Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Řešení systému zavlažování, 4x 600W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Jimmy
Stálý Člen

Karma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% PěstitelskáKarma uživatele Jimmy - 49% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 332  

Řešení systému zavlažování, 4x 600W Příspěvek č. 1

Zdravím komunitu!

Nadešel pro mne čas rozšířit arzenál, a to na 4 šestikoule. Problém ovšem spočívá v tom, že bude třeba celý prostor přesunout do jiné místnosti, která již nebude u mě doma. Z čehož vyplývá, že nejradši bych pěstírnu navštěvoval tak 1x týdně. Proč jsem ale založil tento dred ? Potřeboval bych poradit se systémem závlahy. Automatické závlahy. Vzhledem k tomu, že doposud jsem jel pouze hlínu, nemám v oboru zkušenosti a rád bych měl dopředu nějaké tipy od lidí, kteří již zkušenost mají.

Co je tedy nejvhodnějším řešením automatické závlahy ? Je to drip ? NFT ? Wilma ? Nějaké aero ? Díky za Vaše postřehy a nápady.

Old Post 17-07-2012 v 21:14 PM
Jimmy je offline   Profil uživatele Jimmy   Find more posts by Jimmy   Foto galerie člena Jimmy   Click here to Send Jimmy a Private Message   Add Jimmy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 2

http://www.gchydro.com/ebb+%26+gro+...dro+system.html

Neco takovyho je ono

Old Post 17-07-2012 v 21:26 PM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Antitalent
Stálý Člen

Karma uživatele Antitalent - 81% PěstitelskáKarma uživatele Antitalent - 81% PěstitelskáKarma uživatele Antitalent - 81% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 110  

Re: Řešení systému zavlažování, 4x 600W Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od Jimmy
Zdravím komunitu!

Nadešel pro mne čas rozšířit arzenál, a to na 4 šestikoule. Problém ovšem spočívá v tom, že bude třeba celý prostor přesunout do jiné místnosti, která již nebude u mě doma. Z čehož vyplývá, že nejradši bych pěstírnu navštěvoval tak 1x týdně. Proč jsem ale založil tento dred ? Potřeboval bych poradit se systémem závlahy. Automatické závlahy. Vzhledem k tomu, že doposud jsem jel pouze hlínu, nemám v oboru zkušenosti a rád bych měl dopředu nějaké tipy od lidí, kteří již zkušenost mají.

Co je tedy nejvhodnějším řešením automatické závlahy ? Je to drip ? NFT ? Wilma ? Nějaké aero ? Díky za Vaše postřehy a nápady.


Niečo o podobnej veľkosti som zavlažoval micro-drip systémom od Gardena
http://www.gardena.com/cz/water-man...igation-system/

Napájal som to s čerpadlom na spínacích hodinách. Stačilo to navštevovať tak raz za 10 dní.

Mal som to v 10L kýbloch, substrát kokos. Ku každému kýblu som priviedol 2 radové kapače o priepustnosti 4L/h každý. Fungovalo to bezchybne.

Old Post 18-07-2012 v 01:24 AM
Antitalent je offline   Profil uživatele Antitalent   Find more posts by Antitalent   Foto galerie člena Antitalent   Click here to Send Antitalent a Private Message   Add Antitalent to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hlava
Mad Head

Karma uživatele Hlava - 80% Pěstitelská

Registrován: May 2001
Příspěvků: 3229  

Příspěvek č. 4

Gardena , jo to znám http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=1678 , ale to byly teprve začatky ješte ji mam ve skřini schovanou

Old Post 18-07-2012 v 02:19 AM
Hlava je offline   Profil uživatele Hlava   Find more posts by Hlava   Foto galerie člena Hlava   Click here to Send Hlava a Private Message   Add Hlava to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Hlava! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NORM
Stálý Člen

Karma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% PěstitelskáKarma uživatele NORM - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 654  

Příspěvek č. 5

Ebb and Flow(Hlava), DTW drip nebo Tropf Blumat s kokosem,hlínou a vše s velkým tankem..

Old Post 18-07-2012 v 07:10 AM
NORM je offline   Profil uživatele NORM   Find more posts by NORM   Foto galerie člena NORM   Click here to Send NORM a Private Message   Add NORM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:30 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4146270 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív