Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Základní Pěstitelské Informace » non toxic forum?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
cosmos
Stálý Člen

Karma uživatele cosmos - 22% PěstitelskáKarma uživatele cosmos - 22% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 124 

Příspěvek č. 1

hehe no mě bavý pěstovat květiny...mám několik svejch oblíbenejch okrasnejch květin v pokoji...ještě bych si chtěl vysadit pár bylinek...

Podle očí poznáš člověka.Zdravím z kosmu

Old Post 15-04-2003 v 11:43 AM
cosmos je offline   Profil uživatele cosmos   Find more posts by cosmos   Foto galerie člena cosmos   Click here to Send cosmos a Private Message   Add cosmos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yennefer
Administrátorka


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 2

sam 3

Ovladej svuj slovnik, kdyz te to nezajima, neprispivej!

Old Post 15-04-2003 v 14:18 PM
Yennefer je offline   Profil uživatele Yennefer   Find more posts by Yennefer   Foto galerie člena Yennefer   Click here to Send Yennefer a Private Message   Add Yennefer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Yennefer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
breeder
Grower Team

Karma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% PěstitelskáKarma uživatele breeder - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 1611  

Příspěvek č. 3

- já jsem zrovna o weekendu zasel asi 10 druhů bylinek a šoupnul je do řízkárny pod zářivky,
něco si necham doma a zbytek šoupnu na zahradu,

- z bylinek si míchám čaje a něco vyvaporuju s konopím, je to fakt super chuť

- taky pěstuju v řízkárně trávu na okusování pro kocoura

- a samo že mám i normální okrasný pokojový květiny, vždycky když dávám klony do velký skříně na růst, šoupnu tam i některý vybraný, ať se trochu rozjedou

člověk si musí postavit skříň, aby mu slunce vycházelo a zacházelo každý den, kdy on chce

buď sám sebou bohem › postav si skříň a pořiď si lampu

Old Post 16-04-2003 v 09:46 AM
breeder je offline   Profil uživatele breeder   Find more posts by breeder   Foto galerie člena breeder   Click here to Send breeder a Private Message   Add breeder to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Yennefer
Administrátorka


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 74 

Příspěvek č. 4

breeder

to je fakt, kdyz uz bych nic jineho nepestovala, tak normalni travu pro kocky musim, milujou ji a nadherne se po ni pozvracej..... Ale to jen tak na okraj.

Old Post 16-04-2003 v 11:08 AM
Yennefer je offline   Profil uživatele Yennefer   Find more posts by Yennefer   Foto galerie člena Yennefer   Click here to Send Yennefer a Private Message   Add Yennefer to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Yennefer! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
0X0da
Stálý Člen

Karma uživatele 0X0da - 92% PěstitelskáKarma uživatele 0X0da - 92% PěstitelskáKarma uživatele 0X0da - 92% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 45 

nadut' Příspěvek č. 5

Naadut' je fakt zajimava kytka z snad celedi bromelii, ma takovy tlusty, fialove zihany a zubaty listy, na texh zubech ji rostou malinkaty kyticky co gdyz spadnou do hliny tak pustej koreny... to je zpusob rizkovani! Je naprosto neznicitelna a nenarocna. Nerada kvete - potrebuje bejt tak aspon rok stara a dlouho periodu 12, v byte ji vetsinou rusej i zarofky - ale kdyz vykvete tak je to fakt mazec. Jedna mi zacla qwist po wanocich, udela takovej puget malejch fialovejch kwetu, fakt spoustu, vydrzej pomerne dlouho a kdyz wodkwetou tak jich vyrazi dalsi wlna, no uz kvete ctyry mesice a zrovna jde do treti vlny, na kytce uz nejsou skoro zadny listy, jen nahore desnej kolac kwetu ve fsech moznejch i nemoznejch fazich vyvoje a navic z toho lezou koreny... fakt ulet hroznej. Sem zwedavej, jak to jeste dlouho vydrzi nez to s ni sekne... Jinak mam mega ibisek, filodendron, avokado (z pecky), schefleru (z rizku), dracenu (ze seminka), salwej divotvornou, gumovnik (napul xiplej), nejaky kaktusy...
Joo a bacha, spousta kytek domacich sou jedovaty taky!!!

Old Post 16-04-2003 v 14:22 PM
0X0da je offline   Profil uživatele 0X0da   Find more posts by 0X0da   Foto galerie člena 0X0da   Click here to Send 0X0da a Private Message   Add 0X0da to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
olwen
Nový Člen

Karma uživatele olwen - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 4 

Příspěvek č. 6

to 0X0da: kde si zohnal tu salviu??? Aj ja chceeeeeem!!!!!!! )))

Science has failed our mother earth...
http://olwen.host.sk

Old Post 16-04-2003 v 21:32 PM
olwen je offline   Profil uživatele olwen   Find more posts by olwen   Foto galerie člena olwen   Click here to Send olwen a Private Message   Add olwen to your buddy list     Navštiv homepage uživatele olwen! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAyEFF
Stálý Člen

Karma uživatele JAyEFF - 82% PěstitelskáKarma uživatele JAyEFF - 82% PěstitelskáKarma uživatele JAyEFF - 82% PěstitelskáKarma uživatele JAyEFF - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 67  

Nápad Jéé jupííí Příspěvek č. 7

Zdravicko,

to amalka: dobry teeemo

to je pěkná náhodička zrovinka jsem se nad tím včera zamýšlel, jestli groweeri taky pestujou neco jinaciho nez kouřící rostlinstvo. Celej web o pestovani a ze by je to zajimalo jenom ze zjistnejch duvodu? Mnul jsem si bradu jako rozumbrada a vrtel hlavou. Vsichni urcite ne.
A bum.
Ja totiz jsem na pestování jakechkoliv rostlin přímo ujetej ale hlavne tropy a subtropy. Mym snem je vlastnit hezkej sklenicek a nebo hned nekolik ve kterym bych si vytvoril vlastni tropickej prales. Tam bych asi pořád přebýval .
No dlouhodobě se zajímam o citrusy lec zatim s bidnymi vysledky (nejsou podminky). Tedka mi zrovna zacina kvist citron, uz se tesim na tu vuuni.
Dal bych tam mel nejaky mučenky, ruzny maranty, banánovnik, eukalypty...atd
Jo a o vikendu mastim k Jilemnici pro maly ananasky, uz se moc tesim.

Zatim peace on ya

Old Post 17-04-2003 v 14:52 PM
JAyEFF je offline   Profil uživatele JAyEFF   Find more posts by JAyEFF   Foto galerie člena JAyEFF   Click here to Send JAyEFF a Private Message   Add JAyEFF to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lemarc
Stálý Člen

Karma uživatele Lemarc - 41% PěstitelskáKarma uživatele Lemarc - 41% PěstitelskáKarma uživatele Lemarc - 41% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 8

jee zahradníciii

tak jaa průběžně growiim:

bazalka, máta,
papriky, rajčata,
cana...něco

teď sem už po čtvrtý řízkoval YUCU
a podruhá dracenu

no pořád něco roste

Lem

Summer Queen - MODRÁ kytka

Old Post 18-04-2003 v 23:16 PM
Lemarc je offline   Profil uživatele Lemarc   Find more posts by Lemarc   Foto galerie člena Lemarc   Click here to Send Lemarc a Private Message   Add Lemarc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wes37
Stálý Člen

Karma uživatele Wes37 - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 63 

Příspěvek č. 9

mohly byste mi vypsat nejake ferove "bylinky - kfetinky"
Moc se vtom nevyznam - ale rad bych hodil nejake fajnove bylinky na nasi garden. Dikss


Wes

So it goes - a nezrobish nic

Old Post 28-04-2003 v 11:49 AM
Wes37 je offline   Profil uživatele Wes37   Find more posts by Wes37   Foto galerie člena Wes37   Click here to Send Wes37 a Private Message   Add Wes37 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Wes37! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
premys
Stálý Člen

Karma uživatele premys - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 113 

Příspěvek č. 10

na zahradě pěstuji bazalku saturejku a majoránku. Doma mám bezúdržbovou datli a asi 2 m2 porostu potosu, taková nezničitelná popínavá rostlina, dá se krásně řízkovat a vydrží měsíc aji dýl bez zalití, ideální pro zapomětlivé.

Old Post 28-04-2003 v 16:37 PM
premys je offline   Profil uživatele premys   Find more posts by premys   Foto galerie člena premys   Click here to Send premys a Private Message   Add premys to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BaHnO
Stálý Člen

Karma uživatele BaHnO - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 27 

Příspěvek č. 11

Ja sem jebnul vic, fsechny kytky pestuju doma hydro, napr, hydrosnytlik, hydrocibule(byla moc hezka) coleus a vubec spoustu, nafstevy asi za chvili dostanou macetu aby si misto udelali sami.

1THC

Old Post 01-10-2003 v 08:29 AM
BaHnO je offline   Profil uživatele BaHnO   Find more posts by BaHnO   Foto galerie člena BaHnO   Click here to Send BaHnO a Private Message   Add BaHnO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 12

He he, zajímavý témátko. Já zrovna klonuju fialky a taky ňáký muškáty (jeden řízek už mi kvete, wow). Ale napřesrok sem zamejšlel vysadit si u baráčku ňákých pár slunečnic. Viděl sem je totiž při cestování našim krajem na dost zahradách a místama dosahovaly vopravdu vobrofských vzrůstů (i přes 3m), což mi docela vzdáleně připomíná konopíčko. Ale nevýhoda je že se slunečnice nemůžou zaštípávat: voni se totiš ty mršky sice rozwjetví, ale zase na druhou stranu místo jednoho vobrofskýho koláče se semínkama vzniknou taký malilinkatý šmejdi že to ani nemá cenu.
adios nečnice

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 01-10-2003 v 14:04 PM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Taker
Dead Man Walkin'

Karma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% PěstitelskáKarma uživatele Taker - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 854  

Příspěvek č. 13

No jasně já sem si s nima chtěl taky spíš vyhrát ale bylo mi doporučeno to rači nechat růst na ten jeden KOTOUČ, že je to tak lepší. Takže nevim no... (a taky je teď zatim venku docela kosa ...takže to můžu ještě chvíli nechat bejt )

Aleš, Praha 6: Říkám:"V noci je ten nejsprávnější čas na myšlenky, otázky a odpovědi. Žádný mobil vám nezvoní, nikdo vás neruší a máte spoustu času..."

Old Post 22-01-2004 v 10:12 AM
Taker je offline   Profil uživatele Taker   Find more posts by Taker   Foto galerie člena Taker   Click here to Send Taker a Private Message   Add Taker to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Taker! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
šňupálek
Nový Člen

Karma uživatele šňupálek - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 14

už se těším na jaro si zasadím bylinky(šalvěj, medunku, mátu aj.) chtěl bych šantu kočičí, ale nevím kde ji sehnat

Old Post 30-01-2004 v 13:30 PM
šňupálek je offline   Profil uživatele šňupálek   Find more posts by šňupálek   Foto galerie člena šňupálek     Add šňupálek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
XaVieR
Stálý Člen

Karma uživatele XaVieR - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 15

no tak já dneska byl zrýt, pohnojit, prokyprit můj plácek na zahrádce, kterej mi rodiče vyčlenili. je to tak 10m2. Pestovat tam budu samozřejmě konopí. Maskování udělaj slunečnice a kukuřice (okrasná i normální). z bylinek tam bude Bazalka (3 druhy), máta, šalvěj, meduňka, dobromysl, majoránka, rozmarýn, koriandr a lilek. A když něco zbyde tak si tam dám ještě nějakou okrasnou kvetinku.

Old Post 29-02-2004 v 15:06 PM
XaVieR je offline   Profil uživatele XaVieR   Find more posts by XaVieR   Foto galerie člena XaVieR   Click here to Send XaVieR a Private Message   Add XaVieR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dusann
Stálý Člen

Karma uživatele Dusann - 9% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 61 

Příspěvek č. 16

vytahuju tenhle tred na svetlo abych ¨zjistil jak vam kyticky popojeli...premejslim co zacnu pestit...poradte...neco zajimavyho....sem na to koukal, neco jako hydroshnitlik, nebo tak neco...ale neco este jinyho nemate neco?!zajimavyho?!co?!

Old Post 07-06-2004 v 20:43 PM
Dusann je offline   Profil uživatele Dusann   Find more posts by Dusann   Foto galerie člena Dusann   Click here to Send Dusann a Private Message   Add Dusann to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-11-2005 - Non Toxic II. - 31 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7933350 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív