Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » NovÁČek
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
hraběnka
Stálý Člen

Karma uživatele hraběnka - 94% PěstitelskáKarma uživatele hraběnka - 94% PěstitelskáKarma uživatele hraběnka - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 40  

NovÁČek Příspěvek č. 1

Zdravím všechny pěstitele a zdravím tím zdejší komunitu bez rozdílu věku a pohlaví...abych se uvedla - řeknu, že mě pěstování napadlo před pár týdny a našla jsem si toto forum o cannabis abych tady našla případné rady při pěstění těchto blahodárných rostlin , ...moje studnice znalostí je hodně mělká, ale běhat po ulici a schánět konopí pro vaření masti je dnes o hubu a proto si chci tu trochu vypěstovat doma sama - snad se něco podaří a všem přeji = Ať rostou!

hraběnka

Naposledy upravil hraběnka 08-03-2012 v 09:34 AM

Old Post 19-02-2012 v 08:36 AM
hraběnka je offline   Profil uživatele hraběnka   Find more posts by hraběnka   Foto galerie člena hraběnka   Click here to Send hraběnka a Private Message   Add hraběnka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hraběnka
Stálý Člen

Karma uživatele hraběnka - 94% PěstitelskáKarma uživatele hraběnka - 94% PěstitelskáKarma uživatele hraběnka - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 2



Abych taky něco do úvodu ukázala,tak je tady nějaké foto kytek,zasazených jako vánoční pokus, jestli mi něco poroste .

hraběnka

Naposledy upravil hraběnka 08-03-2012 v 09:37 AM

Old Post 19-02-2012 v 09:30 AM
hraběnka je offline   Profil uživatele hraběnka   Find more posts by hraběnka   Foto galerie člena hraběnka   Click here to Send hraběnka a Private Message   Add hraběnka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hraběnka
Stálý Člen

Karma uživatele hraběnka - 94% PěstitelskáKarma uživatele hraběnka - 94% PěstitelskáKarma uživatele hraběnka - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 3


Od vyklíčení uběhly asi tak 2 týdny a kupodivu neuschly,aby netrpěly na okenním parapetu nedostatkem světla, tak je odpoledne přemístňuju na pracovní stůl k PC kde se stejně svítí až do 22.00 hod.
U toho PC mám neonky 36W / 6500K , teplota v pokoji je 24 stupňů a vlhkost asi 30% .

hraběnka

Old Post 19-02-2012 v 09:37 AM
hraběnka je offline   Profil uživatele hraběnka   Find more posts by hraběnka   Foto galerie člena hraběnka   Click here to Send hraběnka a Private Message   Add hraběnka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hraběnka
Stálý Člen

Karma uživatele hraběnka - 94% PěstitelskáKarma uživatele hraběnka - 94% PěstitelskáKarma uživatele hraběnka - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 4


Tady jsou všechny kytky pohromadě už týden přesazené do květníků, mají k dnešnímu dni asi měsíc.

hraběnka

Old Post 19-02-2012 v 09:40 AM
hraběnka je offline   Profil uživatele hraběnka   Find more posts by hraběnka   Foto galerie člena hraběnka   Click here to Send hraběnka a Private Message   Add hraběnka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hraběnka
Stálý Člen

Karma uživatele hraběnka - 94% PěstitelskáKarma uživatele hraběnka - 94% PěstitelskáKarma uživatele hraběnka - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 5



19.únor 2012 - kytky mají listy zelené, ale se mi zdá, že jsou dost nízké.
Přes den je na okně občas pootočím, protože mají snahu růst nakřivo směrem ven - to vidím prně - u pokojových kytek mi kytky na parapetu rostou rovně - uvidím jak to bude pokračovat.
Jo abych nezapoměla, kytky mám v zahradním substrátu B, zalívám podle vlhkosti hlíny tak 3x v týdnu a do hlíny jsem zastrčila hnojící NPK tyčinky.

Jo a ještě jeden nováčkovský dotaz pro začátek - mám pokračovat s fotkama tady , nebo je mám dávat do nějaké galerie a vytvořít někde nové téma , aby mi tak došli případné rady nebo odpověde na moje začátecnické dotazy.
Všem předem díky.

hraběnka

Naposledy upravil hraběnka 19-02-2012 v 10:09 AM

Old Post 19-02-2012 v 09:48 AM
hraběnka je offline   Profil uživatele hraběnka   Find more posts by hraběnka   Foto galerie člena hraběnka   Click here to Send hraběnka a Private Message   Add hraběnka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rasty
Stálý Člen

Karma uživatele rasty - 29% PěstitelskáKarma uživatele rasty - 29% PěstitelskáKarma uživatele rasty - 29% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 193  

Příspěvek č. 6

Ahoj. Kyticky vypadaj zdrave. Vsak uvidis co vyroste. Budu sledovat. Snad toho svetla maji dost :-) Nepremyslela jsi nad vetsim svetlem - myslim Watazi?

Old Post 19-02-2012 v 10:17 AM
rasty je offline   Profil uživatele rasty   Find more posts by rasty   Foto galerie člena rasty   Click here to Send rasty a Private Message   Add rasty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
micros
Stálý Člen

Karma uživatele micros - 3% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 7

moc pekne kyti. Take budu sledovat. Kde to pak chces nechat vykvest? Jinak k+ za odvahu leti tobe.

Jj vyfot jeste jak to vypada u toho pc nejak si to nemohu predstavit

Old Post 19-02-2012 v 10:25 AM
micros je offline   Profil uživatele micros   Find more posts by micros   Foto galerie člena micros   Click here to Send micros a Private Message   Add micros to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hraběnka
Stálý Člen

Karma uživatele hraběnka - 94% PěstitelskáKarma uživatele hraběnka - 94% PěstitelskáKarma uživatele hraběnka - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 8

Kytky jsou na okenním parapetu a světlo je orientované na jiho - západ , takže mi tady svítí sluníčko od 12.00 až do západu.
Květníky jsou klasicky u PC a jelikož tady každý večer něco dělám, tak je zapnuté těleso nad stolem a svítí tak aj na kytky.
Uvidím jak porostou, ale elektriky se bojím a sama nic nedokážu zapojit - to by musel dělat nějaký elektrikář a já zase nechci do problematiky zapojovat lidi ze svého okolí (alespoň prozatím), aby se mi nějaký závisláci třeba nevloupali do bytu.

hraběnka

Old Post 19-02-2012 v 10:54 AM
hraběnka je offline   Profil uživatele hraběnka   Find more posts by hraběnka   Foto galerie člena hraběnka   Click here to Send hraběnka a Private Message   Add hraběnka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od hraběnka
aby se mi nějaký závisláci třeba nevloupali do bytu.


To je pravda. Vloupají se do bytu, kytky vytrhnou, ošmikají listy, usuší je v mikrovlnce, zhulí, vyžerou ledničku a zmizí.

Pokud to budou amateři, tak to zhulí i se stonkama. Pokud nemáš mikrovlnku, hodí se to do trouby.

Thread ti mužu celej přehodit do správně kategorie, popřípadě si mužeš založit novej: pěstitelskej. Tahle sekce slouží jen pro představení ( lídí ne kytek )

Old Post 19-02-2012 v 12:10 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rasty
Stálý Člen

Karma uživatele rasty - 29% PěstitelskáKarma uživatele rasty - 29% PěstitelskáKarma uživatele rasty - 29% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 193  

Příspěvek č. 10

Machoman--Mas recht lidi jsou svine. Nejvic by me nastvala vyzrana lednicka :-)

Old Post 19-02-2012 v 12:24 PM
rasty je offline   Profil uživatele rasty   Find more posts by rasty   Foto galerie člena rasty   Click here to Send rasty a Private Message   Add rasty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hraběnka
Stálý Člen

Karma uživatele hraběnka - 94% PěstitelskáKarma uživatele hraběnka - 94% PěstitelskáKarma uživatele hraběnka - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 11


Květníky jsou pod dohledem klasicky u PC na střídačku z okenním parapetem.
Listy jsou tmavě zelené,ale se mi zdá,že nějak moc nerostou,počítám,že důvod by mohl být v tom,že rostou mimo letní období ... asi ?

hraběnka

Old Post 28-02-2012 v 14:22 PM
hraběnka je offline   Profil uživatele hraběnka   Find more posts by hraběnka   Foto galerie člena hraběnka   Click here to Send hraběnka a Private Message   Add hraběnka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
biobizzman
Stálý Člen

Karma uživatele biobizzman - 96% PěstitelskáKarma uživatele biobizzman - 96% PěstitelskáKarma uživatele biobizzman - 96% PěstitelskáKarma uživatele biobizzman - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 12

kytky vypadají nádherně budeš zaštipovat??

Old Post 28-02-2012 v 14:34 PM
biobizzman je offline   Profil uživatele biobizzman   Find more posts by biobizzman   Foto galerie člena biobizzman   Click here to Send biobizzman a Private Message   Add biobizzman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hraběnka
Stálý Člen

Karma uživatele hraběnka - 94% PěstitelskáKarma uživatele hraběnka - 94% PěstitelskáKarma uživatele hraběnka - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 13

Bude mi líto jim takhle ublížit,ale uvidím jak porostou do výšky-zatím jsem se nerozhodla jestli zaštípnu vrchní dvě-tři patra a udělám tak 3 klony,nebo to nechám na kytkách samotných-ať si rostou jak umí a vykvetou.Možná s tohoto prvního pokusu taky nic nebude.Bude to moje překvapení.

hraběnka

Old Post 28-02-2012 v 15:16 PM
hraběnka je offline   Profil uživatele hraběnka   Find more posts by hraběnka   Foto galerie člena hraběnka   Click here to Send hraběnka a Private Message   Add hraběnka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
biobizzman
Stálý Člen

Karma uživatele biobizzman - 96% PěstitelskáKarma uživatele biobizzman - 96% PěstitelskáKarma uživatele biobizzman - 96% PěstitelskáKarma uživatele biobizzman - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 14

ja bych zaštípnul a z těch postraních spodku udělal řízečky aspon to budeš mít hezky košatý

Old Post 28-02-2012 v 15:30 PM
biobizzman je offline   Profil uživatele biobizzman   Find more posts by biobizzman   Foto galerie člena biobizzman   Click here to Send biobizzman a Private Message   Add biobizzman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hraběnka
Stálý Člen

Karma uživatele hraběnka - 94% PěstitelskáKarma uživatele hraběnka - 94% PěstitelskáKarma uživatele hraběnka - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 40  

Příspěvek č. 15

No teď mají 4 patra a boční zatím nerostou tak ještě počkám asi 2-3 týdny a potom bych šípla ty vršky.Nemám s tím zkušenost,tak se to podle nějakých nápověd pozbíraných ve FAQ a pod. tady na fóru snad povede.

hraběnka

Old Post 28-02-2012 v 16:25 PM
hraběnka je offline   Profil uživatele hraběnka   Find more posts by hraběnka   Foto galerie člena hraběnka   Click here to Send hraběnka a Private Message   Add hraběnka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 16

Jsou ještě moc malé na to, aby se větvily samy, dej jim čas. A pod 36W nemůžeš čekat, že to poroste jak blázen, ony se rozjedou, až bude venku správný počasí.

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 02-03-2012 v 05:50 AM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:54 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7549980 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív