Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Autoflowering Odrůdy » First Growing: 10ks mix Autoflower od Buddha Seeds
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Šéva
Nový Člen

Karma uživatele Šéva - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 21  

Obecné First Growing: 10ks mix Autoflower od Buddha Seeds Příspěvek č. 1

Zdravím všechny growery.Asi v pondělí jsem si objednal mix autofloweru od buddhy a zítra mi má přijít.Zakládám to už teď protože by jsem potřeboval vyřešit dilema ohledně osvícení. Rozmýšlím mezi 2-4x a nebo tuhle sodíkovku.Můj problém je totiž finanční stránka a zárověň i tak trochu místo.Budu to mít ve skříni v pokoji do které nemohu vrtat otvory kvůli větrákům,ale v pokoji mám klimatizaci takže cyrkulace vzduchu je po celém pokoji (i ve skříni) neustálá.Bojim se že bych u té sodíkovky měl přílišnou teplotu,tak proto se obracím na vás s prosbou o pomoc.
Skříň: http://imageshack.us/photo/my-images/706/p1040325a.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/189/p1040326s.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/442/p1040327x.jpg/ . Teď jsem teprve skříň vyklidil tak prosím opomeňtě bordel a to že tam eště není fólie kvůli odrazu,to eště dnes dodělám.Zároveň jsem se chtěl zeptat zda by jsem měl naklíčit spíše v Jiffy nebo v tomto (příjde mi se semínkama) . Předem díky za rady a pomoc s mím prvním pokusem

Naposledy upravil Šéva 09-08-2012 v 14:52 PM

Old Post 08-08-2012 v 21:57 PM
Šéva je offline   Profil uživatele Šéva   Find more posts by Šéva   Foto galerie člena Šéva   Click here to Send Šéva a Private Message   Add Šéva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šéva
Nový Člen

Karma uživatele Šéva - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 2

Zdravím vás groweři.
Tak už se za mnou stavila i Česká Pošta a tak vám mohu poskytnout nové foto jak se pokouším o svůj první výpěstek.

První growing:AF Buddha 10mix

Old Post 10-08-2012 v 14:30 PM
Šéva je offline   Profil uživatele Šéva   Find more posts by Šéva   Foto galerie člena Šéva   Click here to Send Šéva a Private Message   Add Šéva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šéva
Nový Člen

Karma uživatele Šéva - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 3






Zdravím vás groweři.
Tak mě uctila návštěva České Pošty a tak vám mohu poskytnou nové fotky jak to vypará s prvním pokusem po výpěst.
Autoflowering mix by Buddha Sees's 10ks v Grodanu
Žárovky které jsou na foto jsou z domova - 2x Sylvania Mini-Lyznx Fast- Start 25w (=110w) - nehřeje , 2x no name 40w které mají krásné čiré světlo s celkem malou výhřevností , 1x Osram 60w - Luxusní světlo na žárovku z domova - Velké osvícení a luxusní výhřevnost.
Květináče 10x 3,7L
Zasadil jsem semínka že jsou přikryty,chci se zeprat jestli je nemám zapustit třeba hloubš aby vyklíčily.Mám je tam skoro 24h a eště ani jedno.Předem dík za radu

A dovoluju si vám eště ukázat další věcičku která dorazila se semínkami.
Máte rádi bong? Já ano a tak jsem si teď místo akrylového koupil tohle luxusní sklo Snad se bude líbit.
1. - Skříňka - Lampa je tam provizorně,zítra si budu dělat objímky na světla
2. - 10x AF mix v RW + Zvlhčovač
3. - Prozatím teploměr bez vlhkoměru + zmíněné žárovky
4+5 - Moje zlato

První growing:AF Buddha 10mix

Old Post 10-08-2012 v 15:08 PM
Šéva je offline   Profil uživatele Šéva   Find more posts by Šéva   Foto galerie člena Šéva   Click here to Send Šéva a Private Message   Add Šéva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
biobizzman
Stálý Člen

Karma uživatele biobizzman - 96% PěstitelskáKarma uživatele biobizzman - 96% PěstitelskáKarma uživatele biobizzman - 96% PěstitelskáKarma uživatele biobizzman - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 4

zdravim Šéva určitě kup hps a vyprdni se na ty usporky .. koukni třeba do g bazaru ted tam byl hezky koplet 70w do 500kč seženeš at to roste

Old Post 10-08-2012 v 16:57 PM
biobizzman je offline   Profil uživatele biobizzman   Find more posts by biobizzman   Foto galerie člena biobizzman   Click here to Send biobizzman a Private Message   Add biobizzman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronaut
Stálý Člen

Karma uživatele Astronaut - 85% PěstitelskáKarma uživatele Astronaut - 85% PěstitelskáKarma uživatele Astronaut - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 178 

Příspěvek č. 5

Jen k tem zarovkam to nepoznas okem nebo jak to hreje zalezi na spektru a dalsich vecech vse tu nikde najdes

Old Post 10-08-2012 v 17:00 PM
Astronaut je offline   Profil uživatele Astronaut   Find more posts by Astronaut   Foto galerie člena Astronaut   Click here to Send Astronaut a Private Message   Add Astronaut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šéva
Nový Člen

Karma uživatele Šéva - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 6

Zdravím vás groweři.
Tak jsem dnes ráno asi v pul 3 přijel z akce kde jsem hrál (DnB DJ) a napsal sem si tu do odpovědi takovej dlouhej text.A najednou ejhle ja sem vzhuru rano a ntb vybitej takze je po textu,tak to snad nějak zfouknu znova
8z10ti semínek se už otevírá.
Měl bych asi zas nějaký otázky na vás,kteří by jste veděli jak mi pomoct
1.
Osvítila by to ta 70W dostatečně??K tomu eště sem se chtěl zeptat na předřadník,je to nedílná součást k sodíkovce asi co?Jak jsem totiž v tom 1.postu psal o ty 400W ,tak k te je potřeba asi co?Vubec se v elektronice nevyznám (studuju kadeřníka).
2.
Jelikož přišli semínka smíchané,chtěl bych vás požádat o radu s tím,jak poznám který model je který.
3.
Budu teď kupovat půdu ale mám dylema jakou - Plagron Bat-Mix nebo Royalty Mix
4. Doporučil by mi někdo nějaké NPK? Nevim totiž jaký hodnoty by se hodili pro rust/květ
poraďtě prosím s otázkama,budu moc vděčnej
Dále asi eště budu kupovat hnojky zatím:
Plagron Alga Growth
Plagron Alga Bloom
Plagron Phyt-Amin
Hesi Super Vit
Tak zatim pěstu zdar a večer po třídním srazu se snad rozhoupou i ty dvě semínka co eště nezačaly

První growing:AF Buddha 10mix

Old Post 11-08-2012 v 10:29 AM
Šéva je offline   Profil uživatele Šéva   Find more posts by Šéva   Foto galerie člena Šéva   Click here to Send Šéva a Private Message   Add Šéva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
biobizzman
Stálý Člen

Karma uživatele biobizzman - 96% PěstitelskáKarma uživatele biobizzman - 96% PěstitelskáKarma uživatele biobizzman - 96% PěstitelskáKarma uživatele biobizzman - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 7

čau nikde sem nevyčetl rozměry boxu .. ale myslim si že 70w pro tebe bude good na naučeni předřadnik budeš potřebovat určitě a také starter jukni po nějakem kompletu semínka ted určitě nepoznáš co je jaky model to až později a ty hnojiva co jsi budeš kupovat ti zatim budou stačit

Old Post 11-08-2012 v 12:05 PM
biobizzman je offline   Profil uživatele biobizzman   Find more posts by biobizzman   Foto galerie člena biobizzman   Click here to Send biobizzman a Private Message   Add biobizzman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šéva
Nový Člen

Karma uživatele Šéva - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 8

Čestr groweři.Taky jsem si všiml dopoledne než jsem odjížděl na sraz že jsem to tu nenapsal,takže: 110 V x 55 Š x 50 H
A doma na mě po návratu čekala milá zpráva.Semínka už klíčí vše,100% úspěšnost,takže maximální spokojenost
A na druhou stranu bong dnes utrpěl zranení na podstavci,kus je vyštíplej .

První growing:AF Buddha 10mix

Old Post 11-08-2012 v 19:08 PM
Šéva je offline   Profil uživatele Šéva   Find more posts by Šéva   Foto galerie člena Šéva   Click here to Send Šéva a Private Message   Add Šéva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
biobizzman
Stálý Člen

Karma uživatele biobizzman - 96% PěstitelskáKarma uživatele biobizzman - 96% PěstitelskáKarma uživatele biobizzman - 96% PěstitelskáKarma uživatele biobizzman - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 9

tak 150w hps by bylo supr víc bych tam necpal a k tomu bongu hlavně že funguje ne

Old Post 11-08-2012 v 19:30 PM
biobizzman je offline   Profil uživatele biobizzman   Find more posts by biobizzman   Foto galerie člena biobizzman   Click here to Send biobizzman a Private Message   Add biobizzman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šéva
Nový Člen

Karma uživatele Šéva - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 10

Jo,nakládá jak ďábel,to musim uznat.
Tak vzhledem k tomu že od zítřka jedu na týden s rodákama na dovču tak si musim připravit prozatimní hlínu (až se vrátím půjde do větších květníku a plagron zeminy-poraďte jakou z těch co jsem psal prosim),kytičky budu mít po dobu dovči u sousedky.
Hlína pokojová - info z obalu:
PH 5-6,5
N - 150mg/l P - 100-200mgl K - 200-300mg/l
Vyrobeno z rašeliny,kůrového humusu a je předhnojena na 6 týdnů.
Mám pak celou tu RW kostku posadit do hlíny?Nemám s RW zkušenosti jestli z toho bude mít ta kiti výživu na vytvoření kořeňáku aby skrz něj prorostla do substrátu nebo mám semínko opatřně výjmout?.
Díkec za rady zkušených

První growing:AF Buddha 10mix

Old Post 11-08-2012 v 19:58 PM
Šéva je offline   Profil uživatele Šéva   Find more posts by Šéva   Foto galerie člena Šéva   Click here to Send Šéva a Private Message   Add Šéva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
biobizzman
Stálý Člen

Karma uživatele biobizzman - 96% PěstitelskáKarma uživatele biobizzman - 96% PěstitelskáKarma uživatele biobizzman - 96% PěstitelskáKarma uživatele biobizzman - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 11

hlína je dobra biobizz royalty mix ten plagron sem ještě neměl ale osobně jedu obič hlínu za 80kč 50l a nikdy sem žádnej problem neměl

Old Post 11-08-2012 v 20:01 PM
biobizzman je offline   Profil uživatele biobizzman   Find more posts by biobizzman   Foto galerie člena biobizzman   Click here to Send biobizzman a Private Message   Add biobizzman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šéva
Nový Člen

Karma uživatele Šéva - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 12

A s těma RW se to má jak prosímvás?Já abych to svou horlivostí nepodělal jako kotel ostatních věcí

První growing:AF Buddha 10mix

Old Post 11-08-2012 v 20:30 PM
Šéva je offline   Profil uživatele Šéva   Find more posts by Šéva   Foto galerie člena Šéva   Click here to Send Šéva a Private Message   Add Šéva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
josip222
Stálý Člen

Karma uživatele josip222 - 57% PěstitelskáKarma uživatele josip222 - 57% PěstitelskáKarma uživatele josip222 - 57% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 13

vyrazia korienky a šupneš to celé do hliny
ako si na tom s kličením?
v mojom prípade z desiatich jedna mizéria viť aj cena

Power [▂▃▅▆] 100%
Energy [▂▃▅▆] 100%
Parfumy
RQS Special Queen 014
Prečo ludia pijú a Soferujú. Ked môžu huliť a lietať?

Old Post 11-08-2012 v 22:21 PM
josip222 je offline   Profil uživatele josip222   Find more posts by josip222   Foto galerie člena josip222   Click here to Send josip222 a Private Message   Add josip222 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šéva
Nový Člen

Karma uživatele Šéva - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 14

Zdravím vás groweři ze Starých Splavů kde jsem až do čtvrtka na dovolené.Bohužel jsem odjel v nejnevhodnější dobu pro kytičky. Klíčivost 10/10 . Před odjezdem jsem všechny RW sežíznul aby kytičky měli co nejblíž pod sebou zeminu.Posadil jsem je do květináčů o obsahu 3,7l (když to výjde tak až se vrátim tak půjdou do 10L).Zakryl jsem je trochu hlínou aby jak jsem pryč mohli v klidu prorazit.Květníky byly prolity že z nich trochu vody proteklo zkrz,do podtácků bylo nalito kus vody.Foto před odjezdem (eště než jsem je krapet zahrnul.Pověřil jsem sousedku aby se mi na to koukla tak tam snad dnes max zítra zajde.Jsem zvědav po návratu jetli budu mile či nemile překvapen.

První growing:AF Buddha 10mix

Old Post 13-08-2012 v 18:15 PM
Šéva je offline   Profil uživatele Šéva   Find more posts by Šéva   Foto galerie člena Šéva   Click here to Send Šéva a Private Message   Add Šéva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šéva
Nový Člen

Karma uživatele Šéva - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 15


Před odjezdem

První growing:AF Buddha 10mix

Old Post 13-08-2012 v 18:18 PM
Šéva je offline   Profil uživatele Šéva   Find more posts by Šéva   Foto galerie člena Šéva   Click here to Send Šéva a Private Message   Add Šéva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šéva
Nový Člen

Karma uživatele Šéva - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2012
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 16

Ahoj ahoj.Tak tu mám super zprávu.Při včerejším posílání postu jsem vylil černýho burvara do klávesnice a NTB má asi vystaráno i když na něm teď píšu ale nefungujou šipky a enter Jen dodám foto klíčků před odjezdem.

První growing:AF Buddha 10mix

Old Post 14-08-2012 v 17:08 PM
Šéva je offline   Profil uživatele Šéva   Find more posts by Šéva   Foto galerie člena Šéva   Click here to Send Šéva a Private Message   Add Šéva to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-08-2012 - Autoflower Buddha seeds - 44 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4899840 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív