Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Přípravka pro nováčky » žádný květ ani náznak
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
iiggii
Nový Člen

Karma uživatele iiggii - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 21  

žádný květ ani náznak Příspěvek č. 1

asi jsem letos zasel kapradí

Old Post 06-09-2012 v 11:07 AM
iiggii je offline   Profil uživatele iiggii   Find more posts by iiggii   Foto galerie člena iiggii   Click here to Send iiggii a Private Message   Add iiggii to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 2

Pod čím to máš ?

Old Post 06-09-2012 v 19:31 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iiggii
Nový Člen

Karma uživatele iiggii - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 21  

Re: žádný květ ani náznak Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od iiggii
asi jsem letos zasel kapradí

Pod sluncem , je to asi dva metry vysoký a nic !!
Počkám

Old Post 06-09-2012 v 19:38 PM
iiggii je offline   Profil uživatele iiggii   Find more posts by iiggii   Foto galerie člena iiggii   Click here to Send iiggii a Private Message   Add iiggii to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 4

Na nic nečekej, vyfoť a pošli fotku, ta řekne určitě více, než li pouhé slova.když tak mrkni tady na tyhle dvě fotečky a řekni, kterou z těch kytek máš ,-) jestli to má 2 metry, tak je to na 80% samec, jelikož za měsíc a něco by se už mělo sekat

http://4.bp.blogspot.com/--8Ue1LEsm...ce_a_samici.jpg

Old Post 06-09-2012 v 20:08 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od mirage
Na nic nečekej, vyfoť a pošli fotku, ta řekne určitě více, než li pouhé slova.když tak mrkni tady na tyhle dvě fotečky a řekni, kterou z těch kytek máš ,-) jestli to má 2 metry, tak je to na 80% samec, jelikož za měsíc a něco by se už mělo sekat

http://4.bp.blogspot.com/--8Ue1LEsm...ce_a_samici.jpg
Podle tebe když má kytka přes 2 metry tak to musí bejt samec? XD no třeba moje white widow a ak47 začaly kvíst cca před 4 dnima,,, Různý modely začínají kvést v jinou světelnou periodu, to závisí na jejich genech. Co to máš za model? Samci se projevujou dřív a předpokládám že bys to rozeznal. Mrkni jestli ti nevylejzaj perflowers, takový malinký blizničky.

Old Post 06-09-2012 v 20:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Mr Green
Podle tebe když má kytka přes 2 metry tak to musí bejt samec? XD no třeba moje white widow a ak47 začaly kvíst cca před 4 dnima,,, Různý modely začínají kvést v jinou světelnou periodu, to závisí na jejich genech. Co to máš za model? Samci se projevujou dřív a předpokládám že bys to rozeznal. Mrkni jestli ti nevylejzaj perflowers, takový malinký blizničky.


Ne to určitě ne, ale když má kytky 2 metry, je už 90% šance, že rozeznáš samce od samice ,-)

Old Post 06-09-2012 v 20:33 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iiggii
Nový Člen

Karma uživatele iiggii - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 7

tak po těžký bitvě se mi podařilo přiložit obrázky!
samci to nejsou , semínka byla feminizovaná (snad)
a má to být cheese

[img=http://img802.imageshack.us/img802/4140/img0340jk.th.jpg]
[img=http://img210.imageshack.us/img210/7398/img0339mg.th.jpg]
[img=http://img6.imageshack.us/img6/1234/img0323il.th.jpg]

Naposledy upravil iiggii 07-09-2012 v 18:10 PM

Old Post 07-09-2012 v 17:51 PM
iiggii je offline   Profil uživatele iiggii   Find more posts by iiggii   Foto galerie člena iiggii   Click here to Send iiggii a Private Message   Add iiggii to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

iiggii vypada to ze tvoje cheese holky uz zacinaji kvetem kdyz se nepletu do tydne budes mit
palicky :-))

Old Post 07-09-2012 v 18:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prcek77
Nový Člen

Karma uživatele Prcek77 - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 9

Koukam ze to mas v kvetinacich takze nebude problem to na chvili schovat.Z vlastni zkusenosti doporucuju na 48hod soupnout jen do tmy,pridej jim trochu vitaminu na kvet a uvidis ze se rozjedou. Tenhle vzorek jsem nikdy nejel tak je i mozna ze se teprve rozjede ale za tech par tydnu pochybuju ze to uplne dozraje. Koukni na muj pokus treba by to u tebe taky slo. Jinak pestu zdar.

Old Post 07-09-2012 v 18:56 PM
Prcek77 je offline   Profil uživatele Prcek77   Find more posts by Prcek77   Foto galerie člena Prcek77   Click here to Send Prcek77 a Private Message   Add Prcek77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iiggii
Nový Člen

Karma uživatele iiggii - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od DMG
iiggii vypada to ze tvoje cheese holky uz zacinaji kvetem kdyz se nepletu do tydne budes mit
palicky :-))

Uvidíme , doufám , že máš recht , ať se vede

Old Post 07-09-2012 v 19:01 PM
iiggii je offline   Profil uživatele iiggii   Find more posts by iiggii   Foto galerie člena iiggii   Click here to Send iiggii a Private Message   Add iiggii to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iiggii
Nový Člen

Karma uživatele iiggii - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od Prcek77
Koukam ze to mas v kvetinacich takze nebude problem to na chvili schovat.Z vlastni zkusenosti doporucuju na 48hod soupnout jen do tmy,pridej jim trochu vitaminu na kvet a uvidis ze se rozjedou. Tenhle vzorek jsem nikdy nejel tak je i mozna ze se teprve rozjede ale za tech par tydnu pochybuju ze to uplne dozraje. Koukni na muj pokus treba by to u tebe taky slo. Jinak pestu zdar.

Hnojivo na květ tam už peru 14 dní , počkám ještě přes víkend , má být pěkně a pak to šoupnu do tmy

Old Post 07-09-2012 v 19:06 PM
iiggii je offline   Profil uživatele iiggii   Find more posts by iiggii   Foto galerie člena iiggii   Click here to Send iiggii a Private Message   Add iiggii to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od iiggii

Hnojivo na květ tam už peru 14 dní , počkám ještě přes víkend , má být pěkně a pak to šoupnu do tmy
Hnojivem na květ kytku na květ nepřepneš ani ji nepomůžeš obsahuje akorát dávky NPK v poměru vhodném na květ, první tejden/dva bych doporučil hnojit ještě růstovkou protože kytky pořád porostou a mohly by mít nedostatek dusíku, btw: jak radili s tim zatemňováním určitě bych to zkusil, ať trochu doženeš ten pozdní nákvět.
Hodně štěstí a nevěš hlavu
zatemnovani

Old Post 07-09-2012 v 19:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Prcek77
Nový Člen

Karma uživatele Prcek77 - 78% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 30 

Příspěvek č. 13

Stim hnojivem jsem to samozrejme myslel v kombinaci s tmou,samozrejme ze nema cenu dodavat kvetinkam vitaminy na kvet kdyz zadnej nemaji, i kdyz na druhou stranu koukni co je za datum a na casovou periodu ze to doted nekvete je fakt divny mozna spatna genetika ale kdo vi. Drzim palce a sleduju

Old Post 08-09-2012 v 14:36 PM
Prcek77 je offline   Profil uživatele Prcek77   Find more posts by Prcek77   Foto galerie člena Prcek77   Click here to Send Prcek77 a Private Message   Add Prcek77 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirage
Stálý Člen

Karma uživatele mirage - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 198  

Příspěvek č. 14

Já bych růstovkou teda nedoporužoval hnojit, už je dost pozdě na takové praktiky, když ti něco zežloutne utrhni a začni zatemňovat, z toho, že to nema palice si nic nedělej. Ja jsem začal s pár kytkama letos taky pozdě a stačilo koupit černou folii a sklenik vždy na 12 hodin hodit do tmy, nic vic a roste si to jak má, i když 100% to určitě nebude Kytky vyrostou ještě trošku i bez růstovky to si piš, zaměř se na květ. Já jsem růstovku vysadil úplně a bez nějakých problému.

Každopádně kytky vypadaji velmi zdravě. A neboj se je trošku očesat od listí..

Old Post 08-09-2012 v 20:16 PM
mirage je offline   Profil uživatele mirage   Find more posts by mirage   Foto galerie člena mirage   Click here to Send mirage a Private Message   Add mirage to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenakonev
Stálý Člen

Karma uživatele zelenakonev - 93% PěstitelskáKarma uživatele zelenakonev - 93% PěstitelskáKarma uživatele zelenakonev - 93% PěstitelskáKarma uživatele zelenakonev - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od mirage
Já bych růstovkou teda nedoporužoval hnojit, už je dost pozdě na takové praktiky, když ti něco zežloutne utrhni a začni zatemňovat, z toho, že to nema palice si nic nedělej. Ja jsem začal s pár kytkama letos taky pozdě a stačilo koupit černou folii a sklenik vždy na 12 hodin hodit do tmy, nic vic a roste si to jak má, i když 100% to určitě nebude Kytky vyrostou ještě trošku i bez růstovky to si piš, zaměř se na květ. Já jsem růstovku vysadil úplně a bez nějakých problému.

Každopádně kytky vypadaji velmi zdravě. A neboj se je trošku očesat od listí..


jak se uz tady spoustukrat psalo, je nesmysl otrhavat listy jen tak, slouzi jako zasobarna zivin, kdyz uz, tak kvuli prosvetleni rostliny. Ja osobne bych netrhal listy zadny, ani zloutnouci, ledaze by byly evidentne necim napadeny.

OUTDOOR 2013
OUTDOOR 2012

Old Post 08-09-2012 v 20:50 PM
zelenakonev je offline   Profil uživatele zelenakonev   Find more posts by zelenakonev   Foto galerie člena zelenakonev   Click here to Send zelenakonev a Private Message   Add zelenakonev to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 16

Pánové ,jeden o koze ,druhý o voze!
On tam žádné ,žluté listy nemá!
to iiggii:
Přestaň hnojit a začni zatemňovat!

Naposledy upravil Mr.Sordo 08-09-2012 v 22:41 PM

Old Post 08-09-2012 v 21:32 PM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:31 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4281420 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív