Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » AVICIIho zahrádka
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
sk8
Stálý Člen

Karma uživatele sk8 - 10% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 33

SEkY: Myslím že to je teplotou, která se v nočních hodinách velmi přibližuje 0.

Old Post 04-10-2012 v 09:58 AM
sk8 je offline   Profil uživatele sk8   Find more posts by sk8   Foto galerie člena sk8   Click here to Send sk8 a Private Message   Add sk8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
loeX
Stálý Člen

Karma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% PěstitelskáKarma uživatele loeX - 84% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 34

teplota a samozřejmě geny..tohle vypadá na Durban poison či holands hope..nesmrdí to tak nějak hašišově?

Old Post 04-10-2012 v 10:59 AM
loeX je offline   Profil uživatele loeX   Find more posts by loeX   Foto galerie člena loeX   Click here to Send loeX a Private Message   Add loeX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SEkY
Stálý Člen

Karma uživatele SEkY - 96% PěstitelskáKarma uživatele SEkY - 96% PěstitelskáKarma uživatele SEkY - 96% PěstitelskáKarma uživatele SEkY - 96% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 35

snaha dobrá ale u mě tedy ani jedno neplatí ;-)
-3 semínka ze stejné kytky, pouze jedna fialová
-stejné teplotní podmínky

SEkY

Old Post 04-10-2012 v 13:55 PM
SEkY je offline   Profil uživatele SEkY   Find more posts by SEkY   Foto galerie člena SEkY   Click here to Send SEkY a Private Message   Add SEkY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AVICII
Stálý Člen

Karma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 36

Dle mého názoru to je teplotami, které klesají k 0, dále možná tím, že přichází podzim, ale ten na to asi vliv nemá. Jinak smrdí to opravdu hodně, ale je to opravdu no name. Jinak jako Durban to vypadá

A. V. I. C. I. I. !

AVICIIho OUTDOOR 2o12
AVICIIho Bio-WeeD's ''13

PEACE, LOVE & EMPATHY

Old Post 04-10-2012 v 18:49 PM
AVICII je offline   Profil uživatele AVICII   Find more posts by AVICII   Foto galerie člena AVICII   Click here to Send AVICII a Private Message   Add AVICII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sk8
Stálý Člen

Karma uživatele sk8 - 10% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 83  

Příspěvek č. 37

Snaha dobrá ale platí to i u tebe . Já například jel stejnej model z řezů 3 zelený phena a 2 fialový. Jedno začalo bejt fialový hned, druhý až s klesající teplotou...

Old Post 05-10-2012 v 10:03 AM
sk8 je offline   Profil uživatele sk8   Find more posts by sk8   Foto galerie člena sk8   Click here to Send sk8 a Private Message   Add sk8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SEkY
Stálý Člen

Karma uživatele SEkY - 96% PěstitelskáKarma uživatele SEkY - 96% PěstitelskáKarma uživatele SEkY - 96% PěstitelskáKarma uživatele SEkY - 96% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 38

nj ale kytky sou tak 5m od sebe, mi nerikej ze tam jsou tak rapidni rozdily, ja myslel, ze to spis bude v hline, neceho min nebo vic...
snaha dobrá

SEkY

Old Post 05-10-2012 v 11:59 AM
SEkY je offline   Profil uživatele SEkY   Find more posts by SEkY   Foto galerie člena SEkY   Click here to Send SEkY a Private Message   Add SEkY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ghāsa
Stálý Člen

Karma uživatele Ghāsa - 48% PěstitelskáKarma uživatele Ghāsa - 48% Pěstitelská

Registrován: Jan 2011
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 39

serus.chcem sa spytať že kde si zohnal noname semena.na druhy rok planujem nejake to noname posiať.

Rasta

Old Post 05-10-2012 v 12:04 PM
Ghāsa je offline   Profil uživatele Ghāsa   Find more posts by Ghāsa   Foto galerie člena Ghāsa   Click here to Send Ghāsa a Private Message   Add Ghāsa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 40

Genetika!
Stejná matka, stejnej otec, ale rozdílné fenotypy u potomků.
Jestli tomuhle chcete trochu porozumět, tak doporučuju prostudovat základy gen. což jsou Mendelovy zákony.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Mendel...9Bdi%C4%8Dnosti
Wikipedie neni ideál, ale lepší než kdybych to vysvětloval já

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 05-10-2012 v 12:12 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SEkY
Stálý Člen

Karma uživatele SEkY - 96% PěstitelskáKarma uživatele SEkY - 96% PěstitelskáKarma uživatele SEkY - 96% PěstitelskáKarma uživatele SEkY - 96% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 30  

Příspěvek č. 41

dík!

SEkY

Old Post 05-10-2012 v 12:21 PM
SEkY je offline   Profil uživatele SEkY   Find more posts by SEkY   Foto galerie člena SEkY   Click here to Send SEkY a Private Message   Add SEkY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AVICII
Stálý Člen

Karma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 42





Tak dnes jsem měl chvíli času, tak přidávám fotky mého Pakistanu Valley. Teprve tak před týdnem začala kvést, tak doufám, že stihne co nejdříve uzrát. Píšou 45-55 dní. Jinak ta vůně, to je něco krásného, je to cítit v okruhu 15 metrů Trošku jí prostříhávám velké listy, aby sluníčko mohlo svítit na všechny palice. Doufám, že nedělám nějakou chybu, když odlamuji velké listy od větví. Kdyžtak mě někdo zprdněte, že to dělám špatně Jinak ta druhá kytka vedle ní, to je řízek z ní. Zkoušel jsem řízkovat letos poprvé a jak je vidět, tak se mi to celkem povedlo, musím se pochválit

A. V. I. C. I. I. !

AVICIIho OUTDOOR 2o12
AVICIIho Bio-WeeD's ''13

PEACE, LOVE & EMPATHY

Old Post 05-10-2012 v 19:28 PM
AVICII je offline   Profil uživatele AVICII   Find more posts by AVICII   Foto galerie člena AVICII   Click here to Send AVICII a Private Message   Add AVICII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AVICII
Stálý Člen

Karma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 43

citace:
Původní příspěvek od Ghāsa
serus.chcem sa spytať že kde si zohnal noname semena.na druhy rok planujem nejake to noname posiať.


Zdravím, semínka jsem si sám sezbíral ze samice minulý rok. Mám tady ještě pár, co mi zbyly. Klidně ti nějaké daruji, nebo popřípadě za nějaký outdoor semeno vyměním

A. V. I. C. I. I. !

AVICIIho OUTDOOR 2o12
AVICIIho Bio-WeeD's ''13

PEACE, LOVE & EMPATHY

Old Post 05-10-2012 v 19:33 PM
AVICII je offline   Profil uživatele AVICII   Find more posts by AVICII   Foto galerie člena AVICII   Click here to Send AVICII a Private Message   Add AVICII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AVICII
Stálý Člen

Karma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 44



Fotka palice, +- z prostředka kytky a další fotka krásné mochomůrky červené, která mi vyrostla blízko mého políčka

A. V. I. C. I. I. !

AVICIIho OUTDOOR 2o12
AVICIIho Bio-WeeD's ''13

PEACE, LOVE & EMPATHY

Old Post 05-10-2012 v 20:01 PM
AVICII je offline   Profil uživatele AVICII   Find more posts by AVICII   Foto galerie člena AVICII   Click here to Send AVICII a Private Message   Add AVICII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AVICII
Stálý Člen

Karma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 45




Dneska jsem vstával brzy a měl jsem chvíli času, tak jsem se zašel kouknout na kytičky a vyfotil jsem květ kytky s kapičkami vody. Doufám, že se budou líbit

A. V. I. C. I. I. !

AVICIIho OUTDOOR 2o12
AVICIIho Bio-WeeD's ''13

PEACE, LOVE & EMPATHY

Old Post 06-10-2012 v 09:07 AM
AVICII je offline   Profil uživatele AVICII   Find more posts by AVICII   Foto galerie člena AVICII   Click here to Send AVICII a Private Message   Add AVICII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AVICII
Stálý Člen

Karma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 46





UPOZORNĚNÍ, TENTO PŘÍSPĚVEK NENÍ PRO MLADISTVÉ, VŠECHNY MILOVNÍKY PŘÍRODY A HLAVNĚ MARIHUANY!

Zdravím všechny growery! Po dlouhé době aktualizuji své téma.

...Venku jsem měl ještě dvě vzrostlé, nádherné kytky Pakistan Valley, které bohužel nebyly zralé, tak jsem je pořád nechával aby dozrály. ALE, stalo se něco, co jsem opravdu nečekal, celý včerejší den u nás sněžilo ( Jižní Morava, nížina pod 400 m.n.m) do toho k večeru i silně foukal vítr. Dnes ráno jsem šel kytky zkontrlovat a co jsem neviděl, celé polámané, povalené větve na zemi, všechno zasněžené. Hrůza děs, katastrofa, nikomu bych to nepřál vidět. Tak jsem bohužel kytku musel zrušit, protože dát je do pořádku už nijak nešlo, takže z toho asi nejspíš udělám mastičku nebo nevím, max ještě mlíko. Je toho opravdu spoustu z jedné matky a řízku který jsem z té matky vypěstoval...

...Vše uvidíte na fotkách... Pro letošek se s vámi loučí OUTdoorový pěstitel AVICII

A. V. I. C. I. I. !

AVICIIho OUTDOOR 2o12
AVICIIho Bio-WeeD's ''13

PEACE, LOVE & EMPATHY

Old Post 28-10-2012 v 15:08 PM
AVICII je offline   Profil uživatele AVICII   Find more posts by AVICII   Foto galerie člena AVICII   Click here to Send AVICII a Private Message   Add AVICII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AVICII
Stálý Člen

Karma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 47

Další fotky..

A. V. I. C. I. I. !

AVICIIho OUTDOOR 2o12
AVICIIho Bio-WeeD's ''13

PEACE, LOVE & EMPATHY

Old Post 28-10-2012 v 15:10 PM
AVICII je offline   Profil uživatele AVICII   Find more posts by AVICII   Foto galerie člena AVICII   Click here to Send AVICII a Private Message   Add AVICII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AVICII
Stálý Člen

Karma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% PěstitelskáKarma uživatele AVICII - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 48



další fotky...

A. V. I. C. I. I. !

AVICIIho OUTDOOR 2o12
AVICIIho Bio-WeeD's ''13

PEACE, LOVE & EMPATHY

Old Post 28-10-2012 v 15:13 PM
AVICII je offline   Profil uživatele AVICII   Find more posts by AVICII   Foto galerie člena AVICII   Click here to Send AVICII a Private Message   Add AVICII to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:33 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
14-08-2020 - Veselá zahrádka - 5 odpovědí
06-10-2019 - Moje zahrádka - 31 odpovědí
18-07-2018 - Zahrádka - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7329120 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív