Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » 3 políčka - grow 2012
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
lukapa
Stálý Člen

Karma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 221  

3 políčka - grow 2012 Příspěvek č. 1



Zdravím přátelé zeleného listu.
Nadešel čas sečíst a podtrhnout minulou sezónu. Proč až teď? Protože to za mě musel udělat někdo jiný a dopadlo to takhle
http://grower.cz/forum/showthread.p...991#post1075991

Pole č. 1

Takže začínám prvním políčkem, které jak bystrý čtenář pochopil, nedopadlo.

Osazenstvo: Bubble Gum x Shaman
Hlína: Kompost, perlit, kupovaná hlína
Hnojení: 2x guáno

Tak na tohle políčko můžu pět jen samou chválu, byli tam snad jen jeden nebo dva samci a rostlo tip ťop. (možná až moc)
Každopádně sklizně jsem se nedočkal, tak snad jen foto na ukázku...

Jsem si vzpoměl, že trochu zazlobila píďalka podzimní, ale naštěstí se mi jí povedlo zbavit.

70w sodik--Bubble gum
70w sodik--Heavy duty fruity

Naposledy upravil lukapa 13-03-2013 v 07:11 AM

Old Post 08-03-2013 v 16:51 PM
lukapa je offline   Profil uživatele lukapa   Find more posts by lukapa   Foto galerie člena lukapa   Click here to Send lukapa a Private Message   Add lukapa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lukapa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukapa
Stálý Člen

Karma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 2



Abych nezačínal tak černě, tak přidávám foto mého letošního experimentu. Ještě nikdy jsem nepěstoval autoflower odrůdu, tak jsem si udělal radost dvěma malýma kytičkama v zahrádce. Odrůda Lowrider, nechal jsem jí teda trochu déle, ale byla výborná..

70w sodik--Bubble gum
70w sodik--Heavy duty fruity

Old Post 08-03-2013 v 17:01 PM
lukapa je offline   Profil uživatele lukapa   Find more posts by lukapa   Foto galerie člena lukapa   Click here to Send lukapa a Private Message   Add lukapa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lukapa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukapa
Stálý Člen

Karma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 3






Pole č. 2

Osazenstvo: Mango x Skunk 1
Hlína: Hnůj
Hnojení: nic

Tak pole č. 2 všechno zachránilo. Kytky v hnoji rostly jako splašené, škoda že nestihly dozrát tip ťop, brzo se do nich pustila plíseń, ale to bylo hodně i zvoleným místem. Omlouvám se za fotky z mobilu. Jen dodám, že to políčko, jsou vlastně 2 kytky.

70w sodik--Bubble gum
70w sodik--Heavy duty fruity

Old Post 11-03-2013 v 11:10 AM
lukapa je offline   Profil uživatele lukapa   Find more posts by lukapa   Foto galerie člena lukapa   Click here to Send lukapa a Private Message   Add lukapa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lukapa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukapa
Stálý Člen

Karma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% PěstitelskáKarma uživatele lukapa - 84% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 221  

Příspěvek č. 4



Pole č. 3

Osazenstvo: Shaman
Hlína: Hnůj, obyč hlína, perlit
Hnojení: občas guáno

Tak na tomto políčku se mi povedla věc nevídaná, ze 6-ti kytek bylo 5 samců. A samozřejmě zůstala ta nejmenší. Měl jsem je u kamaráda který měl pole asi 30m a samců tam má taky vždycky požehnaně. Tak alespoň jedna krásná fialka.

Tak přátelé to je vše, jak vidíte sezónu jsem měl pestrou na všechno, jsem nucen si dát rok pauzu, tak se mějte a ať roste....

70w sodik--Bubble gum
70w sodik--Heavy duty fruity

Old Post 11-03-2013 v 11:50 AM
lukapa je offline   Profil uživatele lukapa   Find more posts by lukapa   Foto galerie člena lukapa   Click here to Send lukapa a Private Message   Add lukapa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lukapa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:02 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-11-2014 - První grow 2014 - 113 odpovědí
21-10-2014 - Lesní gRow 2014 - 49 odpovědí
28-02-2014 - Lesní gRow 2013 - 65 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5914710 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív