09-2012 v 17:56 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nashgrowshop
Nový Člen

Karma uživatele nashgrowshop - 33% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 19

origo byly vsechny.madonna sannies.critical dinafem,killing kush sannies,killing fields sannies,northern light ted z hlavy nevimod koho ale myslim ze paradise ale mozna duth. od .selekce abych rekl pravdu nebyla sirokospektra,ale vzdy min 10seeds.jsou to proste jen upominkove predmety ktere maji zdarma potesit.je mi jasne ze pro narocne fajsmekry to neni to prave orechove,ale odezvy mame nad ocekavani,coz nas hlavne tesi.nejsou nijak stabilni.jedna je vic po matce druha zdedila vic po fotrikovi.tak nak vice hoby nez profi.automaty a femky jsou profi,za tim si stojime a budeme obmenovat do prfectnosti :-)....rovnat se s oldskulovymi znackami se v zadnem pripade nemuzem,hlavne proto ze nesmime:-)jako cesi s nema muzem max.spolupracovat,a to delame.dix marthy

Old Post 27-09-2012 v 18:12 PM
nashgrowshop je offline   Profil uživatele nashgrowshop   Find more posts by nashgrowshop   Foto galerie člena nashgrowshop   Click here to Send nashgrowshop a Private Message   Add nashgrowshop to your buddy list     Navštiv homepage uživatele nashgrowshop! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rasty
Stálý Člen

Karma uživatele rasty - 29% PěstitelskáKarma uživatele rasty - 29% PěstitelskáKarma uživatele rasty - 29% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 193  

Příspěvek č. 20

Cus Marthy.
Pokud to jsou vasi krizenci tak to je urcite zkusim. Celkem me nektere tvoje phena zaujaly. Jsem prekvapeny jak jsi to rozjel. Myslim si ze nekteri tady jen zavidi a rypou a sami hovno dokazali. Kdo nechce tak at nekupuje ne? :-))) Tak at se dari jak v Pandore tak i v G-shopu.
Zatim Rasty

1.INDOOR-200 W CFL-PYRAMIDSEEDS
2.INDOOR COCOS-200 W CFL-4 x SSH (Mr.Nice), 2 x Sweet Mendobog
Mast z indooru
Deimos-Budha seeds

Old Post 27-09-2012 v 18:42 PM
rasty je offline   Profil uživatele rasty   Find more posts by rasty   Foto galerie člena rasty   Click here to Send rasty a Private Message   Add rasty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 21

Takže vy jste udělali F2 z pakle po deseti a tvrdíš, že nemáte svoje fotky, protože jste to nekvetly, takže raději tam šoupnete originál fotku či uplně něco jinýho?
Tak zaprvé, prodávat něco co jste netestovaly je uplně mimo mísu, k tomu neni co dodat.
Za druhé, např. váš OG kush, i kdyby to byl S1 (feminizovaný), tak v Evropě myslim neni žádnej originál klon, takže to musí bejt z BX nebo IBL či zase z S1 linie. Jo a tu fotku jste ukradli Raskalovi (Fire OG) a silně pochybuju, že máte jeho svolení!

Nemám nic proti tomu, když si někdo zkouší udělat svoje věci a prodávat je, ale nejdřív to chce hodně času a experimentů, testování a dost znalostí!
Pokud neuvádíte ani, že jsou to F2 a používáte cizí fota s tim, že ještě nemáte co fotit a už to prodáváte, tak si sami serete na hlavu!
Dejte tomu čas a zkoušejte to nejdřív nanečisto, než něco vypálíte na trh!

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 28-09-2012 v 09:38 AM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nashgrowshop
Nový Člen

Karma uživatele nashgrowshop - 33% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 22

regulary krome myslim madonny jsou taky nase fota.ale jak rikam nezabyvej se tim.tyto strainy jsou spis hoby pozornosti pro nase growery a za chvili zmiznou,a uz vas nebudou drazdit

Old Post 28-09-2012 v 10:05 AM
nashgrowshop je offline   Profil uživatele nashgrowshop   Find more posts by nashgrowshop   Foto galerie člena nashgrowshop   Click here to Send nashgrowshop a Private Message   Add nashgrowshop to your buddy list     Navštiv homepage uživatele nashgrowshop! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Romulan
Stálý Člen

Karma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 306  

Příspěvek č. 23

no tim se musime zabejvat protoze jinak by ste si delali a psali co chteli a to je pro spotrebytele to nejhorsi

tomu rikam tvrdej rejžak

a tim ze pandora prodava konzumni semena nic neziska jen cash a to je asi to nej v dnesni dobe.pujcujete si provareny semena a vydavate je za sve.


az budete mit sve vlastni semeno tak prosim ale jinak ste komerce o nicem
ja osobne bych tohle delat nechtel prijde me to dost ubohe.jen si od nekoho neco pujcit a delat z toho...
peknej den

indoor 600w

Old Post 28-09-2012 v 12:37 PM
Romulan je offline   Profil uživatele Romulan   Find more posts by Romulan   Foto galerie člena Romulan   Click here to Send Romulan a Private Message   Add Romulan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
trichom
Nový Člen

Karma uživatele trichom - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 24

já bych ty kluky neodsuzoval, rozjížděj to sami, tak bych jim popřál mnoho úspěchů, semínka od nich určitě vyzkouším a snad budu spokojenej...v dnešní době je velká odvaha se do toho pustit ve velkým, i tak věřím, že budou dobří, pak dám vědět, jak to dopadlo
držím palce pandora!!!

Old Post 01-10-2012 v 11:42 AM
trichom je offline   Profil uživatele trichom   Find more posts by trichom   Foto galerie člena trichom   Click here to Send trichom a Private Message   Add trichom to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pAliCZaKoff
Stálý Člen

Karma uživatele pAliCZaKoff - 76% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 25

Mám zkušenost s Crimmadonou (píšu dobře?) v regular provedení. Došlo na selekci a jeb to do nft a mít foták, ukážu vám válce o velikosti předloktí z pod 400w Pro mě každopádně spokojenost

Old Post 14-01-2013 v 17:29 PM
pAliCZaKoff je offline   Profil uživatele pAliCZaKoff   Find more posts by pAliCZaKoff   Foto galerie člena pAliCZaKoff   Click here to Send pAliCZaKoff a Private Message   Add pAliCZaKoff to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mysak
Stálý Člen

Karma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% PěstitelskáKarma uživatele mysak - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 823  

Příspěvek č. 26



..tak neco od pandory

prvni foto OG Kush
druhy je Mazar
Kvetniky 6,5l,400w,stinidlo hobby,bud box,100x100x200
klicivost z 9/9 og
mazar 3/3
pestovane bac substrat ,+ bac rootstimulator + bac zaklad rustovy
na kvet to same ale kvet + bloombastic /Atami ,a PK booster
od bac
4tydny rust, 9 kvet

Old Post 07-02-2013 v 17:45 PM
mysak je offline   Profil uživatele mysak   Find more posts by mysak   Foto galerie člena mysak   Click here to Send mysak a Private Message   Add mysak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
T.D.I.weed
Nový Člen

Karma uživatele T.D.I.weed - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 27

Zdravím, musím tu taky něco napsat protože se mi moc nelíbí jak se tu pouštíté do Pandory... Zkutečnost je taková že real cannabis cup 2013 v Praze zrovna vyhrál model od pandory a to Black domina a řeknu vám dlouho jsem neviděl tak pěkný model...

Old Post 03-04-2013 v 15:34 PM
T.D.I.weed je offline   Profil uživatele T.D.I.weed   Find more posts by T.D.I.weed   Foto galerie člena T.D.I.weed   Click here to Send T.D.I.weed a Private Message   Add T.D.I.weed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
T.D.I.weed
Nový Člen

Karma uživatele T.D.I.weed - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 28

Vlastni zkusenost s pandorou mám s těmito modely: Autofem mazar, og kush a můžu říct že spokojenost ... klíčivost 100% to jsem vůbec nečekal a každé pheno vypadalo stejně a né jako semena od Green house seeds kde jsem testoval 3 odrudy a řeknu upřímně je to hrůza klíčivost 50% a každé pheno vypadalo jinak prostě děs GHS už niky!!!

Old Post 03-04-2013 v 15:41 PM
T.D.I.weed je offline   Profil uživatele T.D.I.weed   Find more posts by T.D.I.weed   Foto galerie člena T.D.I.weed   Click here to Send T.D.I.weed a Private Message   Add T.D.I.weed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rákosníček
Stálý Člen

Karma uživatele Rákosníček - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 751  

Příspěvek č. 29

no ať je to jakkoliv nemuseli by alespoň brát názvy

Old Post 03-04-2013 v 15:59 PM
Rákosníček je offline   Profil uživatele Rákosníček   Find more posts by Rákosníček   Foto galerie člena Rákosníček   Click here to Send Rákosníček a Private Message   Add Rákosníček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 30

citace:
Původní příspěvek od T.D.I.weed
Zdravím, musím tu taky něco napsat protože se mi moc nelíbí jak se tu pouštíté do Pandory... Zkutečnost je taková že real cannabis cup 2013 v Praze zrovna vyhrál model od pandory a to Black domina a řeknu vám dlouho jsem neviděl tak pěkný model...

Jo jo? Tam mě se zase nelíbí přístup, když prodejce klame zákazníka!
O.G. Kush? Fakt jo? Genetika Lemon Thai / Pakistán křížený ChemDawg. Hmmm to je sice hezký a to nakřížili oni?
Tak za 1. nikdo neví co je OG Kush, za druhé je to clon onely z Kalifornie.
Tak co teda použili za koln aby vyšlechtili ten "O.G. Kush"? Že by jeli do Ca. a našli tam někoho kdo jim dá originální OG klon, jo?
No a i kdyby (i když tomu nevěřim ani za mák, téhle alternativě) , když je to jen samičí klon, tak co je otec toho jejich OG? Pokud je to S1, bx, nebo ibl, tak by to měl "šlechtitel" napsat!
Hmmm další věc, kouknu li se nahoru na to foto, tak takhle OG nevypadá ani omylem, takže nazývat nějaký, kdo ví jaký geny, OG protože už i u nás se tohle jméno dostává do popředí, je dle mého už docela k zamyšlení...

Plus co že vyhrál? Real cannabis cup v Praze?

Jediný co se musí nechat, už ztáhli ty ukradený fotky...

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 03-04-2013 v 20:13 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HighFly
Stálý Člen

Karma uživatele HighFly - 94% PěstitelskáKarma uživatele HighFly - 94% PěstitelskáKarma uživatele HighFly - 94% PěstitelskáKarma uživatele HighFly - 94% PěstitelskáKarma uživatele HighFly - 94% PěstitelskáKarma uživatele HighFly - 94% PěstitelskáKarma uživatele HighFly - 94% PěstitelskáKarma uživatele HighFly - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 31

citace:
Původní příspěvek od T.D.I.weed
Zdravím, musím tu taky něco napsat protože se mi moc nelíbí jak se tu pouštíté do Pandory... Zkutečnost je taková že real cannabis cup 2013 v Praze zrovna vyhrál model od pandory a to Black domina a řeknu vám dlouho jsem neviděl tak pěkný model...


to bude tim ze opravdove pestitele tam jit svym modelem, odrudou nemuzou jit


citace:
Původní příspěvek od Časlove

Jo jo? Tam mě se zase nelíbí přístup, když prodejce klame zákazníka!
O.G. Kush? Fakt jo? Genetika Lemon Thai / Pakistán křížený ChemDawg. Hmmm to je sice hezký a to nakřížili oni?
Tak za 1. nikdo neví co je OG Kush, za druhé je to clon onely z Kalifornie.
Tak co teda použili za koln aby vyšlechtili ten "O.G. Kush"? Že by jeli do Ca. a našli tam někoho kdo jim dá originální OG klon, jo?
No a i kdyby (i když tomu nevěřim ani za mák, téhle alternativě) , když je to jen samičí klon, tak co je otec toho jejich OG? Pokud je to S1, bx, nebo ibl, tak by to měl "šlechtitel" napsat!
Hmmm další věc, kouknu li se nahoru na to foto, tak takhle OG nevypadá ani omylem, takže nazývat nějaký, kdo ví jaký geny, OG protože už i u nás se tohle jméno dostává do popředí, je dle mého už docela k zamyšlení...

Plus co že vyhrál? Real cannabis cup v Praze?

Jediný co se musí nechat, už ztáhli ty ukradený fotky...


Pravda pravdouci, OgKush only klon (Cali). U cele tyhle rodiny je hlavnym znakem, extremni rust (strech) vetveni , ja sobne je zastriham i v zacatku kvetu , kolem 5-10 dne. A taky delaji maly husty palice, a tohle se vubec na to ani z daleka nepodoba.

Nerikam ze to je to spatny kour, nemel jsem nehodnotim, ale jako ogksuh to vubec nevypada

Zem je gulatá, plná kockatých hláv.



Old Post 03-04-2013 v 20:26 PM
HighFly je offline   Profil uživatele HighFly   Find more posts by HighFly   Foto galerie člena HighFly   Click here to Send HighFly a Private Message   Add HighFly to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HighFly! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
T.D.I.weed
Nový Člen

Karma uživatele T.D.I.weed - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 12 

Příspěvek č. 32

Nechci se tady hádat , i když je pravda že ty názvy si mohli vymyslet svoje a ty fotky taky nekopírovat jen chci tím říct že se kluci od pandory snaží a žádné začátky nejsou nikdy lehké najde se hromada lidí co to potěší ale taky hromada které to naštve a věřím tomu že to časem vychytají a budou prodávat slušnou kvalitu za rozumný peníz.. Jak už jsem psal to tu jsou jiné společnosti co prodávají doslova shity jen tomu udělají pěkný obal a chtějí za to ranec..

Old Post 05-04-2013 v 13:01 PM
T.D.I.weed je offline   Profil uživatele T.D.I.weed   Find more posts by T.D.I.weed   Foto galerie člena T.D.I.weed   Click here to Send T.D.I.weed a Private Message   Add T.D.I.weed to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-01-2022 - Nuka seed - 1 odpovědí
22-10-2021 - Archive seeds - 22 odpovědí
25-07-2017 - Panacea Medical Seeds - 1 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6429300 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív